Skocz do zawartości
IGNORED

Philips to nie Philips


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli trafna bardzo diagnoza psychologa.Taki typ człowieka.

Nawet jeden z najlepszych psychologów w Polsce na tym ubolewa.

Podaje, że ciężko z tym żyć więc współczuję poważnie.

 

Nie pochlebiaj sobie.

Sprzedajemy wszystkie modele prawie wszystkich firm.

Jedni są zachwyceni produktem - inni dokładnie tym samym nie muszą - każdy znajdzie zawsze dla siebie coś dobrego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się w sprawdzanie upscaliingu na tym Philipsie, ale dziwi mnie opinia, że wolno pracuje. Bawiłem się nim i nie zauważyłem takiego efektu, ale może ktoś namontował wszystkie apki ze sklepu i faktycznie TV zwolnił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawiłem się w sprawdzanie upscaliingu na tym Philipsie,

 

Czyli oglądasz tylko i wyłącznie materiały 4K ? , bo tylko wtedy nie ma upscalingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę do Krak_On czyli mpeg4 na innych forach:

" ... Ja szukam tylko i wyłącznie przede wszystkim cech obiektywnych takich jakie rzeczywiście są. "

To napisz nam tu obiektywnie o pozytywnych cechach flagowych TV TCL.

Np. model z EISA 2018/2019. Uważaj by nie stracić w agencji pracy.

Która agencja obsługuje rynek TV SONY ?

Podobno w kategorii wartość sprzedaży w PL to SONY TV spadł właśnie na czwarte miejsce. Jest coraz gorzej ...

Kolego; gdzie są wyniki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj by nie stracić w agencji pracy.

 

I zapanowała niezręczna cisza...

 

Pudło, nie moja praca, więc nie mój problem.

 

Ale za to, bardziej na miejscu jest takie pytanie, dlaczego jak dotąd żaden profesjonalny portal nie opublikował recenzji PUS 7303, czyżby żaden poważny recenzent przez tak długi czas nie dostał do testów tego modelu ? czy też może dostał ale jednak odesłał do czasu wprowadzenia kilku poprawek ?

 

W związku z tym proszę jak najszybciej dać modele PUS 7303 (ale nie w wersji golden sample) do przetestowania przez Macieja i Tomasza Chmielewskiego w celu wyjaśnienia uwag odnośnie skalowania z Niemieckiego forum i Włoskiego testu, bo niestety jest dość duże prawdopodobieństwo że na Polskich porównywarkach cenowych i forach jest bardzo dużo postów napisanych przez tzw klony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe bzdury i to bezpardonowy atak na model którego się nie widziało na oczy - bez sprawdzenia i bez wyjaśnienia.

Grubo !

Tak trzymać !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Włoski recenzent który recenzował ten model, ma na koncie 169 recenzji telewizorów.

 

bez sprawdzenia i bez wyjaśnienia.

 

I dlatego właśnie apeluję o jak najszybsze dostarczenie tego modelu w różnych rozmiarach na profesjonalne testy, w celu odrzucenia ewentualnych przekłamań i manipulacji przez tzw klony których jak wiadomo nigdzie nie brakuje.

 

to bezpardonowy atak na model którego się nie widziało na oczy

 

To nie atak, tylko podałem zagraniczne źródła (Włoski test i Niemieckie forum) gdzie opinie odnośnie skalowania są skrajnie odmienne niż na forum Kikiego i ceneo. Przecież z czegoś ta wręcz dramatycznie odmienna ocena musi z czegoś wynikać i dlatego właśnie trzeba i należy wyjaśnić gdzie konkretnie leży główne źródło zafałszowań informacji.

 

 

EDIT:

 

Cytat odnośnie skalowania z dzisiejszej opinii z forum Kikiego :

 

''OBRAZ z dekodera NETIA, tego się nie da oglądać !''

 

''Obraz na każdym kanale wygląda inaczej, ale na każdym beznadziejnie''

 

''Philipsa się nie da oglądać takie ZIARNO/KWADRACIKI/PIKSELE''

 

Porównanie skalowania Panasonic TX-50CX700E vs Pus 7303 z dekodera Netii :

 

''Różnica w obrazie z Netii jest jakbym puścił FULL HD na Panasonicu i SD na Philipsie (oba modele 4K), dosłownie i ten akapit weźcie sobie do serca, bo to najbardziej trafna, rzetelna i krótka ocena/recenzja tego TV!''

