Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  239 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Zasilanie liniowe do Node 2/2i


k4mil3k
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, pawel k napisał:

Ok panowie ale to nie jest chiński produkt 😉

Więc konforntacja ,jedzie do ciebie to otwórz go i zrób sweet focie ,skoro producentowi sie nie chciało to zróbmy to za niego 😉 ? nie widzę lepszej metody na rozwianie wątpliwości ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, freju napisał:

Więc konforntacja ,jedzie do ciebie to otwórz go i zrób sweet focie ,skoro producentowi sie nie chciało to zróbmy to za niego 😉 ? nie widzę lepszej metody na rozwianie wątpliwości ;)?

Nie jedzie bo go nie zamówiłem 🤷‍♀️. Panowie z GF MODE odpowiedzieli że zasilacze są po ich dosyć sporej modernizacji. Ale z kąd je biorą to już nie odpowiedzieli 😂. Czyli pewnie z made in china. 😂😂No ale kto wie bluesound bo modernizacji też okazał się sporym zaskoczeniem 🤔🤔🤷‍♀️🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pawel k napisał:

Nie jedzie bo go nie zamówiłem 🤷‍♀️. Panowie z GF MODE odpowiedzieli że zasilacze są po ich dosyć sporej modernizacji. Ale z kąd je biorą to już nie odpowiedzieli 😂. Czyli pewnie z made in china. 😂😂No ale kto wie bluesound bo modernizacji też okazał się sporym zaskoczeniem 🤔🤔🤷‍♀️🤷‍♀️

"moderrnizacja" , to pewnie chodzi o blaszkę z logiem  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pawel k napisał:

Nie jedzie bo go nie zamówiłem 🤷‍♀️. Panowie z GF MODE odpowiedzieli że zasilacze są po ich dosyć sporej modernizacji. Ale z kąd je biorą to już nie odpowiedzieli 😂. Czyli pewnie z made in china. 😂😂No ale kto wie bluesound bo modernizacji też okazał się sporym zaskoczeniem 🤔🤔🤷‍♀️🤷‍♀️

Tam nie ma miejsca na jakies spore modernizacje ,ale ok czekam az go ktoś otworzy . miałem silent angel forester F1 za 2100pln teraz bo nawet podrożał ;))) i miał być także super hiper wypier hicior 🤒 a tomanek okazał się być lepszy , z papki marketingowej osobiście słyszałem jak to niby prawie rok walczyli z zabudowa trafa i eliminacją szumów drgań itp.. a juz nowy brumił głośniej niż moje sigmy11 z większym o wiele większym trafem bo 100V i to bez żadnej zabudowy 😉 a testy pomiary tylko to potwierdziły he,  ba dostałem nawet drugi na wymianę i było to samo , cały prawie  rok walki poszedł na marne 🤣

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, freju napisał:

Tam nie ma miejsca na jakies spore modernizacje ,ale ok czekam az go ktoś otworzy .

Wydaje nam się że każdy z nas oczekuje od drugiej strony jakiejś uczciwości. Nie mam zamiaru otwierać. Jeśli dokonali jakiś modyfikacji to jest ich sprawa i wiedza i szanuje ich pracę. Interesuje mnie tylko porównanie deklarowanych wartości z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, k4mil3k napisał:

Wydaje nam się że każdy z nas oczekuje od drugiej strony jakiejś uczciwości. Nie mam zamiaru otwierać. Jeśli dokonali jakiś modyfikacji to jest ich sprawa i wiedza i szanuje ich pracę. Interesuje mnie tylko porównanie deklarowanych wartości z rzeczywistością.

Dokładnie. A skoro potrafią zrobić choćby taki kabelek Ethernet który na starcie pogonił wireworld Starlight  CAT 8, supra cat 8, cardas clear  i dorównał purist audio design cat 7. To podejrzewam że nie skączyli na wymianie ozdobnej płytki z logo 😉😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2021 o 13:59, k4mil3k napisał:

Pierwsza partia się produkuje i będzie dostępna. Nie wiem jak szybko się rozejdą, poza kilkoma osobami które wyraziły chęć już wcześniej i mam ich korespondencję na PW nie przyjmuje żadnych dalszych zapisów. Kolejna partia już zamówiona więc w maju powinny być już w stałej dostępności.

Gdzie będzie dostępna? Czy cena jest już znana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie a takie pytanie na jaki kolor świeci wam dioda z tyłu przy wyjściu kabla Ethernet. Bo z początku świeciła mi na pomarańczowo później na zielono a po dzisiejszej aktualizacji zaś pomarańczowy. Nie wiecie co to ma za znaczenie? 

A wyszedł jakiś nowy firmware?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza partia się produkuje i będzie dostępna. Nie wiem jak szybko się rozejdą, poza kilkoma osobami które wyraziły chęć już wcześniej i mam ich korespondencję na PW nie przyjmuje żadnych dalszych zapisów. Kolejna partia już zamówiona więc w maju powinny być już w stałej dostępności.

Hej jak tam idzie ? Bo my tu przebieramy nogami
Daj znać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:


Hej jak tam idzie ? Bo my tu przebieramy nogami emoji1.png
Daj znać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej.

Idzie dobrze, składam, mierze, drukuje pomiary. Od poniedziałku wysyłki. Mówiąc szczerze, od tygodnia 3 egzemplarze są w testach u klientów (w tym jeden u posiadacza mojego poprzedniego zasilacza) i jak na razie wszystko idzie dobrze, pierwsze recencje już do mnie zjeżdżają.

