Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sittek napisał:

 I abyś w przyszłości poniósł surowe konsekwencje za swoje podłe zmanipulowane i brudne życie.

Ale sie nakrecil, hehe

Maju, Ty podly i brudny manipulatorze.

Ohyda.

 

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Tak sobie dyskutujemy o pedofilii w KK i temu KK za bardzo to nie szkodzi..

A co sądzicie o bzykaniu panienek pow.18-go roku  , standardowym seksie z płcią przeciwną i posiadaniem potomstwa przez ,,wielebnych" ??

Czy to zjawisko istnieje , czy jego skala= 0% ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mysza 13 napisał:

Tak sobie dyskutujemy o pedofilii w KK i temu KK za bardzo to nie szkodzi..

A co sądzicie o bzykaniu panienek pow.18-go roku  , standardowym seksie z płcią przeciwną i posiadaniem potomstwa przez ,,wielebnych" ??

Czy to zjawisko istnieje , czy jego skala= 0% ??

A dlaczego zaraz standardowym. Od tylca lapie sie, czy juz poza standardem?

 

Co do pytania. Ja sadze, ze nie ma porownania z pedofilia. 

I oczywiscie, ze istnieje. Statystyk nie znam.

 

BTW, nie popieram.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bubusia napisał:

[...]  I oczywiscie, ze istnieje. Statystyk nie znam. [...]

Przeprowadzono (a właściwie trwają cały czas) rzetelne badania nad tym tematem - prof. Baniak z UAM uzyskał wyniki jednoznaczne:

Cytat

[...] 60 proc. księży jest w związkach z kobietami. 12 – 15 proc. ma z nimi dziecko. Tych liczb boi się Kościół – mówi autor badań, profesor Józef Baniak, socjolog religii z UAM. 

Profesor Baniak rozpoczął badanie tego zjawiska w latach 80. Wtedy i w latach 90. przebadał 300 byłych księży, a później – 800 księży, którzy wciąż pełnili posługę. 60 proc. z przebadanych duchownych jest lub była w związku z kobietami. Te badania wciąż nie są zakończone, ciągle ja aktualizuję, powiem nawet, że są już nieco nieaktualne, bo to zjawisko wciąż się nasila, mówi prof. Baniak

Metody badawcze

Użyłem tych metod, które są najskuteczniejsze, mówi naukowiec. A więc wywiad standardowy i pogłębiony oraz ankiety internetowe. Większość duchownych została przebadana za pomocą kwestionariuszy, inni się sami zgłaszali lub prof. Baniak sam do nich jeździł. Mówi, że ma szeroką siatkę kontaktów i posiada dostęp do danych wszystkich księży w Polsce.

Wiarygodność wyników

Profesor zapewnia, że użyte przez niego metody gwarantują wiarygodność wyników. Jestem profesjonalistą. Nie koloruję rzeczywistości, tylko opisuję ją w kolorach czarnym i białym, mówi Józef Baniak. Zapewnia, że kwestionariusze są tak skonstruowane, że mają wychwycić jakikolwiek fałsz. Ankieta jest trudna – ktoś, kto nie jest szczery, pogubi się w pytaniach, a ja to wychwycę. Profesor twierdzi, że badane przez niego zjawisko jest naprawdę bardzo rozległe i występuje we wszystkich diecezjach. Problem istnieje i rośnie. Związki księży z kobietami są ukryte, pół jawne, czasem nawet jawne. Wiedzą o tym biskupi, ale zamiatają to pod dywan. [...]

źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cały artykuł wart starannego przeczytania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mysza 13 napisał:

Bubusia - czy poza zrobieniem laski księdzu i wydymaniu od tylca masz jakieś ciekawsze doświadczenia erotyczne ??.

Chyba to ,,od tylca" było bardziej szkodliwe , bo Ci zawartość jelita grubego doszła do mózgu .

No coz, chyba no comments

Kon jaki jest kazdy widzi.

