Skocz do zawartości
IGNORED

W trosce o wasze zdrowie i przyszłość.


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, soundchaser napisał:

Oczywiście. Tym rozumnym chcą wyłączyć, bo tym naiwnym i niekumatym przecież nie muszą.
W tym sęk, by ten cały ciemnogród przejrzał na oczy. Dlatego te milionowe demonstracje mają sens, o ile takie informacje w ogóle dotrą do tych słabo kojarzących sytuację na świecie.

Wiara, poglądy, wszystko rozgrywa się w umysłach ludzi. Kto w co wierzy, a w co nie wierzy. To ma wymiar niematerialny. Natomiast cała nasza komunikacja, kontakty międzyludzkie przebiegają w sposób materialny i wymagają wkładu fizycznego, siły. Tak jak pisanie tutaj, trzeba postawić litery. Think for yourself.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wiemy, że te gooowniane kagańce a właściwie nakaz ich zakładania jest niezgodny z prawem.

Często dla zwykłego "odpier**l się" zakładamy to na chwilę w sklepie, bo nie mamy czasu ani ochoty z "kimś" się użerać.

Ten "ktoś", ochroniarz czy pracownik np. banku, sklepu, urzędu też jest pod presją swojego przełorzonego. 

Aby taki nakaz był zgodny z praqem, musiałby być wprowadzony STAN WYJĄTKOWY tylko on "zamrarza" na określony czas konstytucję i jej nadrzędność.

Nie jakiś "stan pandemii" - to jest po prostu żałosna próba obejścia konieczności wprowadzenia Stanu Wyjątkowego. 

Wiadomo, że "ten" co to teraz trzyma realną władzę, mimo że nic nie podpisuje i za nic formalnie nie odpowiada i tak wtedy stanąłby w jednym rzędzie z "jednym takim generalem"

Tego się ten mały człowek boi i tego nie zrobił.

Oczywiście realność tej covido-bzdury nie uzasadnia, żadnego "stanu" ...nawet jak widać stanu podgorączkowego.

Bezobjawowa choroba?

To przypomina słynny sowiecki wynalazek bezobjawową chorobę psychiczną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,osobowosc-ma-wplyw-na-to--czy-przestrzegamy-zasad-podczas-pandemii-koronawirusa,artykul,02967794.html

 opinia warta poznania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, cir napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 opinia warta poznania

Jeżeli ktoś tutaj jest socjopatą, to jesteś nim Ty. Poglądy zawarte w artykule można by nazwać że są "na czasie", jeżeli faktycznie by istniała epidemia i realne zagrożenie dla czyjegoś zdrowia. Teraz mamy do czynienia z pseudo pandemią która zagraża społeczeństwom bardziej niż normalne choroby, ponieważ upośledza działanie społeczeństwa i rujnuje gospodarkę i niedługo nie będzie pieniędzy na służbę zdrowia, a emeryci za swoją emeryturę nie będą mogli kupić wystarczającej ilości jedzenie do przeżycia z powodu inflacji i rosnących cen. O lekach nie wspomnę. Dlatego ten kto nosi maskę teraz jest albo totalnie zmanipulowanym lemingiem, albo jest tchórzem, albo ma zbyt wiele problemów już i tak na głowie żeby jeszcze się użerać z sądem nie mając 500zł na mandat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

"Rozważmy teraz zakres moralnej i politycznej inwersji we współcześnie dominującej koncepcji rządu. Otóż, miast pozostawać obrońcą praw człowieka, rząd staje się ich najgroźniejszym gwałcicielem. Miast bronić wolności, rząd wprowadza niewolnictwo. Zamiast bronić ludzi przed tymi, którzy pierwsi stosują przemoc fizyczną, rząd sam inicjuje użycie przemocy fizycznej oraz przymusu, dowolną metodą i w każdej kwestii, jaką uzna za stosowną. Miast funkcjonować jako narzędzie obiektywności w stosunkach międzyludzkich, rząd stwarza nieludzkie, nielegalne władanie niepewności i strachu z użyciem nieobiektywnych praw , których interpretację pozostawia samowolnym decyzjom przypadkowych biurokratów.

Miast chronić jednych ludzi przed szkodliwymi skutkami wybryków innych, rząd rości sobie prawo do nieograniczonych wybryków. W ten oto sposób zbliżamy się w szybkim tempie do stadium inwersji ostatecznej, czyli takiego stadium, w którym rząd ma swobodę czynienia wszystkiego, czego zechce, podczas gdy obywatele mogą działać za przyzwoleniem."

https://wgogloza.com/idee/ayn-rand-natura-rzadu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cir napisał:

cos osobiscie zabolało jak widze

podmuchaj to przejdzie

Mnie zabolało? Niezbyt. Takiej psiej onetowej propagandy chyba nikt o zdrowych zmysłach już nie łyka. Musisz szukać jakichś bardziej godziwych materiałów, nie mylić z godnością medycznego naganiacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopóki Ustawa o stanie epidemii bodajze z 2011 roku przewidująca możliwość nakładania ograniczeń,  nie została zakwestionowana przez Trybunał Konstyrucyjny, to jest zgodna z konstytucją i wszelkie obostrzenia z niej wynikajace są zgodne z prawem, tak mi sie wydaje, ale prawnikiem nie jestem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cir napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 opinia warta poznania

