Skocz do zawartości
IGNORED

Pozytywna sila ,PiS.


atmeg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

===============================

tak po jakimś czasie jak założylem ten temat nachodzą mnie wnioski .

dlaczego przeciwnicy PiSu nie zakladają tematów jaki to fajny był Tusk i jak fajnie bedzie jak Budka bedzie rządził Polską tylko piszą tu :)

Dlaczego? wiem dlaczego .kiedyś tak nie sądziłem bo zamało interesowałem sie polityką ale ten temat to cała masa informacji co i  dlaczego .

Teraz wiem dlaczego niema tematów na forum chwalących PO itp ......

2 minuty temu, jezz napisał:

To przestań się tak rzucać.

sorki ,odwal sie odemnie ,masz prawo tu pisać to Tobie nie wystarczy ? Jeszcze chcesz Mi zamknąć usta :) Dawniej walnołbym coś ostrego ale dzieki temu tematowi nauczyłem siem dystansu .

Typ ma pretensje że nie kocham Go ,,,,a to dobre ? za co mam Go pokochać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, atmeg napisał:

===============================

tak po jakimś czasie jak założylem ten temat nachodzą mnie wnioski .

dlaczego przeciwnicy PiSu nie zakladają tematów jaki to fajny był Tusk i jak fajnie bedzie jak Budka bedzie rządził Polską tylko piszą tu ?

Dlaczego? wiem dlaczego .kiedyś tak nie sądziłem bo zamało interesowałem sie polityką ale ten temat to cała masa informacji co i  dlaczego .

Teraz wiem dlaczego niema tematów na forum chwalących PO itp ......

Ty jesteś zaślepiony PiSem i PO . I poza nimi świata nie widzisz . Na tym polega twoja słabość . Zwróć w końcu uwagę że inne opcje zyskują na popularności .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, atmeg napisał:

sorki ,odwal sie odemnie ,masz prawo tu pisać to Tobie nie wystarczy ? Jeszcze chcesz Mi zamknąć usta ?

 

36 minut temu, atmeg napisał:

Ty sie odwal od Lecha ......nie śmiej tu Przywoływać jego IMIENIA .ok?

To chyba ty mi chcesz zamknąć. Poczytaj siebie.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Riczi75 napisał:

Ty jesteś zaślepiony PiSem i PO . I poza nimi świata nie widzisz . Na tym polega twoja słabość . Zwróć w końcu uwagę że inne opcje zyskują na popularności .

 

Mylisz sie troche ale rozumiem dlaczego takie wnioski wyciągnołeś .

A co do słabości to mam ich wiele ,a ty nie masz ?

13 minut temu, jezz napisał:

 

To chyba ty mi chcesz zamknąć. Poczytaj siebie.?

Nie bredz .....Jak niemasz nic sensownego do napisania przynajmniej nie bredz i nie obrażaj ,nie prowokój , co zawiedzony że twoja  prowokacja nie udała sie ?

======================

a pierwszy etap prowokacji to napisanie tresci przykrej dla innego rozmowcy .

to wiadome jest ,obliczone ze ktos nie wytrzyma i zacznie walic ostro .

Drugi etap prowokacji to udawanie sprzymierzenca i podpuszczanie ze słusznie gadasz i wygadaj siem ....

istnieja bardziej zaawansowane metody prowokacji ale to nie na ten temat .

jestem zalepiony PiSem   ........lubie ich ,wole od rUSKICH I ESESMANOW ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, atmeg napisał:

Mylisz sie troche ale rozumiem dlaczego takie wnioski wyciągnołeś .

A co do słabości to mam ich wiele ,a ty nie masz ?

Większość z piszacych tutaj zwolenników PiS odnosi się do opozycji poprzez PO .

W ostatnich latach PO nie miało zbyt dużego poparcia i było niepopularne . Fakt że tak mocno się do nich odnosicie i wszystkie potkniecia PiS które dzisiaj wypływają przyrównujecie do PO powoduje że ludzie już mają tego dość .

