Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiat prosiłem w liście do Mikołaja o wzmacniacz na GM 70 .

 

Pan przyjechał ,ale nie saniami zaprzeżonymi w Renifera a dużym samochodem z logo DHL w żółtej koszulce i przywiózł nowe skrzynie Aries +.

 

Szukał ,szperał po samochodzie a wzmacniacza nie było,narzekał ze ma duzo prezentow do rozwiezienia - Mikołaj to był ?

 

Za rok spróbuje napisać i podać zdjęcia wzmacniacza ,może się nie pomyli,a tym czasem :

 

 

 

Czy W wersji Aries na jednym iluminatorze tez jest mozliwe zastosowanie takiego frontu ?

 

wyglada ciekawie . sam mam w tej chwili " Momo " z czarnym frontem i musze przyznac ze ładnie to wyglada

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy W wersji Aries na jednym iluminatorze tez jest mozliwe zastosowanie takiego frontu ?

 

wyglada ciekawie . sam mam w tej chwili " Momo " z czarnym frontem i musze przyznac ze ładnie to wyglada

 

Front w ARIES Plus to 50mm grubości ,a cała skrzynka to 25mm z wieńcami wewnatrz kolumny .Wieńce także z 25mm Mdf-u.

 

Jako zlecenie indywidualnie wykonac możan taki front w klasycznych Ariesach .

 

Będzie także pokazana stylistyka takiego frontu w forrnirze ,czyli wszystkie łuki i ta charakterystyczna łezka wokół głosnika wysokotonowego będzie w całosci w fornirze .Także maskownice na magnesy neodymowe w takim wykonczeniu będa możliwe do wykonanaia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu do tego wracać-czasem napisze się zbyt szybko coś,czego potem żałować trzeba.Swoją drogą odsłuchy w ``świątyni akustyki`` są ``zabójcze dla niektórych akcesoriów.

 

Ja sądzę, że ktoś, kto może pozwolić sobie na zmianę jakiegoś akcesorium, prędzej, czy później zmieni je na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny pod koniec stycznia ,lub moze w lutym w środku Polski ,wówczas kilku nas znowu przybędzie .

Moze Marek ze swoją Połówką nas przyjmie :-)

....tylko nie na letnich oponach....lol..Pojechałbym ,chętnie. Edytowane przez triode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się zobowiązany po ostatnich niedomaganiach odwiedzić Łódź ponownie a i chetnie posluchal bym dobrego brzmienia . Moze tak Maciej z swoim Dac'kiem by przyjechal ?;]

Edytowane przez DJ_Achmed

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.