Skocz do zawartości
IGNORED

Skala pedofilii w Kk


Audiotraktor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Maju napisał:

Mają takie procedury działania że jak zapadnie wyrok do sprawy należy w postępowaniu kanonicznym powrócić....a ty insynuujesz powyższe.

No i co? No mają. I co z tego że mają? Teraz mleko się wylało. Drugi wyrok jest łatwy do przewidzenia.

19 minut temu, Maju napisał:

Zeznania świadków w procesie podważały wiarygodność ofiary a nie było świadków bezpośrednich i chyba dlatego taki zapadł pierwszy wyrok.....ofiara miała już 21 lat jak zdecydowała się nadać sprawie bieg w procesie kościelnym.

Podejrzewam, że w procesie świeckim było tak samo, a wyrok zgoła inny.

27 minut temu, Maju napisał:

Podaję fakty, do nich się odnoś, no chyba ci bardziej zależy na tym i pretekstu szukasz do personalnych wycieczek.....

Pokazało by ci się zapis wideo z "zabawami" księdza z jakimś dzieckiem, a ty byś się pytał czy nagrywany udzielił zgodę na filmowanie i czy kamera miała odpowiednie certyfikaty. Taka rozmowa...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maju napisał:

celowo kłamiesz

Definicja kłamstwa: fakty niewygodne dla @Maju.

3 minuty temu, Maju napisał:

manipulujesz pod założoną tezę. 

Bynajmniej. Pokazuję co robisz.

4 minuty temu, Maju napisał:

zacząłeś mylić tematy

No to co?

1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Taka rozmowa...

Raczej taka mentalność: bronić pedofila za wszelką cenę, również przy użyciu takich kruczków i haczyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Piękny Stefan napisał:
33 minuty temu, Maju napisał:

Zeznania świadków w procesie podważały wiarygodność ofiary a nie było świadków bezpośrednich i chyba dlatego taki zapadł pierwszy wyrok.....ofiara miała już 21 lat jak zdecydowała się nadać sprawie bieg w procesie kościelnym.

Podejrzewam, że w procesie świeckim było tak samo, a wyrok zgoła inny.

Nie czytałeś chyba tekstu którego link zamieściłem.....w procesie świeckim skorzystano z pomocy i wiedzy specjalistów jakimi Kk nie dysponuje. Jest też o tym w komunikacie kurii. 

15 minut temu, Piękny Stefan napisał:
41 minut temu, Maju napisał:

Podaję fakty, do nich się odnoś, no chyba ci bardziej zależy na tym i pretekstu szukasz do personalnych wycieczek.....

Pokazało by ci się zapis wideo z "zabawami" księdza z jakimś dzieckiem, a ty byś się pytał o RODO i czy kamera miała odpowiednie certyfikaty. Taka rozmowa...

Sprowadzasz tradycyjnie wszystko do sytuacji absurdalnych by mi dopiec.....lubisz takie manipulacje?

Taka to rozmowa.....i widać po tym że szkoda czasu na nią.

14 minut temu, Bobcat napisał:
18 minut temu, Maju napisał:

zacząłeś mylić tematy

No to co?

Dużo.....nie pamiętasz zdarzenia sprzed dosłownie kilku chwil a masz czelność pisać o sprawach sprzed lat z tematu o KK i o mojej tam roli.
Wiarygodność twoja jest w tej sytuacji mniej niż ZEROWA!

Dam chyba odpocząć twoim szarym komórkom byś ich jeszcze bardziej nie nadwyrężył.....   :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, podtrzymujac temat dajesz Bobowi na chleb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Maju napisał:

Sprowadzasz tradycyjnie wszystko do sytuacji absurdalnych by mi dopiec.....lubisz takie manipulacje?

Taka to rozmowa.....i widać po tym że szkoda czasu na nią.

Ciekaw byłem jak w tej sprawie, gdzie nie ma niejasności będziesz się poruszał. Wychodzi na to że jak raczek...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bubusia napisał:

Nie utrzymuj nieroba.

