Skocz do zawartości
IGNORED

najlepszy DAC do plików, do 20 tyś. zł


rafszcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.11.2023 o 22:43, pmcomp napisał:

A z czym osobiście porównywałeś?

Pytam bo za 20 tys można kupić bardzo wiele bardzo dobrych DACów.

Jeśli można to poproszę Twoje sugestie, na dziś czyli wiosnę 2024, bo nieco asortyment ulega zmianie 🙂    Coś do Hegla H390 co radziłbyś jako DAC-Loop i kolumn Av QR5 gzie mam ciut za ostrą górą i potrzebowałbym wokalu cieplejszego/ środka aby DAC "zapodał" bez zmniejszania dynamiki.  

Z góry dziękuję.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Marek333 napisał:

Coś do Hegla H390 co radziłbyś jako DAC-Loop i kolumn Av QR5

Oczywiście Gustard R26 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Marek333 napisał:

Jeśli można to poproszę Twoje sugestie, na dziś czyli wiosnę 2024, bo nieco asortyment ulega zmianie 🙂    Coś do Hegla H390 co radziłbyś jako DAC-Loop i kolumn Av QR5 gzie mam ciut za ostrą górą i potrzebowałbym wokalu cieplejszego/ środka aby DAC "zapodał" bez zmniejszania dynamiki.  

Z góry dziękuję.  

 

Sprobuj, moze @Piopio ma rację ? 🙂 .

😉 .

Posluchaj w swoim systemie, bo tylko wtedy sie cos o danym DACu dowiesz. U mnie ostatnio doleozenie jednego kondensatora bocznikowego w kolumnach spowodowało, że … DAC zaczał grac inaczej. Wiec po co zmieniać DAC? Taniej wyjdzie z kondensatorem, koszta ok. 40 PLN vs. 20.000 PLN.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietka. 

Ale nie wszyscy podobnie do Ciebie chcą dłubać w sprzęcie. Ty masz z tego fun, a innych to nie jara. Tym bardziej, że potem "dłubanka" jest niesprzedawalna. Dlaczego nie grzebniesz w dcS-ie, tylko w wiekowych kolumnach? 😉 A jak ktoś nie ma i nie zamierza mieć takowych dawców zabawy w poprawianie sobie nastroju, to co ma zrobić? Po prostu próbuje zmienić dźwięk roszadami w systemie. Standard. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Marek333 napisał:

Jeśli można to poproszę Twoje sugestie, na dziś czyli wiosnę 2024, bo nieco asortyment ulega zmianie 🙂    Coś do Hegla H390 co radziłbyś jako DAC-Loop i kolumn Av QR5 gzie mam ciut za ostrą górą i potrzebowałbym wokalu cieplejszego/ środka aby DAC "zapodał" bez zmniejszania dynamiki.  

Z góry dziękuję.  

Ostra wtęga w AV, słuchałem tych kolumn + zimny Hegel, no nie może to grać ciepło, coś gładkiego analogowego w tor by się przydało. + ciepłe okablowanie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, umka napisał:

Pietka. 

Ale nie wszyscy podobnie do Ciebie chcą dłubać w sprzęcie. Ty masz z tego fun, a innych to nie jara. Tym bardziej, że potem "dłubanka" jest niesprzedawalna. Dlaczego nie grzebniesz w dcS-ie, tylko w wiekowych kolumnach? 😉 A jak ktoś nie ma i nie zamierza mieć takowych dawców zabawy w poprawianie sobie nastroju, to co ma zrobić? Po prostu próbuje zmienić dźwięk roszadami w systemie. Standard. 🙂

Problem z dłubaczami jest jeszcze jeden, o którym się nie mówi na forum widzę, mianowicie nie każda próba modyfikacji kończy się sukcesem. A po ilości telefonów odnośnie serwisu różnych urządzeń, od wzmacniaczy po źródła, które po dokonanych i polecanych na forum modyfikacjach wyzionęły ducha widzę, że całkiem spora część kończy na śmietniku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RCD napisał:

Ostra wtęga w AV, słuchałem tych kolumn + zimny Hegel, no nie może to grać ciepło, coś gładkiego analogowego w tor by się przydało. + ciepłe okablowanie 

Bardzo zimno to nie gra ale przydałoby się więcej ciepłości. Dlateog szukam DACa fajnego 
Kable dobrałem testując  nie tak mało 😉  i najcieplej i dynamicznie zagrały mi z bardzo czystej miedzi  RICABLE Magnus i takie mam. Jeśli DAC ociepli mi trochę chociaż środek i nie zmniejszając przy tym dynamiki, będzie miodzio i nic więcej nie potrzeba mi. 🙂 

