Skocz do zawartości
IGNORED

made in McGyver


birdie

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie ochłonęłem ale pięknie się zaczęło, jedni obrażali lub zgłaszali być może słuszne pretensje do wymienionego a drudzy z uporem bronili wyżej wymienionego Korwin godził się nawet na szczyt sadomasochizmu

cięcie na plasterki a ja kładłem na pień pod siekierę oprócz głowy organa do których jestem bardzo przywiązany

jeden od hiszpańskich konwertytów, drugi od kniaziów ruskich obydwaj wymieszani z polskimi tatarami a tak pięknie i po polsku się skończyło rozmową o religii filozofii o wielości odmian rozpusty, tak wielkiej że w ciągu jednego życia obadać nie można

Wyciągamy ZKP. & P. S. pierwsi ręce na zgodę

PS. W międzyczasie zeżarłem marmeladę Łowicz niskosłodzoną bo był mi potrzebny pusty słoik na tranzystory bipolarne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJ Sebastian Adam jest właśnie pod Poznaniem. Dletego nie odpisuje. Poczekaj jak wróci to się odezwie. Ja dostałem właśnie paczkę od niego i rozmawiałem z nim telefonicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JAR-a 1 jesteś naprawdę Number one, nam też już przeszło kabelki i druty pozostawiamy drutologom listwy stolarzom i parkieciarzom zajmiemy się na tym forum wyłącznie nagrywaniem miksowaniem odtwarzaniem ślicznymi głowiczkami magnetofonowymi pozostawiając jednak amorficzne w spokoju bo to nie ten rodzaj dziewczynek, który nas podnieca jakieś lampki jakieś tranzystorki i te ukochane OPA bo czasem minimum wysiłku

z doskonałym efektem końcowym przy katorżniczej ciągłej pracy odrobina lenistwa nikomu nie zaszkodzi.

No cóż zielonym do góry jak mawiał stary kapral rekrutom sadzącym drzewka

I dnia słonrcznego Ci życzymy ZKP & PS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JAR-a 1 . Number One .

Najmniejsze kolumny MacGyvera jakie są w olkolicy na własnym grzbiecie przyniosłem "letkie" to one nie są ale

tylko młoda kura dobrze się niesie i dla tego nazywają ją nioską a ja jestem już stary nie ta płeć i żadnych jaj nie

zostawiam w koszyczku całe życie wciąż te same i przy sobie. A więc przytargargałem pokonującac na piechotę

trasę kilkuset metrów, odsłuchałem, po podłączeniu wzmacniacza, który do nich jak w pysk pasował powiedzieć,

że są świetne idealne to mało one są wręcz NIEPOWTARZALNE inne nie wchodzą nawet w rachubę byłoby to bowiem wyrzucanie w błoto pieniędzy.

A to nie do Ciebie Ponieważ na tym Forum codziennie jakiś naukowiec amator [któremu nie potrzebny jest żaden

papierek, za wyjątkiem tego do podcierania] odkrywa nowe prawa akustyki mające obowiązywać na Ziemi i Wszechświecie ośmielam się prosić pokornie o zapoznanie się z czymś takim jak Prawo Webera-Fechnera i wyciągnięcie z tej lektury konsekwencji [potem należy ją schować troskliwie i zasunąć zamek, lub pozapinać guziki]

Przykro mi marmelady nie było i cukier też wyszedł wpis więc nie jest słodki tak jak życie/

A Ty trzymaj się stary

Słonecznego dnia

P.S & ZKP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz być na 100 %, że nie kolumny zostają u mnie do poniedziałku kumpel sam o to mnie prosił cytuję : "jak ich nie będzie w chacie będę mógł się nareszcie wyspać nikt mi się nie zjawi późnym wieczorem z jedną marną flaszką i worem krążków . Prawo Webera-Fechnera inaczej zwane prawem dziwności nie wiem czy w pełni świadomie stosuje w swoich konstrukcjach kolumn MacGyver w skrócie i uproszczeniu brzmi ono: cytuję fizjologiczne odczucie jest proporcjonalne do logarytmu wielkości bodźca skrzypce niejakiego S i kolumny MacGyvera spełniają to prawo aby było jaśniej jest to prawo [empiryczne] które określa skalę reakcji ludzkich zmysłów na bodźce fizykalne

Pozdrawiam i spadam

P. SDulima

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po całonocnym odsłuchiwaniu

Mogę napisać tylko jedno kolumny są niepowtarzalne krzywdą dla konstruktora i wykonawcy byłoby porównywanie do innego sprzętu po za słuchawkami.

