Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilski Switch?


Artistplant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, pmcomp said:

U mnie fiber pogarszał dźwięk.

U mnie wpięty pomiędzy dwa etherregen dawał ogromna szczegółowość, ale wysuszał i dzwiek stawał się nieznośny. Natomiast w przypadku polaczenia etherregen z X1, to nie wyobrażam sobie użyć czegokolwiek innego.

 

3 hours ago, NRK said:

Takie rzeczy to się robi na zarządzalnych switach a nie na  routerach. 

Poczytaj o izolacji portów czy też o vlanach. 

 

Możliwe, dlatego na razie nie podejmuje żadnej pochopnej decyzji w przypadku swojego systemu. Wiem, ze wielu ludzi używa zarządzalnych routerów lub switchy kaskadowo i separacje ze źródłem wifi traktują priorytetowo.
Szukam kogoś, kto mi to wytłumaczy, zaprojektuje i wykona.

3 hours ago, pmcomp said:

I ile kasy zaoszczędzone.

Możliwe, ze wiele wydatków jest zbędnych. Wcześniej już wspomniałem, ze Shunyata omega zawisła na kołku, a 10 metrowy kabel LAN za 20$ po zmianie routera/modemu, dał zdecydowanie lepszy efekt niż omega wpięta z kombajnu wifi do etherregen.

 

 

Dla naukowców i pomniejszych mierniczych.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

C2A6CD1C-4C4C-4EF6-B0C7-95E98EFF8EF3.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Seth_A_Rider napisał:

Dla naukowców i pomniejszych mierniczych.

Hmmm nie wiem do której grupy się zaliczyć 😋

Ma ktoś doświadczenie ze zmiana routera na puma 6 na inny? 

Bo jak się okaże że gra gorzej na routerze bez pingolagów to mnie trafi 🤪

I jeszcze jedno - ktoś zauważył wpływ wyłączenia Upnp w sieci na responsywnosc Tidal connect, streamera itp? Albo na jakość? Bo u mnie po zmianie mam wrażenie że przesuwa zanim palcem ekranu komórki dotknę - znacznie szybciej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Szukam kogoś, kto mi to wytłumaczy, zaprojektuje i wykona

W czym ty widzisz problem.

Kupujesz w Brinecie dwa drayteki 2962 plus nawet podstawowy Switch 1282 i Access point 912. 

Wydając 10 koła, chłopaki z tej firmy w ramach dbałości o klienta zrobią ci cokolwiek chcesz.

Oczywiście przy dwóch routerach musisz mieć dwóch dawców neta.

Mi to zrobili zdalnie w 2 godziny, z tym że część rzeczy była już zrobiona gdy sprzęt kupowałem od nich. 

Odpuściłbym tylko konfiguracje serwera DNS. Własny serwer DNS pihole jakoś lepiej mi pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden modem i jednego dostawce. Potrzebuje cztery, możliwe ze nawet pięć routerów. Jeden programowalny bez wifi master do audio i pozostałe drugorzędne z wifi na domowe potrzeby. Nie mam zamiaru bawić się w ustawianie samemu czegokolwiek bo wiem, ze na koniec zostanę bez netu i docelowo zapłacę za „nagła potrzebę” komukolwiek.
Nie znalazłem nikogo, kto ustawiały network specyficznie pod audio streaming, wiec chce o tym więcej poczytać.
Wiem, ze jest możliwe, ze niepotrzebnie komplikuje prostą sprawę, ale mam kaprys i czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Seth_A_Rider

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Mam jeden modem i jednego dostawce. Potrzebuje cztery, możliwe ze nawet pięć routerów.

Po co ci 5 routerów skoro masz jednego dostawcę?

Z tego co widzę, to nawet światełko nie pali się w tunelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Switch i router wpływa na  brzmienie systemu audio tak samo jak włączenie żarówki w Los Angeles na system audio w Warszawie. O temperaturze na Wenus nawet szkoda wspominać, bo przecież ma ona zasadnicze znaczenie.

Podczas pełni Księżyca nie należy słuchać muzyki, bo elektrony w interkonektach płyną za wolno.