Ani razu nie widziałem aby ktoś z PiS uderzył się w pierś , zawiniłem . Tracicie poparcie na własne życzenie . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

A ja zagłosuję na Biedronia.?

I spoko ,twoja wola ,ja na niego nie zaglosuje ale lubie Go ,i to pisze serio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Riczi75 napisał:

Ty jesteś zaślepiony PiSem i PO . I poza nimi świata nie widzisz . Na tym polega twoja słabość . Zwróć w końcu uwagę że inne opcje zyskują na popularności .

 

zapomniales ze Ja Glosuje na PiS ........i wiem dlaczego .inne opcje sa dla ludzi mniej obytych z polityka....

11 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Jak bardzo go lubisz ?

Oz bosze ......bardzo go lubie ,zakuplowabym siem z nim .

a po h...odpowiadam tobie jak ty sam boisz sie okreslic gdzie jestes . znaczy na muzie jestes to wiem .ale odpowiedzialem . cwaniaczku jeden,.

Z Biedroniem poszedlbym na fajna impreze .....on by sobie znalazl kogos ja moze tez bym sobie znalazl kogos do imprezowania .....

ale zaglosowac na niego nie zaglosuje ,niema takiej opcji .

wojciech iwaszczukiewicz ,wes spadaj lisie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, atmeg napisał:

zapomniales ze Ja Glosuje na PiS ........i wiem dlaczego .inne opcje sa dla ludzi mniej obytych z polityka....

Stawiasz sie jak typowy pisiok . Ja jestem światły i wiem dlaczego jestem światły ?. Reszta nic nie wie .?

Jesteś śmieszny myśląc ze inni głosują tylko na przekór Pisowi . Ludzie maja swoje przemyslenia na temat tego co dzieje się przez ostanie lata i dlatego PiS traci mimo tak olbrzymiego polpulistycznego sukcesu . Chyba jednak światli ludzie nie dają się kupić . 

Ty głosujesz na PiS ale wszystkie ich potknięcia odnosisz do PO. Moze dobrze było by troszkę pokory pokazać i nie przykrywać przekrętów PiS porównując ich wiecznie do PO . To już nie działa , a nawet działa przeciw wam .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lisico jeden ....:)cie interesuje jak bardzo kogo lubie :)

1 minutę temu, Riczi75 napisał:

Stawiasz sie jak typowy pisiok . Ja jestem światły i wiem dlaczego jestem światły ?. Reszta nic nie wie .?

Jesteś śmieszny myśląc ze inni głosują tylko na przekór Pisowi . Ludzie maja swoje przemyslenia na temat tego co dzieje się przez ostanie lata i dlatego PiS traci mimo tak olbrzymiego polpulistycznego sukcesu . Chyba jednak światli ludzie nie dają się kupić . 

Dokladnie ,stawiam siebie jako sympatyk PiSu .....jaki problem? Ze za kase Niemiecka wszyscy sprzedaja ojczyzne ?Szuji nigdy nie brakowalo.....

przecie na tym polega pozbawianie Narodu swojego Pastwa ,trzeba obrzydzic to Panstwo i pokaza ze w innym Panstwie to bedziecie miec dobrze .stare chwyty socjologiczne znane faszystom i mordercom Polakow .nadal stosowane w tych samych celach .

Chodzcie pracowac w fabrykach audi i volswagena ,badzcie darmowymi niewolnikami ktorzy wyzekli sie swojeko panstwa .swojej godnosci itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, atmeg napisał:

lisico jeden ....:)cie interesuje jak bardzo kogo lubie ?

Dokladnie ,stawiam siebie jako sympatyk PiSu .....jaki problem? Ze za kase Niemiecka wszyscy sprzedaja ojczyzne ?Szuji nigdy nie brakowalo.....

Ale kasa między innymi z Niemiec płynie nie przerwanie od 2004 roku . To jak to jest panie hipokryta . Pis robi coś czego nie robili poprzednicy . Odmówił jakichś unijnych dotacji . Nie , i powiem więcej chcą jeszcze więcej a ty tu próbujesz uciśninego patrotę udawać . UDAJESZ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ ? SZUJO

13 minut temu, atmeg napisał:

Chodzcie pracowac w fabrykach audi i volswagena ,badzcie darmowymi niewolnikami ktorzy wyzekli sie swojeko panstwa .swojej godnosci itp.