Gdyby była pandemia to by nosił każdy, a mamy pandemię dmuchaną przez media nic więcej. Liczby mówią jasno taka umieralność i liczba zakażeń to nic w porównaniu z innymi chorobami i wirusami. Dlaczego by takiej pandemii nie zrobić z HIV? A mało tego na każdym kroku słyszy się o fałszowaniu wyników testów i umieralności gównie z innymi poważnymi schorzeniami. Powiem dosadnie, bo to trzeba już jasno mówić, kto idzie tym torem, to albo ma w tym interes i wciska ciemnotę albo jest zastraszony i ma mętlik w głowie, albo po prostu jest głupi i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, iro III napisał:

przełorzonego (...) zamrarza

Iro kochany...no nie przystoi Tobie...naprawdę nie przystoi. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cir napisał:

opinia warta poznania

Cóż. Opinia jak opinia. 

Otóż ci bohaterzy antymaseczkowi to socjopaci... czy jakoś tak. 

I co mi po zgrabnych nawet postach tu przez nich pisanych. W innych miejscach również zgrabnie inni autorzy przytaczają opinie odwrotne.

Niech się nikomu nie wydaje, że posiadł patent na prawdę.

Natomiast ja osobiście czuję się nieco obrażany. Noszę maseczkę ja prowadzę prace w zapylonych pomieszczeniach. Majsterkowanie, prace remontowe,... Zakładam maseczkę jak jestem w przychodni. Jak kichnę w mniejszym stopniu zanieczyszczam środowisko i druga osoba zdoła się odsunąć. Są na to obiektywne badania. 

Jak jest chłodno to od zawsze zasłaniam buzię bufem (kominem czy jak tam zwał). 

Więcej. Te okropne spiskujące rządy zakazały noszenia zakryć twarzy w ostatnich latach. Zapomnieli? 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, soundchaser napisał:

Iro kochany...no nie przystoi Tobie...naprawdę nie przystoi.

ee tam ...to najpewniej wirus jakiś.

niemniej czytających (i język polski) "pżepraszam". ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Zmień kabel do klawiatury.

ale...klawiaturę mam wirless...

a tamto ? to było z pracy na smarkfonie, no kurde nie zawalę na smarkfona przecież...idę do kąta. ?

 

eeeee szukając 'mordek' trafiłem na nową (!) - zauważyliście ją już? - ?  jprd!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

ale...klawiaturę mam wirless...

No to, to kuźwa... Uważasz, że kable nie grają!?

Zawsze jest jakiś kabel. Może ten od bateryjki do płytki. Musisz założyć wątek w zakładce Hi-End. Koledzy coś podpowiedzą. 

Albo może wymień chociaż elektrolity. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, iro III napisał:

ciężko mi teraz pisać...bo klęczę na grochu

Już powstań z kolan, bo sobie rzepki uszkodzisz.
Ja Ci takiej pokuty nie zadałem. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzegorz7 napisał:

Cóż. Opinia jak opinia. 

Otóż ci bohaterzy antymaseczkowi to socjopaci... czy jakoś tak. 

I co mi po zgrabnych nawet postach tu przez nich pisanych. W innych miejscach również zgrabnie inni autorzy przytaczają opinie odwrotne.

Niech się nikomu nie wydaje, że posiadł patent na prawdę.

Natomiast ja osobiście czuję się nieco obrażany. Noszę maseczkę ja prowadzę prace w zapylonych pomieszczeniach. Majsterkowanie, prace remontowe,... Zakładam maseczkę jak jestem w przychodni. Jak kichnę w mniejszym stopniu zanieczyszczam środowisko i druga osoba zdoła się odsunąć. Są na to obiektywne badania. 

Jak jest chłodno to od zawsze zasłaniam buzię bufem (kominem czy jak tam zwał). 

Więcej. Te okropne spiskujące rządy zakazały noszenia zakryć twarzy w ostatnich latach. Zapomnieli? 

 

 

 

Bronisz się sam przed sobą? Noszenie maseczki ze względu na pył w pracy to jest zupełnie inny temat, dobrze o tym wiesz. I kable audio też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Natomiast ja osobiście czuję się nieco obrażany. ... Zakładam maseczkę jak jestem w przychodni. Jak kichnę w mniejszym stopniu zanieczyszczam środowisko i druga osoba zdoła się odsunąć. Są na to obiektywne badania. 

och jej, cóż za poprawna dbałość o lepsze samopoczucie, aż kichłem se ze wrażenia.

Poprawny oportunizm i wciągane z rana rurki, to iście męska przywara. Są na to obiektywne badania, lecz z deka innym wnioskiem.

