Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilski Switch?


Artistplant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, pmcomp napisał:

jeśli to co napisałeś potwierdzisz własnym ślepym testem jak napisałem to przyznam ci rację. Na tą chwilę nie mogę, a sam nie prowadziłem takich testów pomimo tego, że od zawsze do audio/video mam oddzielny obwód i oddzielną linię z tablicy bezpieczników.

Co ty, nie bede robil tego z zona bo by sie skonczylo warczeniem ze jej wylaczam lodowke i resetuje zegary w innych urzadzeniach 🙂

To skoro nie wierzysz w sens takiego przedsiewziecia to po co robiles to na odrebnej linii?

Ja wiem ze to ma sens ale skutek nie jest jakis porazajacy, powtorze, spodziewalem sie wiekszych wodotryskow. Specjalnie ryc salon i inne pomieszczenia to nie, ale prz okazji to TAK!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sly30 napisał:

Zmień hobby, bo nie masz o nim pojęcia, albo jesteś już kompletnie głuchy. Wzmacniacze Passa grają dopiero po 2h, Vitusy potrzebują minimum 1h. A cyfrowe sprzęty jak DAC-i nawet wiele godzin. 

Bo TY tak powiedziałeś?

Skąd wiesz? Mój Pass gra po ok. 30-40 minutach.

 

Poza tym w opisanym przeze mnie ślepym teście nie ma znaczenia po jakim czasie gra tylko jak gra po 30-o sekundowej przerwie zasilania, a jeżeli gra po niej gorzej (co też nalezy sprawdzić w slepym teście, ręczę że polegniesz) to po jakim czasie od ponownego włączenia gra "tak samo". Ty zapewne będziesz twierdził że po kolejnej godzinie, dwóch a może i czterech?

He, he, he ...

 

Ale jako niepraktykujący ale wierzący katolik-elektronik możesz dokonać własnego doświadczenia. Potrzebujesz elektroniczny miernik temperatury (im droższy tym zazwyczaj lepszy i bardziej dokładny) i jakiś wzmacniacz lampowy. Jak nie masz to jakiś zasilacz liniowy albo nawet żarówka z włóknem wolframowym. Włącz te sprzęty, możesz poczekać nawet ze 4 godziny, zmierz temperaturę na anodzie lampy zasilającej wzmaka lampowego albo na anodzie lampy mocy (jak wiesz co to i gdzie są anody 🙂 ), na obudowie stabilizatora zasilacza liniowego (jak wiesz który to jest) albo na główce zwykłej żarówki (to raczej powinieneś wiedzieć bo nawet moja wierząca babcia wie 🙂 ), jak wcelujesz to na mocowaniu włókna. A potem wyłącz te sprzęty i włącz ponownie po 30-u sekundach i dokonaj ponownych pomiarów.

I podaj nam wyniki pomiarów ... chętnie zobaczymy czy a jeżeli tak to o ile procent się różnią.

🙂 

A jesli sie różnią to możesz jeszcze sprawdzić po jakim czasie wrócą do 100%. To pozwoli nam okreslić jaki czas ma słuchacz na ponowny odsłuch kolejnej linii zasilającej po przełączeniu na nią.

 

13 minut temu, Mikelas76 napisał:


🙂

To skoro nie wierzysz w sens takiego przedsiewziecia to po co robiles to na odrebnej linii?

 

Bardzo prosta odpowiedź ... żeby mieć oddzielne zabezpieczenie na tablicy bezpieczników. W swoim domu mam ok. 60-u osobnych obwodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

Bardzo prosta odpowiedź ... żeby mieć oddzielne zabezpieczenie na tablicy bezpieczników. W swoim domu mam ok. 60-u osobnych obwodów.

W sumie ma to sens, gdybym sam sie budowal tez bym zrobil podobnie, a tak d*bil deweloper polaczyl mi na dole rolety z gniazdkami, juz nie mialem sil i czasu tego naprawiac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

ja mam 12mb kabla gigawatta, od nich tez bezpiecznik, calosc do gniazdek furu ncf. Jest poprawa, ale spodziewalem sie wiecej. Moze kwestia czego oczekujesz.

