Skocz do zawartości
IGNORED

Dac używany, co warto brać pod uwagę?Hegel,chińczyk, coś innego?


miętowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

tak wiem , cena znowu. Ale da się. 

Właśnie chodzi o cenę. Powyżej 4K to jest już spory wybór. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, cena okolice 2tys

Gustard x20,x16

S.m.s.l 9 zwykły 1600, pro za 2.000 stał 

 

Audiobyte inne pieniądze 

Więcej wydać na dac - jak bym zmienił monitory na dużo lepsze,  może. 

Ale nie jestem audiofilem.

Wieczorem sam streamer i owe focale grają wszystkie dźwięki. 

Chcę sprawdzić czy można słyszalnie lepiej w tej kwocie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Ale qutest gra mega rozdzielczo a nie jest tak jasny jak niektóre chińczyki

Gra bardzo dobrze, nie ma nawet porównania. Tamte mula i jazgotaja jednocześnie. Mulą średnicę, syczą wysokimi. Nawet mój Clarett 2 Pre Usb gra niewiele gorzej od Qutesta (scena ciut leosza w Q), a sporo lepiej od tych chinskich 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Nu prime dac 9

Miałeś okazję go porównywać z jakimiś chińczykami pod kątem rozdzielczości? Cała ta seria małych urządzeń od NuPrime akurat wydaje się bardzo ciekawa, a daki pojawiają się na olx w dobrych cenach.

I nie chce się już czepiać, ale dalej mam wrażenie, że 

Godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

qutest gra mega rozdzielczo a nie jest tak jasny jak niektóre chińczyki.

granie jasne jest tutaj określeniem pejoratywnym, a ja np. zawsze tylko takie lubiłem. Jak ktoś nie lubi (a raczej większość lubi ciepłe, ciemne brzmienie) to się nie dziwię, że chińczyki to nie jest dobry trop, ale w tym wątku wygląda to tak, jakby jasne = słabe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że Focusrite Scarlett zagra przyjemniej od większości china

Teraz, LeonidK napisał:

granie jasne jest tutaj określeniem pejoratywnym, a ja np. zawsze tylko takie lubiłem.

Ja też, ale te chińskie mulą na średnicy, brak gitar, wokali, życia. Qutest jest dużo przed... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, marcinmarcin napisał:

Przypuszczam że Focusrite Scarlett zagra przyjemniej od większości china

Ja też, ale te chińskie mulą na średnicy, brak gitar, wokali, życia. Qutest jest dużo przed... 

Wcale nie. Mnie tam nic nie muli i nic nie syczy (mówię o ES9038PRO).

27 minut temu, miętowy napisał:

S.m.s.l 9 zwykły 1600, pro za 2.000 stał 

Bierz SU-9 PRO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marcinmarcin napisał:

Przypuszczam że Focusrite Scarlett zagra przyjemniej od większości china

Ja też, ale te chińskie mulą na średnicy, brak gitar, wokali, życia. Qutest jest dużo przed... 

1. Słyszałem, że te Focusrajty o dziwo grają dobrze, tylko nie do tego służą, więc tutaj jakieś dziwne kable TRS-RCA trzeba kupować z tego co widzę, ale jak komuś to nie przeszkadza to może warto spróbować.

2. Porównywałem M500 MKII z Mytekiem Brooklyn i nie zauważyłem konkretnie na średnicy żadnego zamulenia, poza tym że Mytek był ogólnie trochę bardziej rozdzielczy i konturowy, ale średnica akurat dużo bardziej na tym systemie podobała mi się w M500, bo na Myteku, nie wiedzieć czemu, ten sprzęt (AP Classic 20 + Ayon Spirit III) w tym pomieszczeniu zawsze grał trochę wycofaną średnicą, w dodatku za twardo i za jasno nawet jak dla mnie, a SMSL ładnie środek wypełnił i wygładził górę. Kwestia synergii, całościowo oczywiście Mytek to lepszy dac, także 5x droższy. Qutest wygląda fajnie, niestety cena też 3x SMSL.

A tak na marginesie, czy takie zasilanie przez stare USB w Qutest to jakiś problem, czy nie ma to żadnego znaczenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, LeonidK napisał:

Słyszałem, że te Focusrajty o dziwo grają dobrze,

To jest interfejs audio. Oczywiście taki sprzęt będzie grał, ale możliwe jest tylko podłączenie usb. Mam kilka interfejsów bo siedzę w muzyce, ale do słuchania niezmiennie od kilku lat używam streamingu na Rpi4 i digioneSignature i ten dźwięk jest zdecydowanie lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piopio napisał:

Moim zdaniem nic szczególnego. Miałem kiedyś. Oparty na starym Sabre. Niczym się szczególnym nie wyróżniał. Obecne chińczyki za 2,5K są lepsze. 

