Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz Grundig A-903 Fine Arts


8815lukas

Rekomendowane odpowiedzi

=>zyzio

>> SPADAJ :-)

 

Gdybys mial "jaja", nie zaslanialbys sie typowym dla Ciebie glupawym usmieszkiem, ale uzyl po prostu magicznego slowa "przepraszam"...

 

Poza tym, zamiast "smiac sie" tutaj "przez zeby" do wciaz kolejnych i kolejnych juz osob, kup sobie psa i wyjdz moze czasem na spacer, idz na lyzwy, do kina... po prostu do ludzi.

 

Jak powiedzial wczoraj Marcin Wolski (autor "Szopki noworocznej") w Radiu "Vox"

"Smiech i ironia jest czesto bronia ludzi slabych, ktorzy uzywaja jej przeciwko znienawidzonym nie majac mozliwosci stosowac innych srodkow" (dyskusja vide czasy PRL). Pomysl o tym, aby w inny sposob uzywac tej broni, ktora dostales od losu.

 

Trzymaj sie stary mocno i zycze wiecej optymizmu.

 

(mam nadzieje, ze dzisiejszy kolejny juz "kopniak edukacyjny" wymierzony Twojej osobie przyniesie sporo dobrego i wreszcie pozwoli Ci zrozumiec dlaczego "cos jest nie tak" w Twoim zyciu i pozwoli to rozwiazac).

 

EOT.

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Diorze takich "cudów" nie ma. Jest Elwa, która starzeje się znacznie szybciej niż wyżej wymienione produkty markowe. Co ciekawe, starzenie to inaczej postępuje w klocku używanym na co dzień, a inaczej w takim, co tylko stoi niepodłączony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>lenam

>"Mam oczywiscie na mysli raczej te markowe, jak Black Gate, Nippon Chemi-Con, Elna"

>Czy rzeczywiście w Diorze sa takie cuda?

 

Sa, gdyz wymiana kondensatorow na te "nie szumiace" to podstawowy zabieg, ktory warto zrobic, by wzmacniacz ten zagral. Wiekszosc dostepnych na rynku Dior WS704 ma wymienione juz kondensatory na lepsze, wieksze, markowe. Praktycznie kazda WS704 moze byc inna w tym wzgledzie.

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> lete

Ja Ciebie nigdy nie obraziłem, a więc gadać z Tobą nie będę, ani odpowiadać na prostackie wpisy, tak więc : SPADAJ raz jeszcze, paniał ? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam oczywiscie na mysli raczej te markowe, jak Black Gate, Nippon Chemi-Con, Elna"

No... to może takie fajne kondzie siedzą, bo ja wiem, w grundigach z najlepszych serii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktora diore chodzi, warto ja kupic jak na takich czesciach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaak, tyle tylko, że nasz lete ma po kilka Maranztów i Grundigów - dlatego też mu się nasunęło pytanko: dlaczego każdy z nich gra trochę inaczej, a historyjkę o WS-kach to niech sobie w dupcie wsadzi ;-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownywanych egzemplarzach WS 704 byly kondensatory Samwha, Elwa i albo Nippon lub Elna (jest to do sprawdzenia).

Moj egzemplarz mial Samwha i stad zdziwienie, ze gral tak dobrze.

 

Bede ostrozniejszy zadajac pytania w konkretnych sprawach...

 

Pozdrawiam,

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenam, zyzio wlasnie pogonil Darkula... wiec jest na speedzie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lete

Dzięki, to cenna informacja, że te Samwha nie są takie złe, w każdym razie lepsze niż jakieś wyschnięte Black Gate'y czy Nippony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> lenam

Trzeba tępić chamstwo, bo jakimś cudem lete zarzucając je mnie swojego jakoś nie widzi...poza tym trochę dystansu by mu się przydało i choćby szczypta humoru ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie masz racji, chodzi mi tylko o formę. Ja jestem starej daty i może dlatego uważam, że nawet jak się flekuje, trzeba mieć czyste buty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

zwolennik łagodności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio właśnie zobaczyłem że ktoś na stronach hi-fi (w dziale giełda) sprzedaje Luxmana L-530 za 1900 zł. Myślę że powinieneś napisaś do tego pana/pani i wytłumaczyć mu w jakim jest błędzie rządając takich pieniędzy za ten stary wyschnięty wzmak:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lete od dawna uważam, że Grundigi Fine Arts 9xx i 9xxx to super sprzęty a Ty jesteś spoko koleś, bo nie wykazujesz cech oszołomstwa.

