Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz cd z dac do 20 000pln


WHITESNAKE39
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

tak to wygląda; konto tutaj prowadzi salon z Poznania ul. Woźna. Nie jestem w stanie odpowiadać za wszystkie inne salony. W kwestii wypożyczania, zawsze powtarzam, że to indywidualne podejście każdego salonu i wypożyczać nie musi (są zawsze argumenty za i przeciw)

Dlatego wspomniałem nieco broniąc właśnie wasz oddział w Poznaniu. Brać na polski to jest dramat. Tym bardziej zastanawia mnie fakt że macie bardzo fajną gamę produktów a podejście sprzedawców w poszczególnych salonach to jest wręcz kpina. 

Jest tam jakieś szefostwo które nad tym czuwa? No chyba że kasa się zgadza to nie ingerują?

Znowu mówię to broniąc wasz oddział 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Dlatego wspomniałem nieco broniąc właśnie wasz oddział w Poznaniu. Brać na polski to jest dramat. Tym bardziej zastanawia mnie fakt że macie bardzo fajną gamę produktów a podejście sprzedawców w poszczególnych salonach to jest wręcz kpina. 

Jest tam jakieś szefostwo które nad tym czuwa? No chyba że kasa się zgadza to nie ingerują?

Znowu mówię to broniąc wasz oddział 

Przemilczę to 😉 Jam jest tylko szary żuczek ;) 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Przemilczę to 😉 Jam jest tylko szary żuczek 😉

Słusznie. Ja nie milczałem 😛

😄

Pozdrawiam

Piotrek 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.03.2023 o 05:21, MCHammer2022 napisał:

Moim zdaniem electro i synthpop to najtrudniejsza dla sprzętu muzyka.

To zagadał w temacie 🙂  Chyba sprzedawca sklepu:)

W dniu 27.03.2023 o 14:07, Piotr Sonido napisał:

Oj chyba nie byłeś w topie w Poznaniu. 

Tylko miałeś kontakt z ...... Reszta polski 🙂

realia top HiFi jakie znam.

Dlaczego? 

Jak się przyznam i nie uważam żeby to był wstyd że często od takich klientów też dowiadywałem się czegoś nowego. Co to za problem przyznać no ma pan rację mizeria, podmienie kable, wypizycze do domu. 

Tutaj wygląda mi to na po prostu ratunek konkretnego modelu aby kolega nie opisał go później w różnych miejscach i jeszcze w gorszej perspektywie.

No to co moon teraz?

Cec?

MOON odsłuchany. Do CEC nie mam dostępu. Jest gdzieś /podobno/ w Poznaniu ostatnia sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WHITESNAKE39 napisał:

To zagadał w temacie 🙂  Chyba sprzedawca sklepu:)

Jakiego sklepu? Electro ma najbardziej wyrafinowane mikrowybrzmienia i smaczki, których słaby sprzęt nie odda. Oczywiście pod pojęciem "electro" nie mam na myśli Dr Albana tylko raczej coś w stylu Jeana Michela Jarre'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez MCHammer2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2023 o 16:31, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Nie słuchałeś go? Ja bym go nie skreślał 😉

Problem tylko jest taki, że

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co przyjedzie dostawa to zaraz się sprzedają, do tego stopnia, że mam kolejki wpłat na ten model 😉

Jakie kolejki??????? Gdzie???????? Podobno ostatnio do Polski dotarły tylko cztery sztuki. Więc chyba ja kupiłem ostatnią sztukę:)  Właśnie dotarł. Nówka, zapakowana fabrycznie:) Stoi i gra. Kupiłem w ciemno, bo nie wierzę że kable tak zdemolowały dźwięk. 

1 minutę temu, MCHammer2022 napisał:

Jakiego sklepu? Electro ma najbardziej wyrafinowane mikrowybrzmienia i smaczki, których słaby sprzęt nie odda. Oczywiście pod pojęciem "electro" nie mam na myśli Dr Albana tylko raczej coś w stylu Jeana Michela Jarre'a.

Napisałem żartobliwie. Bo to temat streamera, daca, cd, a nie która muza jest cięższa do odtworzenia. Ale nic się nie martw..... nie Ty pierwszy i nie ostatni na tym forum, którzy nie czytając piszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, WHITESNAKE39 napisał:

To zagadał w temacie 🙂  Chyba sprzedawca sklepu:)

MOON odsłuchany. Do CEC nie mam dostępu. Jest gdzieś /podobno/ w Poznaniu ostatnia sztuka.