Black dragon jest ns dwóch kościach AKM i procesorze FPGA. Z resztą, trochę na forum jesteś, to chyba rozumiesz, że kość to jedno, a implementacja to drugie? 

Tak się składa, że miałem w domu black dragona i chińczyki za 2 koła. 

46 minut temu, miętowy napisał:

Panowie, cena okolice 2tys

Może o tego należało zacząć? Możnaby uniknąć wielu wpisów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Black dragon jest ns dwóch kościach AKM i procesorze FPGA

Ok na starych AKM 😉 Miałem Black Dragona i Auralic Vega. Jak dla mnie nie różniły się znacząco brzmieniem. Ale wtedy miałem specyficzny system. Uważam, że od tego czasu nastąpił spory postęp w dziedzinie DAC i teraz taki zawodnik za 2K może konkurować z niegdysiejszymi championami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, miętowy napisał:

Panowie, cena okolice 2tys

Gustard x20,x16

Moim zdaniem to niska kwota na dobre urzadzenie.

Gustard X20 potrafi dobrze zagrac ale wymaga pewnych modyfikacji zeby pozbyc sie suchosci. Ale to niezly trop z uzywek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piopio napisał:

Właśnie chodzi o cenę. Powyżej 4K to jest już spory wybór. 

No to do 4k wysłałem 3 propozycje 🙂

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Gra bardzo dobrze, nie ma nawet porównania. Tamte mula i jazgotaja jednocześnie. Mulą średnicę, syczą wysokimi. Nawet mój Clarett 2 Pre Usb gra niewiele gorzej od Qutesta (scena ciut leosza w Q), a sporo lepiej od tych chinskich 

Zgadzam się.

1 godzinę temu, LeonidK napisał:

Miałeś okazję go porównywać z jakimiś chińczykami pod kątem rozdzielczości? Cała ta seria małych urządzeń od NuPrime akurat wydaje się bardzo ciekawa, a daki pojawiają się na olx w dobrych cenach.

I nie chce się już czepiać, ale dalej mam wrażenie, że 

granie jasne jest tutaj określeniem pejoratywnym, a ja np. zawsze tylko takie lubiłem. Jak ktoś nie lubi (a raczej większość lubi ciepłe, ciemne brzmienie) to się nie dziwię, że chińczyki to nie jest dobry trop, ale w tym wątku wygląda to tak, jakby jasne = słabe.

Znowu. Powtórzę to po raz 3 mam nadzieję że ostatni. 🙂

nie twierdzę że to złe granie. Jeśli ktoś takie lubi na nawet łatwiejszy wybór. Jeśli ktoś ma system który gra ciemno to taki dac jest wręcz wskazany.

nigdzie nie napisałem że słabe. Natomiast no moi faworyci to nie są. W niektórych systemach było zbyt jasno.

Godzinę temu, LeonidK napisał:

tak na marginesie, czy takie zasilanie przez stare USB w Qutest to jakiś problem, czy nie ma to żadnego znaczenia

Co to znaczy stare USB?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Piotr Sonido napisał:

🙂

🙂

Co to znaczy stare USB?

Zapewne chodzi o stare kontrolery USB z ograniczonym transferem danych. Były takie DAC i to za niemałe pieniądze gdzie najlepszy transfer był po COAX, potem optyk i na końcu USB. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Co to znaczy stare USB?

Chodziło mi o stare złącze USB, to jest chyba micro-USB, takie, jak w starszych telefonach. Pomijając, że złącze 3-pin wydaje się solidniejsze, to są jakieś inne różnice?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, LeonidK napisał:

Chodziło mi o stare złącze USB, to jest chyba micro-USB, takie, jak w starszych telefonach. Pomijając, że złącze 3-pin wydaje się solidniejsze, to są jakieś inne różnice?

Nie, mam go z zasilaczem muzga na 5V. Gra to znakomicie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TomekB166 napisał:

Zapewne chodzi o stare kontrolery USB z ograniczonym transferem danych. Były takie DAC i to za niemałe pieniądze gdzie najlepszy transfer był po COAX, potem optyk i na końcu USB. 

