Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maju napisał:

można sobie szukać dowodów, których tak usilnie się domagał @Maju

Ja zacząłem, ja pisałem o jakiś dowodach??

Żadnego związku z tym co wcześniej było tematem sporu nie widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maju napisał:

Ja zacząłem, ja pisałem o jakiś dowodach??

Żadnego związku z tym co wcześniej było tematem sporu nie widzę.

Czyli się zgadzamy. Kk pedofila ukrywał, oddelegował go po wyroku za pedofilię, na inną parafię itd... Czyli kk zrobił to wszystko modelowo o co jest podejrzewany. Mógł zbrodniarza wyp...ć na zbity pysk... a dał mu pracę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Zaczerpnięte to z pisma które zatrudnia mordercę ks. Popiełuszki......

Został za to skazany i karę odbył. Więc cóż to za zarzut?

11 minut temu, Maju napisał:

Ja zacząłem, ja pisałem o jakiś dowodach??

Tak. Zawsze gdy wynika jakaś konkretna sprawa tego typu włącza Ci się katarynka: "brak dostatecznie udokumentowanych, jednoznacznych dowodów". Ale generalnie potępiasz pedofilię. Jako zjawisko socjologiczne.

48 minut temu, Maju napisał:

Ten co podaje informację powinien zadbać o to czy to wiarygodne.

Każda dotycząca księdza pedofila jest wg apologety niewiarygodna z definicji.

49 minut temu, Maju napisał:

antyklerykalne źródło które nie skrupułów zatrudnić zbrodniarza mordującego księdza

Co innego gdyby zamordował np. taksówkarza. Wtedy sprawa niewarta byłaby wzmianki. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Mógł zbrodniarza wyp...ć na zbity pysk... a dał

Mógł, nie znam żadnych powodów dla których tego nie zrobił, mogły jakieś być.
Ale....

18 minut temu, Bobcat napisał:

Został za to skazany i karę odbył. Więc cóż to za zarzut?

....pojawia się jak zwykle u Was jakaś dziwna podwójna skala ocen.   :)

Mordercę (może dlatego że skuteczny antyklerykał) się rozgrzesza, pedofila (bo ksiądz) traktuje się zupełnie inaczej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Bobcat napisał:

Został za to skazany i karę odbył. Więc cóż to za zarzut?

a ksiądzu kary nie odbył?

mordercy mozna dac robote ale pedofilowi nie ?

jak daleko jest pedofilia od morderstwa?

bardzo daleko bo jak widac morderców się usprawiedliwia a pedofilów najlepiej od razu zamordować

morderca sie jest do końca kary ?

pedofilem całe zycie

nalezy wprowadzić obowiązkową kastrację pedofili ,tylko czy to wystarczy?

obawiam sie ze dla wielu to za mało

kara smierci bylaby rozwiązaniem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Czyli się zgadzamy. Kk pedofila ukrywał, oddelegował go po wyroku za pedofilię, na inną parafię itd...

Że co?? Co teraz usiłujesz mi wmówić?

O takim "ukrywaniu" z Tobą nie rozmawiałem? Nie przypominam sobie.....

A jakby go usunęli i ślad by po nim w Kk nie został to dla dzieci byłoby lepiej?? Co to zmienia w kwestii jego zboczenia????
To się kupy nie trzyma.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, slawek.xm napisał:

morderca sie jest do końca kary ?

pedofilem całe zycie

Prawdziwe argumenty. Ten jest z czapy...

Były morderca czy były złodziej. Nie słyszałem nigdy. Gdzie tak mówią? W TV PiS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

Nie słyszałem nigdy

bobek przeciez tak beknął ?

a słyszałeś "były pedofil"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Maju napisał:

Mordercę (może dlatego że skuteczny antyklerykał) się rozgrzesza, pedofila (bo ksiądz) traktuje się zupełnie inaczej. 

Ja mordercy nie rozgrzeszam. Natomiast Ty księdza pedofila zawsze.

19 minut temu, slawek.xm napisał:

nalezy wprowadzić obowiązkową kastrację pedofili

Popieram.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Maju napisał:

Że co?? Co teraz usiłujesz mi wmówić?

O takim "ukrywaniu" z Tobą nie rozmawiałem? Nie przypominam sobie.....

A jakby go usunęli i ślad by po nim w Kk nie został to dla dzieci byłoby lepiej?? Co to zmienia w kwestii jego zboczenia????
To się kupy nie trzyma.

