Skocz do zawartości
IGNORED

AUDIOFIL PILNIE POSZUKIWANY do słuchania muzyki i zagadania przez gospodarza


Pasqual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, absinth3 napisał:

Ależ to bardzo naturalne, choć nie podzielam upodobania.

Pasqual jest OK, gościł mnie i tolerował moje pisiorstwo, z podziwu godną cierpliwością przez 3 doby prawie (rok temu). Muzyka- w sam raz dla mnie czyli barok, SQ znakomite, biblioteka antyku- wprawiła mnie w podziw, psy obłaskawione, koty noszą nosy wysoko (jak to koty). A ja tolerowałem Jego anty-pisiorstwo. Da się? Da!

O Panie mój i Mistrzu !!! Dziękuję Ci pokornie,oddaję Ci hołd,  całuję rękę jako Twój wasal i zaraz złożę w Twojej intencji płynną ofiarę - na Krecie mi się udało i wiesz, że opowiadam o tym wszystkim. 

A teraz wiecie co o mnie myśli AUDIOFIL. Już samo to powinno przywabić wszystkich ( na Audio Show jeździcie nawet kilkaset km) . Do mnie bliżej, niezłe żarcie i spanie, rewelacyjne płyty, przyzwoity sprzęt Może więc Ich Audiofilskie Moście Józwa, Papamek, Elberoth, Kolega który zaproponował obcemu gościowi pożyczenie "na słowo" kabli za 15 tysięcy i wszyscy inni AUDIOFILE  ruszą cztery litery i zobaczą co JA MAM? - tzn.  JAKIE PŁYTY I JAK ZESTAWIŁEM NIEPOPULARNE I NIE NAJLEPSZE GRAJKI  Gdyby ktoś się nie załapał - przewiduję imprezę cykliczną, a ciągłą jedynie do 4 czerwca. I to jest wszystko całkiem serio. Może jestem świrem, ale niegroźnym i dość kulturalnym 

Korzę się przed Tobą Mistrzu, że wsparłeś Swoim Autorytetem moje starania

28 minut temu, Zyzol napisał:

Raczej jak ogłoszenie kochającego inaczej. Wiadomo ci mają głębokie życie wewnętrzne. ?

Chłopie, zwisa mi i powiewa orientacja seksualna mojego Gościa - prywatne życie o którym nie chce rozmawiać to tylko jego sprawa. Ja natomiast po powiadomieniu przez Gościa o życzeniach w zakresie innym niż audio zacznę rzecz studiować i mogę zagwarantować jakiś sukces. Serio tak myślę. 

Przyjeżdżaj chłopie! Weź trochę urlopu nawet na żądanie, muszą dać. 

To samo się tyczy wszystkich AUDIOFILI

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Zyzol napisał:

Raczej jak ogłoszenie kochającego inaczej. Wiadomo ci mają głębokie życie wewnętrzne. ?

Orientację seksualną Gościa mam w nosie Na wyraźne życzenie via telefon podejmę starania w celu uzyskania niezbędnych umiejętności do zupełnego zadowolenia Gościa. 

Zapraszam, bo zarzut super co mi starczy jako rekomendacja

prv

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientację seksualną Gościa mam w nosie Na wyraźne życzenie via telefon podejmę starania w celu uzyskania niezbędnych umiejętności do zupełnego zadowolenia Gościa. Zapraszam, bo zarzut super co mi starczy jako rekomendacja Ja tkwię w Antyku po uszy mentalnie (bardzo polecam dla skopanych przez życie- daje urocze poczucie że  ja mam wszystko i wszystkich w du...e ) i dla mnie normą płciową u człowieka jest biseksualizm. Jestem jednak na tyle kulturalny że nie okażę bez wyraźnego życzenia Gościa żadnej czynności czy gestu o konotacji seksualnej. NB to tylko biologia człowieka - Kinsey głosi że to reguła  zatem ludzkość już zaczęła mądrzeć i wreszcie ortodoksyjne prawicowe świry zamkną ryje. 

