Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz plus monitory.


tomasz777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

Ja nie miałem jeszcze okazji słuchać R-N800A vs R-N1000A, jednak różnica w wadze też jest 11,4 kg vs 12,3 kg. Sporo jak na tylko HDMI 😉

Przyjechało tylko kilka sztuk R-N1000A i idą bezpośrednio do klientów. Nie mam jak zrobić porównania na ucho 😉

900g no to nie sama płytka HDMI. To na pewno nie 

Chyba że waga jest podana nieprawidłowo. Widziałem już takie rzeczy 😛

jak mówię. Nie podważam. Absolutnie. Chodzi mi bardziej o koszty. 

Jeśli tu widziałbym jakiś upgrade to jak mówię moim zdaniem na przykład wymiana na bardziej pojemne kondensatory wchodziłaby w grę.

Nie dostajecie żadnej informacji od Yamahy co to za model jaka jest jego konstrukcja na czym jest wzorowany i tym podobne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piotr Sonido napisał:

900g no to nie sama płytka HDMI. To na pewno nie 

Chyba że waga jest podana nieprawidłowo. Widziałem już takie rzeczy 😛

jak mówię. Nie podważam. Absolutnie. Chodzi mi bardziej o koszty. 

Jeśli tu widziałbym jakiś upgrade to jak mówię moim zdaniem na przykład wymiana na bardziej pojemne kondensatory wchodziłaby w grę.

Nie dostajecie żadnej informacji od Yamahy co to za model jaka jest jego konstrukcja na czym jest wzorowany i tym podobne?

cytuję wagę brutto (z kartonem i akcesoriami, bo mam oba na salonie) R-N800A 14 kg, R-N1000A 15 kg 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Top Hi-Fi & Video Design napisał:

cytuję wagę brutto (z kartonem i akcesoriami, bo mam oba na salonie) R-N800A 14 kg, R-N1000A 15 kg 😉

Daj znać jak uda ci się je odsłuchać porównać może być nawet na pw.

A ja też chętnie poczekam i zobaczę zdjęcia otwartych modeli. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomasz777 napisał:

Może ktoś porównywał Cariny z Kef Ls50 meta?Jak te kolumny mają się do siebie?

Nie słuchałem (jeszcze), ale się wypowiem 🙂 To jeden z największych głośnikowych bestsellerów ostatnich lat na zachodzie, więc są tony testów i to o dziwo dość zgodnych.

Główną zaletą jest ponoć fenomenalna separacja dźwięków i scena (pod względem szerokości i głębi). Stąd też się nimi zainteresowałem.

Z charakteru neutralne - więc charakter wzmacniacza jest bardzo ważny. Jeśli są negatywne opinie to głównie takie, że  są "nudne i niemelodyjne", ale wtedy najczęściej jako wzmacniacz dobrano byle co, co miało ogólnie dobre opinie.

Jeśli chodzi o bas, to tu chyba są największe konflikty. Dla niektórych jest mocny i wystarczający, dla innych słaby i powinien być sub. Pewnie nie pomaga bardzo dziwny zapis zakresu częstotliwości podany przez producenta.

Pewnie nie jest to zbyt wartościowy głos, ale nikt inny się jakoś szybko nie kwapił, to się pokusiłem o przytoczenie cudzych opinii 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tadeus72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tadeus72 napisał:

Nie słuchałem (jeszcze), ale się wypowiem 🙂 To jeden z największych głośnikowych bestsellerów ostatnich lat na zachodzie, więc są tony testów i to o dziwo dość zgodnych.

Główną zaletą jest ponoć fenomenalna separacja dźwięków i scena (pod względem szerokości i głębi). Stąd też się nimi zainteresowałem.

Z charakteru neutralne - więc charakter wzmacniacza jest bardzo ważny. Jeśli są negatywne opinie to głównie takie, że  są "nudne i niemelodyjne", ale wtedy najczęściej jako wzmacniacz dobrano byle co, co miało ogólnie dobre opinie.

Jeśli chodzi o bas, to tu chyba są największe konflikty. Dla niektórych jest mocny i wystarczający, dla innych słaby i powinien być sub. Pewnie nie pomaga bardzo dziwny zapis zakresu częstotliwości podany przez producenta.

