Skocz do zawartości
IGNORED

AUDIOFIL PILNIE POSZUKIWANY do słuchania muzyki i zagadania przez gospodarza


Pasqual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Pasqual napisał:

Do słuchania Orfeusz Monteverdiego jako opisujący niezasłużone nieszczęścia głównego bohatera , który podobnie jak ja lubił muzykę. To wzruszy każdego nawet po dostaniu PIT - na serio polecam ! 

Kupcie trójaka oper Monteverdiego za ok 44 euro w Presto - więcej wydalibyście na psychoterapię po Waszych PIT Ja sobie już kupiłem drugi egzemplarz - bo nie widziałem i nie słyszałem nic lepszego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pasqual napisał:

OK pół na pół Połowa Twoich płyt, połowa moich.

Brzmi interesująco, ale na tyle mam daleko, że innych za i przeciw nie będę rozważać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Zbliża się Weekend ,  a ja proponuję przyjazd piątek -  wyjazd wieczór niedziela Jest co jeść, jest gdzie spać  Uroda niekonieczna, ale się przyda - Ku...wa ja tu kuszę niczym sam Szatan, a odzew mizerny

 

 

 

Kusisz. Lokalizacja ok. że Starych Babic rzut beretem. Sam mam ok 3,5k płyt CD, od polifonii renesansowej via barok, klasyków wiedeńskich, Mahlera, Bruckner, impresjonistów po jazz, rock neoprogersywny, progresywny, klasyczny.

Mózg mam trochę nadjedzony przez C2H5OH więc mało pożywny w kontekście dr. Lectera . No sam nie wiem?

Aha, jest problem. Nie uważam się za audiofila. Jakość CD z Yamaha Piano Craft, pliki mp3 320kbs/FLAC zupełnie mi wystarczają.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.taki żarcik , jak pisałem  ''może kiedyś'' jak Ci się nie znudzą tłumy odwiedzających ? , w mojej okolicy też słabo z ludźmi od ''nuty'' , a jeszcze mam gorzej bo mało kogo znam bo niedawno się przeprowadziłem , a i mało towarzyski jestem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pasqual napisał:

Zadzwoń

Poproś moderację, zeby usunęła numer telefonu. Po co jakieś przypadkowe świry mają dzwonić do ciebie.

Sorry za dubla w tej sprawie ale czytam posty kolejno 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jezz napisał:

Poproś moderację, zeby usunęła numer telefonu. Po co jakieś przypadkowe świry mają dzwonić do ciebie.

Bardzo dzięuję, ale wydawało mi się że robię to wyłącznie w listach niedostępnych dla innych użytkowników Czy możesz mi podać wpis gdzie ów telefon podałem ?  jesteś super i dzwoń w każdej chwili prv jacek Już to zgłosiłem - chłopie przyjeżdżaj. Każdemu zainteresowanemu proponuję możliwość porady dotyczącej odurzania się za pomocą legalnych środków, choć niektóre sposoby bezpieczne dla użytkownika mogę podać wyłącznie przez telefon bo muszę uświadomić Użytkownika o niebezpieczeństwie. Pozostałe propozycje są całkowicie bezpieczne, wymagają niewielkiej ilości alkoholu w dowolnej postaci i nie zawierają nielegalnych środków odurzających. Co najwyżej mogą dotyczyć NIEKTÓRYCH POWSZECHNIE STOSOWANYCH PRZYPRAW KUCHENNYCH

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pasqual napisał:

Bardzo dzięuję, ale wydawało mi się że robię to wyłącznie w listach niedostępnych dla innych użytkowników Czy możesz mi podać wpis gdzie ów telefon podałem ?  jesteś super i dzwoń w każdej chwili prv jacek

Twój poprzedni dłuższy post, skierowany do remaka.

Telefon i adres. Niech to szybko Ci skasują

Jak nie widzisz który to mogę go od razu zgłosić żeby moderacja ukryła. Daj znać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jezz napisał:

Twój poprzedni dłuższy post, skierowany do remaka.

Telefon i adres. Niech to szybko Ci skasują

Dziękuję Ci bardzo, sprawa została już przeze mnie zgłoszona do Moderacji. Stawiam wino - przyjeżdżaj kiedy chcesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jezz napisał:

Pasqual, remak123. Robię co mogę.

