Skocz do zawartości
IGNORED

Equilibrium Klub


Media4Home
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.03.2023 o 00:07, quatross napisał:

Jaki wzmacniacz do AQUAL D6 ?

Wystarczy IN200 Signature?

Gram na Denku 1600NE i są głębokie,  przestrzenne plumkacze z nim. 

Chcę je zmusić do "ataku" (...)

Krell 400, Musical M6i. Obydwa szybkie i inaczej grające. Krell jaśniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
40 minut temu, Szczepan88 napisał:

Jak wrażenia z AVS i nowe budżetowe skrzynki z pasywnym wooferem? Ktoś był słuchał? 

Co to za skrzynki? Jaki model? Tu chyba nikt nie zagląda kolego 😉

W dniu 13.03.2023 o 11:46, muda44 napisał:

Krell 400, Musical M6i. Obydwa szybkie i inaczej grające. Krell jaśniejszy...

A co powiesz o Supernait 3 (z 2giej ręki)? Będę potrzebował też muzykalne źródło (szczegół już obczajone)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, quatross napisał:

Co to za skrzynki? Jaki model? Tu chyba nikt nie zagląda kolego 😉

A co powiesz o Supernait 3 (z 2giej ręki)? Będę potrzebował też muzykalne źródło (szczegół już obczajone)...

Nie znam 3. Miałem pierwszą wersję i XS. Mnie to brzmienie nie przekonuje. Czasami też burczą trafa, padają wyświetlacze w sprzęcie tej marki. Znowu wysoko ceniłem CDX.

Co do źródła, modyfikowana Yamaha NP-S303 i jak najlepsze kable. Nic lepszego do dużych kwot nie trzeba ale można z czasem rozwinąć o dodatkowy DAC z górnej półki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, muda44 napisał:

Nie znam 3. Miałem pierwszą wersję i XS. Mnie to brzmienie nie przekonuje. Czasami też burczą trafa, padają wyświetlacze w sprzęcie tej marki. Znowu wysoko ceniłem CDX.

Co do źródła, modyfikowana Yamaha NP-S303 i jak najlepsze kable. Nic lepszego do dużych kwot nie trzeba ale można z czasem rozwinąć o dodatkowy DAC z górnej półki. 

A czy Musical Fidelity jest faktycznie "MUSICAL" ? Pewnie w tym budżecie nawet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, quatross napisał:

A czy Musical Fidelity jest faktycznie "MUSICAL" ? Pewnie w tym budżecie nawet?

Z tych nowych to tylko M6i miałem. To taki dobrą klasę wyżej Denon 2020AE. Czyli potężna moc ( większa od Denona ), niesamowita dynamika, energia a to plastycznie tylko bez najdrobniejszych detali, niuansów, tych wygrzmień i powietrza dookoła dźwięków.

Warto spróbować Lyngdorfa 1210 z jak najlepszą sieciówką i go dobrze ustawić. Genialne i śmiesznie tanie urządzenie na obecne czasy i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, muda44 napisał:

Z tych nowych to tylko M6i miałem. To taki dobrą klasę wyżej Denon 2020AE. Czyli potężna moc ( większa od Denona ), niesamowita dynamika, energia a to plastycznie tylko bez najdrobniejszych detali, niuansów, tych wygrzmień i powietrza dookoła dźwięków.

Warto spróbować Lyngdorfa 1210 z jak najlepszą sieciówką i go dobrze ustawić. Genialne i śmiesznie tanie urządzenie na obecne czasy i ceny.

A co ze średnicą w M6i? To zasadnicze pytanie. W DENON jest jej jak na lekarstwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, muda44 napisał:

Nie zauważyłem jej braku ani w 2020AE ani w M6i.

M6i to dobry wzmacniacz, zwłaszcza jak potrzeba potężnej mocy. 

W DENON średnica jest mocno wycofana w porównaniu z nawet rowno grającymi wzmacniaczami. Mam tu na myśli model 1600NE, który jest rozwinięciem 2020AE tak mniemam. 

Ja potrzebuję conajmniej średnicę baltlaba.

Z tego co mówisz wnioskuję że M6i brakuje tego. No chyba że dalej słuchasz na Aurora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, quatross napisał:

W DENON średnica jest mocno wycofana w porównaniu z nawet rowno grającymi wzmacniaczami. Mam tu na myśli model 1600NE, który jest rozwinięciem 2020AE tak mniemam. 

Ja potrzebuję conajmniej średnicę baltlaba.

Z tego co mówisz wnioskuję że M6i brakuje tego. No chyba że dalej słuchasz na Aurora?

Gra cały system. Nie zauważyłem braku średnicy ani w Denonie ani w MF. To były różne systemy.

Aurory dawno sprzedane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, muda44 napisał:

Gra cały system. Nie zauważyłem braku średnicy ani w Denonie ani w MF. To były różne systemy.

Aurory dawno sprzedane. 

Wracając do tematu.. jakiego pieca i źródła przesłuchałeś z Audiothlon'ami że tak spytam? i z jaki modelem Audiothlon'ow? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, quatross napisał:

Wracając do tematu.. jakiego pieca i źródła przesłuchałeś z Audiothlon'ami że tak spytam? i z jaki modelem Audiothlon'ow? 😉

Nie słuchałem tych kolumn. Po świetnych Harpia Amstaff na bardzo tanich głośnikach skupiłem się na dużych kolumnach innych producentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2023 o 19:26, Szczepan88 napisał:

Jak wrażenia z AVS i nowe budżetowe skrzynki z pasywnym wooferem? Ktoś był słuchał? 

Bardzo fajne granie jak na cenę. Spójnie i z wykopem. Te najmniejsze, czerwone, trochę miały za duże pomieszczenie, ale środkowy model odsłuchiwało się znakomicie. Heed prowadził je bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Jak co mam do sprzedania przewody głośnikowe  Equilibrium Moonlight 2x3m. Stan idealny praktycznie jak nowe. Raz wpięte do systemu i tak już zostały. Kable mają około 2.5 roku. Odbiór osobisty ale mogę także wysłać ( opakowanie zastępcze-niestety nie posiadam już oryginalnego opakowania ). Zakończenie banan-banan. W promieniu 30 km. od Poznania mogę dowieźć w cenie swoim samochodem. Kable wystawiłem w dziale ogłoszenia ale jak co dla klubowiczów byłaby trochę inna cena. Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez kaziu106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.12.2023 o 12:52, kaziu106 napisał:

Jak co mam do sprzedania przewody głośnikowe  Equilibrium Moonlight 2x3m. Stan idealny praktycznie jak nowe. Raz wpięte do systemu i tak już zostały. Kable mają około 2.5 roku. Odbiór osobisty ale mogę także wysłać ( opakowanie zastępcze-niestety nie posiadam już oryginalnego opakowania ). Zakończenie banan-banan. W promieniu 30 km. od Poznania mogę dowieźć w cenie swoim samochodem. Kable wystawiłem w dziale ogłoszenia ale jak co dla klubowiczów byłaby trochę inna cena. Pozdrawiam serdecznie!

Kable moonlight to dobre kable z podbitym basem,wycofanym lekko środkiem, natomiast poluje sam na kable sun ray.mialem je wypożyczone jednak nie zakupiłem ich bo cena była zaporowa, teraz jakiś gość sprzedaje na olx i bardzo myślę o zakupie ,to kable bardzo naturalne, z dobrą podstawa basowa,lekko środek wychodzi naprzeciw, góra gra miękko przejrzyście, delikatnie, scena też pięknie zróżnicowana, wyraźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.