 

Może, ja mam kilkanaście metrów Neotecha bezpośrednio od złącza, bez żadnych bezpieczników i gniazdo Furu to topowe. Gigawat ten ich instalacyjny za około stówkę ?? to może być trochę przyczyna, bo szału nie ma z tym przewodem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kaviter napisał:

Może, ja mam kilkanaście metrów Neotecha bezpośrednio od złącza, bez żadnych bezpieczników i gniazdo Furu to topowe. Gigawat ten ich instalacyjny za około stówkę ?? to może być trochę przyczyna, bo szału nie ma z tym przewodem

mamy to samo gniazdo chyba 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

kabel ten od bezpiecznika do podwojnego gniazdka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No kabel neotech byl juz dla mnie ciut za drogi 😉

Nie zrozum mnie zle, ja jestem zadowolony i slysze roznice, po prostu spodziewalem sie chyba za duzego efektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Seth_A_Rider napisał:

Każdy element, od bezpiecznika na skrzynce, przez gniazdka, listwy sieciówki do kabla dc.

No, jo.

Zasilanie jest NajWażniejsze ale nie te pierdoły, tylko ZASILACZ danego uządzenia.

17 godzin temu, Mikelas76 napisał:

zrobilem odrebna linie audio na odrebnym bezpieczniku

On ta linia jest na odrębnej fazie, do której nic innego nie jest włączane?

Przez ten (zapewne super for audio) bezpiecznik i tak masz galwaniczne połączenie z cała resztą w domu.

2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

ja mam 12mb kabla gigawatta, od nich tez bezpiecznik, calosc do gniazdek furu ncf. Jest poprawa, ale spodziewalem sie wiecej. Moze kwestia czego oczekujesz.

Jasne, to jest lepsze bo droższe i od firmy "for audio", no to musi być lepsze, nie ma byka, musi.

Oni się przecież lepiej znają...tak na wyciąganiu forsy od naiwnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sly30 napisał:

każdorazowe wyłączenie sprzętów z prądu, powoduje że po ponownym włączeniu do prądu, sprzęt dochodzi do siebie dłuższą chwile np 2-4h i dopiero po takim czasie, zaczyna w pełni grać

A jak wyłączysz na chwilę i włączysz, to jaki czas jest potrzebny do ponownego "wygrzania"? Też 2-4h? 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sly30 napisał:

Zmień hobby, bo nie masz o nim pojęcia, albo jesteś już kompletnie głuchy. Wzmacniacze Passa grają dopiero po 2h, Vitusy potrzebują minimum 1h. A cyfrowe sprzęty jak DAC-i nawet wiele godzin. 

Hahaha DAC wiele godzin...

Tranzystor 2 godziny - zmień dilera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, iro III napisał:

Hahaha DAC wiele godzin...

Kiedyś zapomniałem swojego DACa i Opale wyłączyć na noc. Następnego dnia po pracy wróciłem do domu, włączam muzykę i szczęka mi opadła jak to świetnie grało. 100% lepiej niż poprzedniego dnia. Przecież sprzęt wygrzewał się nie 4h, tylko ze 24. 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, iro III napisał:

Jasne, to jest lepsze bo droższe i od firmy "for audio", no to musi być lepsze, nie ma byka, musi.

Oni się przecież lepiej znają...tak na wyciąganiu forsy od naiwnych.

Po pierwsze moja forsa, po drugie jest lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Mikelas76 napisał:

Po pierwsze moja forsa, po drugie jest lepiej.

Po pierwsze jasne ... tylko od tego nie robi się lepiej z automatu.

A po drugie, jak zrobisz ślepy test jak opisałem to się dowiesz czy jest lepiej. Bo na razie tobie się wydaje, że jest lepiej. Bo przecież wydałeś kupę kasy więc nie może być gorzej. A to tak Panie nie działa 🙂 .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pmcomp napisał:

przecież wydałeś kupę kasy więc nie może być gorzej. A to tak Panie nie działa 🙂

nie przesadzajmy z ta kupa forsy. Cala linia z gniazdkiem lacznie to zaledwie 2300zl. To koszt 1/4 denafripsa pontusa, czy moze jeden kabel zasilajacy, albo kwadra średnich lampek do wzmaka. Zrobione raz i koniec, jesc nie wola.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikelas76 napisał:

nie przesadzajmy z ta kupa forsy. Cala linia z gniazdkiem lacznie to zaledwie 2300zl. To koszt 1/4 denafripsa pontusa, czy moze jeden kabel zasilajacy, albo kwadra średnich lampek do wzmaka. Zrobione raz i koniec, jesc nie wola.