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

I z Niemieckiego forum też właśnie cytowałem wypowiedzi ludzi którzy narzekali na to że mają te goniące artefakty po całym ekranie z platform cyfrowych. Tak że ponawiam prośbę o wysłanie tego modelu na testy do profesjonalnych testerów, którzy oszacują czy to jest prawda że ten model ma bardzo niską jakość skalowania akurat w akurat tej rozdzielczości która jest najczęściej użytkowana.

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie gęsi też swoje opinie mają !!!:

 

 

 

Telewizor nie ma jakości na 5 gwiazdek ale jeśli wezmiemy pod uwagę cenę to jak najbardziej mu się należą. Miałem około 3,5 tys złotych, samsung 6442 miał jakiś zazieleniały obraz, panasonic robił wrażenie ale smużył bardziej niż philips (sprawdzałem testami na płynność) i miał gorszą płynność, do tego bardzo niska jasność połączona z błyszczącą matrycą, nie ma szans przy tylu oknach w salonie. Sony 7seria po wejsciu w youtuba dwa razy zrestetowała telewizor i jeszcze to klatkowanie. Kupiłem philipsa i dwa miesiące jest ok. Telewizor jesli nie ogarniamy ustawien i korzystamy z kiepskiego syngału dvbt ma jedną wadę. Zbyt agresywanie działają odszumiacze. Musimy w zakładce czyszczenie obrazu odszumianie ustawic na minimum a tą drugą opcje w ogóle wyłączyć.

 

==========================

 

 

Bardzo fajny telewizor. Generalnie mógłbym się podpisać pod tym co napisał flt. W tej kategorii cenowej jest bardzo dobrze i to chyba najbardziej udany telewizor tej marki w tym roku. Świetnie, że zrezygnowano z 100 Hz na rzecz VA. I wiem co piszę, bo można zrobić porównanie jak sobie radzą obie te technologie przy włączonych algorytmach. Nie jeden raz lepszy okazałby się telewizor 50 Hz. Philipsowi udało się ładnie podkręcić płynność. Jeśli ktoś szuka autentycznie dobrego modelu, z dystansem podchodzi do papierowych parametrów to ja bardzo mocno polecam.

 

===========================

Telewizor ma dobry system operacyjny, który jednak dla użytkowników nieobeznanych w technologiach może być irytujący. Ambilight sprawuje się bardzo dobrze i daje fajne efekty (ale kluczowe jest tu odpowiednie powieszenie telewizora). Jakość obrazu jest przyzwoita / dobra, przy szybkich ujęciach procesor nie wyrabia z upscale'owaniem obrazu do 4K, przy spokojniejszych ujęciach obraz jest bardzo ostry. Jakość dźwięku z głośników jest mocno przeciętna, najlepiej telewizor uzupełnić o zestaw kina domowego, ewentualnie jakiś dobry soundbar.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Genialny telewizor, posiadam go dwa tygodnie, zero problemów z Androidem , aplikacje działają i się nie zacinają. Obraz żyleta , a opcje wyboru ambielight (względem dźwięku , obrazu ) - pierwsza klasa ,przy oglądaniu filmu 4K wydaje się ze telewizor dostaje dodatkowe 5 cali . Dźwięk na bardzo dobrym poziomie , wiadomo ze lepiej dokupić soundbar :) wykonanie telewizora jak najbardziej na plus , ramka cienka , lekki na ścianę idealny. Pilot bardzo funkcjonalny oprócz możliwości sterowania głosem z tylu posiada klawiature - super alternatywa. No i cena , z czystym sumieniem polecam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy nie gęsi też swoje opinie mają !!!:

 

Tylko tyle że chyba zapomniałeś że u nas istnieje dość spory problem z tzw ''atakiem klonów''.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, żaden klon - cokolwiek to znaczy - mnie nie zaatakował oprócz płatnych hejterów !

Przecież tylko locoloco/kiki/janusz/Adam85RBK/Duch87 ma klony a przecież sam siebie nie będzie atakował :).Obecnie wszystkie liczące się duże sieci handlowe praktycznie nie prezentują Philipsów .Ciekawe jaki tego powód - od kolegi kierownika jednego z RTV Euro wiem że mają dość zwrotów i problemów z reklamacjami zakurzonych matryc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież tylko locoloco/kiki/janusz/Adam85RBK/Duch87 ma klony a przecież sam siebie nie będzie atakował :).Obecnie wszystkie liczące się duże sieci handlowe praktycznie nie prezentują Philipsów .Ciekawe jaki tego powód - od kolegi kierownika jednego z RTV Euro wiem że mają dość zwrotów i problemów z reklamacjami zakurzonych matryc.

