Skocz do zawartości
IGNORED

Wymiana wzmacniacza


Bogusław_59825

Rekomendowane odpowiedzi

dziś łatwiałem przesłuchania tu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) wybór kolumn przedni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musisz kupować w top Hi-Fi.

 

Dalej brniesz w tą markę.

Nie wiem że o kwestia propagandy czy wrodzonej miłości, ale jak widzisz nie tylko branża poleci ci sprawdzić cos innego.

Po prostu sprawdzić. Jeśli nadal twoje zamiłowanie zostanie przy Brytyjczyku rozumiem.

Wiele osób tak ma z tonsilami

ja tak pytanko do branży - czy branża słuchała coś z nowych bowersów, bo myślę ze nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tymi Bowersami, wypozycz sobie polskie BMN S1 na testy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiar. Bydgoszcz to dla mnie 2h jazdy czyli nie jest źle. Czemu ta seria S1 a nie inne?

Kilku użytkowników znajduje sie na Forum...zapytaj a będziesz pozytywnie zaskoczony ceną i jakościa wykonania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmie się tymi kolumnami ale wpierw

Seria 700 S2 B&W /

HECO STATEMENT /

Sonus Faber Venere 3.0

i może Venere S

- to są głośniki które chciał bym posłuchać

ostatnie to tylko posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Heco ciekawe jest połączenie -/+ 3db, może warto też porównać z czyms tańszym podczas odsłuchów.

Będziesz wypozyczal czy gdzieś do salonu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Heco jest kłopot bo salony już ich nie posiadają, jeszcze nie wiem co dalej ale będę szukał możliwości posłuchania.

Bowersy - czekam na dostawę do salonu i odsłuch w domu, w tym miesiącu na pewno nie będzie ich

Sonus Faber Venere 3.0 - te są pierwsze do odsłuchu i są blisko a jak da rade to do domu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonus Faber Venere 3.0 - wyszukany Design, dźwiękowo przegrały z Focal ARIA 936, wzmacniacz to Marantz 8005

w piątek jadę z 375 posłuchać jeszcze raz.

Focal ARIA 926 słabiej z niskimi ale dla tego biorę swój piecyk by posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak pytanko do branży - czy branża słuchała coś z nowych bowersów, bo myślę ze nie.

Tak słuchała. Chodzi Ci o nowe 700tki? Jeśli o nie Ci chodzi to jeszcze nie. Warto? Poprawiono to na co narzekano w w CM?

Seria 700 S2 B&W /

HECO STATEMENT /

Sonus Faber Venere 3.0

i może Venere S

z Heco jest kłopot bo salony już ich nie posiadają

Bo jest model New Statement i one są dostępne.

onus Faber Venere 3.0 - te są pierwsze do odsłuchu i są blisko a jak da rade to do domu

Venere to całkiem udana seria. Nie do końca dobrze przyjęta bo robiona w chinach co dla Sonusa jest nowością.

Brzmieniowo także inne od klasycznych modeli. Jesli będziesz miał możliwość posłuchaj także Venere S który jest robiony na innych przetwornikach i we włoszech.

Sonus Faber Venere 3.0 - wyszukany Design, dźwiękowo przegrały z Focal ARIA 936, wzmacniacz to Marantz 8005

A to ciekawie. Obie konstrukcje raczej grają niskim basem i dość jasno gorą. Gdzie przegrały?

Być może Venery wymagają mocniejszego wzmaka (watowo) od 8005.

Także czekam na rozwój sprawy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o B&W seria 70,,,,poprawa jest znaczna. miałem u siebie 706S2 i porównanie z 685S2 to, .... to nie ma co porównywać, niesamowita przestrzeń grały jak by to nie były monitory tylko podłogowe i wysokie są normalne, bardzo szczegółowe ale się nie narzucają są dopełnieniem i dobrym wsparciem środka. Co do basu to jest szybki, potrafi zejść naprawdę nisko, gdy nie trzeba jest utrzymywany w tle ale jak trzeba to pokazuje klasę.

Bardzo czekam na możliwość posłuchania 703 S2 Co do seri CM to słuchałem tylko 8-ek a jest różnica na + i dlatego trochę przeciągam kupno skrzynek.

----Bo jest model New Statement i one są dostępne.

tak wiem i myślę że musimy pogadać w tej sprawie jak tylko zbiorę większe fundusze

------ Sonus Faber Venere S

nie wiem czy są dostępne do odsłuchu ale jutro to sprawdzę

-----A to ciekawie. Obie konstrukcje raczej grają niskim basem i dość jasno gorą.

