Skocz do zawartości
IGNORED

Powitanie


rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was! Interesuję się szeroko pojętą muzyką muzyka klasyczna, fadu, "czarna muza" z USA, flamenko, troszkę jazz, kizomba, morna i inne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Muzyka nie jest moim głównym zainteresowaniem, jednak chciałbym zaczerpnąć trochę waszej wiedzy i porad.

Mam nadzieję, że mnie nie wygonicie za szybko ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników dźwięku! Od dawna obczytuję niniejsze Forum. Wiele się już nauczyłem. Niemniej im więcej czytam, tym narasta sukcesywnie świadomość mojej maluczkiej wiedzy. Uwielbiam pławić się w luksusie dobrze skrojonego dźwięku. Niemniej zanim zacznę zestawiać swoje wymarzone Hi-Fi czeka mnie mnóstwo frajdy licznych odsłuchów. Oczywiście pierwsze decyzję będę konsultował z Szanownym Gronem. Na razie czytam, słucham, bo póki co nie jestem jeszcze partnerem do dysput o subtelnościach zestawień sprzętowych. Tymczasem obczytując Państwa wypowiedzi i doświadczenia życzę Państwu przyjemnych dźwięków!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników dźwięku! Od dawna obczytuję niniejsze Forum. Wiele się już nauczyłem. Niemniej im więcej czytam, tym narasta sukcesywnie świadomość mojej maluczkiej wiedzy. Uwielbiam pławić się w luksusie dobrze skrojonego dźwięku. Niemniej zanim zacznę zestawiać swoje wymarzone Hi-Fi czeka mnie mnóstwo frajdy licznych odsłuchów. Oczywiście pierwsze decyzję będę konsultował z Szanownym Gronem. Na razie czytam, słucham, bo póki co nie jestem jeszcze partnerem do dysput o subtelnościach zestawień sprzętowych. Tymczasem obczytując Państwa wypowiedzi i doświadczenia życzę Państwu przyjemnych dźwięków!

 

Witaj :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Audiofili Melomanów i miłośników sprzętu AUDIO Hi-Fi obecnie jestem jeszcze początkującym Audiofilem ale z każdym dniem się rozwija moja wiedza na temat sprzętu AUDIO Hi-Fi i nie tylko w klasie HI-END Audio interesują mnie głównie Gramofony odtwarzacze CD i Cassette DECK obecnie posiadam tylko pięć dużych wież AUDIO Hi-Fi są to klocki takich znanych firm takich jak SONY ,YAMAHA ,KENWOOD ,MARANTZ ,PIONEER ,HITACHI ,JVC ,PHILIPS itp.

Pozdrawiam LIAM ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Forum AS często czytałem, dopiero teraz naszło mnie na rejestrację żeby zadać kilka pytań bardziej doświadczonym użytkownikom. Posiadam raczej skromny zestaw stereo, które tak na marginesie uważam za jedyny słuszny sposób słuchania muzyki ;) Audiofilem raczej nigdy nie będę, natomiast muzykofilem jestem już dość długo, właściwie od dzieciństwa.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czytam portal regularnie, proszę o pomoc mam jeden nietrafiony zakup w domu tzn. wzmacniacz, ktoś poradzi w jakim dziale mógłbym dodać ogłoszenie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

 

Byłem na AS 2016, troche z przypadku....Ale już z wami zostanę:) Pochodzę z powiązanej branży - trochę sobie muzykuję.

 

Pozdrawiam

Witamy serdecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od dłuższego czasu czytam sobie to forum i podobne, no i przyszedł czas aby zarejestrować się na jakimś :)

Słucham niemal wszystkiego poza disco polo, hiphop, charczących odmian metalu ;) i klasyki w sumie też niewiele.

Pozdrawiam grono forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie

Czytam to forum od lat, aż w końcu postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów audiostereo.pl.

Pozdrawiam i Życzę Wszystkiego Najlepszego na Nowy Rok 2017.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów AS . Jestem laikiem w dziedzinie audio ale mam nadzieję , że dowiem się na forum rzeczy które pomogą mi w skompletowaniu sprzętu do odsłuchu muzyki ..

 

Pozdrawiam

 

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak chyba większość w tym dziale jestem NOWY. Lubię posłuchać muzyki, choć stanowczo wolę ją na żywo. Czytam od czasu do czasu Wasze forum i bardzo mi się spodobało, dlatego się tu zakotwiłem. Jest tu dużo mądrych ludzi od których mam nadzieję się dowiedzieć wielu ciekawostek na temat sprzętu i jego doboru. Pozdrawiam i życzę mnóstwo doznań w 2017 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szanownych Forumowiczów i Klubowiczów. Tak jak pewnie większość-śledzę od dawna Audiostereo ale dopiero teraz postanowiłem dołączyć do wspólnego grona :-). Na Audiostero.pl znalazłem wiele ciekawych i pomocnych opinii i uznałem, że fajnie tak powymieniać spostrzeżenia i opinie. Póki co-pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę w tym 2017 roku samych dobrych, czyli trafionych zakupów i zadowolenia ze swoich zestawów a także dalszej tak owocnej i pomocnej wymiany informacji :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Miałem się nie rejestrować, bo raczej długo nie będę miał nic ciekawego w poruszanych tutaj kwestiach gdyż jestem totalnym laikiem w kwestiach audio. :) jedynie wiem, że bardzo lubię słuchać dobrej jakości dźwięku. Co skłoniło mnie do rozpoczęcia komplwtowania na razie niezbyt wyszukanego zestawu stereo. (na razie tylko skromny wzmak NAD C340). I tak trafiłem na to forum.

 

I tez powód rejestracji. Bardzo chciałabym podziękować administracji, moderatorom i uzytkownikom tego forum. Bardzo pomogliscie mi w znalezieniu odpowiedniego dla mnie sprzętu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.