Skocz do zawartości
IGNORED

Theta Digital Klub


baksiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, baksiu napisał:

W krellu oprawione w iście jubilerskim stylu, ale są jeszcze pioneer i teac, też mają fanów.

Jak by się tak zastanowić, to są i fani starszych napędów ze stajni Sony, magnetycznych Kenwoodów/Accuphase i paskowych CEC-ów (z laserami Sanyo), ale Philips był pionierem w CD i jego lasery są zupełnie inaczej pomyślane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, baksiu napisał:

Są lepsi, tylko terminy mają dla niektórych nieosiągalne, polecani przeze mnie, a to dla mnie najlepsza rekomendacja 😜. W każdym razie ja na swoim zepsutym krellu sobie całkiem fajnie gram od miesiąca...

To nie udało się go naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Theta Pearl trafiła po sąsiedzku do Bielska-Białej, może będziemy mieli nowego klubowicza? Ponoć wygrała pojedynek z wysokim modelem cd denona na kss sony, miała zagrać naturalniej, w sumie jak bym się cofnął do początku przygody z thetą i porównania, a nawet w moim przypadku braku jakiegokolwiek porównania z najwyższym modelem cd rotela... oby się dalej tak spisywała jak przez ostatnie 3 lata u mnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
56 minut temu, wit-told napisał:

Data Basic II może podobnie kosztować, ale po upgradzie i serwisie, przed to raczej 3-3,5 tyś powinno być....

jw, tutaj jest jak Basic II po serwisie, z reszta w ostatnim czasie trudno utrafić oba modele, a Jade to już mogiła, ja czekałem 2-3 lata 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 4.06.2023 o 22:41, wit-told napisał:

Ładny, ale trochę drogi.....

poszedł ostatnio do Bielska-Białej, do sąsiada nabywcy mojego poprzedniego napędu Theta Pearl. Drogi? rzecz względna, czasem potrzebny odpowiedni klient, który wie czego szuka 🙂

Edytowane przez baksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, wit-told napisał:

Tys prowda;-)

To się troszkę u Ciebie przeluźniło, jest miejsce na nowe zakupy😁

jak zwykle, nie zbieram, tylko wybieram najlepszy klocek i resztę sprzedaję, jeszcze się muszę przygotować do sprzedaży drapaka i osprzętu i będzie minimum minimalne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Założyłem odbiornik ST do thety i temat kabli cyfrowych mam z głowy. Gra to równiej, naturalniej, bez wyostrzeń i podkolorowań. Fajne, polecam! Aesebu zawiódł, st przeciwnie, naturalność na najwyższym poziomie, a kabel 80zł zamiast 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by co, to został mi jeden nowy odbiornik kupiony w stanach dla kolegi @mol01, który zrezygnował. Jak ktoś chętny, to na priv

o tak to wygląda i pasuje do m.inn Thety V i prawdopodobnie III

https://www.ebay.de/itm/253025229949?hash=item3ae97a9c7d:g:1-oAAOSwjKFZWfxP&amdata=enc%3AAQAIAAAAwLzVB%2BtmjvJ2Z3lfCXMd5vnOUphuGLy2in1qKgkrUba7GVcXDq83cS9hSfdEgsv%2Ftn6ErCLKamppvbYICxg%2FfhAP2IAhIN%2BjI9vm0CPCCKisg9Tf44JU%2FSGt6878vos4fymtdQ3VyADWXATvWBmJkjSAqSKaw%2B%2Bm6l58FJ3T28kPIoH2cjXUQYif7JllMOzg5GHzJi%2FFsM8ZYe9RAEnSuvffZQhRhNuzJp4Sl9mnWTnRhMLpOI5YoUwrRoF7PP%2Bg1A%3D%3D|tkp%3ABk9SR5SCx7foYg

a światłowody można kupić w internetowych sklepach elektronicznych, używa się ich w serwerowniach... Chyba wspomniany kolega ma 1szt na sprzedaż 🙂

Edytowane przez baksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.