Nie kojarzę aby qutest miał ograniczony transfer po USB

Godzinę temu, LeonidK napisał:

Chodziło mi o stare złącze USB, to jest chyba micro-USB, takie, jak w starszych telefonach. Pomijając, że złącze 3-pin wydaje się solidniejsze, to są jakieś inne różnice?

Ale to jest zasilanie 

Nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast cały czas mam wrażenie, że co niektórzy cholernie przesadzają lub raczej przejaskrawiają i wyolbrzymiają pewne tematy. Jakbym pierwszy raz w życiu miał posłuchać DACa i poczytałbym tą dyskusję to zrezygnowałbym z jego zakupu na rzecz jakiegoś prostego grajka. Można tu przeczytać na przykład, że jak chiński DAC to gra ostro, jazgotliwie, sykliwie, piskliwe i co tam jeszcze ślina na język przyniesie. No litości. Powtarzanie oklepanych stereotypów na potrzeby dyskusji. Już nie będę bawił się w złośliwości, rozwijał tematu i przypominał jazgotliwie grającego switcha , zasilacza czy aplikacji. W opozycji pojawiają się opisy jak to starsze  DAC niemiłosiernie zamulają. Trzeci typ to te muzykalne, jak to ładnie z estymą brzmi.

Wrócę do początku, naprawdę przejaskrawiają niektórzy, żeby nie powiedzieć wprowadzają w błąd. Nie chcę robić z siebie ślepego i głuchego. Pewnie, że chińczyki mają swoje grzeszki, potrafią zaćwierkać, ale nie jest to jakaś masakra, granie powodujące raka uszu. Pewnie, że są lepsze, gorsze, tandetne, ale od powiedzmy 1k w górę dzisiaj wszystko gra już zadowalająco - celowo nie napiszę "dobrze, wybitnie" bo zaraz ktoś złapie mnie za słówko.

Generalnie, nie tylko ja chyba to zauważyłem, przewijając ten wątek i patrząc na autorów postu już można w zasadzie nie czytać tego co napisali,bo w każdym wątku o DACach powielana jest przez nich ta sama mantra.

Na pogodzenie wrzucam najnowszy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  od Q21 właśnie o DACach. Oczywiście nic odkrywczego, Ameryki autor nie odkrywa, takie abecadło, ale myślę że pewne zdania powinny uspokoić  emocje niektórych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wito76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wito76 napisał:

Ja natomiast cały czas mam wrażenie, że co niektórzy cholernie przesadzają lub raczej przejaskrawiają i wyolbrzymiają pewne tematy.

Dokładnie tak ! Mogę podpisać się pod tym obiema rękami. Niestety cechą forów audio jest wyolbrzymianie. Minimalne różnice urastają do rangi przepaści. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówimy o DACach w półce 1-2,5k pln to każdy z nas tu piszących jest w stanie wymienić chyba wszystkie propozycje. I co? Czego się spodziewamy, cudów? Że będzie rozdzielczo, detalicznie, jednocześnie muzykalnie, plastycznie, bez wad? Oczywiście, że będą jakieś kompromisy, ale nie wymyślajmy skrajności na temat tych sprzętów, jakby zupełnie nie nadawały się do użytkowania. To jest wątek w dziale HiFi a nie Hi-End w końcu, więc dajmy sobie na wstrzymanie. Nie mówię, żeby kupić pierwszy z brzegu, bo różnią się między sobą i to znacznie, ale trochę luzu panowie z tymi epitetami (dotyczącymi DACów). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wito76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Piopio napisał:

Minimalne różnice urastają do rangi przepaści. 

Dokładnie, szczęście że na tym wątku jest jeszcze w miarę spokojnie no i rzeczowo . Ciekawa jest dyskusja w HighEndzie DAC do 50 tysięcy złotych. Czytam i pogubiłem się. Nie chodzi o to że te 50 k. można sensowniej i bardziej pożytecznie wydać bo to prywatna sprawa posiadacza i jego sumienia. Tylko gdzie jest granica pomiędzy faktycznym słyszeniem progresu w odtwarzanej muzyce, a pomiędzy samooszukiwaniem się (z różnych względów) że ten progres się słyszy. No i jaki jest ten progres 2-5% za 10 k zł ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest samooszukiwanie ze kosmetyczne różnice 😁

Pisałem o tym już kilka razy, napisze raz jeszcze. Zabrałem kiedyś ze sobą prawie najlepszego daca na swiecie Toppinga D90 do kolegi ktory ma całkiem dobry system. Grał wtedy na Pontus 2, teraz zmienil na Qutesta. 