No i jak wypadł?

26 minut temu, MCHammer2022 napisał:

Jakiego sklepu? Electro ma najbardziej wyrafinowane mikrowybrzmienia i smaczki, których słaby sprzęt nie odda. Oczywiście pod pojęciem "electro" nie mam na myśli Dr Albana tylko raczej coś w stylu Jeana Michela Jarre'a.

Ja tam lubię 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piotr Sonido napisał:

No i jak wypadł?

Ja tam lubię 🙂

 

Moon..... oczywiście na moje ucho i w moim systemie - kawał , dobrej maszyny. Potrafi z płyty wycisnąć każdy szczegół. Trochę zimny w barwach / mam na myśli rock, jazz, pop, innych nie słuchałem/. Bardzo szybki. Proszę nie mylić z dynamiką. Przypomina on wzmak Roksan K3. Wielu pisało że ten wzmak jest dynamiczny. A to błąd..... on jest po prostu szybki. Moon taki właśnie jest. POWTARZAM - TO TYLKO MOJA OPINIA. Tak czy inaczej Naim i Moon zamówiony. Fajny duet do cięższego brzmienia. Oczywiście piszę biorąc pod uwagę moje pomieszczenie i kolumny Elac. 

A że także lubię Dr Albana i Jarre*a to będę miał dwa zestawy:)

Jeśli chodzi o połączenie wzmak Luxman i Moon ...... Luxman pięknie dodawał ciepła, barwy, stopował go.

Ale moim zdanie, uchem, połączenie Naim i moon jest ok. Ale Luxman  potrzebuje coś więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jakiego sklepu? Electro ma najbardziej wyrafinowane mikrowybrzmienia i smaczki, których słaby sprzęt nie odda. Oczywiście pod pojęciem "electro" nie mam na myśli Dr Albana tylko raczej coś w stylu Jeana Michela Jarre'a.

A co tak „mikrowybrzmiewa” w muzie, która nie istnieje bez gniazdka w ścianie? Ja rozlejesz wodę albo mleko to w trakcie będziesz miał „wybrzmienia”. Zrobisz tak z „najtrudniejszą muzyką dla sprzętu audio”?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dzarro napisał:

A co tak „mikrowybrzmiewa” w muzie, która nie istnieje bez gniazdka w ścianie?

Nienaturalne brzmienia i wibracje, których standardowe instrumenty nie wytworzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nienaturalne brzmienia i wibracje, których standardowe instrumenty nie wytworzą.

Ale one w ogóle nie istnieją bez głośnika - jest w ogóle pytanie czy niektóre z tych efektów to nie są artefakty dźwiękowe tworzone przez sam głośnik. Sam proces nagrania w ogóle może nie wymagać czynnika akustycznego. Rozumiem, że można kochać taką muzę i mieć wizję jej „odtworzenia”, ale trudno mówić o trudności kiedy nie ma punktu odniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, dzarro napisał:

ale trudno mówić o trudności kiedy nie ma punktu odniesienia.

Punktem odniesienie w stosunku do toru lepszego jakościowo jest tor gorszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, WHITESNAKE39 napisał:

Jakie kolejki??????? Gdzie????????

no skoro docierają po 4 sztuki to chyba nic dziwnego, że jest kolejka oczekujących

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

no skoro docierają po 4 sztuki to chyba nic dziwnego, że jest kolejka oczekujących

Ja nie stałem w kolejce. Zadzwoniłem do sklepu i kupiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, WHITESNAKE39 napisał:

Ja nie stałem w kolejce. Zadzwoniłem do sklepu i kupiłem.

W Poznaniu czekają, a dostaliśmy w przydziale tylko jedną sztukę... 😞

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.03.2023 o 14:48, WHITESNAKE39 napisał:

Moon..... oczywiście na moje ucho i w moim systemie - kawał , dobrej maszyny. Potrafi z płyty wycisnąć każdy szczegół. Trochę zimny w barwach / mam na myśli rock, jazz, pop, innych nie słuchałem/. Bardzo szybki. Proszę nie mylić z dynamiką. Przypomina on wzmak Roksan K3. Wielu pisało że ten wzmak jest dynamiczny. A to błąd..... on jest po prostu szybki. Moon taki właśnie jest. POWTARZAM - TO TYLKO MOJA OPINIA. Tak czy inaczej Naim i Moon zamówiony. Fajny duet do cięższego brzmienia. Oczywiście piszę biorąc pod uwagę moje pomieszczenie i kolumny Elac. 