Zapraszam tedy - ich "mniejszościowość " zostanie zaakceptowana, a na życzenie zdejmę poczucie winy z tego powodu. Więcej na prv

Na życzenie Gościa mogę wystąpić jako audiofil-dres, audiofil elegancki (wszędzie w domu chlew, ale smoking i lakierki OK) etc etc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jesteś moim idolem :)
Jeśli dasz namiary do Twojego dealera to będę Cię wielbił ponad niebiosy :)

A w kwestii muzyki z w/w gatunków ja uwielbiam płytę z poniższego zdjęcia.
daebe9a4c45270cf30f10be1b400824a.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, piorasz napisał:

namiary do Twojego dealera

mogłaby być zdziwka (lub nie). Ale ja się nie znam, bo jestem prostak z Nowej Huty. W każdym razie gorąco

 

odradzam (ten rodzaj dilerów/pseudo-szamanów/niby-psychiatrów= szalbierzy)

Co do CD- absolutnie się zgadzam... do oceny sprzętu używam m.in La Folia, Altre Folie tegoż wykonawcy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez absinth3

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, absinth3 napisał:

mogłaby być zdziwka (lub nie). Ale ja się nie znam, bo jestem prostak z Nowej Huty. W każdym razie gorąco

 

odradzam (ten rodzaj dilerów/pseudo-szamanów= szalbierzy)

Co do CD- absolutnie się zgadzam... do oceny sprzętu używam m.in La Folia, Altre Folie tegoż wykonawcy

piorasz jest przeze mnie ignorowany i to Ci powinno wystarczyć,  bo mnie znasz dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pasqual napisał:

to Ci powinno wystarczy

zachowam niezależność Przyjacielu 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, skynyrd napisał:

A później wchodzi kurier z pizzą i pyta - umarł ktoś panu?

 Mój dom jest tak dziwnie zrobiony, że ostatni pokój jest pomiędzy kuchnią i pokojem moich sąsiadów.  Przychodzi kurier z paczką i mówi : " Pan to od razu wygląda na normalnego, , alee to co sąsiedzi słuchają to jakaś średniowieczna masakra jest. Pan to musi mieć przechlapane".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
piorasz jest przeze mnie ignorowany i to Ci powinno wystarczyć,  bo mnie znasz dobrze
Mamy zupełnie odmienne definicje przyjaźni. Chyba również cenimy inne wartości w przyjaźni.
Szczucie Twoich przyjaciół przeciwko osobom, które z Twojego punktu widzenia Ci nie odpowiadają jest nie etyczne i wręcz wredne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pasqual napisał:

Spokojna głowa, jak posiedzisz u mnie 2 dni to polubisz...

Może być cholera mniej , nawet pare godzin - ale to na odpowiedzialność Gościa U mnie jeszcze wszystko OK bo o szpitalu bede wiedzial wczesniej Mam super sasiadow 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zbliża się Weekend ,  a ja proponuję przyjazd piątek -  wyjazd wieczór niedziela Jest co jeść, jest gdzie spać  Uroda niekonieczna, ale się przyda -
Ku...wa ja tu kuszę niczym sam Szatan, a odzew mizerny


Może pamięć o Hannibalu Lecterze jest wciąż żywa?

Czy może być kobieta?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, remak123 napisał:


 

 


Może pamięć o Hannibalu Lecterze jest wciąż żywa?

Czy może być kobieta?

 

Pewnie że tak, ale AUDIOFILKA  Poza tym chłopie przeginasz - jeden z byłych kompanów do rozmów powiedział mi, że przypominam doktora a to jest absolutna POTWARZ. Wszystko było w konwencji dobrej zabawy typu "co już wiem o tobie" i ja traktowałem to jako WSPÓLNĄ  rozrywkę. A ten bałwan jeszcze mi powiedział że nie różnię się od doktora jeśli idzie o typ zabawy - nie ma lepszej od przekonania kogoś do czegoś i wspólne ha ha ha? przywracanie poprzednich poglądów i co więcej uświadomienie rozmówcy co zostało zrobione ??, a to już trzeci gagatek co zwiał. Wszystkim niezależnie od płci gwarantuję dobre i przyjemne odsłuchy oraz zarcie☹️ byle jakie, ale każdy snob zjadłby to bez wstydu ? a każdy powinien wytrzymać 2 dni jak na AudioShow, całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo, na życzenie jednak udostępnię niezłą kamerę i obejrzysz sobie zapis że spałem cały czas SAM ew ze zwierzętami, bo kundle i kot zapłaczą się na śmierć Drugi kot obok łóżka cały czas mruczy, pierwszy mnie udeptuje  i to nie tam, gdzie chcę ☹️ Duży kundel mnie spycha z łóżka więc czasem krzyczę "k**wa won ty kundlu" i daję mu kopa Drugi obrażony w ten sposób pieseł jest mały  i kop nie jest potrzebny ?  Zapraszam tedy AUDIOFILI wszelkiej maści - może być nawet pełnoletni (22 i więcej) dzieciak do pogadania Rozmowa na temat i poziomie wybranym przez Gościa - ja muszę tylko się dostosować, a czasem muszę. To nie znaczy żem geniusz, ale jestem ciekawym audiofilskim  swirem 

