Skocz do zawartości
IGNORED

Źródło do 10 000


Silwanus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy któryś z panow posiadaczy Silent Angel zasila do zasilaczem liniowym ? Usłyszeliście poprawę w stosunku do firmowego impulsowego?
Bo jak mam walnie taki plan


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana zasilania to u mnie dopiero za jakiś czas (choć na pewno się dokona). Natomiast nawiążę do tematu, o którym rozmawialiśmy. A mianowicie I2S. Także w konsekwencji wyborów sprzętowych i ich konfiguracji (czyli dlaczego Silent Angel i Denafrips a nie inna konfiguracja). Tak zupełnie przypadkiem natrafiłem wczoraj na tekst, który przeczytałem przy pomocy protezy jaką jest tłumacz Google. Niemniej czytało się to na tyle bezproblemowo, że pozwolę podrzucić sobie link. Pomijam tu w zasadzie kwestię testowania kabli bo ten temat uznałem za drugorzędny i zbytnio mnie nie interesujący. Bardziej mnie interesuje sam problem przesyłu sygnału i ominięcie (pokonanie) dotychczasowych ograniczeń grania "cyfrowego". Tak więc o to mniej więcej o to mi chodziło i o tym mówiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

A czy któryś z panow posiadaczy Silent Angel zasila do zasilaczem liniowym ? Usłyszeliście poprawę w stosunku do firmowego impulsowego?
Bo jak mam walnie taki plan


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Właściwie od początku u mnie SA podpięty do Kecesa. Wiesz zmiany na lepsze są i je słychać 🙂 . Porównując do Node jakby mniejsze ale słyszalne . Tutaj akcent jest położony na separację , takie doświetlenie sceny , może odrobinę bas i dynamika. Podłączenie stockowego zasilacza nie powoduje całkowitego opadu skrzydeł, czuć że  trochę to siada. Myślę że to dobrze świadczy o tym zasilaczu. Chińczycy się postarali . Jedyne zastrzeżenie do Silent Angela .. hehe dizajn 😉  No ładny to on nie jest , ot po prostu proste pudełko wielkości zasilacza. W dzisiejszych czasach jednak to się już bardzo liczy . Dorzuciłby człowiek te parę stów żeby przyciągało wzrok na półce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy jak te nowsze urządzenia typu Gustard x26pro czy Pontus mają się do takiego urządzenia wagi ciężkiej jakim jest Audio Gd Master 7 lub R7. Można go kupić w okolicach 7k używkę, a czysto teoretycznie to bardziej zaawansowana konstrukcja. No ale to teoria tylko. Cieakwe jak dźwiękowo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mota napisał:

Audio-GD DAC NFB-7.38 to inna jakość niż Gustardy czy Pontusy.

No ale to też inna jakość niż Master7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Audio-GD DAC NFB-7.38 to inna jakość niż Gustardy czy Pontusy.

Inna to znaczy jaka ? I to nie jest pytanie w stylu obrony Częstochowy bo nie mam ani jednego ani drugiego a rozważam mocno. Miałem mieć na odsłuch audio-Gd R8 ale "się sprzedał". A stany magazynowe w 4hifi puste .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja jestem ciekawy jak te nowsze urządzenia typu Gustard x26pro czy Pontus mają się do takiego urządzenia wagi ciężkiej jakim jest Audio Gd Master 7 lub R7. Można go kupić w okolicach 7k używkę, a czysto teoretycznie to bardziej zaawansowana konstrukcja. No ale to teoria tylko. Cieakwe jak dźwiękowo

Miałem Gustard X26pro ale nie zachwycił choć po czasie zastanawiam się czy aby słabe cyfrowe źródło nie "zabiło" odsłuchu i żałuję że nie podłączyłem po USB.