Mam tylko jedno pytanie:

 

Dlaczego dopiero 16.01.2006 r. zacząłeś wychwalać A-903 skoro miałes go wcześniej?

 

Czy moze dlatego, że już 15.01.2006 kupiłes A-9000?

 

 

Jeśli zbieżnośc dat jest przypadkowa to przepraszam, ale jesli nie to nieładnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> jaro

Nie twórz bzdurnych hipotez , bo lete za chwileczkę będzie Cię uważał za "czlowieka bardzo cierpiacego na tle niewlasciwego uksztaltowania kory mozgowej" ;-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio ---->

nie przepadam za Twoimi poglądami i nie poieram ich, czego nigdy nie ukrywałem, ale mimo to szanuje.

 

Ja zadałem tylko pytanie oparte o suche fakty (jak kroś chce sprawdzic to pierwsza strona tego postu). Zapytałem bo mnie to zastanowiło...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio Teoretycznie nic. Jednakże zdaje się że Ty prowadzisz jakąś krucjatę przeciwko zbyt wysokim (Twoim zdaniem) ceną starego sprzętu także powinieneś uświadomić tego człowieka że jego wzmacniacz absolutnie nie jest wart takich pieniędzy. Jeżeli jednak nie prowadzisz takej krucjaty to bardzo Cię proszę przestań dalej jątrzyć ten temat. Niestety między innymi dzięki Twojej wzmożonej aktywności z tego forum robi się coraz większe szambo. Już kilka razy napisałeś(i nie tylko Ty) korelacji między wysokimi cenami niektórych klocków na allegro a ich dobrymi opiniami na tym forum. Natomiast jeśli chodzi o ten wątek to myślę że każdy inteligentny człowiek jest w stanie wyciągnąć z niego wnioski i podjąć decyzję odnośnie ewentualnego zakupu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

==>jaro4444

 

A-903 posiadal od poczatku moj brat i bylo to dla nas obojga spore odkrycie. Wtedy tez zaczalem sie blizej interesowac tym wzmacniaczem i porownywac go z posiadanym PM-75.

 

A-903 sluchalem od 20 grudnia i to jest sprzet zakupiony przez brata podczas bezposredniej wizyty w lezacym nieopodal Szczecina miescie Nowogard - oto te aukcje na ktorych znalazl i zdecydowal sie pojechac, posluchac, a w konsekwencji kupic:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Polecam sprawdzic ceny tego zestawu i moja "wygorowana" cene na ten sam sprzet.

 

Wniosek byl wiec jeden - chcialbym tez cos podobnego. Czas PM-75 dobiegl konca, totez go sprzedalem narazajac sie kolejny raz na drwiny zyzia...

Poniewaz w bliskim nam Berlinie znalezlismy A-9000 dla mnie, totez decyzja byla szybka - jedziemy, kupujemy "w ciemno", ze wzgledu na renome tej linii i doswiadczenia z A-903.

O tym fakcie szeroko juz pisalem w niniejszym watku odpierajac kolejne zlosliwosci zyzia...

Na dzien dzisiejszy zarowno ja, jaki i brat posiadamy A-9000,a model A-903 wystawilem na jego prosbe do sprzedazy.

 

Prosze zworcic uwage na okreslone fakty:

- nigdy nie ukrywalem co posiadam, kiedy kupuje i na co zmieniam;

- wyraznie przedstawialem opinie o danym sprzecie, ktory akurat posiadalem;

- nie wyobrazam sobie, aby na wniosek zyzia moje opinie o PM-75, A-903, czy A-9000 mogly byc w jakikolwiek sposob ograniczane;

- nie zycze sobie rowniez meczacych drwin zyzia - wiecznego posiadacza Primare, ktoremu nie tylko nie chce sie poszukiwac lepszego dzwieku, ale i nawet nie chce sie go posluchac, a za to w kwestii krytyki jest pierwszy (meczacy przyklad z PM-75).

