Skocz do zawartości
IGNORED

Komputer do filmów z dobrą jakością dzwięku.


uporek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, qbakos napisał:

Jak już obraz wygląda w miarę ok i naturalnie, to jest rozmyty, inny znów przeostrza tak obraz, że nie da się tego oglądać. Synchronizacja odświeżania obrazu z filmem

Piszesz o problemach które nie istnieją w odtwarzaczach stacjonarnych 🙂

 

31 minut temu, qbakos napisał:

niektóre sceny wyglądały jakby włączono tryb dynamiczny

Oglądałem na oled nic takiego nie zauważyłem zresztą uważam że jeśli chodzi o HDR mocno średni film, ale taki ma być.

42 minuty temu, qbakos napisał:

Dwa, to sprawy techniczne: HDR na projektorze wygląda mocno średnio, z rozdzielczości nie mam pożytku

Ale to ty mówisz o swoim przypadku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, długi89 napisał:

Rozumiem że w tej chwili tak oglądasz filmy czy służy Ci to do zgrywania filmów za pośrednictwem Zidoo?

To służy tylko i wyłącznie do oglądania płyt nie zabezpieczonych, sęk w tym że w przyszłości może będziesz szansa uruchomić oryginalne płyty ofc nie oficjalnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, bl4ck napisał:

Piszesz o problemach które nie istnieją w odtwarzaczach stacjonarnych 🙂

Ale wiesz, że madVR daje lepszy obraz niż Oppo (no dobrze, mam jego klona, ale to chyba niewielka różnica). Wiadomo, problemów trochę więcej, ale myślę, że warto.

45 minut temu, bl4ck napisał:

Oglądałem na oled nic takiego nie zauważyłem

No właśnie pewnie dlatego, że to był oled 😉 Samsung qn95 ma taki tryb HDR, że jak masz scenę w jasny dzień, to świeci jak żarówka. Efekt fajny, ale na dłuższą metę męczący.
Oglądałem też sporo demówek z YT (np. Gemini Man) i efekt sztuczności jeszcze większy, do tego nagrany chyba w 60 kl/s. Dla mnie to nie ma efektu kina.

Godzinę temu, długi89 napisał:

Dlatego pomyślałem o dołożeniu procesora obrazu MadVR bo tak go można nazwać… bo innego lepszego rozwiązania chyba nie ma? 

Jest i to nieporównywalnie tańsze - zrobić odtwarzacz z kompa. Tylko to technicznie może początkowo zniechęcić. Pomysł bl4cka z kartami przechwytującymi też nie jest taki głupi, ale nie bawiłem się czymś takim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, qbakos napisał:

Ale wiesz, że madVR daje lepszy obraz niż Oppo

Ale co ma być lepsze? Oppo ustawiam na 1080p, upscaling robi tv i nie ma u mnie tematu a jak będę chciał jeszcze lepszy efekt to dopłacę do sony 😄

Dla mnie obecnie na 105D każdy film wygląda świetnie, nawet mam coś takiego że jak idę wybierać film to ręką idzie w kierunku płytki BD bo wiem że będzie oglądana na oppo.

Nie można ciągle gonić króliczka :D, najgorsze jest to że id niedawna mam tego lg oleda a już myślę żeby się go pozbyć...bo sporo rzeczy mnie drażni.

Ciekawe kiedy w końcu to będzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ps Godzilla 2014 dostała remaster 4K końcówka filmu jak zieje ogniem... coś wspaniałego, wersja FHD kupa raz że ciemny cały film to efekt ziewu żaden ot płaski blady płomień 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bl4ck napisał:

Ale co ma być lepsze? Oppo ustawiam na 1080p, upscaling robi tv i nie ma u mnie tematu

Różnica minimalna na plus. Ale siła madVR jest też w tym, że mogę sobie sam wszystko dopasować: poziomy czerni, bieli, kolory itp. itd. Odtwarzacz ma wszystko ustawione "domyślnie". Niby można tam w opcjach sobie wszystko dostosować, ale to nie jest jednak to co robi madVR. Oczywiście jeśli ktoś to lubi. Rozumiem też ludzi, którzy chcą po prostu włączyć film i oglądać, a nie zastanawiać się nad takimi pierdołami.

14 minut temu, bl4ck napisał:

Nie można ciągle gonić króliczka :D, najgorsze jest to że id niedawna mam tego lg oleda a już myślę żeby się go pozbyć...bo sporo rzeczy mnie drażni.

U mnie to samo 😊 Chociaż od jakiegoś czasu mam względny spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
5 godzin temu, qbakos napisał:

Niby można tam w opcjach sobie wszystko dostosować, ale to nie jest jednak to co robi madVR. Oczywiście jeśli ktoś to lubi. Rozumiem też ludzi, którzy chcą po prostu włączyć film i oglądać, a nie zastanawiać się nad takimi pierdołami.

Ja jestem prostym człowiekiem i też takiej obsługi oczekuje, wychowany na kaseciaku i płycie cd czyli otwierasz kieszeń/szufladę wkładasz kasetę/płytę, zamykasz i wciskasz Play i nic innego Cię nie interesuje. Z komputerem to jestem na bakier jak 4-5 latek, bo mnie ten dział elektroniki w ogóle nie interesuje i nie jaram się nim jak co niektórzy, chce grać w gry kupuje konsole gdzie wkładam tylko płytę i gram.
 