Tylko proszę nie pisz więcej, że jest lepiej ... dlaczego, napisałem.

Napewno, jak widać, masz lepsze samopoczucie 🙂 .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pmcomp napisał:

Tylko proszę nie pisz więcej, że jest lepiej ... dlaczego, napisałem.

Jest 1000 razy gorzej. 

Taka wypowiedź lepiej zapewne Ci pasuje:) 

Albo inaczej. Wydaje się, że jest 1000 razy gorzej. 

Kurcze jacy wy mądrzy jesteście.  Normalnie skarbnica wiedzy. Nieomylna do tego. 

Ach. Aż się odechciewa coś tu pisać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pmcomp napisał:

masz lepsze samopoczucie 🙂

gdyby nawet .... to jest to bardzo pozytywne doznanie  i przyjemniej w takim stanie słucha się muzyki 🙂

1 minutę temu, sebgla napisał:

Aż się odechciewa coś tu pisać.

twardym trza być 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sebgla napisał:

Jest 1000 razy gorzej. 

Taka wypowiedź lepiej zapewne Ci pasuje:) 

Albo inaczej. Wydaje się, że jest 1000 razy gorzej. 

Kurcze jacy wy mądrzy jesteście.  Normalnie skarbnica wiedzy. Nieomylna do tego. 

Ach. Aż się odechciewa coś tu pisać. 

Coś źle napisałem? 

Napisałem, że nie wiadomo jak jest. Gorzej nie będzie, lepiej moim zdaniem tez niekoniecznie, warto to sprawdzić zanim publicznie zacznie się pisać achy i ochy.

Jak @Mikelas76 zrobi ślepy test to się przekona jak jest, narazie to czyste dywagacje.

11 minut temu, slawek.xm napisał:

gdyby nawet .... to jest to bardzo pozytywne doznanie  i przyjemniej w takim stanie słucha się muzyki 🙂

Taniej byłoby zapodać ćwierć litra. W tym przypadku starczy na jakieś 150 takich stanów 😉 . Pół litra mogłoby spowodować stan odmienny od oczekiwanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pmcomp napisał:

Tylko proszę nie pisz więcej, że jest lepiej ... dlaczego, napisałem.

Napewno, jak widać, masz lepsze samopoczucie

Jest lepiej, pisze to jeszcze raz. Niewiele ale jest lepiej. Ja naprawde nie potrzebuje robic slepych testow, a ty naprawde nie musisz tego czytac, wierzyc mi czy opiniowac sens takiej instalacji. Moze masz tak dobry system ze Ci "tito" kolejna modyfikacja toru, a moze masz tak kiepski sluch ze nie masz najmniejszych szans tego uslyszec. 

Ustalmy ze to jest moje zdanie, moje odczucia a Ciebie to nie interesuje wlasnie z tych powodow wymienionych wyzej. 

To jest takie proste koledzy, proponuje robic jak ja. Nie interesuje mnie temat gramofonow, plyt winylowych czy tasm to nie wchodze tam. Po co miałbym to robic? Truc doope tym ktorych to interesuje? Wywolywac klotnie i udowadniac wyzszosc kury nad jajkiem. Po co? Koledzy proponuje zadzialac przez analogie w tym temacie. Bedzie spokoj i bez bicia piany. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mikelas76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kaviter napisał:

 

Może, ja mam kilkanaście metrów Neotecha bezpośrednio od złącza, bez żadnych bezpieczników i gniazdo Furu to topowe. Gigawat ten ich instalacyjny za około stówkę ?? to może być trochę przyczyna, bo szału nie ma z tym przewodem.

No ale co ma być, tam za bardzo nie ma co ten szał robić! "głupi" przemysłowy Helukabel nie wiem czy nie lepiej zagra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, pmcomp napisał:
Godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Po pierwsze moja forsa, po drugie jest lepiej.

Po pierwsze jasne ... tylko od tego nie robi się lepiej z automatu.

A po drugie, jak zrobisz ślepy test jak opisałem to się dowiesz czy jest lepiej. Bo na razie tobie się wydaje, że jest lepiej. Bo przecież wydałeś kupę kasy więc nie może być gorzej. A to tak Panie nie działa 🙂 .