 

Ps czasami sie smiejecie, ze wpadnie jakis pisowiec i chamuje, glupoty gada. Nie twierdze, ze tak nie jest. Ale tu macie prawdziwego mistrza. I to swojego:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie bawi jak to w mediach klechy strasznie krzyczą że LGTB to zaraza i samo zło. A kogo mają w swoich szeregach? Kto tam normalny idzie z własnej woli? No kto? Nieudacznicy, ci dla których funkcjonowanie w społeczeństwie jest nie do pomyślenia, pełni obaw, kompleksów i natręctw, zboczeńcy i cwaniaki. Osób z prawdziwym powołaniem to chyba już nie ma. Dlatego ich hipokryzja jest bezkresna.

LGTB przynajmniej się z tym nie kryją, są otwarci i transparentni, ale obłudne mendy w kieckach drą ryje wniebogłosy jednocześnie mając u siebie mnóstwo osób o takich inklinacjach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sittek napisał:

Najbardziej mnie bawi jak to w mediach klechy strasznie krzyczą że LGTB to zaraza i samo zło. A kogo mają w swoich szeregach? Kto tam normalny idzie z własnej woli? No kto? Nieudacznicy, ci dla których funkcjonowanie w społeczeństwie jest nie do pomyślenia, pełni obaw, kompleksów i natręctw, zboczeńcy i cwaniaki. Osób z prawdziwym powołaniem to chyba już nie ma. Dlatego ich hipokryzja jest bezkresna.

LGTB przynajmniej się z tym nie kryją, są otwarci i transparentni, ale obłudne mendy w kieckach drą ryje wniebogłosy jednocześnie mając u siebie mnóstwo osób o takich inklinacjach.

A z czym to sie nie kryja?

Czyzby z tym?

Nieudacznicy, ci dla których funkcjonowanie w społeczeństwie jest nie do pomyślenia, pełni obaw, kompleksów i natręctw, zboczeńcy i cwaniaki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

Właśnie o tym Pięknemu Stefanowi pisałem że niektórzy tu tylko taką skalą się zadowolą i choćby tylko jeden okazał się bez winy to oskarżą Kk że go kryje.  ?

Mnie porządni księża nie przeszkadzają, bo niby czemu mieliby? Porządny człowiek to porządny człowiek, cóż mi tam że w czarnej kiecce lata? 

Natomiast kk popiera gnębienie lgbt, jakby tam same zboki (o dziwo) gwałcące dzieci siedziały. I nie dopuszczają do wiadomości, że może być porządny gej. Wszyscy źli.

Jak się szerzej na to spojrzy to nijak mi się to logicznie nie schodzi... To są @Maju proste rzeczy. Ale tacy jak ty gmatwają je do granic absurdu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

A z czym to sie nie kryja?

Ze swym gejostwem oczywiście.

A klechy się chowają pod łóżkami z tą skłonnością, choć jasno to mówią i piszą osoby z samego środka korporacji, np. ks. Isakowicz - Zaleski:

Cytat

[...] Celibat sprawia, że homoseksualiści mają większe wpływy wśród duchowny rzymskokatolickich. W Kościele jest lobby homoseksualne, które czasami decyduje o nominacjach. To lobby wpływa na decyzje kto zostanie ważnym urzędnikiem w Kościele i kto awansuje. Bez wsparcia lobby homoseksualnego awanse w niektórych strukturach kościelnych są bardzo trudne. Kościół potrzebuje debaty i reform - powiedział w pierwszej części wywiadu dla Onetu ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski. [...]

 Lektura akt bezpieki pokazała mi, że ten wątek przewija się niemal bez przerwy. Z akt tych wynika też, że jak kuria nie dawała sobie rady z homoseksualizmem księdza, to go przerzucała do Rzymu. Jak i tam nie było możliwości ukrywania pewnych spraw, to ksiądz taki wyjeżdżał na placówkę dyplomatyczną w innym kraju (…) Znam przypadek jednej z kurii, w której od biskupa do kamerdynera pracują wyłącznie osoby o takiej skłonności (...) znam przypadki długotrwałych romansów pomiędzy księżmi

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, argus napisał:

Ze swym gejostwem oczywiście.