Przypominam pamiętam o butach i kawie i nie mam zamiaru rozpoczynnać jakiejkolwiek jałowej dyskusji

to jest wyłącznie Korwina i moje prywatne zdanie.

Pozdrawiam

P. Sulima

 

PS a tak juź w nawiasie [ saper się tylko raz]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i żyli długo długo i szcześliwie. Niestety jak w reklamie hejah nie za bardzo....

 

Muszę tutaj jasno i wyraźnie stwierdzić że mnie oszukałeś McGyver. Dokonalismy transakcji. Sprzedałeś mi popsuty tuner (to nie jest problem) a następnie podjąłeś się jego naprawy. A potem:

- po dwóch tygodniach napisałeś że nie chiało Ci się go zrobić (moge wkleić wpis z GG)

- po miesiącu na forum że za kilka dni

- po kolejnych dwóch tygodniach zapytałem tylko kiedy moge przyjść i zabrac wszystko co moje.

 

Byłeś wtedy w domu ale uznałeś że mój czas jest nic nie wart i mnie po raz kolejny olałeś.

Mijają prawie dwa miesiące a Ty rzuciłeś tylko na GG krótkie "sorry". Tak pozatym dla Ciebie wszystko jest OK.

 

Mam Cię traktowac jak przyjaciela DIY-era który zapracowywuje się dla innych ? No niestety nie mam tej jednej wymaganej cechy która jest potrzebna przy kontaktach z Tobą. Nie umiem całować ludzi w dupę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno walisz. Szkoda że jak już piszesz to nie piszesz wszystkiego. Faktem jest, że zalegam Ci z terminami, i temu zaprzeczać nie zamierzam.

1. Nie sprzedałem Ci tunera. To była transakcja bezgotówkowa, na zasadzie wymiany. Sam powiedziałeś że tak wolisz. Zatem to co napisałeś wcześniej, że jestem ci winny kasę jest nieprawdą, a przynajmniej nie całą prawdą.

2. Nie miałem pojęcia że tuner ma wadę. Działał bardzo dobrze, a jak długo pamieta zaprogramowane stacje, to przyznam że nie sprawdzałem. Wada dotyczyła właśnie jego "amnezji"

3. Nie piszesz wszystkiego. Napisałem że nie chciało mi się robić, ale napisałem też dlaczego. Po kolejnej wizycie u chirurga szczękowego można z bólu nie mieć ochoty żyć, a tym bardziej coś naprawiać. Również mogę wkleić wpisy z GG.

4. Będąc w domu można kompletnie nie mieć na nic czasu. Nie bierzesz tego pod uwagę zakładając że cię olałem. Tymczasem realizowałem zbiorowe zamówienie głośników z Audiocomponents, i miałem z tym kupę roboty. Zorganizuj takie sam, to się dowiesz.

5. Nie zapracowuję się dla innych. Takich haseł reklamowych nigdy nie używałem, i nie będę używał. To co robię, robię bo lupię i potrafię.

6. Nikt mnie w dupę nie całuje. Nie lubię. Skoro nie umiesz to nawet lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdąże na 17 - jeszcze jestem w domu.

 

A co do reszty - masz prawo się tłumaczyć. Ale sprawa jest jasna - nie masz prawa dzielić klientów na tych lepszych i gorszych. Zapłaciłem Ci za tuner. Jaka to różnica czy fantem czy gotówką ?

 

Inni ludzie zdążyli nawet odebrac swoje głosniki. Dlaczego nie znalazłeś dla mnie czasu żebym i ja odebrał słuchawki i gośniki ? Nie odpisywałes mi... A jak pisałeś to jaies głupoty.

 

Forumowicze ocenią. Ja teraz wychodze - będę za jakieś 40 minut

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JFSebastian, 30 Wrz 2005, 16:39

>sprawa jest jasna - nie masz prawa dzielić klientów

>na tych lepszych i gorszych. Zapłaciłem Ci za tuner. Jaka to różnica czy fantem czy gotówką ?