 

A jak byś zrobił taki ślepy test?

Za każdym razem wypruwalbyś instalację na drucie Gigawatta i w to miejsce układał nową na drucie z OBI?

😁

Qrwa te ślepe testy wam spać nie dają, kobity szukałeś na całe życie też w ślepych testach?

Ja pier**le, co za ....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

Pisałem kiedyś o własnych ślepych testach materiału cyfrowego zrobionego z analogowej taśmy matki aby byłą pewność, że próbki cyfrowe są z tego samego źródła. Nie odróżniono próbek od 16/44 do 24/192 czy DSD128.

 

Podobnie tutaj. Moje doswiadczenie nie jest prawdą absolutną.

Ale … jakos NIKT z forum nie przeprowadzil podobnego doswiadczenia na wlasnym sprzecie i na wlasne i swoich znajomych uszy i … nie zanegował moich wyników i tego nie opisał.

Ale wszyscy z uporem maniaka twierdzą, ze pliki hi-res graja lepiej od zwyklych 16/44, a im ten hi-res jest wyższy tym lepiej.

Dlaczego tak jest?

Bo trudno sie przed samym sobą przyznać, ze cos co sądzilismy wczesniej nie jest prawdą, ze ktos inny wciskal nam kit i sprzedawał nam goowno owiniete w zloty papierek jako sw. Grala i ze stracona kase moglismy wydac na cos innego. Halo, obudźcie się … tak działa branza audio, branza muzyczna, tak dziala caly swiat.

Nieprawdaż?

😉

Ja spojrzałem w lustro i przyznalem sie bez bicia ale … nie bylo latwo i Was troche rozumiem 🙂 .

 

 

 

9 minut temu, sir.jax napisał:

A jak byś zrobił taki ślepy test?

Za każdym razem wypruwalbyś instalację na drucie Gigawatta i w to miejsce układał nową na drucie z OBI?

😁

 

 

A nie ma innych gniazdek obok? Z normalnej sieci elektrycznej, nie z tego dedykowanego audiofilskiego obwodu? A przedluzaczem mozna sobie dociagnac jak jest daleko (przecież ona nie jest audiofilska i jej nic nie zaszkodzi)?

A wystarczy troche pomyslec zanim sie coś palnie.

 

 

PS. do moderacja. Mozna sie dowiedziec za co usunieto moj post z adnotacjami „moim zdaniem” itp.? Tez jestescie zwolennikami ocenzurowanej prawdy absolutnej ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Mikelas76 napisał:

nie przesadzajmy z ta kupa forsy. Cala linia z gniazdkiem lacznie to zaledwie 2300zl. To koszt 1/4 denafripsa pontusa, czy moze jeden kabel zasilajacy, albo kwadra średnich lampek do wzmaka. Zrobione raz i koniec, jesc nie wola.

Jak sobie zrobiłem kable zasilające z drutów podtynkowych z Castoramy i porządnych wtyków oraz nałożyłem ładny oplot - całość ok. 50 PLN za sztukę to też usłyszałem, że jest lepiej. Nawet było lepiej niż na wypożyczonym kablu audiofilskim z salonu za 1.500 PLN. Czyli cena tutaj nie gra roli, tylko gruby drut, zamiast linki. Wiadomo - lepiej prąd przewodzi, to i lepiej gra. 😉
Ale to było 10 lat temu. Od tego czasu już tylko słucham muzyki i nic nie porównuję...może czasem różne mastery płyt.

18 minut temu, pmcomp napisał:

Bo trudno sie przed samym sobą przyznać, ze cos co sądzilismy wczesniej nie jest prawdą

Kto to powiedział?
"łatwiej jest kogoś oszukać niż przekonać go do przyznania się, że został oszukany"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2021 o 16:30, pmcomp napisał:

Moje środowisko testowe przygotowane i się wygrzewa (jedno urządzenie to nawet dosłownie 😉 😞

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ySgbMc.jpg


S9iwAy.jpg

 

Źródło cyfrowe to dCS NB, DAC to dCS Debussy, oba synchronizowane zegarem rubidowym 10 MHz z transportu Jay's Audio CDT-3, po podziale w zewnętrznym chińskim dzielniku PLL do częstotliwości word clock. Zegar 10 MHz synchronizuje także UpTone Audio EtherREGEN. Switch i dzielnik zasilane z bardzo dobrego zasilacza liniowego.