Ja pier...lę, nie ma chętnych ????????? super płyty !!!!!!!!!!! Klasyka rocka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poza tym barok, renesans, klasycyzm jak każdy prawdziwy AUDIOFIL Wstępna i długa rozmowa wymagana - kumpel porównał mnie do Nawigatora w III Stadium z "Dune" Herberta w reżyserii Lyncha, i ja tego nie wykluczam Nie potrafię zaginać przestrzeni jak Nawigator - sorry. Ale wyobraźcie sobie jak się poczułem miło będąc komplementowanym przez przyjaciela, który w odwecie za opinię o jego systemie łaknie zemsty ? i chciał mi dopiec porównując mnie do samego Nawigatora III i Dr Hannibala, a pochlebił, i to jak !!!!

Każdemu jestem w stanie wmówić, że ma super sprzęt - rzadka okazja, bo nie znam nikogo innego co może coś takiego zaproponować i liczyć na sukces. Warunek mój - Sieć + Hifi i Muzyka, inne dane dla mnie dostępne w trakcie rozmowy - będą referencje cokolwiek macie. Pewność oceny intelektu  Rozmówcy to dotychczasowy poziom Golema XIV - a to znaczy 100% 

A to super zabawa. Jak kto lubi szachy to maszyna ma 2800, coś ponad arcymistrz i do rozważenia gra podczas odsłuchu - zabawa jak nie wiem, polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też m.in.  klasykę filmu i DARBEE w odtwarzaczu - możemy przecież TEŻ oglądać filmy, każdy Gość ma przecież wolny wybór i gospodarz uprzejmie przedstawi jedynie swoje sugestie a czy natarczywie ?- wystarczy wtedy powiedzieć stop. Przestawienie tematu rozmowy przeze mnie  natychmiastowe, jednak pełne zależne od wybranego tematu   

Sorry, anonimowość niemożliwa, dyskrecja tak,  nawet dzieciak od 18 rz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2020 o 18:25, jezz napisał:

Brzmi jak ogłoszenie matrymonialne

Raczej odnoszę wrażenie, że kolega chce kogoś zapiąć.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SynSama napisał:

Raczej odnoszę wrażenie, że kolega chce kogoś zapiąć.....

Zaprosić i się chwalę czym mogę - co w tym złego czy dziwnego ? Więcej tolerancji, Drogi Kolego !!! Trzech dało już dyla bo mnie mylnie ocenili, a ja szukam AUDIOFILA więc się staram pokazać jak najlepiej Jestem gołodupiec więc na szmal typu super żarcie nikogo nie ściągnę - to nikogo ma nie obrażać, ale pokazać jak  łaknę AUDIOFILSKIEJ rozmowy i wypraszam sobie ew inne interpretacje

Naprawdę ja to prawdziwy audiofilski  nieszkodliwy i niegroźny świr jeszcze większy niż pan Stryjecki i jego słynne mieszkanie vs kolumny ! Warto chociaż poznać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pasqual napisał:

Więcej tolerancji, Drogi Kolego !!!

Ależ ja nie mam nic przeciwko tolerancji :-))))....

4 godziny temu, Pasqual napisał:

Trzech dało już dyla bo mnie mylnie ocenili

Tiaaaaaaaaaaaaa..................:-)))))))))))))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasqual , za bardzo zachwalasz (pułapka 100%) ? , a na poważnie zapomnij o ''kolegach '' z forum których na oczy nie widziałeś ,

chciałem zrobić dobry uczynek , wycieczka przy okazji , '''wpadnę pomierzymy ,obaczymy, pogadamy , i było po temacie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, jarekb napisał:

Pasqual , za bardzo zachwalasz (pułapka 100%) ? , a na poważnie zapomnij o ''kolegach '' z forum których na oczy nie widziałeś ,

chciałem zrobić dobry uczynek , wycieczka przy okazji , '''wpadnę pomierzymy ,obaczymy, pogadamy , i było po temacie 

chłopie, masz dwa dni wolne - wpadaj Jestem zdaje się jedynym prawdziwym audiofilem na całym forum - takiego świra w dobrym znaczeniu tego słowa nigdzie już nie zobaczysz masz na prv telefon do mnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pasqual napisał:

chłopie, masz dwa dni wolne - wpadaj Jestem zdaje się jedynym prawdziwym audiofilem na całym forum - takiego świra w dobrym znaczeniu tego słowa nigdzie już nie zobaczysz masz na prv telefon do mnie

KAŻDY PRAWDZIWY AUDIOFIL NIECH CZUJE SIĘ ZAPROSZONY i napisze mi na prv jaki ma nr telefonu  lub poprosi o mój nr. Ja to chrzanię nie ma kandydatów !!!! No dobra, nie musi być barok - poezja śpiewana, bardzo dobry rock (oraz jeszcze coś,ale o tym w rozmowie bo istnieje szansa na winyle !!!), Le Jazz et la Pavane  (rzadkość !!!, a ja dla Gościa jestem naprawdę gotowy na poświęcenie - jazzu nie mam, ale płyty możecie przywieźć swoje), szanty (pływam i chętnie wyjaśnię Koledze teksty oraz układ melodii).  

I do diabła ciężkiego nie jestem Hannibalem Lecterem ! Jak będę mógł to pomogę, słowo - żadnych podchodów w stylu doktora bez wiedzy i zgody Kolegi. 

Ludzie, ogarnijcie się, proszę !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za ewentualne niezręczności w piśmie albo mowie, ale właśnie czekam na telefon pani Księgowej czy się nie pomyliła w moim PIT , bo to jedyny znany mi powód, bym zaczął szaleć. Wziąłem jednak stosowne leki i mogę Kolegów zapewnić, że "zwyciężę tych nowoczesnych pitograbieżców dzielnością wspaniałą" pozostając przy tym przy zdrowych zmysłach

Kolegom w mojej sytuacji  proponuję telefon do lekarza i prośba o Hydroxyzinum 25 mg - ja na wszelki wypadek wziąłem 50 (SIC) a producent zaleca do 50 mg w jednej dawce i można przy tym chlać   ale mało Zapraszam więc Kolegów Audiofilów na stypę moich audiofilskich marzeń ... Ale taki już jest los każdego człowieka  Jak nie chlaliście to możecie iść do byle jakiej przychodni to dostaniecie 100 mg w dupę - wydać zlecenie to praktycznie obowiązek każdego lekarza - choć może Wam zaproponować psychiatrę, ale to zwykle dość ciekawi ludzie i choćby dlatego warto pójść, o ile trafi się Wam okazja. Wierzcie mi, każdy z Was może znaleźć się w takim położeniu jak ja teraz - k**wa, ja marzyłem o DAC, a tu ch*j (przepraszam za przekleństwa, ale pozwalają mi uświadomić Wam, co może Was czekać i zaopatrzyć się w odpowiednie leki 

PS Zaproszenia na stypę nie można praktycznie nie przyjąć nie narażając się na nieżyczliwe komentarze , a Józwa zdaje się jest w stanie nawet polecić stosowne podręczniki typu Gentleman wydawnictwo BOSH  więc macie szanse poznać Króla naszego całego forum, O ile Jego Dostojność wyrazi taką chęć Bez żadnej kpiny, Józwę bardzo szanuję, a grasuję na forum kilkanaście lat a on już wie o co chodzi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za ewentualne niezręczności w piśmie albo mowie, ale właśnie czekam na telefon pani Księgowej czy się nie pomyliła w moim PIT , bo to jedyny znany mi powód, bym zaczął szaleć. Wziąłem jednak stosowne leki i mogę Kolegów zapewnić, że "zwyciężę tych nowoczesnych pitograbieżców dzielnością wspaniałą" pozostając przy tym przy zdrowych zmysłach