Przed włączeniem systemu należy oięć razy obrócić wtyczkę w gniazdku i złożyć stosowny pokłon w stronę portretu Pacuły, który to portret jest obowiązkowym wyposażeniem każdego pokiju odsłuchowego szanującego się audiofila.. Jego brak powoduje, że akustyka staje się sucha i pełna pogłosów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, NRK napisał:

Kolego z tego z widać, to tu jest problem by odróżnić switch od routera

 

1 godzinę temu, bum1234 napisał:

Switch i router wpływa na  brzmienie systemu audio tak samo jak włączenie żarówki w Los Angeles na system audio w Warszawie. O temperaturze na Wenus nawet szkoda wspominać, bo przecież ma ona zasadnicze znaczenie.

Podczas pełni Księżyca nie należy słuchać muzyki, bo elektrony w interkonektach płyną za wolno.

Przed włączeniem systemu należy oięć razy obrócić wtyczkę w gniazdku i złożyć stosowny pokłon w stronę portretu Pacuły, który to portret jest obowiązkowym wyposażeniem każdego pokiju odsłuchowego szanującego się audiofila.. Jego brak powoduje, że akustyka staje się sucha i pełna pogłosów.

tak mnie zastanawia, czy wam sprawia przyjemność wtrącanie swoich paru groszy i wyśmiewanie przekonań, ciekawosci czy też może nawet wiary czytających tu osob? Jesli temat was nie interesuje, czy też irytuje, to może warto przeskoczyć na inny temat? Wszyscy będą zadowoleni.

Tylko tyle i aż tyle. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

 

tak mnie zastanawia, czy wam sprawia przyjemność wtrącanie swoich paru groszy i wyśmiewanie przekonań, ciekawosci czy też może nawet wiary czytających tu osob? Jesli temat was nie interesuje, czy też irytuje, to może warto przeskoczyć na inny temat? Wszyscy będą zadowoleni.

Tylko tyle i aż tyle. 😉

Zorganizuj u siebie slepe testy, ja przyjade i bede zmienial konfiguracje, ty czy wy bedziecie sluchac waszej muzy.

Wtedy poznamy golasa.

Wyniki upublikujemy. 

Tylko tyle i az tyle 😉 .

14 godzin temu, NRK napisał:

 

Oczywiście przy dwóch routerach musisz mieć dwóch dawców neta.

 

Sa routery, ktore obsluza dwoch dostawcow internetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pmcomp napisał:

Zorganizuj u siebie slepe testy, ja przyjade i bede zmienial konfiguracje, ty czy wy bedziecie sluchac waszej muzy.

Wtedy poznamy golasa.

Wyniki upublikujemy. 

Ale ja nie mam takiej potrzeby. Naprawdę.

I ja nie pisze o moich odczuciach do Ciebie czy też do kolegow Bum1234 czy też NRG. Są tu osoby które temat interesuje i chcą o nim poczytać. 

Nie musicie tu spoglądać i czytać naszych przemyśleń. Są inne równie ciekawe tematy, które napewno znajdą Twoje jak i pozostałych kolegow zainteresowanie. Nie ma sensu nawracać nas i robic kolejnych krucjat. Po co? Nie szkoda waszego czasu? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Mikelas76 said:

 

tak mnie zastanawia, czy wam sprawia przyjemność wtrącanie swoich paru groszy i wyśmiewanie przekonań, ciekawosci czy też może nawet wiary czytających tu osob? Jesli temat was nie interesuje, czy też irytuje, to może warto przeskoczyć na inny temat? Wszyscy będą zadowoleni.

Tylko tyle i aż tyle. 😉

A co cię tak zastanawia?

Nie wiesz, że switche i routery działają w innej warstwie, która z audio nie ma nic a nic wspólnego?

Nie wiesz?

To poczytaj sobie.

Cały ten wątek jest znakomitą ilustracją zasady "nie wiem, ale się wypowiem", jakże często stosowanej przez brać audiofilską 😄

I żadne ślepe testy nie są tu potrzebne, bo sprawa jest oczywista. Szkoda, że nie dla każdego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mikelas76 napisał:

Ale ja nie mam takiej potrzeby. Naprawdę.