Mówiąc o budowie master 7 vs. Pontus II co masz na myśli ? One oba R2R ale konstrukcja zupełnie inna jak na moje oko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Marcin Wielgus napisał:


Inna to znaczy jaka ? I to nie jest pytanie w stylu obrony Częstochowy bo nie mam ani jednego ani drugiego a rozważam mocno. Miałem mieć na odsłuch audio-Gd R8 ale "się sprzedał". A stany magazynowe w 4hifi puste .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Miałem Gustard X26pro ale nie zachwycił choć po czasie zastanawiam się czy aby słabe cyfrowe źródło nie "zabiło" odsłuchu i żałuję że nie podłączyłem po USB.

Mówiąc o budowie master 7 vs. Pontus II co masz na myśli ? One oba R2R ale konstrukcja zupełnie inna jak na moje oko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pontus przy Master7 jest malutki. AGD ma przewymiarowane zasilanie i 8wypasionych kości 1704k na stronę. Kiedyś był pozycjonowany jako konkurencja dla Terminatora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z AGD jest jeden problem. Jeśli chodzi o budowę są przekombinowane. Ilością części z jednego przetwornika można by obdzielić 2 - 3 inne. A tym samym jak się coś spieprzy są trudnonaprawialne. Choć trzeba przyznać, że zwłaszcza droższe modele bronią się dźwiękiem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, piotrek7 napisał:

Z AGD jest jeden problem. Jeśli chodzi o budowę są przekombinowane. Ilością części z jednego przetwornika można by obdzielić 2 - 3 inne. A tym samym jak się coś spieprzy są trudnonaprawialne. Choć trzeba przyznać, że zwłaszcza droższe modele bronią się dźwiękiem 

Czyli nie warto się nad nim zastanawiać? Pontus nie prędko będzie chyba dostępny. Może warto dokupić accuphase dac-60. Możliwości jest sporo

                            

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Silwanus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Silwanus napisał:

Czyli nie warto się nad nim zastanawiać?

Warto. 

Ale ja uwzględniam także takie czynniki przy swoich wyborach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto? Dla mnie zniechęcający jest brak aplikacji na Androida. Co do brzmienia, może się podobać. Choć dla niektórych jest męczące i cyfrowe (w końcu Sabre w nim siedzi)Ja gdybym miał wybierać streamer (jeden klocek) wybrałbym Lumina. Ale to kwestia gustu. Niewątpliwą zaletą Auralic jest długotrwałe wsparcie i aktualizacje oprogramowania. To zdecydowanie na plus dla producenta 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego systemu godzinę temu wpadł AGD Master7. Żałuję, że jest późno i nie mogę rozkręcić głośniej. Pięknie gra, bardzo naturalnie, nasyconymi barwami i z dynamiką. Wybaczam mu przez to klocowatość. Na razie tylko Tidal przez USB z SOTMem, bo pożyczyłem Gustarda u16, ale ponoć po coax czy BNC gra jeszcze sporo lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Arek80 napisał:

Do mojego systemu godzinę temu wpadł AGD Master7. Żałuję, że jest późno i nie mogę rozkręcić głośniej. Pięknie gra, bardzo naturalnie, nasyconymi barwami i z dynamiką. Wybaczam mu przez to klocowatość. Na razie tylko Tidal przez USB z SOTMem, bo pożyczyłem Gustarda u16, ale ponoć po coax czy BNC gra jeszcze sporo lepiej

Skąd go wziąłeś jeśli można spytać? Mój gdzieś przepadł, jest od 11 miesiący w "naprawie" w 4hifi w Gliwicach.Nie będę wchodził na razie w szczegóły, bo sprawa się nie zakończyła, ale planuje opisać dokładnie całą sytuację z tą "firmą". Radzę uważać. 

Jeżeli był długo zimny przed uruchomieniem, to prawdziwą klasę pokaże po kilku dniach. Zostawiaj go włączonego cały czas, a gwarantuje że się odwdzięczy świetnym dźwiękiem. Porównywałem go z m.in. z Pontusem II i przegrał jedynie pod względem mniejszej szczegółowości, reszta w mojej opinii jest na wyższym poziomie. Pontus gra ciemniej i mniej naturalnie. 