 

Hahahahh... dobre.

 

Chyba cos sie temu kierownikowi porypalo. To samsung zaliczyl najwieksze wtopy z kurzem za matrycami a w nastepnym modelu padajace podswietlenie matrycy. A jednak dalej go sorzedaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahh... dobre.

 

Chyba cos sie temu kierownikowi porypalo. To samsung zaliczyl najwieksze wtopy z kurzem za matrycami a w nastepnym modelu padajace podswietlenie matrycy. A jednak dalej go sorzedaja.

 

Samsung miał wtopę ale potrafił przyznać się do niej i wymieniał matryce bez problemu (gdy zrobiło się o tym głośno).A Philips tak odpowiada swoim klientom :"Zacznijmy może od początku.TV - Philips 49PUS6561/12

Kiedy i gdzie kupiony - 2016-11-19 (seria chyba z sierpnia 2016), Media Markt - sprzedaż internetowa

Ile gwarancji - 2 lata

Problem jest z ciemnymi plamami pod matrycą, które pomimo czyszczenia pojawiają się ponownie.

Mieszkam w Katowicach, w bloku centralne ogrzewanie, nie palę. TV zwrócony do sklepu z tytułu rękojmi (prośba o wymianę na produkt pozbawiony wady), a MediaMarkt wysłał go do centrum serwisowego MIK w Radomiu.

 

Pełna spychologia, producent twierdzi, że to nie leży w jego kompetencji i zrzuca na serwis. Serwis twierdzi, że on mi nic nie poradzi bo to sklep zlecał ekspertyzę, sklep opiera się na ekspertyzie serwisu, który twierdzi - "Na podstawie przeprowadzonych czynności serwisowych stwierdzamy, że uszkodzenie nie wynika z usterki lub wady produktu a spowodowane zostało czynnikami natury zewnętrznej."

A telewizor wisi na ścianie i po paru miesiącach ma nowe ciemne plamy."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W ciągu ostatnich kilku lat Philips zalicza wtopę za wtopą i olewa swoich klientów ,podobna sytuacja z serią 6500 i nigdy nie działąjącym 3D oraz wiecznie sprawiającym problemy androidem :"Hehe faktycznie obsługa klienta stoi na niesamowitym poziomie. Robią z ludzi idiotów i wszystko jest w porządku według nich. Nigdy ale to nigdy już nie kupię TV tej marki. Przegięli pałę dostatecznie. Nie tyle co zraziła mnie sama funkcja 3D co nie działała od początku ale wmawianie do samego końca,że jest OK i należy dopuścić pewne uchybienia bo są w normie. Pomijam już fakt, że producent nie wystąpił na zapis polubowny na Sąd.

 

 

 

Ogólnie emocje opadły. TV oddałem rodzince. Nie potrzebują 3D ani dodatkowych APek na Androidzie to pewnie się nim nacieszą (chyba). Ambilight od 2020 roku chyba będzie powszechny bo wygasa monopol Philipsa na ten patent?

 

 

Kupiłem jakiś czas temu Sony XE8577 w sumie za niecałe 3800zł. Działa rewelacyjnie. Gry PS4 dobrze wyglądają w 4K"

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Sprzedaż Philipsowi rośnie bo rzeczywiście pełno ich tanich modeli w dyskontach ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediamarkt z samsungiem taka sama spychologie robia nawet gorsza bo na wieksza skale. Nigdzie sie nie przyznali do winy. Byla tylko akcja ze ci kurz wyczyszcza jeden raz gratis, a potem martw sie sam. Jakby sie przyznali do wady to na dzien dobry mieliby miliony zwrotow z tytulu rekojmi.

Z padajacymi ledami juz lupa musieli naprawiac, wymieniac matryce. Czesci sie skonczylu pol roku temu do serii KS to teraz wyjscia nie ma i zwracaja kase.