I ja nie pisze o moich odczuciach do Ciebie czy też do kolegow Bum1234 czy też NRG. Są tu osoby które temat interesuje i chcą o nim poczytać. 

Nie musicie tu spoglądać i czytać naszych przemyśleń. Są inne równie ciekawe tematy, które napewno znajdą Twoje jak i pozostałych kolegow zainteresowanie. Nie ma sensu nawracać nas i robic kolejnych krucjat. Po co? Nie szkoda waszego czasu? 

Alez ja pisze tu takze o swoich testach. Widocznie nie raczyles przeczytac. 

BTW propagowanie waszych przemyslen nie majacych technicznego uzasadnienia i dowodów w postaci slepych testow jest … SZKODLIWE i wprowadza ludzi w blad i nakreca biznes branzy, ktora to czyta i zaciera ręce. A wy sie do tego przyczyniacie.

Wszystko siedzi w waszych glowach. Udowodnienie wlasnej tezy dobrze wydanych pieniedzy. Wtedy slychac.

Powtorze … slepy test obnazy wszystko, np. wplyw na dzwiek kabelkow zasilajacych DC. Proponowalem ich wyznawcom slepy test, cisza jak po smierci organisty. Jak w sekcie.

🙂 

 

PS. proponuje zaczac od slepych testow materialu 16/44 i 24/192 wykonanych z tego samego materialu zrodlowego. Jak uslyszycie roznice to przejdziemy dalej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, pmcomp napisał:

Sa routery, ktore obsluza dwoch dostawcow internetu

Wiem, ale jest jeszcze coś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, NRK said:

Kolego z tego z widać, to tu jest problem by odróżnić switch od routera. 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
To jest switch, czy producent się po prostu pomylił nazywając urządzenie routerem?

Mam takie dwa i nie wystarczają nawet na cały dom.
Pozostaje ogród i basen, wiec prawdopodobnie bede potrzebował kolejne dwa i jeden dodatkowy do audio.

Dostawca internetu nie ma nic do twojego networku i ilości twoich routerów czy switchy. Aktywuje twój modem, a reszta należy do ciebie. Przynajmniej w USA tak jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

….be still and know….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, NRK napisał:

Wiem, ale jest jeszcze coś lepszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Może innego. To zapewnia redundancję w instytucjach kluczowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

Może innego. To zapewnia redundancję w instytucjach kluczowych.

No wiesz, ale wtedy by mówili, że mają dwa razy więcej zer i jedynek.🤣🤣🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Seth_A_Rider napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
To jest switch, czy producent się po prostu pomylił nazywając urządzenie routerem?

Mam takie dwa i nie wystarczają nawet na cały dom.
Pozostaje ogród i basen, wiec prawdopodobnie bede potrzebował kolejne dwa i jeden dodatkowy do audio.

Dostawca internetu nie ma nic do twojego networku i ilości twoich routerów czy switchy. Aktywuje twój modem, a reszta należy do ciebie. Przynajmniej w USA tak jest.

A nie lepiej jeden router, iles tam switchy ile potrzeba (z PoE oczywiście) i odpowiednia liczba access pointów dających transfer nawet do 3000 Mbpsów?

Popatrz tutaj, produkty dostepne na całym świecie: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mają już sprzęt do LAN na 10 GbE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wszystko ładnie widać 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bum1234 napisał:

A co cię tak zastanawia?

Nie wiesz, że switche i routery działają w innej warstwie, która z audio nie ma nic a nic wspólnego?

Nie wiesz?

To poczytaj sobie.

Cały ten wątek jest znakomitą ilustracją zasady "nie wiem, ale się wypowiem", jakże często stosowanej przez brać audiofilską 😄

I żadne ślepe testy nie są tu potrzebne, bo sprawa jest oczywista. Szkoda, że nie dla każdego.

Tak wiem że switche i routery dzialaja w innej warstwie. Ale co z tego? Powtórzę, pisze do osób które to interesuje. Nie muszę być informatykiem żeby tu się wypowiadać, prawda? 

I masz rację nie są tu potrzebne żadne ślepe testy. 

31 minut temu, pmcomp napisał:

Alez ja pisze tu takze o swoich testach. Widocznie nie raczyles przeczytac. 