Ważna uwaga, u mnie Master 7 grał najpierw z Gustardem u16 i było na prawdę dobrze, ale najlepsza synergia jest z Audio gd DI-20HE. Nie wiem jak Master gra bez konwertera, bo w moim egzemplarzu zepsute było wejście usb. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Skąd go wziąłeś jeśli można spytać? Mój gdzieś przepadł, jest od 11 miesiący w "naprawie" w 4hifi w Gliwicach.Nie będę wchodził na razie w szczegóły, bo sprawa się nie zakończyła, ale planuje opisać dokładnie całą sytuację z tą "firmą". Radzę uważać. 

Jeżeli był długo zimny przed uruchomieniem, to prawdziwą klasę pokaże po kilku dniach. Zostawiaj go włączonego cały czas, a gwarantuje że się odwdzięczy świetnym dźwiękiem. Porównywałem go z m.in. z Pontusem II i przegrał jedynie pod względem mniejszej szczegółowości, reszta w mojej opinii jest na wyższym poziomie. Pontus gra ciemniej i mniej naturalnie. 

Ważna uwaga, u mnie Master 7 grał najpierw z Gustardem u16 i było na prawdę dobrze, ale najlepsza synergia jest z Audio gd DI-20HE. Nie wiem jak Master gra bez konwertera, bo w moim egzemplarzu zepsute było wejście usb. 

To egzemplarz kolegi, ale chce sprzedać i chyba zostanie już u mnie. Też zauważyłem, że jak się rozgrzeje gra lepiej. U mnie jest połączony z wzmacniaczem lampowym SE klasa A, więc razem i tak muszą złapać temperaturę zanim zagrają optymalnie. 

Kolega miał wcześniej Pontusa i został z Masterem, twierdzi, że to wyższa klasa grania zdecydowanie, ale też 50% droższy jest. 

Co do 4hifi, to miałem identyczną sytuację z Nfb-28 kiedyś. Ręce mi opadały całkowicie. Aż w końcu po kolejnej awanturze wydali mi identyczne urządzenie zastępcze i już mnie przestało boleć to, że tyle czasu trwa naprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Arek80 napisał:

To egzemplarz kolegi, ale chce sprzedać i chyba zostanie już u mnie

Gdybyś się rozmyślił daj mi znać. Ja szukam sprawnego egzemplarza, bo straciłem już nadzieję, że odzyskam swojego. Wiem że jest jeden w ogłoszeniach, z tym Panem też już rozmawiałem, nie jestem skłonny aż tyle zapłacić, a Pan wystawił w prawdzie, ale nie jest do końca przekonany, czy chce go sprzedać. 

Co do 4hifi i zamiennego egzemplarza, to w tym przypadku nie mają zamiennego Mastera, wysłali mi kastrata Mastera 11 i z nim siedzę od sierpnia zeszłego roku i mnie już trafia. Chociaż to nie jest w sumie zły dac, charakter grania ten sam tylko 2 levele niżej wszystko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez staropolanka2000

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, piotrek7 napisał:

Co do brzmienia, może się podobać. Choć dla niektórych jest męczące i cyfrowe (w końcu Sabre w nim siedzi)

Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału. Łatwo stwierdzić po Twojej wypowiedzi że nie miałeś tego przywileju aby usłyszeć DAC'a z udaną aplikacją kości Sabre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Mota napisał:

Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału

A to prawda objawiona czy wynik eksperymentu naukowego? A co jeśli najlepsze są AK? A może równie dobre są układy R2R? 

55 minut temu, Mota napisał:

Twojej wypowiedzi że nie miałeś tego przywileju aby usłyszeć DAC'a z udaną aplikacją kości Sabre.

Wow!!!!

Przywileju 😁

Jakoś nauczę się żyć z tą świadomością 😪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mota napisał:

Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału. Łatwo stwierdzić po Twojej wypowiedzi że nie miałeś tego przywileju aby usłyszeć DAC'a z udaną aplikacją kości Sabre.