 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, k4mil3k napisał:

Hej.

Idzie dobrze, składam, mierze, drukuje pomiary. Od poniedziałku wysyłki. Mówiąc szczerze, od tygodnia 3 egzemplarze są w testach u klientów (w tym jeden u posiadacza mojego poprzedniego zasilacza) i jak na razie wszystko idzie dobrze, pierwsze recencje już do mnie zjeżdżają.

 

Pochwal się coś tymi recenzjami 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, pawel k napisał:

Pochwal się coś tymi recenzjami 😁

No więc tak: jako że budowa jest niestandardowa bo mamy dwa regulatory napięcia, dwa banki kondensatorów - wstępny i właściwy, pierwsza godzina, nie ma co nawet słuchać, najlepiej podłączyć do prądu i Node i zostawić 😛 Układy muszą się "rozruszać" żeby w ogóle zaczęły pracować w pełni liniowo 😛 więc od razu po podłączeniu w porównaniu do poprzedniego modelu (używanego od 3 miesięcy) szału nie zrobił. Po pierwszych kilku godzinach trudno było wskazać faworyta pomiędzy poprzednim modelem a tym.

Przełamanie nastąpiło dopiero po około 3-4 dniach. W dużym uproszczeniu w porównaniu do poprzedniego zasilacza ewolucja kontroli niskich tonów co przekłada się na ich zróżnicowanie, wypełnienie i dynamikę.
Cytując ostatnie słowa klienta: "Trzy słowa opisujące dźwięk: dynamit, aksamit, rozdzielczość. Dźwięk wysokiej próby". Może więcej opisze on sam tutaj.

Ostateczna ocena będzie jutro - w ramach testu zostanie podłączony z powrotem stary zasilacz, wtedy najłatwiej ocenić co się straciło, ale to już pewne że stary zasilacz do mnie wróci a nowy zostanie.
 

 

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, przedstawiam jak się sprawy mają. Powtarzalność parametrów jest w pełni zachowana. Poniżej pomiar świeżego zasilacza w normalnych warunkach pracy pod obciążeniem i każdy dostanie podobny indywidualny wydruk. Przygotowane jest 18 szt zasilaczy, kolejna partia będzie dostępna dopiero około 15 maja.

Żeby się w tym nie pogubić zamówienia przyjmuję tylko przez stronę. Jutro o 15:00 włączam sprzedaż, a jeszcze dziś roześlę zainteresowanym kody rabatowe. Chciałbym też uprzedzić że liczę się ze zwiększonym zainteresowaniem nie tylko z tego forum, więc nie wiem jak długo utrzymam stany.

Zasilacz_super1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, k4mil3k napisał:

No dobra, przedstawiam jak się sprawy mają. Powtarzalność parametrów jest w pełni zachowana. Poniżej pomiar świeżego zasilacza w normalnych warunkach pracy pod obciążeniem i każdy dostanie podobny indywidualny wydruk. Przygotowane jest 18 szt zasilaczy, kolejna partia będzie dostępna dopiero około 15 maja.

Żeby się w tym nie pogubić zamówienia przyjmuję tylko przez stronę. Jutro o 15:00 włączam sprzedaż, a jeszcze dziś roześlę zainteresowanym kody rabatowe. Chciałbym też uprzedzić że liczę się ze zwiększonym zainteresowaniem nie tylko z tego forum, więc nie wiem jak długo utrzymam stany.

Zasilacz_super1.JPG

A podeślesz jakieś foto kompletnego zasilacza 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok i rozumiem że sprzedaż będzie na twojej stronie ? I jak wyżej forumowiczom podeślesz kod rabatowy.
Osoby które zamawiały mailowo / przez priv wcześniej też mają kupic przez twoją stronę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcin Wielgus napisał:


Ok i rozumiem że sprzedaż będzie na twojej stronie ? I jak wyżej forumowiczom podeślesz kod rabatowy.
Osoby które zamawiały mailowo / przez priv wcześniej też mają kupic przez twoją stronę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak najlepiej, roześlę dziś do wszystkich informację z kodami. Przy poprzednich zamówieniach przez forum, mail, łatwo było się pogubić. Tak więc jest mi najlepiej zarządzać całym procesem sprzedaży, faktur i wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak najlepiej, roześlę dziś do wszystkich informację z kodami. Przy poprzednich zamówieniach przez forum, mail, łatwo było się pogubić. Tak więc jest mi najlepiej zarządzać całym procesem sprzedaży, faktur i wysyłki.

Ok. Clear. Dane do faktury podajemy w twoim sklepie ? W trakcie procesu zakupowego? To już ostatnie pytanie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


Ok. Clear. Dane do faktury podajemy w twoim sklepie ? W trakcie procesu zakupowego? To już ostatnie pytanie 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie tak. Wszystkie informacje są już na stronie włącznie z cenami. Indywidualne kody rozesłane do osób które zgłaszały wcześniej zainteresowanie zasilaczem.
Prócz tego kod rabatowy dla Klubu Bluesound: KLUB.BS.AS
Kod należy wpisać w koszyku. Kody nie sumują się z żadnymi innymi i nie obejmują produktów które są w innych przecenach.

Edytowane przez k4mil3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.