Dzwońcie w każdej chwili - zegarek mi lata wtedy jak galareta i postaram się odebrać każde połączenie, a jakby co poproszę o SMS - nie słucham poczty 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, jezz napisał:

Według mnie tak. Dwa posty. Good job?

Dzięki.

Uf

 Sam się zestresowałem.

Kochani Użytkownicy zaangażowani w proces i usuwania moich danych !!!Zapraszam tym serdeczniej ponieważ gwarantuję 

  • rewelacyjne płyty CD - mam dużo
  • super winyle, a domyślny Kolega zrozumie, że dla ich posłuchania MUSI mi pomóc - sapienti sat !
  • dźwięk ze sprzętu kompletowanego przeze mnie przez 11 lat i grającego hiend cokolwiek to znaczy
  • żarcie typu pizza, chleb do wyboru, mięso czy ryba poddane obróbce cieplnej na poziomie restauracji z gwiazdką Michelin, a jeśli się nie uda to dość smaczne. NAJEDZONY GOŚĆ TO GOŚĆ SZCZĘŚLIWY I NIE MA WIĘKSZEJ HAŃBY DLA GOSPODARZA NIŻ GŁODNY GOŚĆ
  • nie bójcie się - na siłę nie karmię, co najwyżej jak zechcecie to pomieszkacie u mnie przez parę dni, ponieważ muzyka będzie super nie ruszycie tyłków z kanapy i w końcu zgłodniejecie... sapienti sat !
  • propozycja na serio i proponowany układ dnia: pobudka godzina 8, śniadanie od 8,30, słuchanie muzyki do godziny 14 Obiad musi poprzedzić słuchanie samotne, ponieważ Gospodarz musi go zrobić, a to nie wyjęta godzina ? Potem siesta (propozycja film klasyka) bądź inny rodzaj wypoczynku od godziny 16 odsłuch do godziny 22, bo Państwa Sąsiadów zdaje się jeszcze nie ma, zaś wyrazili zgodę na słuchanie przeze mnie muzyki o godzinach 9-22 Państwo Sąsiedzi zostali przeze mnie przy tym uświadomieni, że śpiewaczka operowa jak chce daje 120 dB na żywo (SIC!) co np u mnie daje silny ból uszu Słuchałem tenora śpiewającego PEŁNYM GŁOSEM w niewielkim pomieszczeniu i dobrze wiem co to naprawdę znaczy i czemu sale operowe są takie duże - INACZEJ SŁUCHACZE BY DALI DYLA, BO NIKT NIE WYTRZYMA TAKIEGO PRZEDSTAWIENIA ZE ŚPIEWAKAMI WŁĄCZNIE

Nie jestem wariatem - na życzenie i pod warunkiem zachowania tajemnicy przedstawię kartę z ostatniego pobytu w szpitalu 

Zatem o Audiofile przybywajcie,telefon znany właściwym

spanie super, żarcie super, GOSPODARZ SUPER i to prawda - większość swoich zalet podałem w opisie, a niektórzy Koledzy raczyli mnie porównać do Hannibala Lectera Komplement doceniam i dziękuję, proszę jednak zwrócić uwagę, że ja go jakoś nie polubiłem i porównanie sprawia mi przykrość

45 minut temu, remak123 napisał:

Pozostaje wiara w człowieka i w to, że świat nie oszalał do końca emoji848.png

Zaświadczenie lekarskie ze szpitala mogę pokazać osobiście - jednak gwarantuję że siedząc do 4 czerwca (oby dłużej, bo chcę słuchać muzyki ) zapraszam całkowicie poważnie PRAWDZIWYCH AUDIOFILI  ( czytaj TOP MEN) w znaczeniu znanym wszystkim ze "Znaczy Kapitana" 

KUSZĘ WAS NICZYM SZATAN ! MAM W NOSIE KWESTIE RELIGIJNE - KAŻDY WYZNAJE CO CHCE BYLE NIE KRZYWIDZIŁ INNYCH I PROSZĘ EW. SATANISTĘ O UWZGLĘDNIENIE TEGO BOWIEM PRZYJMĘ OD NIEGO POKŁON, ZAŚ KAŻDY PRAWDZIWY SATANISTA DOBRZE WIE CO TO OZNACZA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie. Ponieważ mam pod opieką seniora, ograniczam kontakty do niezbędnego minimum. Może kiedyś jak minie pandemia wrócimy do Twojego zaproszenia. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, remak123 napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Ponieważ mam pod opieką seniora, ograniczam kontakty do niezbędnego minimum. Może kiedyś jak minie pandemia wrócimy do Twojego zaproszenia. Pozdrawiam