Takim prostym człowieczkiem  jestem 😉

Edytowane przez długi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 25.11.2022 o 06:27, bl4ck napisał:

To nie jest napęd UHD.

Sugerowałem się tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Pioneer BDR-212EBK Cross-Flashed to BDR-S12UHT 4K Ultra Blu-Ray 5.25" Drive Only) dlatego wywnioskowałem, że Pioneer BDR-212EBK jest ok.

W takim razie jaki napęd skoro Asus taki głośny? W Pioneer widzę że problem z dostępnością w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest z tym że prawie nie masz wyboru!

Skoro tego pionka da się cross flashować To poczytaj o tym może faktycznie jest to dobry wybór, to jest świeży temat nie wiem o nich prawie nic oprócz tego że są jednymi z najlepszych napędów chodzi o kulturę pracy i odczyt danych. Nic w temacie zgrywania płyt przez makemkv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Dobra jest. PC to Ryzen 3 3200G, 8 GB 2400 RAM, SSD na system, HDD 1TB na dane (tymczasowy) i oczywiście Pioneer S12UHT. Od razu dodam, że Pioneer nie wymaga żadnego flashowania, działa od strzału z MakeMKV.

Jest jednak problem. Zrobiłem kopie dwóch filmów UHD i jak chcę odtworzyć przez VLC to mam dziwne artefakty na ekranie (paski poziome w losowych momentach) oraz klatkowanie. Natomiast przy MPC-HC jest znacznie lepiej ale nadal mam wrażenie, że nie jest obraz tak płynny jak podczas oglądania bezpośrednio z płyty. Jest na pokładzie jakiś ekspert?

PS. Dodawanie własnych napisów w locie działa idealnie (MPC-HC) a znalezienie w internecie pasujących do filmu jest bezproblemowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, uporek napisał:

jak chcę odtworzyć przez VLC to mam dziwne artefakty na ekranie (paski poziome w losowych momentach) oraz klatkowanie

Klatkowanie to nie mam pojęcia, ale losowe paski i piksele mogą sugerować źle zdjęte zabezpieczenie BD+. MakeMKV nie robi tego idealnie. Z jakiej wytwórni są filmy? 20th Century Fox stosuje to zabezpieczenie.

Nie napisałeś jaką masz kartę graficzną?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qbakos

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na mpc jest ok tylko płynność nie to o jakim złym zdjęciu zabezpieczeń mowa? To tylko i wyłącznie wina filtra i metody dekodowania obrazu.

@uporek

Dostosowanie odświeżania filmu do ekranu to funkcja o której powinieneś poczytać.

Dzięki za info z pioneerem

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że na MPC-HC jest znacznie lepiej, a nie że nie ma tych artefaktów wcale. Może poczekajmy aż @uporek się wypowie i to uściśli, a najlepiej wrzuci jakiegoś screena, bo przy takim opisie to może być wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2022 o 15:39, uporek napisał:

@konradskalamógłbym nawet kupić nividia shield ale zależy mi na polskich napisach w filmach. 650 zł za cały pc to uważam za okazję, ale wiem, że HDMI 1.4 to brak HDR, ATMOSA, ale to krótkotrwałe rozwiązanie i za te pieniądze akceptowalne. W szufladzie leży fire stick 4k max z kablem otg.

Przeglądałem ostatnio różne strony i filmy które mnie interesują w uhd są tańsze niż BR w Polsce. Kwestia tylko braku napisów. PC ma to rozwiązać.

Człowiek jak raz posłuchał dźwięk z płyty BR to nie chce za bardzo wracać do neflixa czy hbo.

 

Zido Z9X za tysiaka i po temacie. Obsługuje nawet LL DV. Polskie napisy i owszem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy na kompie ogląda się zupełnie inaczej, inna płynność, inna jakość i dźwięk nawet z najlepszymi kodekami. Żeby mieć dobrą jakość audio musiałbyś kupić kartę dźwiękowa co najmniej za 500 zł. Musi też być ulepszona synchronizacja dźwięku z obrazem, czego standardowy komputer Ci nie da. Czyli musisz dołożyć do dobrej karty muzycznej i video. Jeżeli dźwięk i tak idzie do amplitunera, czy tv to nie widzę sensu kompa jako odtwarzacza bo nic nie poprawi a tylko pogorszysz jakość obrazu. 

Najlepiej dołożyć do tv z wyższej półki. Sony na androidzie, instalujesz konkretny odtwarzacz video odtwarzający bluray i po sprawie. Dostępne są takie co nawet po sieci bez problemu odtwarzają. Masz dobrej jakości dźwięk i video. Bez komplikacji i dodatkowych urządzeń żrących prąd. 

Ja akurat mam samsunga (czego żałuję) i podłączyłem mi boxa. Czego tv nie obsługuje to tym boxem bez problemu odtwarzam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - nie można takich głupot opowiadać. Co mają powiedzieć ludzie z PC i madVR? Mają/Mamy słaby obraz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta muzyczna oczywiście. Sprawdzę ten program z ciekawości. 

