Jump to content
Marcin Wielgus

Ustrojowych, panele, pulapki

Recommended Posts

Panowie czy gdzieś we Wrocławiu można wypożyczyć panele, zrobić sobie pomiar i jak lepiej to dopiero kupić ? A jak nie to oddać ?

Albo ktoś z was by pożyczył ?

Doradzicie ?

Pozdrawiam

M.

Wysłane z miłości do muzyki

Ja mogę przyjechać, zrobić pomiary i umożliwić posłuchanie wpływu ustrojów akustycznych na brzmienie systemu. Całość zajmuje zazwyczaj od 4 do 6 godzin na pomieszczenie. 

Może zrobić listę chętnych z danej okolicy? Mógłbym przyjechać np. na weekend do danego miasta i odwiedzić kilka osób. Wtedy koszt dojazdu byłby do podziału.

Ustroje dopasowane do Twego wnętrza.

facebook.com/AcousticL

www.AcousticLab.pl

On 10/22/2019 at 8:08 PM, Acoustic Lab said:

Ja mogę przyjechać, zrobić pomiary i umożliwić posłuchanie wpływu ustrojów akustycznych na brzmienie systemu. Całość zajmuje zazwyczaj od 4 do 6 godzin na pomieszczenie. 

Może zrobić listę chętnych z danej okolicy? Mógłbym przyjechać np. na weekend do danego miasta i odwiedzić kilka osób. Wtedy koszt dojazdu byłby do podziału.

Witam i przepraszam że się wtrące Ale jestem zainteresowany kupnem 3 takich paneli jak na zdjęciu dlatego chciałem zapytać czy muszę  zrobić najpierw pomiary zanim zdecyduje się na zakup???zaznaczę że problemów z dudniacym.basem nie mam żadnych I wszystko gra fajnie.jednym słowem chce  przyzdobic ścianę za sofą I na początku.myslalem o obrazie Ale równie dobrze  mogę kupić takie panele które wyglądają  fajnie A przy okazji mogły by poprawić akustyka.

Screenshot_20191023-200948_Samsung Internet.jpg

22 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

jestem zainteresowany kupnem 3 takich paneli jak na zdjęciu dlatego chciałem zapytać czy muszę  zrobić najpierw pomiary zanim zdecyduje się na zakup???zaznaczę że problemów z dudniacym.basem nie mam żadnych I wszystko gra fajnie.jednym słowem chce  przyzdobic ścianę za sofą I na początku.myslalem o obrazie Ale równie dobrze  mogę kupić takie panele które wyglądają  fajnie A przy okazji mogły by poprawić akustyka.

Mam dwa pół walcowe panele binarne za głośnikami. Delikatnie oczyściły średnicę i poprawiły pogłos. Efekt był słyszalny i pomiary też pokazały zmianę.

03 Poglos z panelami i bez.jpg

• Like 1

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

On 10/24/2019 at 7:28 PM, Kazik II said:

Mam dwa pół walcowe panele binarne za głośnikami. Delikatnie oczyściły średnicę i poprawiły pogłos. Efekt był słyszalny i pomiary też pokazały zmianę.

03 Poglos z panelami i bez.jpg

Witam i dziękuję  za  odpowiedź. Chciałem jeszcze zapytać które z wymienionych paneli warto kupić w ciemno bez pomiarów??czy panele bierne wypadają najlepiej?

Screenshot_20191027-083152_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20191027-083216_Samsung Internet.jpg

11 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

Witam i dziękuję  za  odpowiedź. Chciałem jeszcze zapytać które z wymienionych paneli warto kupić w ciemno bez pomiarów??czy panele bierne wypadają najlepiej?

Bez pokazania zdjęć pokoju to jest pytanie do jasnowidza.

facebook.com/AcousticL

www.AcousticLab.pl

On 10/27/2019 at 8:18 PM, Acoustic Lab said:

Bez pokazania zdjęć pokoju to jest pytanie do jasnowidza.

Cześć  mogę prosić o @

info @ acousticlab . pl - tylko usuń spacje, bo robaki internetowe ciągle przeszukują treści, aby móc wysyłać kolejnym osobom niechciane oferty pożyczek, kredytów, itp.

Edited by Acoustic Lab

facebook.com/AcousticL

www.AcousticLab.pl