A że także lubię Dr Albana i Jarre*a to będę miał dwa zestawy:)

Jeśli chodzi o połączenie wzmak Luxman i Moon ...... Luxman pięknie dodawał ciepła, barwy, stopował go.

Ale moim zdanie, uchem, połączenie Naim i moon jest ok. Ale Luxman  potrzebuje coś więcej.

No to świetnie że ci podeszło. Gratulacje 🙂

W dniu 1.04.2023 o 10:32, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

W Poznaniu czekają, a dostaliśmy w przydziale tylko jedną sztukę... 😞

A sprzedaż CD maleje. Dobrze że jest zainteresowanie jescze takimi droższymi odtwarzaczami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

No to świetnie że ci podeszło. Gratulacje 🙂

A sprzedaż CD maleje. Dobrze że jest zainteresowanie jescze takimi droższymi odtwarzaczami. 

jakiegoś wielkiego zainteresowania nie ma ale to jeszcze wróci. Producenci się budzą i zaczynają opracowywać nowe odtwarzacze CD (to wróży jakąś przyszłość) Nic więcej zdradzić nie mogę 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

jakiegoś wielkiego zainteresowania nie ma ale to jeszcze wróci. Producenci się budzą i zaczynają opracowywać nowe odtwarzacze CD (to wróży jakąś przyszłość) Nic więcej zdradzić nie mogę 😉

Jakiś sekret? Ale wiesz po co nam odtwarzacze CD skoro płyt coraz mniej? 

Te co są ceny rosną. 

Dostępność serwisów sieciowych coraz większą. Spotify podobno już ma całą bibliografię w lossless. 

Nie wiem co by musiało się stać obecnie aby na przykład ja wrócił do odtwarzacza CD i płyt. 

I zaznaczam że nie chodzi tu o stanie z kanapy i zmianę krążka bo akurat do wzmacniacza nie korzystam z pilota. 

Ale lubię przeskoczyć z the Prodigy na Vivaldiego. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Jakiś sekret? Ale wiesz po co nam odtwarzacze CD skoro płyt coraz mniej? 

Te co są ceny rosną. 

Dostępność serwisów sieciowych coraz większą. Spotify podobno już ma całą bibliografię w lossless. 

Nie wiem co by musiało się stać obecnie aby na przykład ja wrócił do odtwarzacza CD i płyt. 

I zaznaczam że nie chodzi tu o stanie z kanapy i zmianę krążka bo akurat do wzmacniacza nie korzystam z pilota. 

Ale lubię przeskoczyć z the Prodigy na Vivaldiego. 🙂

a ja kupuję płyty CD, lubię 😉 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

a ja kupuję płyty CD, lubię 😉 

Ja też tym bardziej, że w tym samym budżecie odtwarzacz CD zagra lepiej niż streamer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nieco mniej czytam i wolał bym, żeby Spotify miało bezstratne dyskografie,

a nie bibliografie ... no może w audiobookach 😉 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

a ja kupuję płyty CD, lubię 😉 

Szacun. Na prawdę 🙂

4 godziny temu, audioburak napisał:

Ostatnio nieco mniej czytam i wolał bym, żeby Spotify miało bezstratne dyskografie,

a nie bibliografie ... no może w audiobookach 😉 

No jasne że tak 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.04.2023 o 16:34, Piotr Sonido napisał:

Jakiś sekret? Ale wiesz po co nam odtwarzacze CD skoro płyt coraz mniej? 

Te co są ceny rosną. 

Dostępność serwisów sieciowych coraz większą. Spotify podobno już ma całą bibliografię w lossless. 

Nie wiem co by musiało się stać obecnie aby na przykład ja wrócił do odtwarzacza CD i płyt. 

I zaznaczam że nie chodzi tu o stanie z kanapy i zmianę krążka bo akurat do wzmacniacza nie korzystam z pilota. 