Pewnie nie jest to zbyt wartościowy głos, ale nikt inny się jakoś szybko nie kwapił, to się pokusiłem o przytoczenie cudzych opinii 😄

Masz na myśli LS 50,one są dłużej na rynku,podobno Ls50meta różnią się, mają mocniejsze basy.Szukam głośnika rockowego,Carina świetnie czuję się w takiej muzyce,ciekaw jestem jak wypada Carina podłogowa.Moim zdaniem Nad 368 dobrze je kontroluje,w testach podają że ma 105 Wat na kanał przy ośmiu omach,ciekawe czy podpinając jeszcze mocniejszą Integre poczuję się więcej mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mety sa juz dwa lata na rynku :) Mowie o opiniach o Metach. Starczy nawet zerknac na tematy tu na forum i widac, ze tez nie ma zgody co do tego basu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykle ls50 bassu nie brakuje na 14m, jest ok do przyjemnego głośnego słuchania.

Duża scena, separacja i szybkość grania( jeżeli można to tak nazwać). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SonOctavius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SonOctavius napisał:

Mam zwykle ls50 bassu nie brakuje na 14m, jest ok do przyjemnego głośnego słuchania.

Duża scena, separacja i szybkość grania( jeżeli można to tak nazwać). 

Bas twardy czy raczej miękki?Ma jakiś kontur?Czym napedzasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad C368 to dobry kompan dla LS50 Meta. Ja jednaj wolę połączenie z Heglem i to nawet H120. Te kolumny lubią prąd i zasługują na taką elektronikę 🙂

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomasz777 napisał:

Może ktoś porównywał Cariny z Kef Ls50 meta?Jak te kolumny mają się do siebie?

Inaczej. Ls50 są kompletnie liniowe. Jedni powiedzą bez emocji drudzy je za to docenią. To porównanie już było niejednokrotnie rozpisywane.

Warto dołożyć do meta. Chociaż zwykłych chyba już nie ma w handlu. 

Bas jest tak samo mega naturalny. W elacu jest silniejszy i głębszy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Inaczej. Ls50 są kompletnie liniowe. Jedni powiedzą bez emocji drudzy je za to docenią. To porównanie już było niejednokrotnie rozpisywane.

Warto dołożyć do meta. Chociaż zwykłych chyba już nie ma w handlu. 

Bas jest tak samo mega naturalny. W elacu jest silniejszy i głębszy. 

Czyli liniowe głośniki połączyć z liniowym Nadem trochę nudno.Zostaje przy Carinach i 368 znalazłem świetną ofertę za komplet 6600,jeżeli jeszcze jest aktualna ta oferta.Zadzwonie tam w przyszłym tygodniu bo wtedy będę dysponować pełną kwotą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego nudno, dla drugiego spełnienie marzeń 😉 Sprawdziłbym i tak, może Cię oczarują sceną i dokładnością brzmienia. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, tomasz777 napisał:

Czyli liniowe głośniki połączyć z liniowym Nadem trochę nudno.Zostaje przy Carinach i 368 znalazłem świetną ofertę za komplet 6600,jeżeli jeszcze jest aktualna ta oferta.Zadzwonie tam w przyszłym tygodniu bo wtedy będę dysponować pełną kwotą.

Jak słuchasz plików to z czasem możesz zaserwować do Nada moduł Bluos i masz wszystko w jednym opakowaniu 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomasz777 napisał:

Bas twardy czy raczej miękki?Ma jakiś kontur?Czym napedzasz?

Twardy hmm inaczej stara się być taki jak na nagraniu, zadziwiająco  dobrze to wychodzi zważywszy na wielkość przetwornika.

Napędzam PowerDac ( raczej dobre określenie )sabaj a30a. Dalej zastanawiam się ile mocy da się wtłoczyć w te maluchy bez przykrych konsekwencji...

Btw nudnymi ls50 bym w żadnym wypadku nie nazwał. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę Sonus Faber Lumina I. Sam ich nie posiadam ale miałem okazję słuchać tych maleństw w jednym z salonów audio i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Słuchałem różnego repertuaru od klasyki po metal i byłem zaskoczony, że radziły sobie całkiem nieźle. Ponadto biorąc pod uwagę ich wykonanie i cenę to myślę, że jedna z ciekawszych propozycji przy dzisiejszej drożyźnie.

Dodam jeszcze, że spięte były w miarę nie drogim zestawem Denona, więc pewnie z droższymi klockami potrafią więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lowfi81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomasz777 napisał:

Czyli liniowe głośniki połączyć z liniowym Nadem trochę nudno.Zostaje przy Carinach i 368 znalazłem świetną ofertę za komplet 6600,jeżeli jeszcze jest aktualna ta oferta.Zadzwonie tam w przyszłym tygodniu bo wtedy będę dysponować pełną kwotą.

No dlatego mówię jedni powiedzą nuda a drudzy właśnie tego szukają.