 

 

Ja wiem, że się nie zgadzasz. Już ci raz napisałem:

"Jak byś zobaczył nagranie gdzie ksiądz się "zabawia" z dzieckiem, to by cię tylko obchodziło czy nagrywany wydał zgodę na nagrywanie i czy kamera ma certyfikat."

To obrazuje cały twój wkład w ten wątek. I jakbyś (według ciebie przebiegle) nie klepał w klawiaturę to tak cię tu "normalni" widzą.

Masz robotę czy, tam pasję jaką masz. Nie da się ukryć wykonujesz ją wzorowo. Ale robota (czy hobby) obrzydliwa. Nie zazdraszczam.

Klepnij ze Sławkiem piątkę, który coś  tam o ludziach na poziomie wczoraj pisał. Poziom wpisem udokumentował. Jesteście na tym samym szczebelku. Nie obrażam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, slawek.xm napisał:

bobek przeciez tak beknął ?

a słyszałeś "były pedofil"?

Przytoczyłem Twój wpis?

A tu zamiast odpowiedzi, jest zwalanie na innych (oczywiście), a potem pytanie (oczywiście).

Skąd ja to znam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bobcat napisał:
57 minut temu, Maju napisał:

Mordercę (może dlatego że skuteczny antyklerykał) się rozgrzesza, pedofila (bo ksiądz) traktuje się zupełnie inaczej. 

Ja mordercy nie rozgrzeszam. Natomiast Ty księdza pedofila zawsze.

Coś się w główce znowu roi?
Gdzieś to wyczytał nie zapytam, bo wiem skąd to u ciebie się bierze.

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Został za to skazany i karę odbył. Więc cóż to za zarzut?

30 minut temu, Bobcat napisał:

Ja mordercy nie rozgrzeszam.

 


Może nie pisz tyle skoro tak naprawdę jedno przeczy drugiemu.

Nie rozgrzeszasz, rozumiem.
A przyznaj się że tak w duchu cieszysz się jak morderca księdza trafia na pierwszą linię walki z kościołem.....w końcu jakby nie patrzeć z twojego punktu widzenia to "swój chłop".  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Klepnij ze Sławkiem piątkę, który coś  tam o ludziach na poziomie wczoraj pisał. Poziom wpisem udokumentował. Jesteście na tym samym szczebelku. Nie obrażam.

obrażasz, ale niczego innego sie nie spodziewam ?

dla wypracowania odpowiednich norm tak prawnych jak i społecznych, w tym innyh niż dotąd zachowań duchowieństwa w stosunku do wiernych , nie tylko ale szczególnie dzieci potrzebna jest trzeźwa ocena i spojrzenie bez emocji na cały system który dotąd istniał

niestety nie da sie w wiekszości przypadków nie okazywac obrzydzenia czy wku.. nia

szczególnie gdy dotyczy to duchownych choc nie tylko ich

ale jednak podstawą do usuwania pedofili jest przestrzeganie odpowiednich wytycznych, które ze strony Watykanu obowiazuja dopiero od trzech miesięcy

wiem ,ze najchetniej wyslalibyście księzy na księżyc , ale

KK istniał jest i bedzie do konca świata dlatego nic wam nie da zycie skandalami , bo niczego pozytywnego to nie przynosi , a Kościołowi nie zaszkodzicie w żaden sposób

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Maju napisał:

Gdzieś to wyczytał

A chociażby u Ciebie. Z żarliwej obrony pedofila Pella.

13 minut temu, slawek.xm napisał:

KK istniał jest i bedzie do konca

świata

Radziecki komunizm też miał istnieć "na vsiegda".

14 minut temu, slawek.xm napisał:

Kościołowi nie zaszkodzicie w żaden sposób

Po co mielibyśmy szkodzić? Cały czas szkodzi sobie sam. Niezwykle skutecznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

tak cię tu "normalni" widzą.

Naprawdę to mam głęboko jak mnie tacy w cudzysłowie widzą.....

 

Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

Masz robotę czy, tam pasję jaką masz. Nie da się ukryć wykonujesz ją wzorowo. Ale robota (czy hobby) obrzydliwa. Nie zazdraszczam.

Skoro brak argumentów na swoje teorie należy to okrasić podłymi insynuacjami....

Godzinę temu, Piękny Stefan napisał:

Jak byś zobaczył nagranie gdzie ksiądz się "zabawia" z dzieckiem, to by cię tylko obchodziło czy nagrywany wydał zgodę na nagrywanie i czy kamera ma certyfikat.

podła obrzydliwość tak drugiego pomówić.....nie zazdroszczę, dziwna to "pasja".   