 

To, że sprostowałem to co napisałeś wyjaśniając że rozliczaliśmy się bezgotówkowo nie znaczy że automatycznie zaliczam Cię do jakiejś kategorii. Również jutro rozliczę się z klientem sprzętem, jest to wygodne dla nas obu.

 

>Inni ludzie zdążyli nawet odebrac swoje głosniki. Dlaczego nie znalazłeś dla mnie czasu żebym i ja

>odebrał słuchawki i gośniki ? Nie odpisywałes mi... A jak pisałeś to jaies głupoty.

 

No właśnie z wysyłką głośników miałem kupę roboty. Odebranie, wniesienie do domu, posortowanie i przepakowanie około 200 kilo głośników, wypisanie adresów i policzenie wartości do ubezpieczenia wysyłki to nie byle co. Jak zorganizujesz jakieś zbiorowe zamówienie to sam się przekonasz.

Nie odpisywałem na wiadomości na GG w środku nocy. Pisania głupot sobie nie przypominam.

 

Zresztą zakończmy to, masz żal bo zawaliłem termin, więc go wylewasz, i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do McGyvera

Cieszymy się, że już jesteś i w dodatku w formie

Korwinowi i mnie przeszkadzają w stosunkach imtymnych ostre dzioby i szpony ale uścisk braterski od nas przyjmij.

Kolumny robisz świetne

Pozdrawiamy

Piotr i Zbyszek

PS. & ZKP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespokojny, dzięki serdeczne. Pozdrów serdecznie Korwina i życz mu ode mnie zdrówka. Wieczorkiem wypiję za Wasze zdrowie dwunastoletnią szkocką single malt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korwin Do McGyver-a dziękuję za życzenia i składam podobne.

Prośba: Włącz jutro rano kanał naziemny TVN i będziesz miał odpowiedź na pytanie skąd na pewne tematy takie

jak np: psychologja reklamy, pranie mózgu, bodźce psychoaktywne mam jakie takie wiadomości, ale skoro Piotr i

ja mamy czyste buty to nie szczymy już do kawy, chociaż czasem pęcherz aż do bólu wzbiera daliśmy słowo i dotrzymamy.

Pozdrawiamy Ciebie i Twoich Bliskich

Zbyszek i Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver 30 Wrz 2005, 17:01

Zresztą zakończmy to, masz żal bo zawaliłem termin, więc go wylewasz, i tyle.

 

I pomyśleć że napisał to człowiek który często powtarza "nie cierpię jak ktoś nie czyta ze zrozumieniem".

W tym wątku napisałem:

" Tu nie chodzi o długi czas oczekiwania tylko o to że McG mnie zlewa na całej lini."

W wątku 18821 na stronie 5

"9 Wrz 2005, 14:37 Miesiąc czekania to pikuś. Nie podoba mi sie to że mnie olałeś."

A na GG napisałem

"[2005-09-23 23:39:38]

Cze, jesteś ? To pytanie które zadałem w poprzednim wpisie jest na serio - nie wiem czy Ty tak to odebrałeś bo nie odpisujesz. Chciałbym wiedzieć czy Ty chcesz sprzedac mi ten tuner. W poprzednim wpisie napisałeś mi że to ja mam zdecydować czy chce ten tuner czy nie. Chyba czegoś nie rozumiesz. To że ja chce tuner nie podlega dyskusji - w końcu ja już za niego zapłaciłem. Czy spotkałes sie kiedys z sytuacja że ktoś najpierw za coś zapłacił a dopiero potem podejmował decyzję czy to coś chce mieć ? ##### Mówiąc krótko chodzi o to, że odkręcenie tej transakcji jakiej dokonaliśmy, jest równoznaczne z utratą mojego zaufania do Ciebie. Bo chyba nie sądzisz że będę błagal Cię i zklinał żebyś zrobił mi to kretyńskie radio. W tej sprawie chodzi mi o to że jesteś nie słowny i zadajesz mi na końcu bezsensowne pytania - "to co chcesz robić ?" ####### Już napisałem na audiostereo że długi okres oczekiwania to pikuś. Teraz chodzi tylko o to że mnie olewasz. Pewnie ten wpis też olejesz................"

