Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakby kolega Marek wyraził zgode to i może moja skromna osoba z moimi klamotami by się pojawiła w świątyni akustyki, mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ;)

 

Oczywiście podanie przyjęte, ale będę musiał rozbić to na dwa różne terminy. Niestety pomieszczenie nie jest za wielkie i przy większej liczbie gości słuchanie będzie uciążliwe. Obecnie mam już komplet, ale mam nadzieję, że następne spotkania będą tak samo atrakcyjne, sympatyczne i owocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolejny etap upgradu zwrotki,w sekcji wysokotonowej miejsce obbligato zastąpiły jantzeny silver z-cap,więc obecnie jest trójca mundorf supreme 4,7mikro + jantzen superior 1,0 mikro + jantzen silver z- cap 1,0mikro.Obawiałem się trochę srebrnego jantzena ale bez potrzeby,przybyło detalu ale bez skutków ubocznych-kolejne pozytywne zaskoczenie

Edytowane przez Rezyslaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To warstwa antywibracyjna z 5 cm panela z wełny mineralnej o gęstości ok 160 kg/m3 :) - eksperymentuje, aby "drgania" nie wchodziły na panele.

 

 

czy aby kolumny na takiej welnie nie traca na statecznosci ?

 

duze zmiany nastapily ?

Lampa jest jak wino . Czym starsza tym lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy aby kolumny na takiej welnie nie traca na statecznosci ?

 

 

Wełna jest bardzo gęsta, a kolumna stoi na granicie, kóry całą swoją powierzchnią "kładzie" się na w/w wełnę rozkładając cały ciężar na dość sporą powierzchnię.

 

Zmiany - podłoga już nie "gra" tak jak potrafiła zagrać. Głośniki też są wyżej o ok 5 cm, to też daję jakąś tam zmianę w odbiorze muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Marek, jest różnica?

 

Jakaś tam jest, choć nie potrafię dokładnie napisać, zapewne usłyszę jak po tygodniu wyciągnę te podkładki.

 

Zauważyłem, że do "dobrego" słuchania jest potrzebny odpowiedni nastrój człowieka. Gdy coś mnie trapi, nie "smakuje" mi muzyka, a ostatnio mam trochę na głowie, dlatego tak lakonicznie napisałem o odczuciach po wsadzeniu tych podkładek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jestem coraz bliżej zakupu Minas Anor. Czy ma ktoś rozeznanie jakie brzmi minas na

Vifach m18wh i morel mdt29 w odniesieniu do morela chyba 308 z scanspeakami i w drugim wariancie esoteciem. Jaki to ma wpływ na brzmienie tych samych (z nazwy) kolumn.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im wyższy model morela tym lepsze granie,esotec też brzmi świetnie ale brakuje mu detalu,jest taki słodki i lekko podkolorowuje,jest to przyjemne ale czy prawdziwe granie?według mnie nie,poza tym głośnik już nie produkowany więc jak ci np dzieciaki powciskają jesteś ugotowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka dni miałem u siebie do odsłuchu starego mita terminatora i to co usłyszałem na górze to była poezja,jeszcze tak grającej kopółki illuminatora nie słyszałem-ten detal i powietrze ,coś wspaniałego,obecnie na tapetę wchodzi bi-wireing,na dół idzie YP Sound Argentum a na górę jakieś sreberko made in Poland.Jedyne ariesy na parze illuminatorów w bi ma Triode,Andrzej podpinałeś ariesy w bi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Zamówiłem zworki od ZuAudio ze stanów. Miedź solid core powlekana srebrem.

Zamówiłem to na swoje nieszczęście w okresie przedświątecznym i czekałem blisko dwa miesiące ale w porównaniu do zworek Albedo, które u mnie siedziały to przepaść niesamowita. Dostałem szoku jak zworki moga wpłynąć na przekaz.

 

Jak Wam przyjdzie ochota na MITa to od Magnum 3 w górę (nie dajcie sie skusić na Shotguna bo to tylko przedsionek do hiendowego kabla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Cena MITa w stanach to zazwyczaj ok 30% ceny katalogowej u nas. Moje wszystkie oprócz jednego IC kupowałem w stanach. U nas za taki set to średni samochód z dobrym wyposażeniem :) Nie mam zielonego pojęcie kto je kupuje w naszym sklepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedługo w systemie zagoszczą do odsłuchu ic Argentum 6/4 i 4/4, sprawdzę jaka jest różnica pomiędzy nimi i jak to się wpasuje u mnie w systemie.

Pozdrawiam

o to fajnie ,też chciałem je przetestować,od producenta bierzesz demo?

 

tylko mi są potrzebne głośnikowe,może na początek wezmę Z Sonus Oliva srebro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to fajnie ,też chciałem je przetestować,od producenta bierzesz demo?

 

tylko mi są potrzebne głośnikowe,może na początek wezmę Z Sonus Oliva srebro

 

Tak, dogrywam sprawę z Panem Ryszardem, jeśli będą dwa na stanie to pojawią się u mnie, co do głośnikowych to jeszcze nie mam faworyta, najpierw interconnect

Pozdrawiam

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.