9 minut temu, lowfi81 napisał:

Ja od siebie polecę Sonus Faber Lumina I. Sam ich nie posiadam ale miałem okazję słuchać tych maleństw w jednym z salonów audio i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Słuchałem różnego repertuaru od klasyki po metal i byłem zaskoczony, że radziły sobie całkiem nieźle. Ponadto biorąc pod uwagę ich wykonanie i cenę to myślę, że jedna z ciekawszych propozycji przy dzisiejszej drożyźnie.

Dodam jeszcze, że spięte były w miarę nie drogim zestawem Denona, więc pewnie z droższymi klockami potrafią więcej.

A to ty mnie znowu kompletnie nie urzekły. To tu wolał bym LS, Cariny czy pmc gold które dają zdecydowanie więcej od siebie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, rd79 napisał:

Jak słuchasz plików to z czasem możesz zaserwować do Nada moduł Bluos i masz wszystko w jednym opakowaniu 😉

Tak będę myślał,tylko trochę kosztuję,2300,za taką kwotę to już chyba przyzwoity stremer można kupić, może i warto z tą płytką pomyśleć.Ten nad ma bluetooth sam w sobie,narazie spróbuje w ten sposób sparować go z telefonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomasz777 napisał:

Tak będę myślał,tylko trochę kosztuję,2300,za taką kwotę to już chyba przyzwoity stremer można kupić, może i warto z tą płytką pomyśleć.Ten nad ma bluetooth sam w sobie,narazie spróbuje w ten sposób sparować go z telefonem.

Bierz z płytką 😁 😉

Za 800 zł masz chwalony Wiim pro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rd79

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Streamer da ci lepsza jakość niż BT

Nie trać. 

Czyli ta płytka to lipa?No jeszcze zależy jaki streamery, widzę po opiniach że do 1 tyś zł można kupić więcej niż przyzwoity 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tomasz777 napisał:

Czyli ta płytka to lipa?No jeszcze zależy jaki streamery, widzę po opiniach że do 1 tyś zł można kupić więcej niż przyzwoity 

Płytka z bluos jest spoko, koledze chodziło, że bluetooth jest niższej jakości niż streamer 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rd79

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2023 o 15:16, tomasz777 napisał:

Czyli ta płytka to lipa?No jeszcze zależy jaki streamery, widzę po opiniach że do 1 tyś zł można kupić więcej niż przyzwoity 

No masz malinkę przede wszystkim. Albo gotowe modele wiim w zależności od potrzeb przetwornika 

W dniu 8.09.2023 o 15:23, rd79 napisał:

Płytka z bluos jest spoko, koledze chodziło, że bluetooth jest niższej jakości niż streamer 😉

Dokładnie tak 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Odświeze temat.Jeszcze nic nie kupiłem ponieważ miałem brak czasu.Mam pytanie odnośnie integry do Elac Carina,czy Roksan Atessa byłby dobrym kompanem do tych monitorów?Warto posłuchać?Jeszcze intryguje mnie nowa seria Arcama,model Radia A15 ,powala mnie wygląd.Z tego co czytałem Roksan gra z lepszym odciążeniem niskich rejestrów,Arcam podobno odchudzony,ale obydwa zwinne,dynamiczne z gęstym środkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasz777, słuchałeś tych monitorów u siebie? Nie obawiasz sie, że w Twoim ustawieniu możesz mieć problemy z basem? Nie znam tych kolumn osobiście ale znam osoby, ktore testowały je w swoich pokojach i wspominały o potężnym, jak na tak nieduże monitory, basie. Padły gdzieś w miedzyczasie propozycje ATC scm7 i PMC db1. Uważam, ze do niewielkiego pokoju, w którym monitory mają stać przy ścianie, to idealne rozwiązanie. Te drugie na rynku pierwotnym mają abstrakcyjną cenę ale ATC można wyrwać na olx-ach za naprawdę fajne pieniądze. A jeśli nawet nie podejdą, powinieneś je bezproblemowo sprzedać. I wbrew temu co często piszą fora, wcale nie potrzebują kilkuset watów do ich napędzenia. 

Kefy ls50 to też bardzo fajna opcja ale u mnie, stojąc ok 30 cm od tylnej ściany potrafiły czasem delikatnie się wzbudzić. 

Kolejną fajną opcją są dali menuety. Grają bardzo melodyjnie a bliskość ściany im nie przeszkadzała. 

Ze znanych monitorów, które mi osobiście przypadły do gustu, a którym bliskość ściany nie była straszna to audio physic 3 i JMR lucia. Różny sposób prezentacji z czego te pierwsze wg mnie w roku powinny sprawdzić się bardzo dobrze, drugie może mniej, ale do jazzu czy delikatnej elektroniki jak najbardziej. 