Drogi @kaviter
Dziękuję za porady ze sprzedażą H390 ,     ale nie zrobię tego (podejrzewam że nie słuchałeś go 🙂 ) - mam historię wymian i testów różnych wzmacniaczy i ten gra bezkonkurencyjnie, jeśli chodzi o dynamikę i precyzję, plany "powietrze" - a to lubię ! itp. Sprawdzałem nawet w swoim torze pożyczając droższe od niego , także końcówki mocy np MF PRX  i bardziej podoba  mi się mój H390. To nie jest tak że tor mam zimny, on jest bardzo dobry oceniam 9/10 pkt ale zachciało mi się 10/10 wystarczy troszkę cieplej zachowując dynamikę.  

PS. Dla porządku info - Audiovectory w tym serie QR i wyższe   nie mają zwykłych wstęgowych/taśmowych wysokotonywych ale sporo delikatniejsze lepsze: - cyt
Głośnik wysokotonowy Gold Leaf Air Motion Tweeter .   tzw. AMT
źródło np   -  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marek333 napisał:

(podejrzewam że nie słuchałeś go 🙂 )

 

No niestety źle podejrzewasz, i biorąc pod uwagę że dokonałeś jednego z najgorszych wyborów w tym przedziale cenowym prawdopodobnie nie słuchałeś niczego innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaviter

Nie będę się spierał z Tobą bo po co 🙂 .. wiele osób które mnie zna , dobrze wie które sprawdzałem, nawet są fotki różnych wzmacniaczy  przy testach moich  (wcale nie mała ilość) / choćby z innego forum... więc nie wiem po co taka złośliwość i podważanie informacji które są faktami .
Miłego dnia.

@Marku.S  
Nie wyszło na kiepskie, nigdzie tego nie napisałem, po prostu korekta przydałaby się. A w Gryphona nie pójdę bo za drogi po prostu

PS. Ten wątek dotyczy DAC-ów, nie doboru wzmacniacza , nie interesuje mnie zmiana wzmacniacza w żadnym wypadku. Jedynie dobór dobrego DAC-a mnie interesuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, umka napisał:

Pietka. 

Ale nie wszyscy podobnie do Ciebie chcą dłubać w sprzęcie. Ty masz z tego fun, a innych to nie jara. Tym bardziej, że potem "dłubanka" jest niesprzedawalna. Dlaczego nie grzebniesz w dcS-ie, tylko w wiekowych kolumnach? 😉 A jak ktoś nie ma i nie zamierza mieć takowych dawców zabawy w poprawianie sobie nastroju, to co ma zrobić? Po prostu próbuje zmienić dźwięk roszadami w systemie. Standard. 🙂

Kacku,

dCS jest tak zrobiony, ze tam ciezko cos dlubnąć. Do tego nie ma do niego zadnej dokumentacji.

A w kolumnach jest prosto. Nawet jak nie masz schematu to w 5 minut go sobie sam rozrysujesz. Podobnie w starych klockach audio widać gdzie są kondensatory czy sprzegajace czy wyjsciowe. Nowe klocki to montaż powierzchniowy na druku wielowarstwowym elementów i ukladow VLSI. Bez doswiadczenia i narzedzi lepiej sie za to nie zabierać.

Poza tym wiekszosc nie dlubie w sprzęcie bo … nie umie. Bardzo by chciala ale nie umie i w poblizu nie ma zaufanego elektronika z doswiadczeniem, ktory by dla nich to zrobił. Są wtedy skazani na sprzet nowy i sprzet uzywany.

A co do odsprzedaży … mylisz sie. Jest masa ludzi, ktorzy czytaja net, glownie zachodni i wiedzą ci daja jakie modyfikacje. I po odsluchu sa w stanie za to zaplacić.

Poza tym po co odsprzedawać swietnie grające klocki? Kilku pozycji ktore odsprzedałem zaluke do dziś. Dlatego dzisiaj odsprzedaje coś bardzo rzadko.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś zbieraczem i co sobie "ulepszysz" - przypominam, że owo ulepszenie często jest bardzo subiektywną oceną  poczynań samego dłubacza, z czym pewnie nie raz się spotkałeś  😉, to zostawiasz w jednym z wielu kątów wielkiego domu. Inni nie mają takich możliwości i chcą mieć jeden zestaw do wszystkiego, który szybko można spieniężyć bez wdawania się w tłumaczenie co zrobiłem, dlaczego i czy w ogóle to prawda.  