Focal ARIA 936 to ciepłe brzmienie, czysty środek choć czasami wydawał się minimalnie wycofany ale przy innych nagraniach było już ok, i niskie: tu się dzieje, są podporą całego dźwięku, dają tyle powagi do brzmienia że ja wychowany na Altusach i będąc kiedyś didżejem od razu polubiłem tą barwę. Na koniec: sopran choć nie jest chyba tekstylna (nie wnikałem) to pasuje do reszty jak nic. Pomimo że teraz słucham przejaskrawionych nagrań (B&W 685) i pierwsze wrażenie to brak wysokich ale po chwili aklimatyzacji i zmianie myślenia w głowie, uznaję że góry jest tyle ile ma być, jest spokojna, relaksująca może brakuje mi trochę szczegółów ale to drobnostka bo po chwili osłuchania zapominam już o tym detalu.

Teraz co do Sonus Faber Venere 3.0 to porównał bym je do Focal ARIA 926, słuchałem obu i stwierdzam że to podobne brzmienie ale jak dla mnie jakieś sterylne trochę bez wyrazu (w porównaniu do ARIA 936) dźwięk poprawny ale może dla kogoś to szuka bardziej neutralnego brzmienia to te głośniki jak najbardziej na tak bo balans tonalny jest naprawdę dobry.

Co do wzmacniacza - to pojadę z moim piecykiem posłuchać jeszcze raz bo może sie okazać że 936 jednak są przebasowione i kto wie, może Venere 3.0 lub ARIA 926 zabrzmią lepiej z NADem 375??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim budżecie przesluchalbym więcej kolumn ;-)

Warto wziąść na warsztat jakieś polskie konstrukcje do porównania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny dla mnie jest kolor. preferowany biały potem czarny i połączenie obu a dożo polskich konstrukcji trzyma się okleiny z różnych drzew a ja mam meble drewniane i dobranie pod kolor i dobranie odcienia graniczy z cudem wiec wracamy do początku postu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem u siebie 706S2

Dopiero weszły i już je miałeś?

porównanie z 685S2

Seria 7 zastępuje CM więc nie trudno żeby od 6 była lepsza.

Teraz co do Sonus Faber Venere 3.0 to porównał bym je do Focal ARIA 926, słuchałem obu i stwierdzam że to podobne brzmienie ale jak dla mnie jakieś sterylne trochę bez wyrazu (w porównaniu do ARIA 936) dźwięk poprawny ale może dla kogoś to szuka bardziej neutralnego brzmienia to te głośniki jak najbardziej na tak bo balans tonalny jest naprawdę dobry.

A no to tu się zgadzam. Charakterystyki mają podobne. Ale Venere jest twardszy, Z kolei Focal miększy i cieplejszy masz rację.

 

A rzucę jeszcze ELAC FS 407, wiem dużo mniejsze ale sprawdź je jeśli możesz.

Fajny temat :) Twoje doświadczenia będą skarbnicą wiedzy dla kolejnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, staram się jak mogę.

Tak miałem już bowersy 706 u siebie w pokoju.

 

To mój wpis z Klubu B&W

 

Napisano 11.09.2017 - 15:19

Czas coś napisać, co i jak

NAD C375

Audioquest typ 4

706 S2

685 S2

CD Technics 770D

Audioquest Golden Gate 0,6m

Ogólnie to tak jak bym zdjął brudne okulary, wyczyścił szmatką z ubrał ponownie

Wszystko nabrało blasku, powietrza. Scena się powiększyła i jest z metr bliżej a nawet 1.5m

Bas jest i to nie zły, wytaznie słychać stopę w nagraniach Dire Straits cd "Brothers In Arms "

Oxygene 3 na dzień dobry, prowadzenie niskich tak jak by to nie były monitory

Do 685 dokładam jeszcze B&W 610 żeby był komplet - nowe 706 nie potrzebują wspomagania, bez poruszania kieliszków w barku niskich jest wystarczająco. No może przy cichym słuchaniu lub jak ktoś bardzo lubi można się wesprzeć 610-ką

Tracy Chapman - gitara basowa wprowadza w drgania szybę w barku. Wolał czysty, bez zastrzeżeń.

Następne cd pokazuje możliwości niskich. Depeche Mode - Spirit. Siła głosu na 12h - 706 S2 robią wrażenie. Nie mają żadnych kompleksów, już sobie wyobrażam jak grają podłogowe z serii 70....... zmiana na 685 i grają subiektywnie głośniej ale tonie to samo brzmienie, niby wszystko jest a jednak czegoś brakuje.