19 minut temu, Bobcat napisał:
38 minut temu, Maju napisał:

Gdzieś to wyczytał

 Z żarliwej obrony pedofila Pella.

Rozumiem i współczuję tych projekcji.......żywię głęboką nadzieję że choroba się nie rozwinie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nasza propedofilska brać, na przyczółku AS,nadal trzyma się mocno. Znaczy się KEP pakuje w to nadal swoją kasę ( to znaczy swoich wiernych) aby osłaniać przestępców w sutannach. Normalny człowiek spaliłby się ze wstydu, ale nie nasi giganci co umiłowali sobie w Jezusie gwałcących dzieci. Super. Wasza firma tonie, ale wy trwacie na posterunku nadal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, slawek.xm napisał:

podstawą do usuwania pedofili jest przestrzeganie odpowiednich wytycznych, które ze strony Watykanu obowiazuja dopiero od trzech miesięcy

Przytaczać będą sprawy sprzed działania niektórych wcześniejszych ustaleń i przyjętych procedur postępowania.
O to w tym chodzi by kwestionować działania pozytywne przez wracanie do spraw dawnych.

4 minuty temu, sittek napisał:

Widzę że nasza propedofilska brać,

Widzę że powrócił ojciec założyciel oszczerczej braci......gdzie żeś to bywał?   :)))

Teraz się zacznie, znak że czas to miejsce opuścić.

8 minut temu, sittek napisał:

wy trwacie na posterunku nadal.

Nie powiem, twoi podopieczni spisywali się doskonale.....banowali wszystkich, jak leci.   :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś działania rzeczywiście są 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

ale jednak podstawą do usuwania pedofili jest przestrzeganie odpowiednich wytycznych, które ze strony Watykanu obowiazuja dopiero od trzech miesięcy

Nie chce mi się  nad tym rozwodzić. Jedno słowo. Kompromitacja ?

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

KK istniał jest i bedzie do konca świata dlatego nic wam nie da zycie skandalami , bo niczego pozytywnego to nie przynosi , a Kościołowi nie zaszkodzicie w żaden sposób

Jest dopiero 2000lat. Teraz się chwieje. Za 2 tys. lat pewnie gdzieś tam na obrzeżach będzie. Chyba że ludzie przestaną się rozwijać, co jak wiadomo każdej władzy i siewcom zabobonów na rękę. Ale do końca świata? Strasznyś optymista ?

 

56 minut temu, Maju napisał:

podła obrzydliwość tak drugiego pomówić.....nie zazdroszczę, dziwna to "pasja".   

Obrazowo ci pokazałem. Chyba nie jesteś tak sprytny za jakiego się masz i się  słabo maskujesz. Tak to wygląda. Co poradzę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Maju napisał:

Rozumiem i współczuję tych projekcji.......żywię głęboką nadzieję że choroba się nie rozwinie.

Projekcji? W przypadku przytaczania faktów ta kategoria pojęciowa nie ma zastosowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Jedno słowo. Kompromitacja

gdybys przesledził historie Kościoła zauważyłbyś, że Stolica Apostolska nigdy nie spieszy się z wyrazaniem nowych pogladów ze zmianami prawa i kazde posuniecie rozpatruje bardzo wnikliwie i długo , taka postawa sprzyja decyzjom wyważonym i wolnym od błędów

47 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Teraz się chwieje.

tak Ci się tylko wydaje , pozory mylą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, slawek.xm napisał:

kazde posuniecie rozpatruje bardzo wnikliwie i długo , taka postawa sprzyja decyzjom wyważonym i wolnym od błędów

Tiaaa... Na przykład wydanie instrukcji Crimen Sollicitationis było "decyzją wyrażoną i wolną od błędów".

Sama instrukcja była błędem, decyzją niewyważoną i strzeleniem sobie samobója.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sittek napisał:

Wasza firma tonie, ale wy trwacie na posterunku nadal.

Wzór orkiestry z Titanica jest ciągle na topie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

gdybys przesledził historie Kościoła zauważyłbyś, że Stolica Apostolska nigdy nie spieszy się z wyrazaniem nowych pogladów ze zmianami prawa i kazde posuniecie rozpatruje bardzo wnikliwie i długo , taka postawa sprzyja decyzjom wyważonym i wolnym od błędów

Nie Panie Sławek, to jest kompromitacja ?

Odkąd problem istnieje to się zmieniło kilka pokoleń hierarchów na wysokich stołkach w kk. Może zauważają problem, radzą (jak Enty we Władcy Pierścieni). Tak długo radzą że umierają. A następcy zaczynają od zera (kościelne procedury). A że teraz długość życia się znacząco podniosła to starczyło im życia żeby (trzy miesiące temu) rzutem na taśmę wprowadzić to co cywilizowany świat ustanowił daaaaaaawno temu.