Bardzo dziękuję za odpowiedź Muszę zapewnić o bezpieczeństwie ze swojej strony  - ostatni test COVID był ujemny, a ja siedzę na tyłku w domu Zadzwoń proszę tam gdzie wiesz  - do mnie, zaproponuję Ci coś na całkiem serio - mam swoje doświaczenia w zakresie opieki nad seniorem a  że cały czas noszę smartwatcha czego nie lubię (sic) - duże i niewygodne - zatem nie powinienem przegapić połączenia Proszę w takim przypadku o SMS najdalej do rana

dotyczy wszystkich PRAWDZIWYCH W MOIM ZNACZENIU AUDIOFILÓW  ergo ludzi dla mnie doskonałych, zaś wyniknąć z tego może wyłącznie prywatne AudioVideo Show z noclegiem, żarciem i trwa do wytrzymania - gość ma prawo się wynieść, a gospodarz wyrzucić Gościa mówiąc mu po staropolsku to co każdy wie - uprzedzam zatem o swojej przyszłej (co nie daj Boże!) ewentualnej niegrzeczności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana awatara ma uświadomić jedynie że jestem KUSICIELEM. Proszę tego nie odbierać jako mojego zdjęcia oraz odrzucić inne poza pozytywnymi (o, lubi Templariuszy) ewentualne skojarzenia  Przepraszam za moje niezręczności ale po otrzymaniu PIT musiałem zażyć środki uspokajające i Wam radzę się w nie profilaktycznie zaopatrzyć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, notoryczny napisał:

Czy to się dzieje naprawdę ? Może to tylko film...

ignorować ? to tylko ZABAWA drogi koziołku-matołku

7 minut temu, Moontan napisał:

Wez D 3 tak conajmniej  10 000 mj i nie pisz glupot.......

całuj psa w nos - za diabła nie pomoże, a jak nie chcesz się bawić w MOIM WĄTKU proszę o wiadomość lub o dodanie mnie do listy ignorowanych, nie życzę sobie też podobnie nieżyczliwych rad (Kolega dobrze wie, co napisał i po co) Muszę pić teraz mleko -naprawdę uspokaja przed snem...

Pozostaję etc.etc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, notoryczny napisał:

Czy to się dzieje naprawdę ? Może to tylko film...

A  chodzi o co ? , że człowiek chce poznać innych o tych samych zainteresowaniach , ludzie na różnych forach umawiają się na rowery , baa na polowania i mają STRZELBY zgroza , dziwne te audiofilskie forum 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.05.2020 o 18:04, Pasqual napisał:

do wspólnego słuchania muzyki barokowej, mniej renesansowej i klasycystycznej, rocka  i wielu innych   [...]

Preferowany wiek okolice 40(plus minus 15)  lat - silny i pomoże przestawić grajki, słyszy i myśli wystarczająco inaczej niż ja

To mnie wyklucza - nie dźwigam obecnie.

L4 mam znacznie dłuższe (niestety), a ten barok byłby dość osobliwy dla mnie - (czy Lully też?) hehe.

Opiszcie relacje  po sesji i z posesji. Ciekawe, co z ewentualnego spotkania wyniknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, jarekb napisał:

A  chodzi o co ? , że człowiek chce poznać innych o tych samych zainteresowaniach , ludzie na różnych forach umawiają się na rowery , baa na polowania i mają STRZELBY zgroza , dziwne te audiofilskie forum 

DZIĘKUJĘ CI, AŻ MI SIĘ W OKU ZAKRĘCIŁO

3 minuty temu, xetras napisał:

To mnie wyklucza - nie dźwigam obecnie.

L4 mam znacznie dłuższe (niestety), a ten barok byłby dość osobliwy dla mnie - (czy Lully też?) hehe.

Opiszcie relacje  po sesji i z posesji. Ciekawe, co z ewentualnego spotkania wyniknie.

NIE SZKODZI, ZAPRASZAM DO SŁUCHANIA TEL NA PRV też i zdaje się że nawet kilka oper + super wykonania Mieszczanina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.