Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość masza1968

(Konto usunięte)

Uważam ,że te kolce mogą załatwić sprawę nagrobków.

 

 

http://www.loudspeakershop.eu/kolce-superspike-gwint-m8-opakowanie-szt-p-710.html

W moim przypadku nic nie dały.

Mam BR w podłogę, jak nie ma pod kolumnami nagrobka to bas jest nie do opanowania.

A nagrobki rozwiązują problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie by "" magiczne kolce " daly taki efekt jak granmit pod kolcami chyba ze chodzi tutaj o wymiane kolcy na lepsze . to byc moze sa lepsze jak takie "standardowe "

 

Nagrobki sa the best ;]

Edytowane przez DJ_Achmed

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś zagubiłem kabel od aparatu więc zrobilem gorszej jakosci zdjecia ale są

W tej chwili walcze z akustyka pokoju i szukam najlepszego rozwiazania " optimum "

 

przejściowo słucham na Mimo w obudowach Acoustic Research i przetwornikach Vifa XT18WH 09/08 , Morel CAT 298

jako źródło mam studyjna karte dzwiekowa w komputerze ale ona jako pierwsza bedzie zastąpiona na Daca na lampie

 

na chwile obecna wyglada to tak

 

5ae41068ca17e6aa.jpg

4e6a23e0d8cde192.jpg

Edytowane przez DJ_Achmed

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zbłąkała się tu jakaś nieklubowa dusza, to polecem moje Minasy Premium z esotekiem:

http://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet/sprzedam/kolumny-podlogowe/minas-anor-premium-esotek-d26-os94024.html

 

Nadal uważam, że kolumny są świetne. Mojej nowej elektronice jednak lepiej będzie służył nieco innych charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Nie używam ich jako pary tylko pojedynczo do DACa.

Drugą parkę używam w preampie.

 

Tu masz dokładniejsze fotki.

 

http://www.ebay.pl/itm/300807024042?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

 

A Mikołaj co dostał od Ciebie? :)

 

Marek, ciastków mu narobiłem i jeszcze ekstra półlitry z domowego wypieku :)

Edytowane przez masza1968
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiat prosiłem w liście do Mikołaja o wzmacniacz na GM 70 .

 

Pan przyjechał ,ale nie saniami zaprzeżonymi w Renifera a dużym samochodem z logo DHL w żółtej koszulce i przywiózł nowe skrzynie Aries +.

 

Szukał ,szperał po samochodzie a wzmacniacza nie było,narzekał ze ma duzo prezentow do rozwiezienia - Mikołaj to był ?

 

Za rok spróbuje napisać i podać zdjęcia wzmacniacza ,może się nie pomyli,a tym czasem :

post-15230-0-47185700-1356797045_thumb.jpg

post-15230-0-89027600-1356797050_thumb.jpg

post-15230-0-04060500-1356797057_thumb.jpg

post-15230-0-19755300-1356797063_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tychach mdf-u nie brakuje!miały być monitory na fali.Te granity to tak na stałe zamiast kolców?

 

Skrzynki do Ariesów Plus powstaja na pólnocy Polski . Kolce są oczywiście ,do zdjecia zostaly postawione na granitach bezpośrednio.

 

Zostały także wykonane maskownice mocowane za pomoca magnesów neodymowych ,jest to co prawda w Minas Anor ,ale tutaj mała stolarnia postarała sie i ten sposób mocowania maskownicy wykonała.

 

To stylistyka z monitorow Canto One.

post-15230-0-84664700-1356800740_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiat prosiłem w liście do Mikołaja o wzmacniacz na GM 70 .

 

Nooo... nie mógł ci przyneść, bo chyba wcześniej do "Niego" napisałem, a że miał tylko jeden to ja go dostałem :), w przyszłem roku już nie będę prosił, więc masz większe szane ;).

P.S. Zdjęcie wykonane z telefonu, podczas pierwszego uruchomienia (jeszcze bez biżuterii, gałek i wszelkiej maści "uładniaczy").

post-12308-0-77931300-1356802681_thumb.jpg

Edytowane przez Koobal

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.