Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe


Marihuarishi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pewnie temat walkowany ze 100 razy, ale chcialbym sprawic sobie kino domowe. 

Przeznaczenie glownie konsola (ps4), filmy, muzyka. Pokoj w ksztalcie prostokata, ok 15m2 (3,4x4,5m). Budzet max do 2500 zl.

Czy zestawy dostepne w sklepach typu media expert, euro rtv sa warte uwagi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za zbedne komentarze typu zloz sobie cos sam podziekuje. Gdybym sie znal to bym nie pisal tu. 

Z gory dziekuje. Pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Marihuarishi napisał:

Czy zestawy dostepne w sklepach typu media expert, euro rtv sa warte uwagi?

Nie

46 minut temu, Marihuarishi napisał:

Za zbedne komentarze typu zloz sobie cos sam podziekuje. Gdybym sie znal to bym nie pisal tu.

Piszesz, że wiesz ze jest 100 takich tematów a wymagasz żeby ludzie nie pisali zbędnych komentarzy, kiedy sam piszesz zbędny post

 

moja rada, kup sobie używany wzmacniacz stereo 2 kolumny i przejściówkę toslink-rca. Jak Ci sie spodoba to będziesz wiedział o co pytać i czy w ogóle temat Cie interesuje.

albo kup ten zestaw co sobie wybrałeś, sprawdź, jak Ci sie spodoba to zostaw jak nie to oddaj w nienaruszonym stanie.


PS Twój temat „kino domowe” to bardzo szerokie spektrum. Nazywając ten temat w ten sposób nie uzyskasz pomocy. W takie tematy wchodzą tylko takie z... jak ja, fan łuków sportowych, który lubi cisnąć z ludzi i marcinos, który udziela sie w 99% postach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić taki zestaw z marketu jeśli taki budżet. W tych pieniądzach soundbar to jeszcze gorzej. Albo coś w stereo jak kolega wyżej pisze. Po prostu twoja droga dopiero się zaczyna i musisz coś posłuchać, potestować/wypróbować. Wyrobić sobie jakiś gust/wymagania dźwiękowe. Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, Marihuarishi napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Przerażająca propozycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, STELVIO napisał:

Proponuję kupić taki zestaw z marketu jeśli taki budżet. W tych pieniądzach soundbar to jeszcze gorzej. Albo coś w stereo jak kolega wyżej pisze. Po prostu twoja droga dopiero się zaczyna i musisz coś posłuchać, potestować/wypróbować. Wyrobić sobie jakiś gust/wymagania dźwiękowe. Pozdr.

Mądra głowo ps4, filmy i muza za 2k , soundbar jedynym rozsądnym rozwiązaniem , słowo " rozsądny" jest ci obce i dlatego takie bzdury piszesz . Za 2 belka już będzie ok gdzie ampli i kolumny jakieś badziewie i mało ustawne to wszystko . Oddzielne klocki to min 5k żeby to miało jako taką jakość i sens . Nie ma sensu się w to ładować dla samej reguły i zrozumieć że belka w niektórych rozwiązaniach to nie taki zły pomysł.  Trzeba też zapytać czy słyszałeś belkę za ponad 2k ? Hejtujesz z przyzwyczajenia a sam maniane w pokoju masz , skromności trochę. 

Zestaw stereo ? Ocipiałeś? Do kina i gier ? Central w kinie odgrywa największą rolę więc zestaw stereo na pewno tego nie zastąpi a belka alesz owszem plus masz jakiś plastikowy sub w zestawie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na coś podstawowego, żeby miało sens trzeba wydać trochę więcej: https://www.tophifi.pl/kino-domowe/zestawy-kina-domowego/yamaha-rx-v485-indiana-line-nota-550-x-740-x-240-x.html Przy tak małym pokoju wymieniłbym podsłogowe z tego zestawu na Indiana Line Nota 260X i dokupił małego suba. Niżej bym nie schodził. Już lepiej dozbierać, są też raty u nas ?

