Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Bobcat napisał:

Bo Ty tak mówisz? Też mi dowód. 

Przeciez nie wszedles w uklad o niepisaniu(sam o tym mowisz). Po kiego mialbym zakladac klona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Piękny Stefan napisał:
36 minut temu, Maju napisał:

By tak twierdzić należy podać jakieś dowody i to dziwne że żaden z uczestniczących w takim procesie, sędzia, prokurator, obrońca, notariusz, a nawet personel pomocniczy i specjalni świadkowie a zwłaszcza ofiara zobligowani do milczenia nigdy tego co sugerujecie nie potwierdzili, że proces służył ukryciu faktu pedofilii a nie ukaraniu pedofila w procesie kanonicznym.

Może poczekam, jak już sie przestaniesz podniecać tymi dowodami...

To nie ja zacząłem, na oskarżających Kk leży obowiązek przedstawienia dowodów na to co insynuują!

5 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Nie wiem skąd pomysł, że to gdzieś jest opisane i że skoro nie ma tego w internecie, to znaczy, że nie miało miejsca. Przecież ta instrukcja ma 100 lat prawie... Pisałem. Że Bóg istnieje mi też nie udowodnisz, czyli wychodzi mi, że go nie ma. 

Oczywiście o Milewskim ani słowa, a lajk pod wywodem Sławka oznacza, że to co tam napisał uważasz za prawdę, a to co ja zacytowałem to jest wyssane z palca... Tobie też gratuluję postawy.

Musisz przemyśleć następną linię obrony kk. Myślę, że dobrze kombinujesz i definicja rozgrzeszenia będzie w tym wszystkim najistotniejsza.

Doszedłbym do Milewskiego.....nie martw się na zapas.
Bobcat zajął mnie swoimi mantrami.....   :)))

Miałem problem z tym tekstem.....jest tam takie pomieszanie z poplątaniem świadczące o nieznajomości realiów i zasad funkcjonowania Kk że nie wiedziałem od czego zacząć.....Twój komentarz nic mi nie pomógł, rozumiem tylko że zirytowało Ciebie że sąd kościelny wydał inny wyrok niż świecki.
Pozwolisz że zapoznam się ze sprawą z jakiegoś poważniejszego źródła, bo ten tekst mnie załamał, możesz w międzyczasie uściślić 

czego oczekujesz po moim komentarzu.....  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

 

Krętacz to znacznie lepiej niż obrońca pedofilów,

I znowu to samo, nie dal rady z klonem, to poszedl w obronce pedofilow.

Naprawde jestes zenujacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczerpal sie, tylko odpyski mu zostaly.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maju napisał:

na oskarżających Kk leży obowiązek przedstawienia dowodów na to co insynuują!

Nie insynuują tylko przedstawiają fakty. Dowodów było na pęczki tylko Ty żadnego nie przyjmujesz do wiadomości. Więc nie udawaj że ich nie ma. 

1 minutę temu, bubusia napisał:

Wyczerpal sie, tylko odpyski mu zostaly.

Masz rację. I co z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

 

Masz rację. I co z tego?

To z tego, ze wyszedles na pussy, czyli pipe

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Maju napisał:

sąd kościelny wydał inny wyrok niż świecki.

Sąd kościelny ofiarę uznał za współuczestnika grzechu cudzołóstwa. 

To tak jakby złodzieja i okradzionego wrzucić do jednego worka jako współuczestników przestępstwa kradzieży.

1 minutę temu, bubusia napisał:

To z tego, ze wyszedles na pussy, czyli pipe, mataczaca pipe.

?

 

W Twoich oczach? To dla mnie zaszczyt. Mam przypomnieć Marka Twaina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, ze nie tylko w moich. Inni tez czytaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, bubusia napisał:

O to chodzi, ze nie tylko w moich. Inni tez czytaja.

Przeprowadziłeś konsultacje z owymi "innymi"? Znasz ich zdanie i posiadasz upoważnienie do wypowiadania się w ich imieniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Maju napisał:

Pozwolisz że zapoznam się ze sprawą z jakiegoś poważniejszego źródła, bo ten tekst mnie załamał, możesz w międzyczasie uściślić 
czego oczekujesz po moim komentarzu..... 

Ja niczego w sumie nie oczekuję po Tobie. Pokazałeś co przekładasz wyżej. 