Masz rację, przeginam......jak tak dalej pójdzie zarobi tyle że będzie go stać na swój wymarzony telewizor 8K.     :)
Może tam w zakładce KD też pisze nie za darmo?
Kto go wie, pisał tam takie głupoty, tak włazi w cztery litery koncernom, tak się kompromitował, że tylko tak za pieniądze można robić.   :)))
 

 

6 minut temu, Piękny Stefan napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

Sprowadzasz tradycyjnie wszystko do sytuacji absurdalnych by mi dopiec.....lubisz takie manipulacje?

Taka to rozmowa.....i widać po tym że szkoda czasu na nią.

Ciekaw byłem jak w tej sprawie, gdzie nie ma niejasności będziesz się poruszał. Wychodzi na to że jak raczek...

Tez jak Bobcat zaczynasz już "nie pamiętać" czego dotyczyła moja odpowiedź.....to przypomnę;

30 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Pokazało by ci się zapis wideo z "zabawami" księdza z jakimś dzieckiem, a ty byś się pytał o RODO i czy kamera miała odpowiednie certyfikaty. Taka rozmowa..

Taka rozmowa z manipulantami.
Insynuują dostają na to odpowiedź i udają że odpowiedź dotyczy innej kwestii......żenada!

28 minut temu, Maju napisał:

widać po tym że szkoda czasu na nią.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec trochę uzupełniających informacji o tym o czym była dzisiaj (i wcześniej) mowa;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Maju napisał:

Taka rozmowa z manipulantami.
Insynuują dostają na to odpowiedź i udają że odpowiedź dotyczy innej kwestii......żenada!

Ale już nie biadol, że cię w coś chcę wmanipulować. A jak chcesz to pobiadol sobie i wróć do tematu jak dojdziesz do siebie.

A piszemy o niejakim Milewskim, a nie o Tobie. Ty tu jesteś najmniej ważny.

Chcesz pisać o faktach to mogę przytoczyć parę zeznań chłopaka. Źle się będzie to czytać. Chłopak powiedział to samo na sądzie biskupim. Czy to słuchających obruszyło, czy podnieciło to nie wiem, ale wyrok wydali. Kolegę uniewinnili, a chłopaka obarczyli w jakimś stopniu winą. Takie są fakty i tego się trzymaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Kolegę uniewinnili, a chłopaka obarczyli w jakimś stopniu karą. Takie są fakty i tego się trzymaj.

Trudno się rozmawia z kimś kto nie rozumie do końca pisanego (co tłumaczyłem o ekskomunice) i wszystko sprowadza do insynuacji... każdym zbokiem, zwłaszcza księdza pogardzam, nie znam żadnego księdza osobiście a tym bardziej nie mam wśród nich kolegów.

Takie są fakty i tego się wreszcie trzymaj zamiast konfabulować.

 

7 minut temu, Piękny Stefan napisał:

piszemy o niejakim Milewskim

ale dziwnym trafem zawsze schodzi na mnie.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, bubusia napisał:

Maju, podtrzymujac temat dajesz Bobowi na chleb.

Nie jestem tu służbowo. To mnie różni od Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piękny Stefan napisał:

wróć do tematu

Puste słowa.....zrób pierwszy krok, bo razem z Bobcatem robicie wszystko by pisać o mnie.
Jak najgorzej.....należy to dodać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Maju napisał:

tylko tak za pieniądze można robić. 

Nie mierz innych swoją miarą. Nie wszyscy się szmacą dla kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Kolegę uniewinnili, a chłopaka obarczyli w jakimś stopniu winą. Takie są fakty i tego się trzymaj.

Nie pisałem, że twojego kolegę, ale swojego.

 

2 minuty temu, Maju napisał:

Trudno się rozmawia z kimś kto nie rozumie do końca pisanego (co tłumaczyłem o ekskomunice) i wszystko sprowadza do insynuacji..

Wytłumacz. Co ma ekskomunika do tego, że tego zboczeńca kk uniewinnił i co by było dalej jeżeli by nie było procesu świeckiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Nie jestem tu służbowo. To mnie różni od Ciebie.