Enya - znów największa różnica w niskich. Trochę głoski "ś" "ć" zaiskrzyły

Phil Collins - płyta nagrana z hi-res 24/192 czyli dużo perkusji, - bas szybki ale z pogłosem. Reszta -bez komentarza.

Na konie DM i koncertowo czyli 101 - scena szeroka, oklaski ze wszystkich stron, głos Deva soczysty. Może fortepian w nagraniu "somebody" trochę mniej barwny ale to instrument z natury ciężki do ogarnięcia wiec to co słychać jest ok.

Koniec bo przez zmiany okablowania cd stoi na piecu i zaraz płyty będą się topić, hehe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ważny dla mnie jest kolor. preferowany biały potem czarny i połączenie obu a dożo polskich konstrukcji trzyma się okleiny z różnych drzew

 

Pylony i Audio Academy są w różnych kolorach, również w wersji piano czarna i biała, i wszystkie dostępne w katalogu na zamówienie. Model Hyperion IV lub Rhea to zacne kolumny które mogą konkurować z droższymi zagranicznymi kolumnami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny dla mnie jest kolor. preferowany biały potem czarny i połączenie obu a dożo polskich konstrukcji trzyma się okleiny z różnych drzew

 

Pylony i Audio Academy są w różnych kolorach, również w wersji piano czarna i biała, i wszystkie dostępne w katalogu na zamówienie. Model Hyperion IV lub Rhea to zacne kolumny które mogą konkurować z droższymi zagranicznymi kolumnami.

Pylon - ich najdroższe kolumny to Emerald HF, recenzji brak o dźwięku musiał by sie wypowiedzieć ktoś z salonu q21 / martwi mnie coś innego, czy zwróciłaś uwagę na osprzęt, mam na myśli kable. Głośnikowy 9,50!! i tyle starczy i powiem że jakoś nie przekonuje mnie ta manufaktura. Zresztą za mała moc tych skrzynek.

Audio Academy - informacji nie wiele. Jedna kolumna w 3 kolorach. Nie przekonałaś mnie, owszem są dostępne w Gdańsku i byłem tam w salonie i już więcej mnie tam nie zobaczą. Opis wrażeń z tego salonu opisałem gdzieś wcześniej i nie wracajmy już do tematu chyba że masz jeszcze coś innego a dobrego z zakresu 10k do 14-15k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jeśli chodzi o Audio Academy wejdź na klub miłośników tych kolumn, tam często wypowiada się producent, przyjechać też może do Ciebie z kolumnami i okablowaniem na prezentację, naprawdę warto spróbować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobilem wlasnie cala lekture tutaj pisana i czegos takiego, jak zyje nie przerabialem tak intensywnie w tak krotkim czasie :)

Generalizujac i zaczynajac od preferowanego przez Ciebie repertuaru Buguslawie wypozyczylbym do domu kolumny ATC bo jest taka mozliwosc i posluchal

Czemu atc, a no min dlatego, ze enya, pink floyd, czy The rolling stones uzywaja atc w swoich studiach nagraniowych a tego zdaje sie sluchasz. Sam mam takie w domu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobilem wlasnie cala lekture tutaj pisana i czegos takiego, jak zyje nie przerabialem tak intensywnie w tak krotkim czasie :)

Generalizujac i zaczynajac od preferowanego przez Ciebie repertuaru Buguslawie wypozyczylbym do domu kolumny ATC bo jest taka mozliwosc i posluchal

Czemu atc, a no min dlatego, ze enya, pink floyd, czy The rolling stones uzywaja atc w swoich studiach nagraniowych a tego zdaje sie sluchasz. Sam mam takie w domu.

posłuchać nie zaszkodzi. Dzięki

Jakiś konkretny model?

dobra, poszukam na stronie q21 i poczytam

 

już wiem dlaczego tacy wykonawcy wykorzystują takie kolumny bo posiadają własne wzmacniacze tak jak kolumny estradowe, przy dużych mocach jak najbardziej wskazane, wiedzą ze to co teraz nagrywają i pracują nad brzmieniem to to samo usłyszą ludzie na koncertach, .... muszę mieć gniazdko 230V przy każdym głośniku, listwę i doprowadzenie sygnału z przedwzmacniacza kolejne dodatkowe kable, ja obecnie mam 2X5m Audioqesta wiec dobre z naciskiem na dobre kable sygnałowe potrzebne i sorry ale - nie, to nie kolumny dla mnie, Oni mają kasę i studia nagraniowe w domach wiec kwestia dodatkowego okablowania to nie problem, a w domu, a w pokoju jest inaczej. Sam przy nagłośnieniach czasami spotykałem taki typ ale sorry odpuszczę sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model atc scm11, scm19, scm40 to kolumny do salonu. Atc posiada kolumny aktywne i pasywne. Mowimy o pasywnych standardowych kolumnach ktore wymagaja wzmacniacza stereo ponad 100W.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