Byłem przekonany że zaraz mój może ciutkę techniczny ale przejrzysty i detaliczny D90 błyśnie przed ciemnym Pontusem, a okazało się że Topping to zamulacz bez życia. Siedziałem i słuchałem wbity w ziemię. Tydzień później Topping był sprzedany.

Po prostu brak porównania i świetne wyniki pomiarów (słuchać nie warto) napędziły tą mode. 

Pomiary w audio bez odniesienia do jakości dźwięku i promocja MQA to taka jedna strona słynna 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marcinmarcin napisał:

Byłem przekonany że zaraz mój może ciutkę techniczny D90, ale przejrzysty i detaliczny D90 błyśnie przed ciemnym Pontusem, a okazało się że Topping to zamulacze bez życia.

A ten sam poziom głośności ustawiliście ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Piopio napisał:

A ten sam poziom głośności ustawiliście ? 

Wszystko zrobiłem żeby Topping zagrał... łącznie z moim lapkiem jako źródło (bo już myslalem ze SOtM taki zlosliwy i nie chce grać z D90) niestety nic nie pomogło... 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, marcinmarcin napisał:

😁Grał wtedy na Pontus 2, teraz zmienil na Qutesta. 

 

25 minut temu, marcinmarcin napisał:

😁

Gra cały system system, co potwierdza zmiana DAC na zupełnie inny. Pontus to R2R, Quest programowalny FPGA, D90 to delta/sigma każdy ma inne brzmienie a jego odbiór to subiektywne odczucia istoty ludzkiej uzależnione od nieprzespanej nocy, zmian ciśnienia, ilość wypitej herbaty z dodatkami lub bez, przestawionej palmy mającej kolosalny wpływ na akustykę, sąsiada grzebiącego w falowniku instalacji PV, sprzętu do którego dac jest podłączony no i naszych oczekiwań i utajonych lęków odnośnie wyniku pojedynku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TomekB166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, TomekB166 napisał:

Pontus to R2R, Quest programowalny FPGA, D90 to delta/sigma

Mam teraz Qutesta i interfejs Focusrite Clarett 2 Pre Usb na starym Akm. Clarett sie znakomicie broni, choć Qutest jest trochę lepszy. Ale nie ma przepaści. Po D90 miałem Rme Adi 2FS, które było znacznie lepsze od D90, z kolei Clarett gra jeszcze inaczej (mi się bardzo podoba) - a D90, Rme i Clarett to ds na AKM... Mniejsza różnica między Qutest/Clarett niż tamtymi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, marcinmarcin napisał:

zamulacz bez życia

O to to - dokładnie takie skrajne, przejaskrawione wypowiedzi miałem na myśli, podsunąłeś mi na tacy :)

 

52 minuty temu, marcinmarcin napisał:

prawie najlepszego daca na swiecie Toppinga D90

I jak żyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marcinmarcin napisał:

Mam teraz Qutesta i interfejs Focusrite Clarett 2 Pre Usb na starym Akm. Clarett sie znakomicie broni, choć Qutest jest trochę lepszy. Ale nie ma przepaści. Po D90 miałem Rme Adi 2FS, które było znacznie lepsze od D90, z kolei Clarett gra jeszcze inaczej (mi się bardzo podoba) - a D90, Rme i Clarett to ds na AKM... Mniejsza różnica między Qutest/Clarett niż tamtymi

Ja traktuję sprzęt audio jak instrument muzyczny. Bo przecież chyba o tę muzykę nam chodzi. 

Moje dzieci grają na gitarach. Każda jest inna, ma inne brzmienie, wygląd, budowę. Do Fendera ze względu na wbudowany metalowy pręt w gryfie można stosować struny o mocnym naciągu. Teoretyczne hiszpanka była dla córeczki a fender dla synka. W zależności od nastroju i spraw innych grają raz na jednej raz na drugiej. I to samo jest z odsłuchami naszego sprzętu. Raz muzyka brzmi lepiej w jednym zestawieniu a raz w innym. Ważne żeby brzmiała i jej słuchano.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
No proszę i do 2 tysi można !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bopich napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
No proszę i do 2 tysi można !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wybacz ale to nie jest DAC dla normalnego użytkownika. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.