Lepiej wejdz na 8k, mam tam kilka podstaw dla Ciebie.

Tutaj to juz nuda totalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

A czy ja rozsądzam tu o jego winie? To stwierdził sąd!

Jaki sąd? Kościelny czy powszechny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Maju napisał:

Taka rozmowa z manipulantami.
Insynuują dostają na to odpowiedź i udają że odpowiedź dotyczy innej kwestii......żenada!

Wręcz przeciwnie. Po mistrzowsku Cię wypunktował.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bobcat napisał:

Wręcz przeciwnie. Po mistrzowsku Cię wypunktował.

Ty chyba naprawde idziesz na ilosc:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma pewnie od posta. :)))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maju napisał:

wszystko sprowadza do insynuacji...

To są fakty. Nie insynuacje.

14 minut temu, Maju napisał:

każdym zbokiem, zwłaszcza księdza pogardzam

... ale nie ma ani jednego dostatecznie udowodnionego i udokumentowanego przypadku aby się gdziekolwiek taki pojawił. Przynajmniej Twoim zdaniem.

9 minut temu, bubusia napisał:

Tutaj to juz nuda totalna

To po co tutaj siedzisz? Lubisz się nudzić? 

A, zapomniałem: taka praca, służba nie drużba.

4 minuty temu, Maju napisał:

Ma pewnie od posta. :)))

Nie każdy jak Ty szmaci się dla kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bubusia napisał:

Tutaj to juz nuda totalna.

No. Chłopoka ksiądz wyobracał. Życie mu spaczył, ale nie takie rzeczy się widziało. Co? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piękny Stefan napisał:
19 minut temu, Maju napisał:

Trudno się rozmawia z kimś kto nie rozumie do końca pisanego (co tłumaczyłem o ekskomunice) i wszystko sprowadza do insynuacji..

Wytłumacz. Co ma ekskomunika do tego, że tego zboczeńca kk uniewinnił i co by było dalej jeżeli by nie było procesu świeckiego?

Czytane ze zrozumieniem polecam....
Ekskomunika nie ma nic do tego, nie o tym pisałem. Była możliwość ekskomuniki gdyby został w procesie kościelnym skazany.

Gdyby nie było procesu świeckiego pewnie by był zbok wolny jak większość pedofilów w kraju i na świecie. 
Dlatego należy to zgłaszać do sadów świeckich by zboki siedziały w pierdlach gdzie ich miejsce!

Ale ty pewnie nie po to tak formułowałeś posta by to przeczytać......na inne teksty poczekasz najkrócej do jutra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piękny Stefan napisał:

No. Chłopoka ksiądz wyobracał. Życie mu spaczył, ale nie takie rzeczy się widziało. Co? 

A o tym pisalem, czy moze o waszym ciaglym pieprzeniu tego samego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bubusia napisał:

A o tym pisalem, czy moze o waszym ciaglym pieprzeniu tego samego?

Spuścić zasłonę zapomnienia. I dalej robić swoje. Marzenie pedofilów, do niedawna bezkarnych.

To se ne vrati Pane Havranek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bubusia napisał:

A o tym pisalem, czy moze o waszym ciaglym pieprzeniu tego samego?

Jest atak. Temat nie idzie po myśli. No nie ma jak sk...a wybronić...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bronie pedofilow, nawet te instrukcje bym wywalil do smietnika. Odnosze sie do waszej konwersacji.

Juz dawno pisalem, ze jak KK nie wezmie sie na powaznie za pedofilie, to straci duzo. A tego bym nie chcial, bo jestem katolikiem. Tego tez nigdy nie ukrywalem.

Takze nie tworzymy virtual reality panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KK nie bierze się poważnie za pedofilów a wręcz przeciwnie - po fali paniki wywołanej filmem Sekielskich i "Klerem" Smarzowskiego nastąpiło uspokojenie i wycofanie się na z góry upatrzone pozycje.