 

 

Gej ma sie kryc ze swoim gejostwem? To moze ksiadz ma sie kryc ze swoim ksiezostwem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bubusia napisał:

A z czym to sie nie kryja?

Czyzby z tym?

Nieudacznicy, ci dla których funkcjonowanie w społeczeństwie jest nie do pomyślenia, pełni obaw, kompleksów i natręctw, zboczeńcy i cwaniaki.

 Czułem że akurat to cię to dotknie. Ciekawe. Maju w tym czasie z ukrycia klika uśmieszki, więc też. Jesteście bardzo prości w swych reakcjach, pomimo dużego merytorycznego przygotowania. Natury nie da się oszukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sittek napisał:

 Czułem że akurat to cię to dotknie. Ciekawe. Maju w tym czasie z ukrycia klika uśmieszki, więc też. Jesteście bardzo prości w swych reakcjach, pomimo dużego merytorycznego przygotowania. Natury nie da się oszukać.

A dlaczego mialo mnie dotknac? Zauwazam tylko Twoja irracjonalna niechec nie tylko do KK, ale i do LGBT.

8 minut temu, argus napisał:

....Znam przypadek jednej z kurii, w której od biskupa do kamerdynera pracują wyłącznie osoby o takiej skłonności.....

napisal ksiadz TIZ

No to niech cos z tym zrobi. Mnie tez sie nie podoba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Piękny Stefan napisał:

tacy jak ty gmatwają je do granic absurdu.

10 minut temu, Piękny Stefan napisał:

kk popiera gnębienie lgbt

 

Może i to co piszę może wydać się komuś zagmatwane, ale przynajmniej nie wmawiam podobnych bredni na każdym kroku!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bubusia napisał:

A dlaczego mialo mnie dotknac? Zauwazam tylko Twoja irracjonalna niechec nie tylko do KK, ale i do LGBT.

Nie jestem niechętny do LTGB. Nic do nich nie mam. Nie przeinaczaj, nie manipuluj-  to nie kazanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Może i to co piszę może wydać się komuś zagmatwane, ale przynajmniej nie wmawiam podobnych bredni na każdym kroku!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Może i to co piszę może wydać się komuś zagmatwane, ale przynajmniej nie wmawiam podobnych bredni na każdym kroku!

No coz, gnebione przesladowane Bogu ducha winne ofiary. Taki ma byc obraz geja w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół za to oficjalnie występuje przeciwko LTGB, mając ich mnóstwo w swoich szeregach.  Wiarygodność tej instytucji jest ZEROWA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sittek napisał:

Nie jestem niechętny do LTGB. Nic do nich nie mam. Nie przeinaczaj, nie manipuluj-  to nie kazanie.

Mozliwe, ale wpis strzeliles taki jakbys byl. A manipulujes to raczej Ty, zaraz po myslniku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sittek napisał:

Kościół za to oficjalnie występuje przeciwko LTGB, mając ich mnóstwo w swoich szeregach.  Wiarygodność tej instytucji jest ZEROWA.

Nie wystepuje przeciwko, tylko nie zgadza sie z ich swiatopogladem. Szkoda zeby ich popieral. LGBT to tez kosciol, tyle ze z wagina na krzyzu.

2 minuty temu, sittek napisał:

Nie jesteś na lekcji religii z dziećmi, tu to nie przejdzie.

Nie manipuluj. Podobno nie lubisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

Szkoda zeby ich popieral. LGBT to tez kosciol,  tyle ze z wagina na krzyzu.

Czyli konkurencja.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piękny Stefan napisał:

Czyli konkurencja.

 

No chyba normalne. W pewnym sensie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bubusia napisał:

Nie wystepuje przeciwko, tylko nie zgadza sie z ich swiatopogladem.

To gdyby Kościół występował przeciwko LGTB zgadzałby się z ich światopoglądem? 

Hehe dobre, kręć dalej ogonem.

Twoje tezy jakby wycięte z płomiennych kazań. Bzury i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sittek napisał:

Najbardziej mnie bawi jak to w mediach klechy strasznie krzyczą że LGTB to zaraza i samo zło. A kogo mają w swoich szeregach? Kto tam normalny idzie z własnej woli?