- nie zycze sobie rowniez bzdurnych docinek zyzia na dowolny, zalozony przeze mnie temat. Mam prawo zapytac lub napisac na temat, ktory mnie interesuje. Jezeli zatem bedzie to w przyszlosci chocby lutowanie, to nie zycze sobie, aby zyzio wszczynal kolejna kampanie drwin na temat moich wyimaginowancych w jego glowie problemow ze sprzetem;

- nie zycze tez sobie, aby zyzio robil wiekszosci z was skrupulatnie (i jak sie okazuje, czesto skutecznie) przyslowiowa "wode z mozgu" zasiewajac w sposob bezczelny ziarno, ktore potem zbiera - dezorientacja duzej liczby osob i pytania, ktore powoduja koniecznosc skladania przeze mnie wyjasnien na temat moich prywatnych spraw.

- nie zycze sobie ingerowania zyzia w to, co robie, jak robie i dlaczego podejmuje okreslone decyzje (nie zamierzam zastanawiac sie, czy aby nastepnym razem nie sprzedac sprzetu pod innym nickiem, bo byc moze zobaczy to zyzio i z pewnoscia znow sie "przyczepi");

- z allegro korzystalem i bede korzystal, niezaleznie co mysli na ten temat zyzio (jezeli ceny na moj sprzet - tutaj A-903 - sa przesadzone, to prosze o pouczenie takze i tych wszystkich, ktorzy w czesto i wyzszych cenach mi go sprzedali - przyklad A-903).

- jeszcze raz podkreslam - nie jestem zadnym handlarzem i mam inne zrodlo dochodu. Jako zwolennik starszych konstrukcji (nie ufam nowym w tych cenach) bede kupowal i bede sprzedawal piszac jeszcze wiele opinii o tym, co mam i czego slucham;

 

Nie rozumiem po prostu takiego postepowania zyzia! Dla mnie to objaw paranoii, bo inaczej tego wyjasnic nie umiem...

 

Jezeli bede mial czas, zrobie watek WIELKIE PODSUMOWANIE ZYZIOWEGO ZLOSLIWSTWA WZGLEDEM LETE, gdzie poslugujac sie datami i faktami omowie kolejne etapy ewolucji jego "zawziecia" na moja osobe (przytocze wszystkie fakty, jego reakcje, moje odpowiedzi - tylko komu sie chce to czytac?).

 

Polecam przeanalizowac postawe zyzia i jego kilka tysiecy wpisow - wiekszosc to drwina i upierdliwosc... Z merytoryka jest mizernie.

 

Mam dosc na dzis i to bylo drugie i juz ostatnie moje "tlumaczenie sie" - zyzio osiagnal swoj cel, gratuluje zlosliwcze!

 

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !!!!!!!!!!!!!

 

Mam prośbę do wszystkich !!!!!!

 

Zauważyłem ostatnio coś niedobrego na naszym forum > Dotyczy to wzajemnych relacji negatywnych między forumowiczami ( zyzio - lete , emesze - darkul itp ) . Powiedzcie mi szczerze czy o to tu chodzi . Uważam żę w/w forum ma inne przeznaczenie . Łączy nas wszystkich to co nazywa się pasja i ciągłe poszukiwania dzwięku i systemu na miare naszych możliwości finansowych i percepcyjnych . I oto tu chodzi .

Dla mnie te nie które przepychanki słowne na forum zaśmiecają i odstraszają potencjalnych nowych i wartościowych forumowiczów przed zaistnieniem na forum .

 

Proszę was wszystkich ( lub nielicznych ) o zmianę i dązenie do celu jaki obraliście .

 

Pozdrawiam

 

Kajo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajo, chodzi o to, że na pasjonatach żerują oszuści, nie oceniając konkretnych osób zachęcam do uważniejszej lektury niektórych wypowiedzi, wezwanie do zgody narodowej jest słuszne, ale tylko w teorii, tym bardziej, że jawnogrzesznicy np. darkul, zydelek wracają tutaj bez żadnej żenady i wstydu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Kajo

 

Dobrze to odbierasz. Wielokrotnie o to apelowalem, ale nie przynioslo to rezultatu :(

Po kazdej takiej "burzy" wracamy po prostu do punktu wyjscia...

Znany troll (wszyscy wiedza, ze w tym konkretnym przypadku chodzi glownie o zyzia - to okreslenie zapozyczylem) zasadza sie na watek i z wywolanego zamieszania czerpie dzika przyjemnosc zacierajac rece i podsycajac "spor"... Tego jednak mam wrazenie nie zmienimy, a szkoda.

 

Lete

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lete dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

 

Sam musisz jednak przyznać, że nawet jeśli nie miałeś złych intencji to jednak daty są niefortunnie ułożone. Co budzić może opinie prześmiewców o celowej manipulacji faktami...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.