Ale lubię przeskoczyć z the Prodigy na Vivaldiego. 🙂

Płyt coraz mniej. Skąd takie info masz? Ja w marcu kupiłem 14 płyt.... I to jednym kliknięciem myszki. Dzisiaj zamawiam a do 3 dni są u mnie.  Płyty są. A bardziej mnie smuci że są na wyciągnięcie ręki.... klik i już kurier przywozi. 30... 35 lat temu to były piękne czasy.!!!!!! 😀 Wtedy płyt ( tych dobrych) się szukało, jeździło się za nimi. Celebrowało się takie poszukiwania, kupno, odsłuch.  Ja dzięki temu kupiłem parę " perełek" - pierwsze wydania i nigdy już nie było wznowień. Kupiłem tzw " bootleg" paru zespołów. Tego w Tidalu itp nie ma.  Lubię słuchać płyt, kupować je, dotykać, czytać książeczki które są w środku. A wisienką na torcie są autografy na płytach muzyków na których koncertach byłem. Można by wiele pisać. 

A ceny... hmmm..... winyle są jeszcze droższe, a bardzo szanuję i rozumiem Tych którzy je słuchają, kupują, celebrują to piękno audiofilizmu, melomaństwa, pasji.

Jasne że do mojego cd dokupię odtwarzacz sieciowy , ale nigdy nie zrezygnuję z cd. A za rok kupuję gramofon. 30 lat temu sprzedałem gramofon i 50 płyt. Ja idiota😓 

Ten odtwarzacz sieciowy będzie mi służył do odsłuchu np. Piosenek zespołów tzw jednego utworu. Tzn np mają jakiś fajny kawałek a reszta to kicha i dramat. Nie dam kasy za całą płytę gdy chcę posłuchać jednej piosenki. Albo chcę posłuchać Celinki😀Dion, Lary Fabian itp. Pieniądze przeznaczam na płyty ulubieńców Ale chętnie słucham także innej muzy.

Moje ( powtarzam z szacunkiem do innych poglądów) słuchanie winyli, CD to celebrowanie i podziwianie muzyki, pasji, kolekcjonerstwa ( nie ruszam tematu jakości płyt) a muza z sieci... za 20 tysi nadal gorzej niż CD I winyla . I smutne jest to że słuchanie z sieci przypomina mi teraźniejsze czasy... np... Boże Narodzenie , rodzina przy stole i każdy gapi się w telefon, sieć, ploty faccebukowe itp. Smutne czasy. " Człowiek człowiekowi zgotował taki los' . Dziękuję P. Bogu że wychowywałem się w fajnych czasach i z piękną pasją.😀

Kurcze..... a co " My zrobimy" jak internet odetną ????? Przerażające. Strach się bać😜😪🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WHITESNAKE39 napisał:

Płyt coraz mniej. Skąd takie info masz? Ja w marcu kupiłem 14 płyt.... I to jednym kliknięciem myszki. Dzisiaj zamawiam a do 3 dni są u mnie.  Płyty są. A bardziej mnie smuci że są na wyciągnięcie ręki.... klik i już kurier przywozi. 30... 35 lat temu to były piękne czasy.!!!!!! 😀 Wtedy płyt ( tych dobrych) się szukało, jeździło się za nimi. Celebrowało się takie poszukiwania, kupno, odsłuch.  Ja dzięki temu kupiłem parę " perełek" - pierwsze wydania i nigdy już nie było wznowień. Kupiłem tzw " bootleg" paru zespołów. Tego w Tidalu itp nie ma.  Lubię słuchać płyt, kupować je, dotykać, czytać książeczki które są w środku. A wisienką na torcie są autografy na płytach muzyków na których koncertach byłem. Można by wiele pisać. 

A ceny... hmmm..... winyle są jeszcze droższe, a bardzo szanuję i rozumiem Tych którzy je słuchają, kupują, celebrują to piękno audiofilizmu, melomaństwa, pasji.

Jasne że do mojego cd dokupię odtwarzacz sieciowy , ale nigdy nie zrezygnuję z cd. A za rok kupuję gramofon. 30 lat temu sprzedałem gramofon i 50 płyt. Ja idiota😓 

Ten odtwarzacz sieciowy będzie mi służył do odsłuchu np. Piosenek zespołów tzw jednego utworu. Tzn np mają jakiś fajny kawałek a reszta to kicha i dramat. Nie dam kasy za całą płytę gdy chcę posłuchać jednej piosenki. Albo chcę posłuchać Celinki😀Dion, Lary Fabian itp. Pieniądze przeznaczam na płyty ulubieńców Ale chętnie słucham także innej muzy.