 

Oczywiście nie odpisałeś :)))))))))

 

Ja popełniłem tylko ten błąd że miałem Cie za kumpla. Czekałem tak długo że w końcu musiałem wejść z Toba w konflikt.Nie odpisywałeś na GG, maile i smsy przez całe tygodnie. Ale Ty napisałeś że jesteś chory więc spuściłem z tonu. I czekałem jak głupi. Ale znowu nie odpisywałeś więc znowu napisałem Ci że jak jesteś taki to w takim razie chcę zwrotu moich rzeczy. Ale znowu napisałeś jakieś bla bla i ja znowu spuściłem z tonu.

I tak sobie czekałem........... Prawie dwa miesiące.........

 

Jest taki wątek na forum - Top hifi stanowisko M.F.X

Forumowicz spiął się z "tophifi nowogrodzka" tylko dlatego że go olali. Ty go tam poparłeś na całej lini. Ale jak przychodzi co do czego to natychmiast zmieniasz poglądy.

 

Teraz piszesz że byłeś zajęty i to Ci daje prawo... no właśnie do czego ? Do odwlekania terminu nawet tak. Ale czy masz jakiekolwiek prawo do obrażania mnie ?

Oto wpis z GG

[2005-09-23 15:48:40]

to na co ja czekałem dwa tygodnie ?

[2005-09-23 15:49:21]

właściwie to mam jedno pytanie - czy po dokładnie półtora miesiąca tuner jest sprawny ?

[2005-09-23 15:49:41]

Dobra, umówmy się jakoś po weekendzie to ci dam ten tuner naprawiony, bo jutro ani w niedzielę nie bedzie mnie.

[2005-09-23 15:50:56]

czyli na razie nie jest sprawny ? np dzis nie mógł bym go odebrać ?

[2005-09-23 15:51:42]

zaraz wychodzę niestety, później jadę do Stelmacha. Do wieczora mnie nie ma.

[2005-09-23 15:53:18]

hej?

[2005-09-23 15:53:36]

chyba sobie poszedłeś...

[2005-09-23 15:54:07]

co chcesz usłyszeć ?

[2005-09-23 15:55:21]

ja nie pytałem się co porabiasz dzis wieczorem tylko czy ty zrobiłeś ten tuner czy nie.

 

chyba sobie poszedłem ?? Nie McG... zamurowało mnie na 3 minuty. A Ty już po 3 minutach wyłączyłeś GG ?? W takim momencie ?? :)))

 

I powiedzmy sobie wyraźnie - Ani razu mnie nie przeprosiłeś. Bo to "sorry" rzucone na odwal się, chyba nie uznasz za przeprosiny ?

 

Mogłeś mi po prostu napisać - "wiesz... rzygam już tą elektroniką, normalnie skręca mnie jak widze taki tuner..."

Jak byś rozmawiał ze mną normalnie to by to zupełnie ineczej wyglądało. Ale Ty zrobiłeś to czego ja nie toleruję.

 

Mam pomysł, jeśli faktycznie nie potrafisz normalnie do mnie pisać to może zwyczajnie zrezygnuj z ostatniego słowa. Po co masz mnie znowu prowokować ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Teraz piszesz że byłeś zajęty i to Ci daje prawo... no właśnie do czego ? Do odwlekania terminu

>nawet tak. Ale czy masz jakiekolwiek prawo do obrażania mnie ?

 

Owszem, pisałem że byłem zajęty. Nie pisałem jednak że to mi daje prawo... A już na pewno cię nie obrażałem. Nigdzie takiego wpisu nie znajdziesz.

 

Nie siedzę też na GG 24 godziny na dobę, ostatnio mam mnóstwo bieganiny i załatwiania. Nie dziw się więc że czasem mnie nie ma.

 

Pisałem już powyżej że masz powód żeby się na mnie wkurzać. W tym Ci przyznaję rację bez zastrzeżen. Nie przekręcaj jednak faktów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JF Sebastian był u mnie dziś pomiędzy godz. 17:00 a 18:00. Był tylko chwilę, nie "porozmawiał na priva" mimo że miał taką możliwość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK przepraszam cię McGyver że przekręciłem fakty. Ja po prostu taki mały krętacz jestem. Zwodzę ludzi a potem ich olewam. Idę już stąd bo mi wstyd i nie mogę patrzeć na moje odbicie w monitorze....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.