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, seba3002 napisał:

@tomasz777, słuchałeś tych monitorów u siebie? Nie obawiasz sie, że w Twoim ustawieniu możesz mieć problemy z basem? Nie znam tych kolumn osobiście ale znam osoby, ktore testowały je w swoich pokojach i wspominały o potężnym, jak na tak nieduże monitory, basie. Padły gdzieś w miedzyczasie propozycje ATC scm7 i PMC db1. Uważam, ze do niewielkiego pokoju, w którym monitory mają stać przy ścianie, to idealne rozwiązanie. Te drugie na rynku pierwotnym mają abstrakcyjną cenę ale ATC można wyrwać na olx-ach za naprawdę fajne pieniądze. A jeśli nawet nie podejdą, powinieneś je bezproblemowo sprzedać. I wbrew temu co często piszą fora, wcale nie potrzebują kilkuset watów do ich napędzenia. 

Kefy ls50 to też bardzo fajna opcja ale u mnie, stojąc ok 30 cm od tylnej ściany potrafiły czasem delikatnie się wzbudzić. 

Kolejną fajną opcją są dali menuety. Grają bardzo melodyjnie a bliskość ściany im nie przeszkadzała. 

Ze znanych monitorów, które mi osobiście przypadły do gustu, a którym bliskość ściany nie była straszna to audio physic 3 i JMR lucia. Różny sposób prezentacji z czego te pierwsze wg mnie w roku powinny sprawdzić się bardzo dobrze, drugie może mniej, ale do jazzu czy delikatnej elektroniki jak najbardziej. 

Pozdrawiam 

Nie słuchałem carin u siebie,ale ja je odstawie z 20 cm od ściany, pasuję mi przekaz tych monitorów,tam reflex pompuje do dołu, one nie mają jakiegoś tam potężnego basu.Teraz są w świetnej cenie w Top HiFi.Chcialem je kupić z Nad c368 który uważam że dobrze je napędza bo to mocny prądowo wzmacniacz,ale chodzi mi jeszcze po głowie jakas inna opcja integry do przetestowania.Myslalem też o Hegel h95,ale przy Nad to raczej prądowo cienki zawodnik i podobno jasny przekaz,ja jednak wolę ciemne detaliczne brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw też daje radę i jest w dobrej cenie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podłogowych Carin w ogóle bym nie rozważał do 14m2. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek11

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze w Topie jest akcją stówobranie, także ten zestaw wyjdzie za 6699 zł. To naprawdę dobra cena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno, pamiętaj, że w stosunku do Powernode, w Nadzie C368 płacisz extra za większą obudowę, więcej złącz ma tylnej ściance, podwójne terminale głośnikowe, ale sam moduł wzmacniacza jest taki sam. Poza tym, jak dołożysz to Nada płytkę BluOS, to różnica w cenie robi się już znaczna. Dlatego jeżeli nie potrzebujesz aż tylu złącz, podwójnych terminali głośnikowych, dużej obudowy (w połowie pustej w środku), to szczerze mówiąc Powernode wydaje się bardziej rozsądnym wyborem. I od razu masz BluOS na pokładzie. Pozdrawiam.

P.S.

Miałem komplet Powernode + Carina BS243.4 i przy Twoich wymaganiach szczerze bym tego spróbował. Zwłaszcza, że podeszło Ci brzmienie C368 z Carinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, tomek11 napisał:

Jeszcze jedno, pamiętaj, że w stosunku do Powernode, w Nadzie C368 płacisz extra za większą obudowę, więcej złącz ma tylnej ściance, podwójne terminale głośnikowe, ale sam moduł wzmacniacza jest taki sam. Poza tym, jak dołożysz to Nada płytkę BluOS, to różnica w cenie robi się już znaczna. Dlatego jeżeli nie potrzebujesz aż tylu złącz, podwójnych terminali głośnikowych, dużej obudowy (w połowie pustej w środku), to szczerze mówiąc Powernode wydaje się bardziej rozsądnym wyborem. I od razu masz BluOS na pokładzie. Pozdrawiam.

P.S.

Miałem komplet Powernode + Carina BS243.4 i przy Twoich wymaganiach szczerze bym tego spróbował. Zwłaszcza, że podeszło Ci brzmienie C368 z Carinami.

Ogólnie brzmienie Nada mi odpowiada,przerobiłem już kilka wzmacniaczy Nad tylko że starsze modele.Triche ten wygląd tego Powernode do mnie nie przemawia,wiem że to bardzo funkcjonalne urządzenie.Korci mnie jeszcze Hegel.Nie wiem czy nie kupię samych Carin bo są w świetnej cenie.Integry można poszukać gdzie indziej.Chetnie bym je podpiął do Roksana lub do Arcama.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.