To fakt. Bez oczyszczenia szeregów nie ma co krzyczeć. 

17 minut temu, sittek napisał:

LGTB przynajmniej się z tym nie kryją, są otwarci i transparentni

Do tego , a szczególnie otwartości i transparentności, mam poważne wątpliwości. Choćby dlatego:

"Nie podoba mi się, gdy w trakcie rozmaitych marszów nadmiernie eksponowana jest seksualność, cielesność etc. Wszystkie te waginy zestawione z symbolami religijnymi, inscenizowane quasi msze religijne, takie czy inne fantazje erotyczne manifestowane publicznie – to kwestie, moim zdaniem, tak dalece intymne, że zarezerwowane do przestrzeni własnej sypialni.

I uważam, że LGBT nie jest w znacznym stopniu szkodliwe społecznie i kryminogenne. Podobnie, jak obecne propagowanie tego rodzaju zachowań. Nie uważam też, "że osoby LGBT mają od lat pod górkę w tym nietolerancyjnym, konserwatywnym kraju". Dlatego też nie popieram ich marszów, nachalnej propagandy i demonstrowanych postaw. tego rodzaju odmienność lansowana nie wiadomo czemu na normalność uważam za margines. Pod wieloma względami szkodliwy. I niezależnie od tego czy jego przedstawiciel jest w sutannie, spodniach czy sukience.

Cytaty z 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przeciwny, chyba normalne, ale ich nie gnebi. To tez ludzie, a KK akceptuje kazdego. Ma jednak obowiazek pokazywania co wg niego jest szluszne, a co nie. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bubusia napisał:

No chyba normalne. W pewnym sensie.

nie do końca

Kościól to skupisko wiernych konkretnej filozofii gloszonej od 2000lat

opierającej sie na konkretnych zasadach

lamanie tych zasd nie tylko przez wiernych KK musi byc wskazywane i potepiane

nie jest to potepianie konkretnych ludzi tylko ich zachowań postaw i zboczeń

na tym polega nauka spoleczna KK

mozna sie z nią nie zgadzac , ale Kosciól ma prawo do swoich ocen i wyznaczania swoich standardów

tym bardziej ,że mimo wszystko cały świat sledzi jego poczynania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie. Dlatego napisalem, ze tylko w pewnym sensie. Co do potepienia, sam piszesz, ze nie ludzi, tylko danej, wiem, ze nie lubicie slowa, ale jednak ideologii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zyzol napisał:

To fakt. Bez oczyszczenia szeregów nie ma co krzyczeć. 

Do tego , a szczególnie otwartości i transparentności, mam poważne wątpliwości. Choćby dlatego:

"Nie podoba mi się, gdy w trakcie rozmaitych marszów nadmiernie eksponowana jest seksualność, cielesność etc. Wszystkie te waginy zestawione z symbolami religijnymi, inscenizowane quasi msze religijne, takie czy inne fantazje erotyczne manifestowane publicznie – to kwestie, moim zdaniem, tak dalece intymne, że zarezerwowane do przestrzeni własnej sypialni.

I uważam, że LGBT nie jest w znacznym stopniu szkodliwe społecznie i kryminogenne. Podobnie, jak obecne propagowanie tego rodzaju zachowań.

No właśnie są otwarci i transparentni, dlatego nie czają się i wszystko okazują na zewnątrz. Mnie też to nie kręci, choć do do nich nie mam nic przeciwko.

To tak jak Karnawał w Brazylii. Gdybyśmy nie znali ich tradycji można pomyśleć, że w Brazylii są same dziwki, zboki i alfonsy. A to tylko nic nie szkodząca kultura charakteryzująca ten kraj. Zabawa i radość.

LGBT nie mają kościołów w których indoktrynują małych dzieci, nie gwałcą ich, nie zastraszają, udając podstępnie niewinnych czy zakłopotanie ich losem. Są dla mnie tysiąc razy uczciwsi. I na co dzień są tacy sami jak my. Normalni.

A ten jest normalny? On tak na co dzień.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.