A jeżeli sie dziwisz że ludzie atakują kk i twierdzisz, że to lewacy to na tej sprawie masz jak na dłoni o co tym dziwnym według Ciebie ludziom chodzi. Ale pewnie nie rozumiesz. Wiary można bronić, ale instytucji działającej w ten sposób...? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiasz jakiś urywek tekstu który więcej gmatwał niż wyjaśnił, coś sugerujesz a potem piszesz to co wyżej.
Chyba celowo tak robisz, bo nic poza tym co sam z tego wnioskujesz Ciebie nie interesuje.
Po coś jednak kierujesz swoje wpisy do mnie.....jeżeli mają za zadanie tylko wmówić co powoli czynisz to idziesz dokładnie śladami swoich poprzedników oszczerców wmawiających że bronie pedofilów. Dobrze ci to idzie.

1 godzinę temu, Bobcat napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

sąd kościelny wydał inny wyrok niż świecki.

Sąd kościelny ofiarę uznał za współuczestnika grzechu cudzołóstwa. 

To tak jakby złodzieja i okradzionego wrzucić do jednego worka jako współuczestników przestępstwa kradzieży.

"Wyrok w sprawie Jarosława P. dotyczy "nadużycia seksualnego przeciwko osobie małoletniej i rozgrzeszenia wspólnika w grzechu przeciwko szóstemu przykazaniu".....nie podejmę się tłumaczenia ci dlaczego pada tam słowo "wspólnik".
Musiałbym ci tłumaczyć za co grozi ekskomunika (punkt 3.) i połączyć to z tym procesem.....nie jestem aż takim optymistą że logicznie połączysz te fakty.

Rozumiem jednak, że bez zrozumienia dlaczego tak to sformułowano brzmi to w tej sytuacji fatalnie.....media powinny zadbać by to  dla społeczeństwa wyjaśnić, wolały jednak tym manipulować.

 

Ekskomunika grozi za:

1. znieważenie postaci eucharystycznych poprzez porzucenie albo zabieranie lub też przechowywanie w celu świętokradczym (kan. 1367);

2. użycie siły fizycznej wobec papieża (kan. 1370 § 1) albo jego zabójstwo (kan. 1397 w zw. z kan. 1370 § 1);

3. rozgrzeszenie przez kapłana wspólnika grzechu nieczystości (kan. 1378 § 1);

4. udzielenie i przyjęcie sakry biskupiej bez zgody papieża (kan. 1382);

5. naruszenie tajemnicy konklawe przez personel pomocniczy (art. 58 Universi Dominici Gregis);

6. symonię przy wyborze papieża (art. 78 Universi Dominici Gregis), jak również za inne wykroczenia naruszające konklawe: uleganie wpływom zewnętrznym (ibidem, art. 80), zmowy między elektorami (ibidem, art. 81);

7. bezpośrednie naruszenie tajemnicy spowiedzi (kan. 1388 § 1, dodatkowo dekret ogólny Kongregacji Nauki Wiary z 23 września 1988 dotyczący rejestrowania za pomocą środków technicznych spowiedzi prawdziwej lub symulowanej własnej bądź osoby trzeciej[4]);

8. usiłowanie udzielenia sakramentu święceń kobiecie i usiłowanie przez kobietę przyjęcia święceń[5];

9. przeprowadzenie lub dobrowolne poddanie się aborcji (kan. 1398);

10. apostazję (kan. 1364 § 1);

11. herezję formalną (kan. 1364 § 1);

12. schizmę (kan. 1364 § 1).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

.media powinny zadbać by to  dla społeczeństwa wyjaśnić, wolały jednak tym manipulować.

Nie. Manipulujesz teraz Ty. I chachmęcisz.

3 minuty temu, Maju napisał:

śladami swoich poprzedników oszczerców wmawiających że bronie pedofilów.

A nie bronisz? Każdy dzień dostarcza nowych dowodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację, nic z tego nie zrozumiał.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Maju napisał:

"Wyrok w sprawie Jarosława P. dotyczy "nadużycia seksualnego przeciwko osobie małoletniej i rozgrzeszenia wspólnika w grzechu przeciwko szóstemu przykazaniu".....nie podejmę się tłumaczenia ci dlaczego pada tam słowo "wspólnik".

Nie sądzę aby słowa "wspólnik" użyto przypadkowo i nieświadomie. 

W telewizji była jakiś czas temu rozmowa w jedną z ofiar księdza pedofilia. Sprawa dotarła do sądu biskupiego gdzie ofiara czuła się jakby miała status oskarżonego. Całą rozmowę, zanim cokolwiek ustalono, zanim ofiara mogła coś powiedzieć - zaczęto od słów "dlaczego kłamiesz i oczerniasz kapłana"? To dobrze obrazuje nastawienie do tych kwestii.

3 minuty temu, Maju napisał:

Miałem rację, nic z tego nie zrozumiał.....

Właśnie zrozumiał. Wszystko. I tu jest Twój problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:
14 minut temu, Maju napisał:

Ekskomunika grozi za:

Coraz mniej ludzi się tym przejmuje.