A co do dużego zainteresowania zabawą z lutownicą w tle, co prawda z małym "ale" dotyczącym tego wątku, masz całkowitą rację. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaviter napisał:

 

No niestety źle podejrzewasz, i biorąc pod uwagę że dokonałeś jednego z najgorszych wyborów w tym przedziale cenowym prawdopodobnie nie słuchałeś niczego innego.

Dokładnie. Jestem przekonany że np Lemma T II byłaby duzo lepszym wyborem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kacpero_1 napisał:

Jestem przekonany że np Lemma T II byłaby duzo lepszym wyborem.

Miałem, sztuczne granie, z dziwną głębią

Jeśli juz miałbym zmieniać Hegla 390 to byłby to wzmacniacz hybrydowy, Circle, BAT, lub lampa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, RCD napisał:

Jeśli juz miałbym zmieniać Hegla 390 to byłby to wzmacniacz hybrydowy, Circle, BAT, lub lampa 

A może Musical Fidelity NuVista 600/800 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piopio napisał:

A może Musical Fidelity NuVista 600/800 ?

Może, nie znam, pisze tylko o tym czego słuchałem u siebie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, umka napisał:

Ty jesteś zbieraczem i co sobie "ulepszysz" - przypominam, że owo ulepszenie często jest bardzo subiektywną oceną  poczynań samego dłubacza, z czym pewnie nie raz się spotkałeś  😉, to zostawiasz w jednym z wielu kątów wielkiego domu. Inni nie mają takich możliwości i chcą mieć jeden zestaw do wszystkiego, który szybko można spieniężyć bez wdawania się w tłumaczenie co zrobiłem, dlaczego i czy w ogóle to prawda.  

A co do dużego zainteresowania zabawą z lutownicą w tle, co prawda z małym "ale" dotyczącym tego wątku, masz całkowitą rację. 🙂

Jacku (nie Kacku, przepraszam za literówkę),

znasz przysłowie ... "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"?

A z szybkim spieniężaniem zestawu hi-endowego za powiedzmy 200-300 tys PLN to bywa różnie 😉 .

Poza tym masz rację, ja jestem freak i lubię "zbierać" fajne zabawki 🙂 . Teraz mnie stać na takie fajne zabawki, na które w latach 70/80 ubiegłego stulecia stać mnie nie było i mogłem sobie o nich jedynie pomarzyć. Np. magnetofony Nakamichi czy studyjne magnetofony szpulowe Studer czy Telefunken. Podobnie z kolumnami czy wzmakami. Choć w tamtych czasach problemem oprócz braku kasy był jeszcze brak możliwości zakupu. Zapewne pamiętasz te czasy gdy aby wyjechac na zachód potrzebne było ... zaproszenie, a potem może paszport dostałeś, a może nie. A w Pewexach był raczej słaby wybór. Jeszcze w czasach "przed Technicsem".

A nowe zabawki mnie raczej mało rajcują. W analogu wcale nie są lepsze od tych starych, a niejednokrotnie gorsze. A cena gdzie sky is the limit jest dla tych, których nie sieją. A cyfra też pokazuje, że stare zabawki z lat 80/90 ubiegłego wieku spokojnie dają radę tym najnowszym PCM32/1536 i DSD1024 🙂 🙂 🙂 .

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, RCD napisał:

Miałem, sztuczne granie, z dziwną głębią

Jeśli juz miałbym zmieniać Hegla 390 to byłby to wzmacniacz hybrydowy, Circle, BAT, lub lampa 

A ModWright KWI200 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Marek333 napisał:

@kaviter

Nie będę się spierał z Tobą bo po co 🙂 .. wiele osób które mnie zna , dobrze wie które sprawdzałem, nawet są fotki różnych wzmacniaczy  przy testach moich  (wcale nie mała ilość) / choćby z innego forum... więc nie wiem po co taka złośliwość i podważanie informacji które są faktami .
Miłego dnia.

@Marku.S  
Nie wyszło na kiepskie, nigdzie tego nie napisałem, po prostu korekta przydałaby

 

17 godzin temu, Marek333 napisał:

mam ciut za ostrą górą i potrzebowałbym wokalu cieplejszego/ środka aby DAC "zapodał" bez zmniejszania dynamiki. 

 

Bo próbujesz skorygować terminalne wady Hegla wymianą DACa, i od razu Ci mówię zanim zaczniesz w to brnąć, że to nic nie da.

6 godzin temu, Marek.S napisał:

A tu znowu co sie stalo? Przeciez Hegel to byl taki killer wszystkiego pare lat temu, hype opadl i wyszlo ze sa kiepskie?