Kiedy odsłuchasz komunikat o trzymaniu palca w dupie, też będzie to tylko na chwilkę, by inni mogli poczuć się bezpieczniej. Bo w kupie raźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

"po prostu i zwyczajnie wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie, taki stan ducha, że chce to mieć, ponieważ jest to dla mnie niezwykle ważne"...

Ciekawa sprawa; w pierwszych dniach cyrku o znanej nazwie, zaraza śmiertelna powalała ludzi na ulicach, chodnikach, po czym, przepoczwarzyła się w medialny horror, by wreszcie stać się czymś szczególnie pożądanym, wręcz modnym jak np. majtki z niespodzianką. Kto będzie zwlekał ze spełnieniem zapotrzebowania, będzie postrzegany jako czarna owca, którego każde liczące się /zaszczepione i udokumentowane/ towarzystwo, potraktuje z odpowiednim namaszczeniem i wypędzi z kolejki, szturchnie w drzwiach, lub ostentacyjnie skopie odmieńca.

Warto usłyszeć, co mówi ktoś, w pierwszych minutach filmiku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2020 o 15:55, kazik-t napisał:

"chcemy byście pozostali w domach i to jest to, co eksperci administracyjni od was chcą, chcemy abyście słuchali urzędników administracyjnych..."

Drugie zamknięcie gospodarki podobno małych i średnich firm to już tam praktycznie nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zamykanie czy otwieranie, to efekt "przy okazji", jednak dla mas, najważniejszy. To główny czynnik sterowania. Stwórz  możliwość, przyzwyczaj i zabieraj z tego po części lub zniszcz wszystko. Każdy zauważy, że dzieje się źle, ale przyzwyczajenie i uzależnienie, jest silniejsze. Zabranie czegoś, co służyło wiele lat, jest jak wyrwanie wątroby. Stąd godzenie się na nowe uciążliwości, byleby zachować część starego lub przyswajanie nowego,  podobnie "służącego" i "wygodnego". I tak w kółko.

Niby ludzie są wykształceni, ale wpajana im, nomen omen, głupota, którą cenią jako własną mądrość, każe im odbierać bodźce, jako źródło własnych doznań. To coś, jak włączanie kurom światła, by się częściej niosły.

Kurom wydaje się, że często świecące "słońce" jest częścią ich właściwie działającego świata. Doznania większości ludzi są podobne.

Zestawiając aktualnie sprzedawaną narrację:

"wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie, taki stan ducha, że chce to mieć,"

""chcemy byście pozostali w domach i to jest to, co eksperci administracyjni od was chcą,"

i do tego, dzień w dzień ubogacaną "właściwymi" wiadomościami, widać jak na dłoni, że ci, od włączania światła, działają w pocie czoła, zaś ludzie niosą jajka i robią z siebie jaja.

Czy odzwyczaisz kurę znoszenia jajek tłumacząc jej, że ktoś jej w tym pomaga? Ostatecznie, jest to jej biologiczna przypadłość. A to, gdzie zniesie i to, co się przy okazji dzieje, jest mniej lub wcale ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Zaczyna docierać. Najlepiej trafia, kiedy temat bezpośrednio dotyka "swoich".

"Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Maria Siarkowska pokazała na Twitterze jak wyglądają ręce jej córki po tygodniu dezynfekcji w szkole. – To istne szaleństwo."

https://esanok.pl/2020/tak-wygladaja-rece-dziecka-po-tygodniu-dezynfekcji-w-szkole-foto-00e7ts.html

I tu, praktyka również pokazuje swoje działanie;

"Troje dzieci poniżej 4. roku życia poddanych zostało pilnym operacjom z tego powodu - informuje Francuskie Towarzystwo Okulistyczne (SFO), ostrzegając przed możliwymi uszkodzeniami oczu u dzieci spowodowanych przez środki dezynfekujące.

"Musimy być niezwykle ostrożni" - zaleca profesor Eric Gabison ze szpitala Fundacji Rothschilda. "Odklejenie rogówki może trwać zaledwie 30 sekund, jeśli substancja zawierająca 20 proc. alkoholu dostanie się do oka."

https://www.onet.pl/?utm_source=prawda2.info_viasg_medonet&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=411a48a4-1739-41c9-a940-3037978586c7&sid=4e9b6959-4f88-4e8b-9613-65de7438fe5a&utm_v=2

 

Ale to wszystko minie.

Zgodnie z planem, wdrożone zapotrzebowanie uwolni wszystkich od uciążliwości zakładania szmat, destrukcji skóry rąk i innych obrażeń towarzyszących. Nagle okaże się, że to wszystko stanie się zbędne, bo zastąpione szczególnego rodzaju aplikacją, uwalniającą ludzi od trosk i obawy o swoje zdrowie i życie.

Mityczny wirus, tak szybko przestanie być groźny, jak szybko przestał powalać śmiercią ludzi na ulicach, co przecież kamery nagrały i w tv pokazały. Więc to była prawda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.