Czytalem. Ale nie musisz pisać i psuć wątku skoro nie zgadzasz się z 90% zawartości tego tematu

 

33 minuty temu, pmcomp napisał:

BTW propagowanie waszych przemyslen nie majacych technicznego uzasadnienia i dowodów w postaci slepych testow jest … SZKODLIWE i wprowadza ludzi w blad i nakreca biznes branzy, ktora to czyta i zaciera ręce. A wy sie do tego przyczyniacie.

Wszystko siedzi w waszych glowach. Udowodnienie wlasnej tezy dobrze wydanych pieniedzy. Wtedy slychac.

Powtorze … slepy test obnazy wszystko, np. wplyw na dzwiek kabelkow zasilajacych DC. Proponowalem ich wyznawcom slepy test, cisza jak po smierci organisty. Jak w sekcie.

Nie widzisz że nikt nie chce Twoich ślepych testów? Daj się ludziom bawić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NRK napisał:

I jak wszystko ładnie widać 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zarządzanie tym systemem jest super.

1 minutę temu, Mikelas76 napisał:

 

 

Nie widzisz że nikt nie chce Twoich ślepych testów? Daj się ludziom bawić.

 

Ależ bawcie się, szczególnie w tych czasach ... tylko nie wsciskajcie ludziom kitów i nie piszcie niesprawdzonych rzeczy. Bo WAM SIĘ TYLKO WYDAJE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, Mikelas76 said:

Tak wiem że switche i routery dzialaja w innej warstwie. Ale co z tego? Powtórzę, pisze do osób które to interesuje. Nie muszę być informatykiem żeby tu się wypowiadać, prawda? 

Nie musisz. Ale jeśli opowiadasz bajki, to nie dziw się, że ktoś posiadjący odpowiedni zasób wiedzy zwróci ci uwagę. Po co wprowadzać ludzi w błąd i prowokować ich do marnowania czasu na coś co zupełnie nie ma sensu?

 

Nie tłumacz tego zabawą, bo są tacy i to całkiem spora ilość, którzy te bujdy traktują ze śmiertelną powagą.

A są bezczelnie wykorzystywani przez różnych oszustów a la Marcin_gps.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mikelas76 napisał:

Ale nie musisz pisać i psuć wątku skoro nie zgadzasz się z 90% zawartości tego tematu

 

 

Ależ mogę, mamy wolny kraj. Podobnie jak i ty.

Tylko ja piszę rzetelnie, a ty o swoich wyimaginowanych wnioskach z subiektywnych odsłuchów nie mających nic wspólnego z rzetelną wiedza i testami. Ot taka mała różnica.

Przykład: weź na stół pomiarowy kilka super zasilaczy 12V powiedzmy 3A i dokonaj pomiarów ich parametrów, a potem wskaż najlepszy twoim zdaniem. POMIARÓW !!! Z uzyciem laboratoryjnego sprzetu pomiarowego, a nie twoich uszu. One są dobre tylko twój procesor jest słaby. Czyli twój mózg. O podpowiada ci rzeczy, które chcesz usłyszeć, a nie te które słyszysz.

Kumasz już ???

 

A potem dokonaj pomiarów switchy, kabli LAN, routerów i innych elementów sieciowych. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bum1234 napisał:

Nie musisz. Ale jeśli opowiadasz bajki, to nie dziw się, że ktoś posiadjący odpowiedni zasób wiedzy zwróci ci uwagę. Po co wprowadzać ludzi w błąd i prowokować ich do marnowania czasu na coś co zupełnie nie ma sensu?

Nie opowiadam bajek, mówię o tym co slysze. Martwisz o cudzy czas? Na Twoim miejscu martwiłbym się ze nie słyszę tak dobrze jak inni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oszustwo jest przestępstwem i to, że ci ludzie nie są ścigani wynika tylko i wyłącznie z braku zaangażowania służb w te sprawy ze względu, jak się to pięknie nazywa "małą szkodliwość społeczną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, pmcomp napisał:

Zarządzanie tym systemem jest super.

Idealne nie jest, wymaga ciągle uruchomionego kontrolera czy to unifikey czy też na innej maszynie.

