Skocz do zawartości
IGNORED

Polska nie wygra żadnego meczu, przyczyna zła emocja,Kurski


Azus

Rekomendowane odpowiedzi

Już od razu ubolewam, byłem u wróżki i powiedziała, że pod obecnością Kurskiego i jego telewizyjnych rządów Polska nie wygra żadnego meczu, a szkoda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze fajnego wywróżyła?

Nic, tylko Kurski,pytałem o piłkę, Kurski zabije piłkę, ma złe emocje, ja nie jestem wróżką.

Ja ogólnie bazuje na wierze, więc polecam Pana z który przewiduje, bardzo w życiu mi pomógł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes kaputt?

Juz tam walka pod dywanem wrze

 

a moze i potem obatel Rysiu zostanie prezesem PZPN a może i będzie trenował kadrę( w tym ostatnim widzę świetlaną przyszłość na miarę stadnin np w Janowie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic, tylko Kurski,pytałem o piłkę, Kurski zabije piłkę, ma złe emocje, ja nie jestem wróżką.

Ja ogólnie bazuje na wierze, więc polecam Pana z który przewiduje, bardzo w życiu mi pomógł.

Ty uważaj, bo jak to Ci się tak będzie rozwijać, to wejdziesz do swojej sypialni, a tam Kurski, w Twoim łóżku, z Twoją żoną.....

 

Szybciej wyjedziemy z tych mistrzostw, niż na nie pojedziemy, ale nie przez beznadziejnego prezesa TVP. Tylko przez beznadziejny stan polskiej piłki (trenerów, organizację, itd) Bo akurat zawodników mamy niezłych. Ale to tylko moje zdanie, a ja się na piłce nie znam ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Mimo to będą witani jak zwycięzcy , a durni redaktorzy w telewizorniach będą wrzeszczeć że nasi wspaniali chłopcy zajęli ostatnie miejsce , co za zwycięstwo !!!!! co za wydarzenie !!!!!. Będą wywiady , a jakże!!!!! Prowincja , psia krew !!!!.

 

Jeśli nie wygra żadnego meczu , to nie przez Kurskiego , tylko przez złe warunki zakwaterowania .

.

 

Czyli na dworcu w poczekalni lotniska "Szeremietiewo" lub innego w Rosji . Pojadą jako wycieczka all iclusive . Bo taniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po przegranym meczu polska reprezentacja czy dziennikarze tłumaczyli , że złe warunki na boisku , ślisko , zła pogoda itd . Tylko takie warunki były także dla przeciwników .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Kiedyś po przegranym meczu polska reprezentacja czy dziennikarze tłumaczyli , że złe warunki na boisku , ślisko , zła pogoda itd . Tylko takie warunki były także dla przeciwników .

Za samo uczestnictwo dostaną klucze do willi i kluczyki do samochodu . Piłkarz to dopiero zawód . Powinni starać się też o 500+ . A rydchtuzy w tyliwizurnioch bydo chwolić pod nibioso .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mają nie otrzymać nagród, wszyscy dostają, to i oni się załapią. Rzecz jasna, niezależnie od ilości strzelonych bramek i wygranych meczów, nagroda należy się jak psu buda.

Nie wierzycie? A wczoraj medal Zasłużonego dla Lubelszczyzny otrzymał p. Piotr Tomala - za niezdobycie góry K2 na tej pożałowania godnej, ostatniej wyprawie. To i nasi wyżelowani gwiazdorzy dostaną medale, spokojnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azus

już miałem pisać petycję do Ciebie z prośbą o dane kontaktowe, że ta Twoja wróżka jest genialna, ale właśnie wygrywamy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Lewandością Panie Mirku jak już :)

Lewandość dupy nie urywa. Więcej strat niż pożytku, jedna bramka nie stanowi iż był wielki w tym meczu.

Jak już to napisałbym z Grosickością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewandość dupy nie urywa. Więcej strat niż pożytku, jedna bramka nie stanowi iż był wielki w tym meczu.

 

Jeśli tak piszesz, to pewnie tak było. Nie oglądałem, wolę posłuchać muzyki. Co by jednak o nim nie mówić, to najgorszy nie jest :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli tak piszesz, to pewnie tak było. Nie oglądałem, wolę posłuchać muzyki. Co by jednak o nim nie mówić, to najgorszy nie jest :)

Nie, nie jest najgorszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, to był bardzo ciężki mecz w drugiej połowie, gra była nie słaba, ale bardzo słaba, myślałem, iż te 3 minuty nas zniszczą, ale stało się inaczej i bardzo dobrze,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.