Kolegom w mojej sytuacji  proponuję telefon do lekarza i prośba o Hydroxyzinum 25 mg - ja na wszelki wypadek wziąłem 50 (SIC) a producent zaleca do 50 mg w jednej dawce i można przy tym chlać   ale mało Zapraszam więc Kolegów Audiofilów na stypę moich audiofilskich marzeń ... Ale taki już jest los każdego człowieka  Jak nie chlaliście to możecie iść do byle jakiej przychodni to dostaniecie 100 mg w dupę - wydać zlecenie to praktycznie obowiązek każdego lekarza - choć może Wam zaproponować psychiatrę, ale to zwykle dość ciekawi ludzie i choćby dlatego warto pójść, o ile trafi się Wam okazja. Wierzcie mi, każdy z Was może znaleźć się w takim położeniu jak ja teraz - k**wa, ja marzyłem o tanim w naszych kategoriach DAC, a tu ch*j (przepraszam za przekleństwa, ale pozwalają mi uświadomić Wam, co może Was czekać i zaopatrzyć się w odpowiednie leki) Obejrzyjcie sobie też jakiś horror - ja ostatnio obejrzałem Farinelli - ostatni kastrat" i uwierzcie proszę że to znacznie gorsze od Milczenia owiec czy innych horrorów Ale pragnę przestrzec Kolegów, że wtedy dawka Hydroxyzinum 50 mg stanie się dawką minimalną

PS Zaproszenia na stypę nie można praktycznie nie przyjąć nie narażając się na nieżyczliwe komentarze , a Józwa Maryn zdaje się jest w stanie nawet polecić stosowne podręczniki typu Gentleman wydawnictwo BOSH  Macie szanse poznać Króla naszego całego forum, o ile Jego Dostojność wyrazi taką chęć

Bez żadnej kpiny, Józwę bardzo szanuję, a grasuję na forum kilkanaście lat a on już wie o co i o kogo  chodzi. Wam musi wystarczyć moje zapewnienie, że zarzuciłem publicystykę na temat PiS - kumpel ostrzegł mnie że przypominam samego Paula Josepha Goebbelsa (sorki za spolszczenie)  i Reinharda Heydricha gdy idzie o precyzję planowania zamierzeń wobec członków nie lubianej przeze mnie partii politycznej 

Zaintersowanym po przeczytaniu PIT polecę świetnego fachowca - wiadomość na prv

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2020 o 20:23, skynyrd napisał:

Filharmonia, opera, koncert, to co innego.

Natomiast w towarzystwie dochodzi do rozmowy i clou umyka.

Lubię rozsiąść się wygodnie w moim niesamowicie wygodnym holenderskim fotelu, mieć pod ręką coś dobrego do picia i palenia, wyłączyć światło, zapalić świeczki i ... słuchać. Jestem wielkim fanem opery i coraz bardziej, muzyki akustycznej.

Jak zamienisz operę na death metal, to się zgodzę ?

20 godzin temu, piorasz napisał:

A w kwestii muzyki z w/w gatunków ja uwielbiam płytę z poniższego zdjęcia.

Z Bibera znam, choć nie gustuję tylko Dżastina Bibera... więc temat sobie odpuszczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasciate ogni speranza, voi ch’entrate i nie planujcie niczego naprzód, bo dostaniecie po tyłku tak jak ja - wymarzony DAC pa! pa! za wysoki podatek (może się pani Księgowa pomyliła?)  a tak czy owak nie chcę by moje pieniądze przepadały w czarnej dziurze i żarłocznej paszczy naszego rządu. Nie planujcie niczego, zróbcie co możecie i słuchajcie muzyki - Das Wohltemperierte Klavier i Wariacje Goldbergowskie proponuję jako wypróbowaną  muzykoterarapię - to nie pierwszy mój podatek. Ale dopiero teraz trzymane na tę okazję tabletki zostały przeze mnie przeżute i połknięte - mają swoje lata, ale ja mam w nosie czy wezmę 45 czy 50 mg, dlatego też proponuję Kolegom przedstawienie swego położenia lekarzowi i poproszenia go o wypisanie Hydroxyzinum w stosownej dawce. 

7 minut temu, szymon1977 napisał:

Jak zamienisz operę na death metal, to się zgodzę ?

Z Bibera znam, choć nie gustuję tylko Dżastina Bibera... więc temat sobie odpuszczę.

OK pół na pół Połowa Twoich płyt, połowa moich. Bez agresji i wyzwisk jest gdzie spać, co jeść jestem zatem przekonany że moje propozycje wzbudzą Twoje zainteresowanie muzyką dawną ponieważ będziesz mieć na to dużo czasu  
Prawdziwego Bibera mam sporo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słuchania Orfeusz Monteverdiego jako opisujący niezasłużone nieszczęścia głównego bohatera , który podobnie jak ja lubił muzykę. To wzruszy każdego nawet po dostaniu PIT - na serio polecam ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.