Skocz do zawartości
IGNORED

studio16


terror twins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Smash wygląda na powrót do najlepszych płyt Patricii-Verse i Cafe Blue,podobny klimat,rytm,Czekam z niecierpliwością bo uwielbiam jej muzykę!Co ciekawe,ze strony P.Barber można kupić wydania flack zarówno płyt jak i nagrań koncertowych.Kiedyś kupiłem wydanie dvd.

 

http://www.patriciabarber.com/store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "klubowych" brzmieniach to poleciłbym Wam dość ciekawą i dobrze zrealizowaną płytę pani Amina Alaoui "Gharnati-En concert".

Płyta w tych samych klimatach co "The Astounding Eyes Of Rita" A. Brahema z ECM-u, choć tu i tam nie gra Garbarek;)

pzdr

Wu

ps

Garbarek z Brahemem grał na płycie "Madar" - też polecam:)

Edytowane przez Cytrus

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pokój ma klimat!Zobaczymy jak tam z ``basami``.Mam nadzieję,że uda mi się załapać na wejściówkę do ``świątyni``.

 

Dziękuję Andrzeju - jest przyjemniej niż jak byliście ostatnio.

 

"Basy" też się poprawiły (są lepiej kontrolowane) - ale to moje zdanie, chętnie poznam Wasze. Zresztą Minasy, to już całkiem nowe kolumny, na zewnątrz to samo piękne ciało, a wewnątrz nowa dusza :)

 

Mam nadzieję, że zawitasz razem z Grzegorzem.

post-11945-0-14781100-1359839966_thumb.jpg

Edytowane przez Imacman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Andrzeju - jest przyjemniej niż jak byliście ostatnio.

 

"Basy" też się poprawiły (są lepiej kontrolowane) - ale to moje zdanie, chętnie poznam Wasze. Zresztą Minasy, to już całkiem nowe kolumny, na zewnątrz to samo piękne ciało, a wewnątrz nowa dusza :)

 

Mam nadzieję, że zawitasz razem z Grzegorzem.

 

 

Witaj Marku ;

 

Jak tylko Andrzej będzie dysponował wolnym czasem to w następną sobotę byśmy zawitali do Ciebie .

 

Ostatnimi czasy po wprowadzeniu do oferty mniejszych monitorów które zawitają na stronie już niebawem ,czyli Canto stroję jeden projekt 3 drożny ,z założenia inny niż poprzednie ,ponieważ głośniki to nie tradycyjnie jak to u mnie celuloza+tekstylna kopułka a tym razem " na twardo",czyli ceramika accuton tweeter+accuton midwoofer jako midrande +22cm Eton Hexagonalny z aluminiowym uzwojeniem cewki . To jest inne brzmienie i potrzeba sporo czasu aby wypróbować ze 30-40 wariantów sposobu strojenia takich kolumn,począwszy od dobrania najwłaściwszych litraży i sposobu strojenia Etona po zgranie częstotliwościowe i fazowe .Od kilku dni zaczyna to grać bardziej poukładaną sceną dźwiękową ,choć nie ukrywam iż sprawdzę jak w tej roli sprawdzi się wstęga ze średniakiem accutona .Wstęga Founteca CD5 i rokuje dobrze ,to bardzo obszerny dźwięk preawie od 1 khz zatem możliwosci połączenia w szerszym zakresie będą . To projekt który do wiosny ,może lata będzie strojony .Dobry 3way nie tak łatwo zestroić .To zabawa dla konstruktora ale też stałe podnoszenioe swoich możliwiości .Gwarancji takze nie daję iż skończy się to sukcesem .W sumie co pewien czas kupuję nowości głośnikowe z Tymphany i wiekszosc nowoczesnych głosnikow nie nadaje się do dobrych projektów ,to smutna rzeczywistość .

 

Do Marka przyjadę z roboczą wersją 2 way na accutonach ,to zostało wstępnie zestrojone .To mała podłogówka w litrażu wewnętrznym monitora. Ciekaw jestem jak to zagra z Amplifonem,warto to sprawdzić .Głośniki jeszcze nie wygrzane całkowicie ,ale coś wstępnie będzie można powiedzieć o tym brzmieniu .

 

Zatem do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marku ;

 

Jak tylko Andrzej będzie dysponował wolnym czasem to w następną sobotę byśmy zawitali do Ciebie .

 

Witajcie - bardzo chętnie, ale jak można, to proszę o przełożenie na sobotę 23 lutego (16 nie niestety nie mogę ;(. 23'go mam całą wolną i możemy wystartować jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmero

Na Twoim miejscu konekty bym kupił z sonus olivy.........bez odsłuchu wiem,ze będą lepsze od tego polskiego argentum-zrobisz jak uwazasz.

