Skocz do zawartości
IGNORED

Powitanie


rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

tematem dźwięku zacząłem interesować się od niedawna, gdy naszła mnie myśl skompletowania jakiegoś sprzętu grającego do salon.

 

Będę pytać dużo i liczę na Waszą pomoc ! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Jestem prawie 40 letnim facetem. Moją największą pasją jest muzyka, na forum zarejestrowałem się głownie po to, żeby wtrącić swoje 3 grosze w dziale "muzyka". Pozdrawiam wszystkich kochających muzykę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich, przeglądam forum od jakiegoś czasu, masa informacji, masa pomocnych dłoni, a czasem sam mam jakieś bolączki ze sprzętem, którego ciut nazbierałem. Fajnie, że jest takie miejsce gdzie mogę się poduczyć zanim zdecyduję się na zakup czegoś konkretnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow. Czytam to forum dość często,wiele ciekawych tematów związanych z audio jest tu poruszanych,z których można wiele się nauczyć. Dlatego nie zwlekając dłużej chciałbym się przyłączyć do waszego grona. Jeszcze raz wszystkich witam. Rafał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, forum czytam od paru lat, jednak ostatnio związałem się bardziej z Hi-Fi, gdyż jestem właścicielem nowego salonu audio w Szczecinie.

 

Pozdrowienia dla wszystkich.

 

Arek

O kurva...

 

Dziękujemy!:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono uczestników. Forum to zamierzam traktować jako cenne źródło informacji związanych między innymi z akustką i elektroniką.

Winszuję nam wszystkim ciekawych i ciętytch polemik. Jestem szczególnie wrażliwy na sybilanty w słowie mówionym, i buractwo w słowie pisanym. Mniemam, że z Panami będzie mi się ciekawie i owocnie obcowało. Prawdopodobnie też w Waszym / naszym gronie są kobiety - w ilości statystycznie nieistotnej, ale w dysksji merytorycznej często nieocenione. Wszak kobieta inżynier elektryk czy przedstawicielka innych nauk przyrodniczych nie jest aż taką egzotyką. Z waszą pomocą zamierzam zbudować (DIY), ponosząc niewielkie koszty. Do wszelkich zjawisk nie mająch wytłumaczenia naukowego podchodzę sceptycznie. No ale o tym będziemy rozmawiać w innych zakładkach tematycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim forumowiczom!

Jestem Łukasz z okolic Poznania.

Postanowiłem się do Was dopisać żeby pogłębić swą wiedzę i ewentulanie poprosić i porady w razie potrzeby.

Interesuje sie dobrym brzmieniem oraz motocyklami.

Pozdrooo.

Ł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,na forum zaglądam od dawna ale tylko jako czytelnik , trafiłem tutaj jakiś czas temu szukając jakiś tanich a przyzwoitych słuchawek :) . Postanowiłem się zarejestrować bo będę potrzebował porady .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów:) Jestem w trakcie składania dobrego zestawu stereo... Pozdrawiam

Zle trafiles - tu Cie tylko zhejtuja , albo podsuna jakiegos wyglodnialego handlarza zamiast doradzic i pomoc.Ci co mieli pojecie o audio, dawno juz stad odeszli. Zostaly juz glownie farbowane lisy.

 

Witam wszystkich pasjonatów dobrego dźwięku.

Tutaj?! - nie zartuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, dobry wieczór.

Jestem Tomek, mieszkam na stałe w UK - a na forum pojawiłem się głównie poszukując rozwiązania akustyki mojego pokoju. Czytam, czytam i z całej zgromadzonej tutaj wiedzy już rodzą się pomysły - powoli skutkujące pozytywnymi efektami.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :) Jestem fanem retro sprzętu, chodź nowinki zawsze mnie interesowały, tylko budżet nie dla mnie :) witam wszystkich! Jestem z Poznania/Suchy Las

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich...dolaczam do was ja laiczka totalna....jak pewnie wielu z was z przyczyn przyziemnych..chce zmienic sprzet by sluchanie muzyki w domu bylo niesamowite. Licze na pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.