Moje ( powtarzam z szacunkiem do innych poglądów) słuchanie winyli, CD to celebrowanie i podziwianie muzyki, pasji, kolekcjonerstwa ( nie ruszam tematu jakości płyt) a muza z sieci... za 20 tysi nadal gorzej niż CD I winyla . I smutne jest to że słuchanie z sieci przypomina mi teraźniejsze czasy... np... Boże Narodzenie , rodzina przy stole i każdy gapi się w telefon, sieć, ploty faccebukowe itp. Smutne czasy. " Człowiek człowiekowi zgotował taki los' . Dziękuję P. Bogu że wychowywałem się w fajnych czasach i z piękną pasją.😀

Kurcze..... a co " My zrobimy" jak internet odetną ????? Przerażające. Strach się bać😜😪🤪

Mam pytanko - czy taki odtwarzacz sieciowy i np Tidal oferuje także obraz na ekranie? Chodzi mi o to że lubię słuchając oglądać. Obecnie robię to za pomocą DVD i Blu- Ray. Mam kolekcję koncertów fajnych kapel. Ostatnio zatopiłem się w kanapie i oglądałem, słuchając koncert Whitesnake. Super😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem że teraz się klika przez internet: p

Płyty CD jak już kupowałem, wiele lat temu to w sklepach stacjonarnych. 

W Empikach, media i tak dalej mam wrażenie że ta sekcja się nieco zmniejszyła.

19 godzin temu, WHITESNAKE39 napisał:

Mam pytanko - czy taki odtwarzacz sieciowy i np Tidal oferuje także obraz na ekranie? Chodzi mi o to że lubię słuchając oglądać. Obecnie robię to za pomocą DVD i Blu- Ray. Mam kolekcję koncertów fajnych kapel. Ostatnio zatopiłem się w kanapie i oglądałem, słuchając koncert Whitesnake. Super😀

Prawdę mówiąc nie spotkałem się z tym ale to jest ciekawa uwaga.

Gdyż w platformie tidal były dostępne jakieś teledyski. Koncerty czy video nie wiem dokładnie. Nie korzystałem z tego. Teraz to samo pojawia się na zielonym odpowiedniku. Ale z tego co kojarzę to nie wychodzi się obrazem z odtwarzaczy sieciowych audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.04.2023 o 19:44, WHITESNAKE39 napisał:

a co " My zrobimy" jak internet odetną ????? Przerażające. Strach się bać

Wtedy usiądziemy wygodnie na kanapie słuchając wcześniej włożonej do odtwarzacza płyty CD i to takiej z pierwszego tłoczenia, której kupno obecnie ani nie jest łatwe ani tym bardziej tanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2023 o 13:47, Piotr Sonido napisał:

No tak. To lecę bo jakiegoś CD bo jescze mi wykupią. 

Tylko gdzie ja mam płyty...... 😞

Oj tam oj tam..... nie sprzeczajcie się. Jeden i drugi i trzeci i kolejny , będzie miał tzw. swoją rację. 

Kable powoli ogarniam. Teraz pytanie - jaki gramofon polecacie aby podpiąć do Luxmana ? Technics SL - 1200 GREG????? Kwota do 10 000. 

Słuchawki - obecnie mam HiFiMAN HE 400i.  Zastanawiam się nad Audeze. Warto?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie no przecież żartowałem. Nic z tych rzeczy 🙂 pokojowy jestem

 

7 godzin temu, WHITESNAKE39 napisał:

Oj tam oj tam..... nie sprzeczajcie się. Jeden i drugi i trzeci i kolejny , będzie miał tzw. swoją rację. 

Kable powoli ogarniam. Teraz pytanie - jaki gramofon polecacie aby podpiąć do Luxmana ? Technics SL - 1200 GREG????? Kwota do 10 000. 

Słuchawki - obecnie mam HiFiMAN HE 400i.  Zastanawiam się nad Audeze. Warto?

Project X8?

Rpm9 widziałem chyba w takiej cenie gdzieś na promocji ostatnio.

Rega planar 8?

Tego technicsa nie znam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2023 o 09:25, WHITESNAKE39 napisał:

Kable powoli ogarniam. Teraz pytanie - jaki gramofon polecacie aby podpiąć do Luxmana ? Technics SL - 1200 GREG????? Kwota do 10 000. 

Słuchawki - obecnie mam HiFiMAN HE 400i.  Zastanawiam się nad Audeze. Warto?

Jakiego brzmienia oczekujesz? W obu przypadkach oczywiście 🙂

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.