Mimo wszystko w tanim kompie hdmi 2.0 nie znajdziesz 

Do tego ile prądu żre pc, nawet ten oszczędny a ile sam tv? Oczywiście pc plus monitor razem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez raiwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku jeżeli chodzi o prąd. Jaki normalny PC w tych czasach nie ma HDMI 2.0?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś rok kalendarzowy, karty dźwiękowe nie są już stosowanie do wysyłania wysokiej jakości dźwięku wielokanałowego kodowanego bezstratnego czy też nie, dlatego pisząc o niej udowadniasz że nie masz pojęcia o temacie to raz. Dwa temat jest o budowie pc do odtwarzania PŁYT. Także skończ te swoje bzdety pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Filmy na kompie ogląda się zupełnie inaczej, inna płynność, inna jakość i dźwięk nawet z najlepszymi kodekami. Żeby mieć dobrą jakość audio musiałbyś kupić kartę dźwiękowa co najmniej za 500 zł. Musi też być ulepszona synchronizacja dźwięku z obrazem, czego standardowy komputer Ci nie da. Czyli musisz dołożyć do dobrej karty muzycznej i video. Jeżeli dźwięk i tak idzie do amplitunera, czy tv to nie widzę sensu kompa jako odtwarzacza bo nic nie poprawi a tylko pogorszysz jakość obrazu. 
Najlepiej dołożyć do tv z wyższej półki. Sony na androidzie, instalujesz konkretny odtwarzacz video odtwarzający bluray i po sprawie. Dostępne są takie co nawet po sieci bez problemu odtwarzają. Masz dobrej jakości dźwięk i video. Bez komplikacji i dodatkowych urządzeń żrących prąd. 
Ja akurat mam samsunga (czego żałuję) i podłączyłem mi boxa. Czego tv nie obsługuje to tym boxem bez problemu odtwarzam. 
Jaki odtwarzacz instalujesz,. żeby Ci płyty Blu-ray odtwarzał na telewizorze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem, że z płyty mają być filmy. Myślałem o filmach z dysku lub po sieci (zgrany blu-ray). 

No nie są już potrzebne karty muzyczne w sumie, zawsze te dodatkowe kojarzyły mi się z większymi możliwościami, ale to już nie te czasy. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez raiwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, raiwan napisał:

Najlepiej dołożyć do tv z wyższej półki. Sony na androidzie, instalujesz konkretny odtwarzacz video odtwarzający bluray i po sprawie. Dostępne są takie co nawet po sieci bez problemu odtwarzają. Masz dobrej jakości dźwięk i video. Bez komplikacji i dodatkowych urządzeń żrących prąd. 

Można też iść do kina i w ogóle nic nie kombinować... z takimi radami to wiesz... Przerabiałem odtwarzanie na TV i jeden nie wspiera DTS, który jest w ponad połowie filmów, drugi ma problemy z polskimi napisami, inny znów ma słabą jakość obrazu albo się przycina. Gdybyś się choć trochę wgłębił w temat, to nie wypisywałbyś tu takich bajek.

6 godzin temu, raiwan napisał:

Żeby mieć dobrą jakość audio musiałbyś kupić kartę dźwiękowa co najmniej za 500 zł

Audio idzie przez wyjście hdmi, które jest w karcie graficznej lub na płycie głównej. Karty dźwiękowej w ogóle nie musisz mieć. Do reszty bzdur nawet nie chce mi się odnosić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się wczytaj, napisałem, że tv z androidem i zainstalować odtwarzacz jakiś. Na mi box zainstalowałem, nic się nie tnie, DTS bez problemu... Napisy też działają. 

Po co to dalej walkujesz jak się przyznałem dwukrotnie do błędu swojego? 

Zapomniałem, że po hdmi z kompa też można puścić dźwięk przecież bez problemu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raiwanjaka aplikacja na androidzie odtworzy , w locie film bluray z załadowanymi własnymi napisami? TV mam w porządku. PC jest podłączony HDMI do amplitunera. Wczoraj bez problemu widzi truehd czy DTS MA. Za 650 zł kupiłem komputer z hdmi 2.0, używany ale nie muszę w niego inwestować, tylko moje zachcianki jak ryzen 5600g który też jest 65W.

@qbakos Nie mam karty graficznej, bo nie planuję na ten moment używania madvr. Ryzen 3200g ma dobrą integrę, ale poluję już na używaną 5600g bo płyta główna obsłuży ryzen 5gen ale to już zachcianka.

@bl4ckpopatrzę o co chodzi z tą płynnością, ale ostatni raz jak oglądałem film z hdd (blisko 15 lat temu) to nie było żadnych kłopotów.

@pmcomppotrzebowałem odtwarzacza, który pozwoli mi w locie dodać własne napisy do filmu. NA ten moment nie myślę o całkowitym ripowaniu płyt. Sam PC pod obciążeniem nie pobiera więcej niż 100W, a tak to 30-40W.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Jak wyłączyć w VLC te badziewne napisy – identyfikator pliku.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.