Ja się też nie przejmuję takim jak ty który udaje że coś zrozumiał a widać jak na dłoni że nie ważne co pisze byleby dużo napisać....jakby mu za to płacili.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

jakby mu za to płacili

Wymyśl coś autorskiego od siebie. Zamiast odbijać piłeczkę.

Ja piszę o zjawisku społecznym. Ty o swoich osobistych odczuciach. Czyżbyś nie widział że to nieporównywalne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Maju napisał:

Przedstawiasz jakiś urywek tekstu który więcej gmatwał niż wyjaśnił.

Bo doczepiasz się do spraw gdzie coś jest według ciebie "zagmatwane". Jak coś jest podane prosto, wszystko jest wyjaśnione i nie ma się do czego przy...ć to ci się gęba zamyka. A co widzisz zagmatwanego w tej sprawie to nie wiem. Wyrok sądu jednego i drugiego jest. Poszkodowane dziecko, zboczeniec, obrońcy zboczeńca w sądzie biskupim, @Maju nieustannie na stanowisku jako obrońca obrońców... Bierzesz kk katolicki jako całość, nie możesz sobie wybrać jakiegoś fragmentu, a reszty wyprzeć. Tzn możesz jeżeli masz klapki na oczach, ale udzielając się w takich tematach jak ten przecież tych klapek nie masz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

ci się gęba zamyka.

???

Oglądałeś Superwizjer, czytałeś cały tekst?
|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprawa jest zagmatwana.....po przeczytaniu całości wiem więcej, wystarczająco dużo by o tym coś zacząć pisać.

Tak bywa w każdym sądzie że czasem wyroki się diametralnie różnią. 
Pell-a też w pierwszym procesie uniewinniono.....

Sprawa jest nadal rozpatrywana w sądzie kościelnym, przerwano ją na czas procesu świeckiego zgodnie z obecnymi procedurami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

22 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Poszkodowane dziecko, zboczeniec, obrońcy zboczeńca w sądzie biskupim, @Maju nieustannie na stanowisku jako obrońca obrońców..

Proszę nie zniżaj się do "poziomu" Bobcata....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Maju napisał:

Oglądałeś Superwizjer, czytałeś cały tekst?
|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprawa jest zagmatwana.....po przeczytaniu całości wiem więcej, wystarczająco dużo by o tym coś zacząć pisać.

Tak bywa w każdym sądzie że czasem wyroki się diametralnie różnią. 
Pell-a też w pierwszym procesie uniewinniono.....

Sprawa jest nadal rozpatrywana w sądzie kościelnym, przerwano ją na czas procesu świeckiego zgodnie z obecnymi procedurami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No widzisz tutaj się różnimy. Oglądając program mamy inne odczucia. Ty na siłę próbujesz znaleźć jakieś nieścisłości i będziesz miał satysfakcję jak znajdziesz, bo kk złapie jakiś punkcik. A ja bym chciał żeby sk...i obcieli narządy, bo raczej z tego pedofilstwa się nie wykuruje i jeszcze kiedyś może się to powtórzyć. A że gość jest księdzem to sprawa drugorzędna. Stosunek kk... widać jak na dłoni więc dostaje rykoszetem.

W ostatnim linku co podałeś jest napisane, że zajmą się sprawą ponownie, czyli jak się dupa pali to trzeba gasić.

 

14 minut temu, Maju napisał:
30 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Poszkodowane dziecko, zboczeniec, obrońcy zboczeńca w sądzie biskupim, @Maju nieustannie na stanowisku jako obrońca obrońców..

Proszę nie zniżaj się do "poziomu" Bobcata....

Sorry. Ale stoisz mocno za kk. Kk np w tej sprawie stoi za pedofilem. Jedno wychodzi z drugiego. I to nie tak że uważam wszystkich katolików za obrońców pedofilii. Ale temat jaki jest widać, kto najmocniej zaangażowany, żeby kk wybielać też. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Maju napisał:

Sprawa jest zagmatwana

Maju wytłumacz mi logicznie dlaczego jest zagmatwana sprawa zgwałcenia 9 latka? Czyżby był winny, sprowokował księdza do przestępstwa seksualnego? Tu raczej nie powinno być najmniejszych wątpliwości, że winny wyłącznie jest ksiądz. Przemawia za tym choćby świadomość (doświadczenie) 9 latka i księdza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zyzol napisał:

Maju wytłumacz mi logicznie dlaczego jest zagmatwana sprawa zgwałcenia 9 latka? Czyżby był winny, sprowokował księdza do przestępstwa seksualnego? Tu raczej nie powinno być najmniejszych wątpliwości, że winny wyłącznie jest ksiądz. Przemawia za tym choćby świadomość (doświadczenie) 9 latka i księdza.