 

Zreszta wejdz sobie na to samo forum i temat Uwaga Gwarancja Samsunga, zobacz ile temay ma stron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla tylko akcja ze ci kurz wyczyszcza jeden raz gratis, a potem martw sie sam

 

Ta akcja to obecna strategia Philipsa : "Philips TV Piotr, zanieczyszczenie matrycy w większości przypadków jest spowodowane smogiem, który w ubiegłym roku osiągnął w naszym kraju rekordowy poziom na tle innych państw europejskich. Z technicznego punktu widzenia nie jest możliwe zabezpieczenie urządzeń elektronicznych przed wpływem tego typu zanieczyszczeń, ponieważ układy elektroniczne pracujące w tych urządzeniach (w tym szczególnie diody LED - podświetlenia matrycy LCD) wymagają odpowiedniego chłodzenia, a co za tym idzie, wymagana jest odpowiednia cyrkulacja powietrza. Zapewniamy, że problem ten dotyka wszystkich producentów telewizorów. Mimo to, staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i w większości uzasadnionych sytuacji pierwsze czyszczenie matrycy oferujemy bezpłatnie.

Aby w przyszłości zminimalizować wpływ smogu na urządzenia elektroniczne (i przede wszystkim nasze zdrowie), warto stosować nawilżacze powietrza, jonizatory, lub urządzenia filtrujące powietrze. Pozdrawiamy"

 

Samsung w serii H6400/6850/6700 miał problemy w 2015 i po nagłośnieniu przez użytkowników wymieniali matrycę bez problemu (miałem sam wymienioną kupiony w MM).KS7000 miał również swoje problemy odchodzące obudowy/martwe piksele/padające podświetlenie jednak jak poczytasz fora to ciężko znaleźć tyle negatywnych wpisów jak o Philipsie oraz jego sławnym podejściu do problemów swoich produktów.

Szczególnie sławny jest serwis w Radomiu ...

Tego typu sprawy trzeba nagłaśniać ponieważ płacąc za produkt ładne okrągłe kwoty obsługa po-sprzedażowa powinna być na jak najwyższym poziomie a nie kupiłeś to mamy cię w czarnej ....

 

Ten temat jest o Philipsie a jak ktoś ma ochotę pisać o Samsungu nie widzę problemu żeby założył inny temat.Wszytskie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne!

Cała dyskusja obu stron.

Dla mnie żałosne jest czytanie takich komentarzy.Tym bardziej jeśli pisze je ktoś kto jest autorem kilkunastu "żałosnych" wpisów w pyskówkach na ceneo .Poza tym nikt nie zmusza do czytania.Zaroiło się od fanów jedynego autorytetu z czarnego forum,wyznawców TCL-a i Philipsa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie żałosne jest czytanie takich komentarzy.Tym bardziej jeśli pisze je ktoś kto jest autorem kilkunastu "żałosnych" wpisów w pyskówkach na ceneo .Poza tym nikt nie zmusza do czytania.Zaroiło się od fanów jedynego autorytetu z czarnego forum,wyznawców TCL-a i Philipsa.

 

Tylko to ty jestes takim "wyznawca".

Ja cie delikatnie prosilem, podaj przyklad co kupic w 65" w cenie i jakosci TCL. Poprostu niewygodne pytania omijasz.

 

To ty traktujesz niektorych jako wyrocznie. Spotkaja sie w Londynie i juz ahy ohy...

 

W zadnym poscie nie znajdziesz abym stawal w obronie kogokolwiek.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Koper chyba w jezyk sie ugryzl jak pisal tego posta. xD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żałosne jest czytanie takich komentarzy.Tym bardziej jeśli pisze je ktoś kto jest autorem kilkunastu "żałosnych" wpisów w pyskówkach na ceneo .Poza tym nikt nie zmusza do czytania.Zaroiło się od fanów jedynego autorytetu z czarnego forum,wyznawców TCL-a i Philipsa.

Zamiast prymitywnie obrażać podaj choć jeden przykład wpisu niewiarygodnego i nie zgodnego z prawdą. Inaczej Twoje wpisy będą świadczyć tylko o Tobie.

Ponadto naucz się prawidłowo wstawiać posty na forach internetowych. nigdy nie cytuje się ostatniego postu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez x666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast prymitywnie obrażać podaj choć jeden przykład wpisu niewiarygodnego i nie zgodnego z prawdą. Inaczej Twoje wpisy będą świadczyć tylko o Tobie.

Ponadto naucz się prawidłowo wstawiać posty na forach internetowych. nigdy nie cytuje się ostatniego postu.

 

W tym poście piszesz o obrażaniu, w kolejnym napisz o opluwaniu ...Ostatni post można zacytować jako podkreślenie,skoro pan taki autorytet to gdzie duża litera po kropce.Temat jest o Philipsie a zacytowany post ma tyle z tematem wspólnego co koń z koniecznością.