U mnie obecnie graja z Creek Destiny2. Gdzies w tej galerii jest moje zdjecie z Creekami scm11.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model atc scm11, scm19, scm40 to kolumny do salonu. Atc posiada kolumny aktywne i pasywne. Mowimy o pasywnych standardowych kolumnach ktore wymagaja wzmacniacza stereo ponad 100W.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

U mnie obecnie graja z Creek Destiny2. Gdzies w tej galerii jest moje zdjecie z Creekami scm11.

Nie chcę monitorów a ostatnia pozycja przekracza budżet.

trzeba jeszcze nadmienić, ze mój piecyk jest bliżej 200W

""""NAD to mocarz tego testu. Choć sam producent jest dość ostrożny w deklaracjach, zapowiadając 2 x 150 W (niezależnie od obciążenia), to taka lakoniczna informacja nie oddaje prawdziwego potencjału wzmacniacza.

Może on bowiem pochwalić się mocą aż 210 W przy 8 omach i 361 W przy 4 omach (przy wysterowaniu jednego kanału), a w trybie dwukanałowym dostarcza równiutkie 2 x 200 W przy 8 omach i 2 x 307 W przy 4 omach. Czułość jest nieco niższa od standardowych 200 mV, wynosi 0,45 V. NAD, oprócz Marantza, jest mistrzem niskiego poziomu szumów, wskaźnik S/N wynosi tutaj aż 92 dB, a przy tak wysokiej mocy dynamika wspina się na pułap aż 116 dB."""""

 

scm40

czytałem testy i sadze ze NAD C375 może prądowo by podołał ale jakościowo może być za cienki, ale same kolumny to inwestycja w przyszłość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz koniecznie wszystko miec ze sklepu nowe itd? Chodza 40 po aukcjach czasem po 12k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) tyko ze kolor drewna

 

Czarne niedawno tez widzialem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zdjecia z allegro pasuja z tymi z galerii, mozesz zerknac z czym graly uuuhhuuu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ceny ATC scm 40 wywindowane do granic możliwości jeszcze 3-4 lata temu sprzedawałem 40 po 7500 zł w stanie perfekt a scm 20 slt za 9000 zł. Trzeba jedno przyznać kolumny specyficzne dość mocno wymagające. Ale przy odpowiednim towarzystwie rewanżują się pięknym kreowaniem dżwięku, Jednak przy obecnych cenach. Można się pokusić o inne zestawy. Jak choćby Tannoy z serii Profesjonal lub Klipsch Lascala , czy Pioneer s-2ex na głośniku Tad.

Jednak żałuje do tej pory sprzedanych ATC, które były zbudowane specjalnie dla Opery londyńskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach rowniez ceny finalne sa duzo mniejsze niz te proponowane na ich stronach ofertowych. Ktore wg Ciebie graja ciekawiej 40 vs 20?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A musisz koniecznie wszystko miec ze sklepu nowe itd? Chodza 40 po aukcjach czasem po 12k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) tyko ze kolor drewna

 

Czarne niedawno tez widzialem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zdjecia z allegro pasuja z tymi z galerii, mozesz zerknac z czym graly uuuhhuuu

oj! propozycja kusząca!

ewidentne musiał bym posłuchać

Nowe czy używki?

Preferuje wszystko nowe, ALE i tu opis ze stony z aukcji =

 

Kolumny ATC SCM40 kupione w marcu tego roku w Polskim salonie. Jestem pierwszym właścicielem. Stan idealny, można powiedzieć że są nowe, tyle że wygrzane :-) Oczywiście posiadam dowód zakupu cała dokumentacje oraz oryginalne kartony. Sprzedaje z powodu zmiany na wyższy model. w razie pytań proszę dzwonić 601 861 676

 

Taki opis -to jak najbardziej jestem na tak bo nikt (( czyt. byle kto)) nie kupuje przypadkowo sprzętu za nie małe pieniądze. Jest gwarancja, są świeże bo z marca tak.

I tu przyznam Tobie racje że nie muszą być nowe. choć szybko się sprzedającemu znudziły to fakt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu przejechalbym sie do niego ze wzmacniaczem posluchac i ewentualnie odebral osobiscie, gdyby zagralo. Na 99% bys je zapakowal do auta ;)

210 W nadowskich przy 8 omach rozchula je doskonale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.