Ale Pis również przygotowuje infrastrukturę pod te niemieckie fabryki . PiS też z tego czerpie panie hipokryta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Riczi75 napisał:

Ale kasa między innymi z Niemiec płynie nie przerwanie od 2004 roku . To jak to jest panie hipokryta . Pis robi coś czego nie robili poprzednicy . Odmówił jakichś unijnych dotacji . Nie , i powiem więcej chcą jeszcze więcej a ty tu próbujesz uciśninego patrotę udawać . UDAJESZ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ ? SZUJO

jestes .chcialem napisac ze jestes "idiota " ale nie napisze .Gospodarka Polska jest strasznie dojona przez Niemcy ....kazda zlotwke jaka wypracuj Polacy Niemcy przemieniaj w 5 zlotych .takie maja zyski z Polskich niewolnikow ....i dlatego Niemcy chca jebac Polakow ,zastraszac odbieraniem dzieci i bezrobociem.zeby pracowali na Szwabow .Tak to dziala !!!!

tu przyklad wyjscia z euro przez Anglikow ,wrozono im koniec a tymczasem maja sie bardzo dobrze zrzucajac Niemieckiego garba z siebie .....

Niemieckiego pasozyta
!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, atmeg napisał:

przecie na tym polega pozbawianie Narodu swojego Pastwa ,trzeba obrzydzic to Panstwo i pokaza ze w innym Panstwie to bedziecie miec dobrze .stare chwyty socjologiczne znane faszystom i mordercom Polakow .nadal stosowane w tych samych celach .

Posłuchaj taśm z rozmów pana premiera Pinokia u Sowy . To będziesz wiedział czego ten sprzedawczyk chce . Dowiesz się między innymi że pan atmeg ma za***rdalać za miskę ryżu . Kolejny pocisk panie hipokryta . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, atmeg napisał:

jestes .chcialem napisac ze jestes "idiota " ale nie napisze .Gospodarka Polska jest strasznie dojona przez Niemcy ....kazda zlotwke jaka wypracuj Polacy Niemcy przemieniaj w 5 zlotych .takie maja zyski z Polskich niewolnikow ....i dlatego Niemcy chca jebac Polakow ,zastraszac odbieraniem dzieci i bezrobociem.zeby pracowali na Szwabow .Tak to dziala !!!!

A od czego jest polski rząd . Ty jesteś całkiem oderwany od rzeczywistości . Kto o tych niemców zabiega ? Kolego obudź się bo wychodzisz na kompletnego ignoranta , nie chcąc cie urazić tak piszę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Riczi75 napisał:

Posłuchaj taśm z rozmów pana premiera Pinokia u Sowy . To będziesz wiedział czego ten sprzedawczyk chce . Dowiesz się między innymi że pan atmeg ma za***rdalać za miskę ryżu . Kolejny pocisk panie hipokryta . 

sorki . moge nazwac ciebie "idiota" bez urazy to nic osobistego ,wydajesz sie awansowac do takiego miana .

oczywicie jak sie zgodzisz ?

=============================

poziom imbecylizmu czesci osob tu piszacych niezna granic .zero wiedzy historycznej .politycznej i ekonomicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
O Boże widzisz i nie grzmisz . PiS cie okrada i daje ci . Gdzie ty chłopie zostawiłeś głowę .
Skoro tamci kradli to PiS ma wszystkie instrumenty aby ich wsadzać . Nie wsadza ich bo też kradnie a takie półgłówki jak ty to akceptują .
Polska idzie w niwecz z takimi głąbami . Czas to zmienić 
@Caleb66 nic nie zostawił. Pomieniał się z Fredem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, atmeg napisał:

sorki . moge nazwac ciebie "idiota" bez urazy to nic osobistego ,wydajesz sie awansowac do takiego miana .

oczywicie jak sie zgodzisz ?