 

Tylko to ty jestes takim "wyznawca".

Ja cie delikatnie prosilem, podaj przyklad co kupic w 65" w cenie i jakosci TCL. Poprostu niewygodne pytania omijasz.

 

To ty traktujesz niektorych jako wyrocznie. Spotkaja sie w Londynie i juz ahy ohy...

 

W zadnym poscie nie znajdziesz abym stawal w obronie kogokolwiek.

 

Nie zauważyłem żeby takie zapytanie było było do mnie skierowane ,może zadane było w alternatywnej rzeczywistości gdzie TCL i Philips są jedynym słusznym wyborem.Odpowiadam nie kupiłbym nigdy TV 65" z matrycą 4K 60Hz.Przy takim rozmiarze ten TCL dopiero smuży,skoro wersja 55" ma z tym problemy : "60Hz matryca TCL C70 nie posiada jakiegokolwiek systemu upłynniacza, toteż filmy oddawane są ze swoją naturalną, źródłową płynnością. Te nagrywane w 24 klatkach cechują się skokowym (kinowym) obrazem, zaś transmisje sportowe mają tendencję do smużenia "

Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może dla ciebie taki TV to najlepszy wybór, ja nie sugerują się najniższą ceną tylko jak najlepszą jakością obrazu .Gdybym miał taki dylemat zakupowy to wybrałbym mniej cali ale z matrycą 120Hz .Dodatkowo android jest dla mnie całkowicie zbędny jako "SMART" nie posiada żadnej aplikacji ,której bym koniecznie potrzebował. Tizen i WebOS w zupełności potrafią dostarczyć wszystko czego potrzebuję.Przynajmniej nie powodują problemów jak android w TCL-u (może z wersją 8 po ponad roku od premiery da się z tego modelu normalnie korzystać).

 

Cóż lepiej mieć za autorytet oszusta czy uznanych w świecie RTV fachowców (ale dylemat ...).Czym innym jest rzetelny test i pisanie prawdy niż celowe oszukiwanie i podawanie fałszywych informacji aby tylko wcisnąć to co się sprzedaje.

Może napisz co ten TCL ma wspólnego z tematem - czy to już jedna firma może coś mi umknęło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krak, oglądałem go z odległości kilku m, trudno oceniać upscalling nie przyglądając się obrazowi w ruchu. Staram się sprawdzać telewizory pod swoim własnym kątem, tak jak oglądam w domu. Warunków oświetleniowych wprawdzie nie przeniosę na wystawę, niemniej moja metoda do tej pory sprawdzała się bardzo dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ar2d4 napisał:

" Obecnie wszystkie liczące się duże sieci handlowe praktycznie nie prezentują Philipsów. Ciekawe jaki tego powód - od kolegi kierownika jednego z RTV Euro wiem że mają dość zwrotów i problemów z reklamacjami zakurzonych matryc. "

 

Nie ma i nigdy nie było żadnego problemu z zakurzonymi matrycami LG w produktach TV PHILIPS.

Ktoś kiedyś zgłosił problem na łamach Gazety Wyborczej. Dostał jawną i publikowaną ofertę wymiany na nowy TV. No i się nie zgłosił po nagrodę ... Niezła akcja była.

 

Kilku znajomych kierowników RTV EURO powiedziało mi, że nie mają żadnych zwrotów ani problemów z reklamacjami TV PHILIPS.

 

Napisz listę "wszystkich liczących się sieci, dużych i handlowych", które praktycznie nie prezentują TV Philips. I proszę o adresy ich placówek. Pojadę i chcę to zjawisko zobaczyć.

 

Jak dobrze wiesz to TV Philips jest obecnie na trzecim miejscu w kategorii wartość sprzedaży i także na trzecim miejscu w kategorii ilość sprzedanych TV w POLSCE. Nowość 2018 dotyczy wyprzedzenia SONY (China Fox-com) w kategorii wartość sprzedanych TV. Pierwszy raz od kilku lat. Jest załamanie sprzedaży SONY TV po sukcesie 2017. Sukces polegał na tym, że akcjonariat SONY TV dowiedział się, że im większa sprzedaż tym większa strata. Więc w 2018 przyhamowało bo jakość ich produktów sięga obecnie dna.