Nic bardzie mylnego. Sabre robie efekt wow, detal, smaczki itd. Po 1 godzinie nie wiedzieć czemu trzeba robić przerwę, uszy i mózg domagają sie odpoczynku. Każdy z trzech dacków jakie mialem miał to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 M1  >Weavelight  >Vanguard /  Xti 2000 > Audiosynergia Pira > Amazonia Miusik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mota napisał:

Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału

Jakieś dane na poparcie tej tezy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału. Łatwo stwierdzić po Twojej wypowiedzi że nie miałeś tego przywileju aby usłyszeć DAC'a z udaną aplikacją kości Sabre.

Mialem Gustard X26pro - ponoć bardzo dobra aplikacja 2x najlepsze Sabre 9038 ... Po po paru tygodniach wrócił do sprzedawcy . Mam cocktail audio x45 ponoć nie wzorowa ale niezła aplikacja Sabra 9018mkii z osobnym liniowym zasilaniem hmmm no i właśnie dlatego AGD i Pontus mnie interesuje .

Myślę że kolego musisz wiedziec że :
1. To kwestia systemu m.in. wpływu źródła cyfrowego ale też i całego pozostałego toru
2. Akustyki
3. Naszych indywidualnych preferencji

Posłuchasz to będziesz wiedział o czym napisałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabre jest dla dojrzałego i doświadczonego audiofila. Pisałem o dobrej aplikacji tej kości a nie o chińskiej byle jakosci. Wyjątkiem jest Audio GD które ze swoim DAC NFB-7.38 kopie dup...ko wszystkim DAC'om w swoim przedziale cenowym. Poza tym polecam posłuchać Sabre zaaplikowanych przez Wadie albo Gryphona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Mota napisał:

Sabre jest dla dojrzałego i doświadczonego audiofila. Pisałem o dobrej aplikacji tej kości a nie o chińskiej byle jakosci. Wyjątkiem jest Audio GD które ze swoim DAC NFB-7.38 kopie dup...ko wszystkim DAC'om w swoim przedziale cenowym. Poza tym polecam posłuchać Sabre zaaplikowanych przez Wadie albo Gryphona.

LOL 🤪

5 godzin temu, Mota napisał:

Dobrze zaaplikowane Sabre są najlepszymi układami do przetwarzania cyfrowego sygnału. Łatwo stwierdzić po Twojej wypowiedzi że nie miałeś tego przywileju aby usłyszeć DAC'a z udaną aplikacją kości Sabre.

ROTFL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, marcinmarcin napisał:

LOL 🤪

ROTFL

To jest Twój merytoryczny kontrargument do powyższego? To muszę stwierdzić, że łatwo ugasić ten przejaw drwiny. Bo widzisz, kość to jedno i to jest dopiero połowa sukcesu (bez względu na to czy to jest AKM, TDA itp.), ale jej aplikacja to dopiero "wyższa szkoła gotowania na gazie" 😉
I nie chodzi tu o oddźwięk "najlepsza" - z tym nie mam zamiaru się utożsamiać. Ale ESS Sabre od wielu lat nie są popularne z powodu fajnej nazwy, zatem można brać je poważnie pod uwagę na rynku audio 😉
Nie znam ESS 9038, ale jestem w posiadaniu DAC z kością ESS ES9018 i nie muszę słuchać ze stoperem, gdyż po godzinie "uszy staną mi kołkiem" 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, AudioAddicted napisał:

To jest Twój merytoryczny kontrargument do powyższego?

Tamten wpis nie zasługuje na nic innego, a Twój jak najbardziej 👍

Przyznam że nie jestem specjalnym zwolennikiem Ess, w każdym ze słuchanych brakowało mi spójności granych dźwięków. 

Co ciekawe aktualnie w wątku o Rme ktoś pisał o podobnych do moich odczuć w porównaniu starej wersji na Akm która ja też mam, do nowej na Sabre właśnie. 