 

Jeżeli ktoś tak twierdził, to na pewno go nie słuchał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marek333 napisał:

Jeśli można to poproszę Twoje sugestie, na dziś czyli wiosnę 2024, bo nieco asortyment ulega zmianie 🙂    Coś do Hegla H390 co radziłbyś jako DAC-Loop i kolumn Av QR5 gzie mam ciut za ostrą górą i potrzebowałbym wokalu cieplejszego/ środka aby DAC "zapodał" bez zmniejszania dynamiki.  

Z góry dziękuję.  


Lampizator BIG 7  idealnie spełni te wymagania.

jak jestes zainteresowany zakupem to zapraszam na PW

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mazik77 napisał:

Lampizator BIG 7  idealnie spełni te wymagania.

 

Czy idealnie to już musi sam zainteresowany stwierdzić, ale jest to dobry trop, muzykalny świetny DAC

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak byś porównał  powyższy  do Denafriipsa PONTUSA II  oraz do np do wersji HOLO:  Audio HOLO May Spring 3

?

Oprócz jakość QS jeszcze biorę pod uwagę potencjalną "odsprzedawalność" i znajomość marki przez średniego usera na rynku.
NIe twierdzę że Lampizatory są nieznane, bo są znane ale obrót nimi jest dużo, dużo bardziej trudny niż czymś typowym jak PONTUS
Tu chyba zgodzimy sie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A jak byś porównał  powyższy  do Denafriipsa PONTUSA II  oraz do np do wersji HOLO:  Audio HOLO May Spring 3
?
Oprócz jakość QS jeszcze biorę pod uwagę potencjalną "odsprzedawalność" i znajomość marki przez średniego usera na rynku.
NIe twierdzę że Lampizatory są nieznane, bo są znane ale obrót nimi jest dużo, dużo bardziej trudny niż czymś typowym jak PONTUS
Tu chyba zgodzimy sie..

Czy weźmiemy Holo czy Denafripsa to pomijając SQ posiadają porównywalny poziom linii technologicznej. Lampizator pod tym względem jest daleko, ale wypracował dźwięk, który dla wielu jest wzorcem i przymykają oko na Diyowosc produktu. Podobnie oceniam austriackiego Ayona u tych dwóch płaci się za dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że szukałem w sieci tego sprzętu i tych wersji jest tyle że nie można się połapać , po drugie ceny nie są jasno jakoś prezentowane

To takie działanie we mgle i po ciemaku, bardzo tego nie lubię. Lubię jak producent sprzętu ma jasne przejrzyste oferty z, parametrów, cen modeli a tu pogmatwane na maxa 

Kupując , i biorąc model / z numerem lub  jakąś literką czy cyferkę się różniący okaże się że to zupełnie nie to.. Nie lubię hazardu 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Lampizator nie jest dla ciebie. Bo tam kupuje sie dzwiek, a ty lubisz metki z brandem, metki z parametrami i metki z cenami.

🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wreszcie jedne link z cenami.... 

LAMPIZATOR BIG 7 MK3

10 890 € – 21 780 €

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odpada, nie wydam tyle kasy, nie mój poziom. Planuję wydać ok. 10.000 - max.  20.000 pln na DACa a nie 45.000 -90.000 zł . Dla mnie za wysoka półka po prostu cenowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Marek333 napisał:

Przyznam że szukałem w sieci tego sprzętu i tych wersji jest tyle że nie można się połapać , po drugie ceny nie są jasno jakoś prezentowane

To takie działanie we mgle i po ciemaku, bardzo tego nie lubię. Lubię jak producent sprzętu ma jasne przejrzyste oferty z, parametrów, cen modeli a tu pogmatwane na maxa 

Nie do końca się z tym zgadzam. Jest wiele przetworników Lampizatora z czasów kiedy ta firma stawiała pierwsze kroki jakieś 15 lat temu. Teraz nazewnictwo i hierarchia produktów są jasne. Najniżej masz Amber, aktualnie Amber 4. Więc szukaj Amber 4 lub wcześniejszą wersję, czyli Amber 3. 

Szukając Lampizatora zawsze jeszcze zwracaj uwagę, czy jest zbalansowany. Wersja tylko z RCA jest tańsza, z xlr + RCA droższa, ona ma 2x więcej lamp niż ta co ma tylko RCA. Sugeruj się tym co na stronie producenta. Tego co tam nie ma, to już są starsze wersje nieprodukowane. Tak jak kolumny Łukasza Fikusa i jego kable. Ich też nie produkują. Teraz robią tylko przetworniki lampowe. Miałem na początku ten sam problem co Ty z połapaniem się w ofertach na rynku wtórnym. 

Pozdrawiam 

Big 7 MK3 wisi gdzieś w ogłoszeniach za 20000. Czyli pół wyjściowej ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piszcz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.