LG i SAMSUNG są poza konkurencją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez janunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bajki to możesz pisać na czarnym forum. Philips ma problem z zakurzonymi matrycami w serii 6561/7502 nawet w modelu 8102 pojawił się taki przypadek.Sam wzrost sprzedaży tak jak napisałem jest dzięki sprzedaży budżetowych modeli w dyskontach. Z zacnej marki pozostało logo a produkty i ich jakość leci w dół z każdym rokiem. Niech chiński TPV straci monopol na ambilight to nie będzie miał nic co będzie wyróżniać ich produkty od np:TCL-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie wypowiadają się główie:

- dystrybutorzy jak np. Kiki (locococo), choć i dystrybutorzy zainteresowani sprzedażą innych marek.

- fani Phillipsa od zawsze kupujący produkty tej marki. ci są podzieleni na wiernych i tych co po sprzedaży działu TV Chińczykom już nie są fanami i oni raczej nie piszą w tym temacie.

- idioci , czyli Ci którzy mają fobię na temat jakiejś marki, w tym przypadki Phillips. Wśród nich większość ma za złe marce przejście w ręce chińczyków. W zasadzie mógłbym się wpisać do tej kategorii bo nigdy nic Phillipsa nie kupiłem (w ciągu około 30 lat od czasu gdy zacząłem zarabiać kupowałem kolejno w temacie mniej mnie interesującym czyli wideo: , Panasonica potem Samsunga, LG, a aktualnie coraz częściej chińskie marki: ZTE, Xiaomi, TCL. W dziedzinie audio: Tonsil, Radmor, Panasonic, Yamaha, potem przeszedłem na marki brytyjskie: Tannoy. Monitor Audio, Cambridge Audio) i jakoś nigdy ta marka mi nie pasowała, choć przyznaję, że kupując TV po świetnym Samsungu FHD (do dziś w małym pokoju), mało trwałym LG 3D (choć gra jeszcze u Teścia), przez zakupem TCL-a to Phillips i Samsung stanowili konkurencję.

Czemu nazwałem ich idiotami? Bo jeszcze przed obejrzeniem produktu już mają negatywną opinię, z góry zakładają, że np. najlepszy jest Panasonic choć wszyscy wiedzą, że ta marka to dziś trup. Dyskusja z nimi nie ma sensu, bo oni po prostu koncentrują się na wyszukiwaniu jakichkolwiek informacji potwierdzających tezę którą mają od zawsze.

Bardzo miło czytało mi się wpis Krak_On-a, który jest krytyczny wobec Kikiego, ale nie stanowiło to problemu by dać link do klasyfikacji w której TV TCL-a Qled wskoczyło na 1 miejsce pod względem barw. To jest profesjonalizm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie idiota to ktoś kto nie potrafi czytać ze zrozumienuem i dodatkowo wypisuje idiotyzmy. W temacie mamy kilku takich co piszą ciągle nie na temat.Dajmy na to uznają się za autorytet bo kupili jeden TV i to innej marki niż w temacie ale są wszechwiedzacy.Inni jakoś dostrzegają że temat wątku brzmi :Phillips to nie Philips, ale po co myśleć co się pisze Przecież Panasonic też na P. TCL chyba też gdzieś musi mieć P. Trzeba się gdzieś dowartosciowac jak się kupiło taki wynalazek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TPV dalej przedłuża licencję na Ambilight , więc wszyscy którzy wieszczą tragedię będą zawiedzeni.

Philips w Polsce z ostatnich danych (sierpień 2018) pokonał w sprzedaży LG a w wartości Sony.

Brawo Philips.

Tylko Philips i TCL przy spadającym rynku LCD zanotowali ogromne przyrosty sprzedaży.

Nowe modele Philipsa zgarniają najwięcej nagród w Europie !!!

40493933_1954165067978608_2974622696270200832_n.jpg?_nc_cat=0&oh=4e61480917f032bc5e932b207369df3f&oe=5C37FFD0

Philips wprowadza update od 44 tygodnia do ANdroida 8,0 . Będzie do modeli 2018/2017/2016.

 

 

40552706_1954165144645267_8374367877016322048_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8993a8276d18e3e77cb3bc92a534cb20&oe=5C29CDB5

Nowe Oledy na matrycy 2018 - są znakomite.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

40528716_1954165257978589_4999864277876604928_n.jpg?_nc_cat=0&oh=71c7694357a08bd329d8e4cd50e631b5&oe=5C28F2D3

Tu zamontowane są głośniki jednego z najlepszych topowych producentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Philips to jest Philips !

I ma się rewelacyjnie. Bije też rekordy sprzedaży w OLed tV i to znacząco !

 

Nowe modele będą jeszcze lepsze !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.