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mądra głowo ps4, filmy i muza za 2k , soundbar jedynym rozsądnym rozwiązaniem , słowo " rozsądny" jest ci obce i dlatego takie bzdury piszesz . Za 2 belka już będzie ok gdzie ampli i kolumny jakieś badziewie i mało ustawne to wszystko . Oddzielne klocki to min 5k żeby to miało jako taką jakość i sens . Nie ma sensu się w to ładować dla samej reguły i zrozumieć że belka w niektórych rozwiązaniach to nie taki zły pomysł.  Trzeba też zapytać czy słyszałeś belkę za ponad 2k ? Hejtujesz z przyzwyczajenia a sam maniane w pokoju masz , skromności trochę. 
Zestaw stereo ? Ocipiałeś? Do kina i gier ? Central w kinie odgrywa największą rolę więc zestaw stereo na pewno tego nie zastąpi a belka alesz owszem plus masz jakiś plastikowy sub w zestawie 
Sporo belek słuchałem. Tańszych i drogich. Widocznie masz coś takiego w domu i tego bronisz zacięcie. Twoja sprawa. Ale gdzie tu logika Ja się pytam? Z resztą oczywiście się mylisz. Nic nowego. Jeśli cokolwiek hejtuję to ewentualnie ciebie. Troszkę skromności i godności mógłbyś mieć. Pa malutki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Zestaw stereo ? Ocipiałeś? Do kina i gier ? Central w kinie odgrywa największą rolę więc zestaw stereo na pewno tego nie zastąpi a belka alesz owszem plus masz jakiś plastikowy sub w zestawie 

jeżeli do mnie to nie, nie ocipiałem ? zaczynałem od stereo i do filmów i do gier. Filmy i gry mają zapisane ścieżki stereo lub konsola/TV/PC puszcza cały dźwięk w stereo więc używane dobre stereo zje mocą i ogólnym wrażeniem soundbar , który kosztuje nawet za 2k. Ale może dla kolegi soundbar jest lepszy? Niech robi co chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem wybrać się do jednego lub dwóch sklepów, żeby podłączyli i jedno i drugie żeby właśnie posłuchać, zobaczyć znaczy posłuchać o co kaman w różnorodności "klocków" chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, STELVIO napisał:

Sporo belek słuchałem. Tańszych i drogich. Widocznie masz coś takiego w domu i tego bronisz zacięcie. Twoja sprawa. Ale gdzie tu logika Ja się pytam? Z resztą oczywiście się mylisz. Nic nowego. Jeśli cokolwiek hejtuję to ewentualnie ciebie. Troszkę skromności i godności mógłbyś mieć. Pa malutki.emoji39.png

Słuchałeś ale pewnie pierwsze mega plastikowe wypusty Samsunga czy LG za 600zl i na tym wyrobiłeś sobie zdanie które powtarzasz w kółko że belki to zło. Nie mam takowego w domu ale ma mój brat , Sony i całkiem przyjemnie to gra , jest ustawne , małe i ma sporo opcji podłączeń plus ma sub czego nie ma w stereo które chcesz tak przepchnąć na 1 plan. W belkach jest kilka głośników i mimo że słabej ogólnej jakości to jest to o niebo lepsze rozwiązanie niż głośniki z tv a do filmów i gier również lepsze od stereo właśnie ze względu na sub i dźwięk ala central w kinie. Z logiką to ty dawno się miałeś na bakier kiedy to zamontowałeś kurtyny ( widać ile wiesz o pierwszych odbiciach ) i kiedy zaplanowałeś miejsca dla głośników w swoim amatorskim systemie.  Popełniłeś tyle błędów że ciężko je zapamiętać i wracasz z podniesioną głową jako znawca kina i wszystkiego co z nim związane i bierzesz się za doradzanie lub hejtowanie mnie .... dotlenić się proponuję bo kwarantanna widać źle działa na Ciebie a na to za cienki w uszach jesteś . Na koniec dodajesz coś o skromności i godności jeżeli to ja tak wcześniej napisałem..... W jakim znaczeniu,  jeżeli to ty nie masz jej za grosz mądrząc się po tym jak sam sobie taką chauturę odstawiłeś,  no chyba że wzorem Martina używasz słów których nie znasz kompletnie bo na to wychodzi . Jesteś kompletnym amatorem i bierzesz się za rady za które ktoś ma zapłacić nie małe pieniądze, powtarzając mądrości w kółko typu sub w rogu to ble,  pierwsze odbicia tłumić,  belka to zło...  nie rozumiesz tego ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xpedite999 ha ha ha . Rozbawiałeś mnie do łez. Ile Ty się musisz naprodukować żeby zwrócić na siebie uwagę. W ogóle nie wiesz co piszesz. Tutaj już nikt Cię na poważnie nie bierze. Myślisz, że z Martina się śmieją? Jesteś w wielkim błędzie. To z Ciebie wszyscy mają polewkę. Brak Ci argumentów i powtarzasz się w nieskączoność. Ble ble ble. Taki z ciebie kozaczek. Hahahaha. Czarować możesz tylko nowych użytkowników. Odpuść sobie już forum. Zresztą dawno temu pisałeś, że długo tu nie zabawisz. Zrób sobie przerwę. I może wróć pod innym Nickiem. Tylko bardziej się postaraj. Bądź miły. To może jeszcze z kimś się zakumplujesz oprócz kamienia. Boże ale z Ciebie klaun jest. No kuźwa dalej śmiać mi się chcę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu nie wypowiadal bym sie za kolegów w tak grząskiej sprawie Martina bo brać jego wyczyny na poważnie jest grubą zniewagą nawet jeżeli chodzi o czyste logiczne myślenie,  nawet pomijając kino . Więc jeżeli ty go wspierasz i rozumiesz i tym samym traktujesz poważnie to argumenty człowieka myślącego tu nie pomogą.  Polewkę mają ci zaorani jak Paul i jemu podobni którzy już sięgają nizin forumowych( czyli ty , Martin i tego pokroju ludki ) żeby tylko poparcie znaleźć dla swoich pseudo kinowych praktyk bo gdzie sie nie wychylą to zaczyna i konczy sie tak samo . Chwalonko i puszonko potem opinia szorstka ale prawdziwa i na koniec z rozpaczy postawa na ofiare i biadolenie ala Martin . Wypowiedzi i uzasadnienia te same tylko innym językiem pisane ... 