Możemy przyjąć że nie jest to zła kość, tylko trudna w implementacji 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, marcinmarcin napisał:

Tamten wpis nie zasługuje na nic innego, a Twój jak najbardziej 👍

Przyznam że nie jestem specjalnym zwolennikiem Ess, w każdym ze słuchanych brakowało mi spójności granych dźwięków. 

Co ciekawe aktualnie w wątku o Rme ktoś pisał o podobnych do moich odczuć w porównaniu starej wersji na Akm która ja też mam, do nowej na Sabre właśnie. 

Możemy przyjąć że nie jest to zła kość, tylko trudna w implementacji 😉

Ten wpis, oraz takie przedstawienie sprawy o wiele bardziej mi się podoba. Jeżeli będziesz miał okazję sprawdzić DAC Wadia 121decoding computer - nie wahaj się. Dlaczego? Patrz proszę dalej 👍 To już wiekowe urządzenie, ale zdarza się na rynku wtórnym 🙂

W czasie, gdy dotarł do mnie ten DAC (Wadia 121decoding computer), miałem do porównania TDA1543 NOS DAC (pasywna konwersja I/V) , TDA1541 DIY NOS DAC i chińczyka na AK4495SEQ z podwójnym wyjściem analogowym do wyboru - lampowym, oraz opartym na Op-Amp'ach 2x213PA, 1x 2604. Każdy (prawie) pozostał w jednym z systemów, choć zamieniane miejscami pomiędzy nimi nie sprawdzały się. I tu okazuje się, że paradoksalnie jednak istnieje "trzecia połowa" sukcesu - implementacja urządzenia w danym zestawie. O tym mało kto wspomina, a ja natomiast uważam iż przede wszystkim tego nie należy bagatelizować 😉

Docelowo Wadia 121 wyparła TDA1543 NOS DAC, który kupił ode mnie mój przyjaciel. Pozostałe urządzenia nadal świetnie się spisują 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Gdybyś się rozmyślił daj mi znać. Ja szukam sprawnego egzemplarza, bo straciłem już nadzieję, że odzyskam swojego. Wiem że jest jeden w ogłoszeniach, z tym Panem też już rozmawiałem, nie jestem skłonny aż tyle zapłacić, a Pan wystawił w prawdzie, ale nie jest do końca przekonany, czy chce go sprzedać. 

Co do 4hifi i zamiennego egzemplarza, to w tym przypadku nie mają zamiennego Mastera, wysłali mi kastrata Mastera 11 i z nim siedzę od sierpnia zeszłego roku i mnie już trafia. Chociaż to nie jest w sumie zły dac, charakter grania ten sam tylko 2 levele niżej wszystko. 

Nie rozmyślę się na pewno, bo gra pięknie, ale będę bo Tobie pamiętał jeśli za jakiś czas strzeli mi do głowy znów chęć zmiany. 

A wiesz może jak w tym DAC zmienia się tryby over samplingu, zworkami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Arek80 napisał:

Nie rozmyślę się na pewno, bo gra pięknie, ale będę bo Tobie pamiętał jeśli za jakiś czas strzeli mi do głowy znów chęć zmiany. 

A wiesz może jak w tym DAC zmienia się tryby over samplingu, zworkami?

Tak, zworkami w środku. Musisz ściągnąć górną klapę. Tu masz schemat. Próbowałem wszystkich, najlepszy jest z włączonym oversamplingiem x8. Reszta zbytnio muli, robi się misiowato, jest jeszcze cieplej. Tryb Nos też jest kiepski. 

W zeszłym roku Kingwa na prośbę klientów przywrócił Mastera 7 do życia jako wersję mk2. Czytałem na head-fi.org, że ma tych kości całkiem sporo.W nowym modelu jest wyświetlacz i można zmieniać ustawienia z panelu przedniego, nie ma potrzebyotwierania obudowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.