Tu nie chodzi o tego 9 latka, tylko o procedury, ich kolejności, definicje... to jest clou problemu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

No widzisz tutaj się różnimy. Oglądając program mamy inne odczucia. Ty na siłę próbujesz znaleźć jakieś nieścisłości i będziesz miał satysfakcję jak znajdziesz, bo kk złapie jakiś punkcik. A ja bym chciał żeby sk...i obcieli narządy, bo raczej z tego pedofilstwa się nie wykuruje i jeszcze kiedyś może się to powtórzyć. A że gość jest księdzem to sprawa drugorzędna. Stosunek kk... widać jak na dłoni więc dostaje rykoszetem.

W ostatnim linku co podałeś jest napisane, że zajmą się sprawą ponownie, czyli jak się dupa pali to trzeba gasić.

 

Próbuję tłumaczyć a nie szukać dziury w całym....zresztą ty też w nie piszesz tak jak jest tylko tendencyjnie komentujesz.
Mają takie procedury działania że jak zapadnie wyrok do sprawy należy w postępowaniu kanonicznym powrócić....a ty insynuujesz powyższe.

29 minut temu, Piękny Stefan napisał:

stoisz mocno za kk. Kk np w tej sprawie stoi za pedofilem. Jedno wychodzi z drugiego. I to nie tak że uważam wszystkich katolików za obrońców pedofilii. Ale temat jaki jest widać, kto najmocniej zaangażowany, żeby kk wybielać też.

Podaję fakty, do nich się odnoś, no chyba ci bardziej zależy na tym i pretekstu szukasz do personalnych wycieczek.....
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Tu nie chodzi o tego 9 latka, tylko o procedury, ich kolejności, definicje... to jest clou problemu. 

Jak zbrodnia na tym 9 latku nie jest najważniejsza, to wszystko inne nie ma najmniejszego znaczenia. Takie ułomne prawo należy zastąpić zwyczajną ludzka zemstą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Proszę nie zniżaj się do "poziomu" Bobcata....

Bierz przykład @Maju - żarliwego obrońcy pedofilów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Zyzol napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Sprawa jest zagmatwana

Maju wytłumacz mi logicznie dlaczego jest zagmatwana sprawa zgwałcenia 9 latka? Czyżby był winny, sprowokował księdza do przestępstwa seksualnego? Tu raczej nie powinno być najmniejszych wątpliwości, że winny wyłącznie jest ksiądz. Przemawia za tym choćby świadomość (doświadczenie) 9 latka i księdza.

A czy ja rozsądzam tu o jego winie? To stwierdził sąd!

Zeznania świadków w procesie podważały wiarygodność ofiary a nie było świadków bezpośrednich i chyba dlatego taki zapadł pierwszy wyrok.....ofiara miała już 21 lat jak zdecydowała się nadać sprawie bieg w procesie kościelnym....tak to wyglądało.
Do tego doszła możliwość ekskomuniki księdza, ten zapis o "współuczestniku grzechu".....to gmatwa sprawę.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

Zeznania świadków w procesie podważały wiarygodność ofiary

Odnośnie Pella słyszeliśmy że dokładnie to samo. 

I ktoś tu mówił o katarynce? Jak tylko sprawa dotyczy osoby duchownej - działasz na zasadzie odruchu Pawłowa. Bronić za wszelką cenę bez względu na fakty. 

Ale generalnie jesteś przecież przeciw pedofilii, prawda obłudny faryzeuszu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bobcat napisał:
17 minut temu, Maju napisał:

Zeznania świadków w procesie podważały wiarygodność ofiary

Odnośnie Pella słyszeliśmy że dokładnie to samo. 

Świadkowie świadczyli o tym że nie sposób zgwałcić kogoś w zakrystii podczas uroczystości.
Ci najważniejsi że stamtąd nie wychodzili w tym czasie gdy miano dokonać czynu, świadków tych w drugim procesie nie dopuszczono, nie zeznawali w sądzie.....celowo kłamiesz?

 

10 minut temu, Bobcat napisał:

działasz na zasadzie odruchu Pawłowa. Bronić za wszelką cenę bez względu na fakty. 

Ale generalnie jesteś przecież przeciw pedofilii, prawda obłudny faryzeuszu?

Podaje fakty a ty nimi manipulujesz pod założoną oszczerczą tezę. 
Zawsze i wciąż.....

10 minut temu, Bobcat napisał:

ktoś tu mówił o katarynce?

Ochłoń w tym wmawianiu bo zacząłeś mylić tematy.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.