Sygnał ethernetowy z serwera Synology w LAN doprowadzony do EtherREGEN przez wspomniany wyżej optyczny link światłowodowy:

3JnrdB.jpg

 

Kabel od TP-Linka do EtherREGEN to zwykły niezłej jakości przewód ethernetowy, od EtherREGEN do dCS NB "audiofilski" przewód ethernetowy, nie rozpoznaję brandu:

uiD9XI.jpg

 

Wszystko powyżej pożyczone.

 

Porównania a potem ślepy test nastapią poprzez manualną zmianę wtyczki ethernet w dCS NB: raz ta beżowa wtyczka z TP-Linka bezpośrednio do dCSa, drugi raz ta metalowa z wyjścia B switcha do dCSa.

Na razie wzrosła mi adrenalina i mam lepsze samopoczucie 🙂 .

 

 

 

 

 

To nie będą żadne testy tylko opis twoich wrażeń słuchowych.

Test pt. "czy audiofilski switch jest lepszy od zwykłego" należy zrobić na ślepo.

Weź dziewczynę, kolegę, sąsiada. A może boisz się wyników ??? 😛 ...

Albo inaczej, założone z góry wyniki z racji zainwestowanych kwot wydają się być niepewne ??? Z tego właśnie powodu mój test odbywa się na wypożyczonym sprzęcie.

 

 

Przypomnę swoje testy switchy LAN, bo o tym jest ten watek. To tez w temacie prawdy absolutnej. To moj test, moj system i moja konkluzja.

To i w dalszych moich postach wrazenie z porownan i odsluchow audiofilskiego switach EtherREGEN od UpTone, podobno jednego z lepszych.

 

I dalej:

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, pmcomp napisał:

moj system

A ten duży czarny pod ER to co to?

Fajne chłodzenie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, sir.jax napisał:

Za każdym razem wypruwalbyś instalację na drucie Gigawatta i w to miejsce układał nową na drucie z OBI?

Długo dumałeś nad tym sposobem? 

Czy też takie trollowe wrzutki to masz tak, na poczekaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, absinth3 napisał:

A ten duży czarny pod ER to co to?

Fajne chłodzenie!

Streamer dCS Network Bridge.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, iro III napisał:

Długo dumałeś nad tym sposobem? 

Czy też takie trollowe wrzutki to masz tak, na poczekaniu?

Ciebie w trollowaniu iruś nikt nie pobije, jesteś mistrzem nie do pobicia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, soundchaser napisał:

"łatwiej jest kogoś oszukać niż przekonać go do przyznania się, że został oszukany"

To, to powinno być wpisane jako preambuła konstytucji branży HajEnd Audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, pmcomp napisał:

Przypomnę swoje testy switchy LAN, bo o tym jest ten watek. To tez w temacie prawdy absolutnej. To moj test, moj system i moja konkluzja.

To i w dalszych moich postach wrazenie z porownan i odsluchow audiofilskiego switach EtherREGEN od UpTone, podobno jednego z lepszych.

Czyli słyszysz kabelki,  nawet ethernetowe?

Kilka lat temu popełniłeś inny test chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sir.jax napisał:

Czyli słyszysz kabelki,  nawet ethernetowe?

Kilka lat temu popełniłeś inny test chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Doczytaj bo nie zrozumiełeś co tam jest napisane i co do czego porównywano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, pmcomp napisał:

dCS Network Bridge. On byl uczestnikiem tego testu

Aha- myślałem, że to zasilacz wielki. Ale wczoraj miałem przygodę:

rano odpaliłem zestaw, pograłem fajnie  godzinkę (ładny, żwawy dźwięk). Wyszedłem z domu i wyłączyłem końcówki. Reszta w pętli. Wracam po 4-5h, włączam wzmacniacze i dostaję dźwięk niski, z pogrubiałymi bryłami, niefajny. Przy sprzęcie nikt nie gmerał. Dodam, że od ok 2 tyg nawet nie tknąłem zestawu- w sensie przeróbek, poprawek etc. 

To tak a propos ślepych testów. Przynajmniej u mnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.