Nie będzie żadnej walki z pedofilią dopóki coś nie tąpnie i dopóki PiS będzie u władzy.

Osobiście kompletnie mnie to nie martwi bo uważam, że żadna tzw. "walka z klerykalizmem" tak jak ją widzą niektórzy intelektualiści - optymiści w polskich warunkach nie ma większego sensu. Owszem, trzeba wyciągać afery na światło dzienne i patrzeć na ręce, ale z Kościołem będzie jak z realnym socjalizmem - runie pod własnym ciężarem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maju napisał:

Do tego doszła możliwość ekskomuniki księdza, ten zapis o "współuczestniku grzechu".....to gmatwa sprawę.

Według Ciebie (czy gdzieś jest to podane jako powód?) możliwe jest, że wyrok sądu biskupiego zapadł taki jaki zapadł, bo w razie uznania winy księdza pedofila musieli by tego księdza ekskomunikować? A to dla tak mocno wierzącego przedstawiciela kk byłby zbyt mocny cios? Woleli mieć w swoich szeregach kogoś z takimi zarzutami niż się zgniłego jaja pozbyć raz na zawsze? To jest to "zagmatwanie"?

Brawo @Maju. Kk rośnie w moich oczach...

3 godziny temu, bubusia napisał:

Ja nie bronie pedofilow, nawet te instrukcje bym wywalil do smietnika. Odnosze sie do waszej konwersacji.

Juz dawno pisalem, ze jak KK nie wezmie sie na powaznie za pedofilie, to straci duzo. A tego bym nie chcial, bo jestem katolikiem. Tego tez nigdy nie ukrywalem.

Takze nie tworzymy virtual reality panowie.

Zauważyłem, że lubisz się poudzielać w temacie (wtedy rozumiem jest ciekawie) jak się komuś z "drugiej strony " "powinie noga" i tak po katolicku (a widać moc wiary jest silna) dosrać bliźniemu żeby mu się "miło" zrobiło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Zauważyłem, że lubisz się poudzielać w temacie jak się komuś z "drugiej strony " "powinie noga" i tak po katolicku (a widać moc wiary jest silna) dosrać bliźniemu żeby mu się "miło" zrobiło.

Przepraszam kolego, ale dosrywam glownie koledze Bobowi. I traktuje to glownie jako zabawe. Na pewno krzywdy mu tym nie robie. Poza tym on tez lubi dosrac. Takze nie osadzaj mnie az tak surowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, bubusia napisał:

dosrywam glownie koledze Bobowi. I traktuje to glownie jako zabawe.

Dziękuję za szczerość. Przynajmniej nie mam wątpliwości z kim mam do czynienia i jak traktować Ciebie jak również to co piszesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu kilka osób stających w obronie kleru mimo jego deprawacji, pedofilii, homoseksualizmu, afer finansowych itd. Jestem ciekaw czy te osoby choć przez chwile mają przebłyski świadomości, że stając w obronie pedofili w kościele, po części na własne sumienie biorą współodpowiedzialność za te nikczemności i za krzywdy ofiar?

 Poza tym dają pośrednio przyzwolenie na dalsze trwanie tego podłego procederu. To wierni i wierzący jako pierwsi, zamiast stawać w obronie kościelnych zbrodniarzy, powinni sami wymusić na kościele i państwie drastyczne rozliczenie z tymi ludźmi oraz z tymi, którzy ich kryli. Tylko w taki sposób mogą zdjąć z własnego sumienia ciężar współodpowiedzialności! A tezy kleru , że pedofilii nie ma, że jak jest to wina dzieci i że kto atakuje kler ten atakuje Boga, powinny tylko przyspieszyć wyrok na taki kler. Problem w tym, że pozbycie się zbrodniarzy z kościoła oznacza częściowy upadek tej sekty i to co by pozostało, to pewnie mniej ńiż połowa obecnego stanu kleru. Ale lepszy mniejszy ale uczciwy kościół, niż wielka sekta jako organizacja przestępcza udająca kościół Jezusowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.