Najpierw sprawdz o czym się tam mówi a potem sam sywierdzisz ześ i...a ?. Dziwi mnie powód dla którego ktoś kto chce twojego faktycznego zniewolenia w imię globalnego biznesu uchodzi w twoich oczach za bohatera .

Bardzo słaby człowiek z ciebie skoro tak łatwo ulegasz manipulacji rządzących .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli w gre wchodza jakie normy moralne to dopiero jest jazda ....zlodzieje usiluja tu pisac ze to jest ok i ze chca PO zeby wrocilo ...

3 minuty temu, Riczi75 napisał:

?

Bardzo słaby człowiek z ciebie skoro tak łatwo ulegasz manipulacji rządzących .

Tak ,wyobraz sobie ze piszesz w temacie zalozonym przez tego slabego czlowieka .

Zdziwiony ? to ty jestes slaby i klamliwy :)ktos przebije balon przy tobie a ty juz sie wystraszysz i zmienisz zdanie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, glazior napisał:

Ja też.

Ale jestem pewny że  jak znów coś sobie nie ukradniesz to nie będziesz miał.

To chyba z własnego doświadczenia PiSowski propagandzisto. Rozumiem że kradniesz czynem ciągłym i nie rozumiesz, że nie wszyscy tak robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jaro_747 napisał:

To chyba z własnego doświadczenia PiSowski propagandzisto. Rozumiem że kradniesz czynem ciągłym i nie rozumiesz, że nie wszyscy tak robią.

Ale on wyraznie pisal w drugiej osobie czyli do ciebie to bylo.tak mysli o tobie i jemu sie nie dziwie.

proba nieudolnego odwrocenia tekstow z twojej strony jest nieudolna ibeznadziejna .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, atmeg napisał:
Godzinę temu, Riczi75 napisał:

Ty jesteś zaślepiony PiSem i PO . I poza nimi świata nie widzisz . Na tym polega twoja słabość . Zwróć w końcu uwagę że inne opcje zyskują na popularności .

 

zapomniales ze Ja Glosuje na PiS ........i wiem dlaczego .inne opcje sa dla ludzi mniej obytych z polityka....

Powiedzmy to wprost, dla idiotów...

1 godzinę temu, Kalasanty Ciaputko napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Woodstock? To bardziej prawdopodobne tylko pytanie, który z nich to Owsiak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, atmeg napisał:

a jesli w gre wchodza jakie normy moralne to dopiero jest jazda ....zlodzieje usiluja tu pisac ze to jest ok i ze chca PO zeby wrocilo ...

No widzisz porwierdzasz tylko moje wcześniejsze słowa o twojej mani prześladowczej. PiS razem ze swoją kliką kradnie nie mniej , jak nie więcen niź PO .

Poza tym nie dociera do ciebie źe ludzie mogą mieć inne sympatie niź PO. 

Ogarnij się chłopie bo ta twoja niemiecko - bolszewicka mania spowoduję pewnikiem źe się obudzisz z ręką w nocniku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Który to caleb?
 
Pan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z Panią Calebową i ich krulestfo i medykamenty, których zapomina łykać


dfe2c74fc7fff5c39bca7d1108bd41ef.gifd8d07d484cf954938f4cff5edbf956d0.jpgff98f7dbe2a1bd848118c3d60514326f.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, A3Dzoszu napisał:

Powiedzmy to wprost, dla idiotów...

Woodstock? To bardziej prawdopodobne tylko pytanie, który z nich to Owsiak ?

tak sie ostro nie angazuj .....spokojnie ,niewiemkto ty itp ale przystopuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, A3Dzoszu napisał:

Powiedzmy to wprost, dla idiotów...

Czyli dobrze się opisujesz . Widzę pierwszy Pisiok bijący się w swoje ego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaro_747 napisał:

To chyba z własnego doświadczenia PiSowski propagandzisto

Qrva, jaki ty jesteś ograniczony to w głowie się nie mieści...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.