Ja mam to uruchomione na synology w kontenerze Docker.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmcomp napisał:

Ależ mogę, mamy wolny kraj. Podobnie jak i ty.

Możesz, ale po co psuć nam zabawe? Życie jest dość skomplikowane. 

 

2 minuty temu, pmcomp napisał:

Tylko ja piszę rzetelnie, a ty o swoich wyimaginowanych wnioskach z subiektywnych odsłuchów nie mających nic wspólnego z rzetelną wiedza i testami. Ot taka mała różnica.

Tak, pisze o swoich wnioskach. 

 

2 minuty temu, pmcomp napisał:

Przykład: weź na stół pomiarowy kilka super zasilaczy 12V powiedzmy 3A i dokonaj pomiarów ich parametrów, a potem wskaż najlepszy twoim zdaniem. POMIARÓW !!! Z uzyciem laboratoryjnego sprzetu pomiarowego, a nie twoich uszu. One są dobre tylko twój procesor jest słaby. Czyli twój mózg. O podpowiada ci rzwczy, które chcesz usłyszeć, a nie te które słyszysz.

Alez ja się tu dobrze bawię i nie chce tego zamieniać w laboratorium. Muzyka to przyjemność i niech tak zostanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Mikelas76 said:

Nie opowiadam bajek, mówię o tym co slysze. Martwisz o cudzy czas? Na Twoim miejscu martwiłbym się ze nie słyszę tak dobrze jak inni.

Cały problem w tym, że audifoile nie rozumieją jak wygląda proces słyszenia. To nie jest tak, że ucho jest mikrofonem, z którego sygnał jest dostarczany wprost do świadomości. Proces jest dużo bardziej złożony, bo po drodze informacja z narządu słuchu jest przetwarzana w oparciu o inne zmysły i przede wszystkim pamięć. Powoduje to różne efekty. Ten fakt jest znany od bardzo dawna. Dlatego jeśli chcemy rzetelnie sprawdzić wpływ jakiegoś zjawiska na sygnał, robimy to aparaturą pomiarową, która zawsze działa tak samo i nie ulega nastrojom, informacjom od innej aparatury itp, itd.

W wypadku switcha sytuacja jest oczywista i każdy kto potrafi myśleć i ma odrobinę wiedzy (nie musi być ekspertem) wie, że to co postuluje się w tym wątku to zwyczajne bzdury do wykorzystania przez różnych naciągaczy/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bum1234 napisał:

Nie tłumacz tego zabawą, bo są tacy i to całkiem spora ilość, którzy te bujdy traktują ze śmiertelną powagą.

A ty jesteś takim altruistą i chcesz wszystkim pomoc? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , ale staram się nie szkodzić. A ty robisz to właśnie świadomie lub nie.

POoza tym drażni mnie zalew głupoty spowodowany brakami w edukacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bum1234 napisał:

W wypadku switcha sytuacja jest oczywista i każdy kto potrafi myśleć i ma odrobinę wiedzy (nie musi być ekspertem) wie, że to co postuluje się w tym wątku to zwyczajne bzdury do wykorzystania przez różnych naciągaczy

Byc moze switch nie wnosi za duzo, ja mam zwykly podstawowy który ma zasilacz liniowy. I tyle w temacie. A zasilacz daje i wnosi roznice soniczna. 

 

2 minuty temu, bum1234 napisał:

Cały problem w tym, że audifoile nie rozumieją jak wygląda proces słyszenia. To nie jest tak, że ucho jest mikrofonem, z którego sygnał jest dostarczany wprost do świadomości. Proces jest dużo bardziej złożony, bo po drodze informacja z narządu słuchu jest przetwarzana w oparciu o inne zmysły i przede wszystkim pamięć. Powoduje to różne efekty. Ten fakt jest znany od bardzo dawna. Dlatego jeśli chcemy rzetelnie sprawdzić wpływ jakiegoś zjawiska na sygnał, robimy to aparaturą pomiarową, która zawsze działa tak samo i nie ulega nastrojom, informacjom od innej aparatury itp, itd

I chcesz wszystkich uratować przed nimi samymi? 

Chwalebne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.