 

Hmm, powiem Ci, że trafiłeś w sedno, Sonus pobił Argentum, ale Sonusa pobił Kimber Silver Streak SE, natomiast te wszystkie kabelki zabił muzykalnością kabel sygnałowy Mamela, który sobie już w niedługi czas sam poczynię.

Pozdrawiam

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMIL

 

To już 5,5 miesiąca.

Powinni mi za darmo dać hehe :-D

Jutro chyba będzie ale już nic więcej nie pisze by znów nie zapeszyć :-(

pzdr.

 

Ptaszki cwierkają że jutro w Elektropunkt będzie czekał na mnie ajjj :))

Zamykam się na cztery spusty, wyłączam komóre i słucham do upadłego :P

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się przywitać i dołączyć do grona zadowolonych użytkowników produktów Studia 16 Hertz.

 

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Minas Anor IIIs (2,5 drogi) kupionych bezpośrednio od Pana Grzegorza, którego chciałbym przy okazji bardzo serdecznie pozdrowić. Tak wiele zostało już napisane o tym jak wspaniałym i przede wszystkim ludzkim człowiekiem jest Pan Grzegorz, że nie pozostaje mi nic innego jak tylko wszelkie te plotki potwierdzić:).

 

Te fenomenalne w mojej opinii kolumny kupiłem w ciemno, tzn bez odsłuchu, polegając tylko na opiniach z tego forum. Nie potrafię kwieciście i audiofilsko opisywać swoich wrażeń, zresztą nie ma sensu powtarzać po innych. W końcu muzycy sobie nie przeszkadzają, jest rozmach, wykop, delikatność kiedy trzeba. Na razie kolumnom przygrywa Rotel RA-980BX i jest całkiem fajnie, zresztą tek kolumny wiele wybaczają jeśli chodzi o wzmacniacz i ustawienie w pomieszczeniu - naprawdę wybitna konstrukcja.

 

Jeśli chodzi o wzmacniacz to zastanawiam się czy go kiedyś (trzeba znowu napełnić skarbonkę) nie zmienić i nie pójść w stronę lampy albo tranzystora klasy A, tak jak Patryk (trzymam kciuki za jutro). Problem w tym, że słucham spokojnego metalu oraz metalu symfonicznego (Nightwish, Therion, Epica) ale też muzyki filmowej czy czegoś w rodzaju Clannad i nie wiem czy lampa się sprawdzi. Może ktoś ma doświadczenia z cięższym graniem na lampie? Myślę, że przydałoby się u mnie więcej nasycenia i mięsistości, jeszcze większego wykopu.

 

Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kony74 witaj w klubie i dawaj zdjęcia, by tradycji stało się zadość.

Przy okazji odpowiem na twoje pytania odnośnie (Nightwish, Therion, Epica) i Clannad z lampą, otóż sam słucham czasem w/w zespołów, mam lampę i Minasy i powiem tak, daje radę bez problemów

 

I słuchaj, wygrzewaj, słuchaj i miej z tego samą radość

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fakycznie do upadłego, bo nic nie napisał.

 

 

Czuję się zaszczycony bo w dniu w którym Patryk dostał upragnionego Xindaka (5,5 miesiąca czekania ) zadzwonił i powiedział że "jest" .Na razie wstawił do pokoju niech dochodzi do temperatury pokojowej ,a później kilka dni wstępnego wygrzewania . Ze swej strony gratuluje Patrykowi cierpliwości ,bo w między czasie miał zagwozdkę jak i każdy na jego miejscu czy z racji długiego czekania nie kupić czegoś innego .Zwykle ta wytrwałość popłaca ,bo jak już raz się słyszy dobry dźwięk ,a odsłuchiwany był z chłopakami z Elektropunktu i zgodnie stwierdzili wszyscy ze to jest bardzo dobry wzmacniacz to w istocie kilka osób nie mogło się mylić . Zatem i ja gratuluje Patrykowi zakupu zacnego urządzenia ,a ponieważ sam go nie słuchałem także jak będzie mi dane zapoznam się z tym wzmacniaczem .

 

System dźwiękowy trzeba spasować odpowiednio ,jak to Patryk potwierdzi byłby to kolejny wzmacniacz na liście -pasujący do Minas Anor.

Jak i warto notować te wzmacniacze które nie tworzą mezaliansu z w/w kolumnami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kony74 witamy serdecznie.

 

Koledzy od wczoraj Xindak u mnie :)

Za jakieś 60-100 godzin popełnię jakąś amatorską recke ;)

Kudre jest dobrze, ale jeszcze... nie nic nie piszę.

Ps. w klubie Xindak kolega napisał coś o Integrze bo też ma :) a ja wkleiłem więcej fotek ale z komóry...

pzdr.

post-11746-0-76683600-1360854741_thumb.jpg

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.