Tak na logikę rozumiem twój wpis.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bobcat napisał:

Na przykład wydanie instrukcji Crimen Sollicitationis było "decyzją wyrażoną i wolną od błędów".

Sama instrukcja była błędem, decyzją niewyważoną i strzeleniem sobie samobója.

Pisze ten który nie wie (bo nie chce wiedzieć) czego dotyczy wyżej wymieniona.
Wystarczy że jakiś mało inteligentny i chory z nienawiści do Kk lewak napisał że kryciu pedofilów.....łykną to bez popitki.   :))

11 godzin temu, Piękny Stefan napisał:

Tak na logikę

Ciekawe że tu najczęściej ci co z logika na bakier takie teksty piszą......   :))
A dowodu na to że instrukcję wykorzystywano do krycia jak nie było tak nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Do 2001 roku w Kościele katolickim niestety mieliśmy systemowe, endemiczne krycie pedofilii i to przyznał papież Franciszek i Stolica Apostolska - powiedział ks. prof. Kobyliński. Dodał, że od 2001 roku trwa także "próba rozbicia tej skorupy, ale to jest bardzo trudne".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Pisze ten który nie wie (bo nie chce wiedzieć) czego dotyczy wyżej wymieniona.
Wystarczy że jakiś mało inteligentny i chory z nienawiści do Kk lewak napisał że kryciu pedofilów.....łykną to bez popitki.   :))

Pisze to ten który doskonale wie czego dotyczy ta instrukcja. Fanatyczne wysiłki apologetów aby zamazać temat i wmówić mało inteligentnym odbiorcom że tam nie jest napisane to, co jest napisane - są nieskuteczne i daremne.

Godzinę temu, Maju napisał:

dowodu na to że instrukcję wykorzystywano do krycia jak nie było tak nie ma.

Oczekiwanie że ktoś z kryjących pedofilów przyzna otwartym tekstem "tak, kierowałem się wskazaniami instrukcji" dowodzi w jak niepoważny sposób traktujesz problem.

22 minuty temu, klecha napisał:

- Do 2001 roku w Kościele katolickim niestety mieliśmy systemowe, endemiczne krycie pedofilii i to przyznał papież Franciszek i Stolica Apostolska

@Majuzaraz "wykaże" że zarówno papież Franciszek jak i Stolica Apostolska są w błędzie, albowiem na wspomniane krycie nie ma żadnych dowodów a papieże po tym czasie (zarówno Benedykt XVI, jak i Franciszek) nie są nieomylni gdyż również są "chorymi z nienawiści lewakami". 

Zawsze i z definicji nieomylny jest wyłącznie @Maju który w każdej sprawie przedstawi właściwą, jedynie słuszną wykładnię i interpretację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Maju napisał:

Ciekawe że tu najczęściej ci co z logika na bakier takie teksty piszą......   :))

No...

Logiczniejszym jest obradowanie parędziesiąt lat nad zagadnieniem: co zrobić w przypadku podejrzenia czynu pedofilskiego przez duchownego ?

Godzinę temu, Maju napisał:

A dowodu na to że instrukcję wykorzystywano do krycia jak nie było tak nie ma.

Dowodów w archiwach Watykanu pewnie "kilka" by się znalazło. Ale jak wygląda ich wyciągnięcie napisał kolega twój Sławek: g....cio cię to obchodzi, ale zapytać możesz.

Domysły, pomówienia...

A tak zapytam. Ks. prof. Kobyliński z linku @klechy to jakiś pionek jest i ty masz prawdziwsze informacje, jako zadeklarowana osoba świecka, bez powiązań z kk? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Maju napisał:

Widzę że powrócił ojciec założyciel oszczerczej braci......gdzie żeś to bywał?   :)))

Teraz się zacznie, znak że czas to miejsce opuścić.

W takim razie z Bogiem synu, z Bogiem.

Już wystarczająco dużo złego tu narobiłeś. Idź czynić je gdzieś indziej.

 

A to co się dokształciłeś z dziedziny AV, aby stać się tu bardziej wiarygodnym, na pewno na marne nie pójdzie. Przynajmniej koledzy po fachu będą mieli z tego jakiś pożytek. Więc jest też jakiś plus z tej kreciej roboty dla KK. Zniżki pewnie macie spore, więc jak Bóg da, to kupicie sobie OLED-y te z górnej półki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.