Zostanę tu dłużej bo mi się podoba gaszenie takich partaczy jak ty i Paul , Martin ..hmmm to już kopanie leżącego,  za łatwe to jest . Paul ma te same błędy co Ty albo i większe skoro fotek nie wrzuca , nie chce kompromitacji jaką ty oficjalnie zaliczyłeś licząc na oklaski .. 

Poza tym dobrze zauważyłeś..... Z kamieniem jest ? i szacun jest wzajemny kontra wy i Martin.... znowu jebłem ???  wolał bym kopa w torbę niż być uważany za Martina kolegę  ( tak mu dzieciaki śpiewały jak był mały- lepiej ch...m mieszać ciasto niż z Martinem wyjść na miasto )  i co gorsza z nim się dogadywać i rozumieć ?? po stronie kamienia stać czy on po mojej to czyste wyróżnienie,  gość inteligentny,  dowcipny i szorstki jak ma być 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu nie wypowiadal bym sie za kolegów w tak grząskiej sprawie Martina bo brać jego wyczyny na poważnie jest grubą zniewagą nawet jeżeli chodzi o czyste logiczne myślenie,  nawet pomijając kino . Więc jeżeli ty go wspierasz i rozumiesz i tym samym traktujesz poważnie to argumenty człowieka myślącego tu nie pomogą.  Polewkę mają ci zaorani jak Paul i jemu podobni którzy już sięgają nizin forumowych( czyli ty , Martin i tego pokroju ludki ) żeby tylko poparcie znaleźć dla swoich pseudo kinowych praktyk bo gdzie sie nie wychylą to zaczyna i konczy sie tak samo . Chwalonko i puszonko potem opinia szorstka ale prawdziwa i na koniec z rozpaczy postawa na ofiare i biadolenie ala Martin . Wypowiedzi i uzasadnienia te same tylko innym językiem pisane ... 
Zostanę tu dłużej bo mi się podoba gaszenie takich partaczy jak ty i Paul , Martin ..hmmm to już kopanie leżącego,  za łatwe to jest . Paul ma te same błędy co Ty albo i większe skoro fotek nie wrzuca , nie chce kompromitacji jaką ty oficjalnie zaliczyłeś licząc na oklaski .. 
nic się nie stało. Po prostu dalej się z Ciebie śmieję. Już Ci się wszystko pomieszało. Hahahaha. Biedny Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ci zostało?? Wiesz że śmiech to nie tylko reakcja na coś zabawnego ? Wielu wpadało w szaleńczy rechot tuż przed rozstrzelaniem podczas wojny .... kleisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
budżet trochę za mały na sensowniejszy zestaw. Może dobrym rozwiązaniem byloby dokupienie w przyszłości głośnika centralnego, tylnych oraz subwoofera, a w chwili obecnej zająć się frontami i amplitunerem? W takim przypadku można byłoby postawić na Yamahę RXV485 w połączeniu z kolumnami Q-Acoustic 3050i. Alternatywą mogą być Pylon Audio Pearl 25 + Denon AVR S750h. 

Zapraszam do kontaktu w sprawie wyceny zestawów. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.