Skocz do zawartości
IGNORED

Boks i inne sporty walk


mikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytowałem amerykańskich ekspertów bo zaciekawiło mnie spojrzenie ludzi nie związanych z naszym grajdołkiem. Właściwie wszyscy pisali o Szpilce jak o bokserze widowiskowym, ale raczej nie traktowali go poważnie. Adamkiem nikt się nie zachwycał ale uważano, że jest na tyle solidny żeby wygrać nawet w kiepskiej formie.

 

Okazało się, że wszyscy się mylili bo Szpilka wykazał się taktyczną dyscypliną a Adamek był wolny jak słoń i nie miał żadnego pomysłu na walkę. Co w dużej mierze ośmiesza jego trenera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Adamek był wolny jak słoń i nie miał żadnego pomysłu na walkę. Co w dużej mierze ośmiesza jego trenera.

 

Właśnie tak, ale to już było widać w walce z Hłazkowem. Już w tej walce nie było taktyki. Gadanie o szybkości, Adamka i Bloodwortha przed walką można jeszcze zrozumieć, no bo przecież nie będą mówili że jest wolny, ale tak prywatnie powinni wiedzieć gdzie są i że musza nadrabiać pomysłem i zaskoczyć czymś rywala.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“Kejseren er i garderoben!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się starcie pulew-kliczko, szczególnie w aspekcie polsat boxin najt z adamkiem i gitem...miło popatrzeć na bokserów, którzy nie udają walki, bez względu na konsekwencje. Nie wiem jak wy, ale musialem wyłączyć streaming z kostyrą i przełączyć sie na brytyjski eurosport, polskich komentatorów nie da sie już słuchać, mieszają jakies plotki z samokreacją i zidioceniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i nie jest dokładnie ten temat, ale właśnie znalazłem kanał z filmikami syna Bolo Yeunga :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Najman wygrał po raz pierwszy w MMA :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanko takie, gdzie do k**wy nędzy można oglądać gale UFC?

Mogą być powtórki, mnie to tam akurat nie stanowi, byle tylko obejrzeć.

Miałem wcześniej na OrangeSport w Cyfrowym Polsacie i jakoś tam dawałem radę,

przynajmniej człowiek był mniej więcej na bieżąco, ale panowie właściciele KSW stwierdzili,

że nie bardzo im pasuje taki układ, żeby na tej samej platformie leciało UFC i KSW,

więc złożyli panu Solorz-Żak propozycję nie do odrzucenia i UFC wyleciało z oferty Polsatu.

No i jestem w czarnej dupie, bo kanałów sportowych mam chyba z pińcet, tylko na żadnym UFC nie ma :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że różnej maści opłaty z tego tytułu wynoszą więcej niż wszyscy forumowicze audiostereo.pl razem wzięci

widzieli naraz na oczy, dlatego ja chyba raczej zrezygnuję z wejścia w taki biznes i pozostanę przy samym tylko oglądaniu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam pytanko takie, gdzie do k**wy nędzy można oglądać gale UFC?

Mogą być powtórki, mnie to tam akurat nie stanowi, byle tylko obejrzeć.

Miałem wcześniej na OrangeSport w Cyfrowym Polsacie i jakoś tam dawałem radę,

przynajmniej człowiek był mniej więcej na bieżąco, ale panowie właściciele KSW stwierdzili,

że nie bardzo im pasuje taki układ, żeby na tej samej platformie leciało UFC i KSW,

więc złożyli panu Solorz-Żak propozycję nie do odrzucenia i UFC wyleciało z oferty Polsatu.

No i jestem w czarnej dupie, bo kanałów sportowych mam chyba z pińcet, tylko na żadnym UFC nie ma :(

 

To nie wina KSW. To polityka UFC, jakoś na wiosnę zerwali wszystkie umowy z telewizjami w Europie i wystąpili z nową ofertą, finansowo zaporową, chyba żadna telewizja jej nie przyjęła. Chcesz oglądać, ściągaj piraty z netu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Chodząca reklama sterydów. Wpierdala tego tyle co koń wyścigowy, to i cegły brwiami może kruszyć :)

A za dwa lata zawał i do piachu. Oczywiście wszyscy na pogrzebie będą ciężko zdziwieni, że no jak to, taki silny i młody...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jak ktoś jeszcze nie widział to koniecznie trzeba obejrzeć, wskrzeszone stare techniki łucznicze, głównie dotyczące strzelania w ruchu, i dużą ilością strzał. Gościu jest niesamowity:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się chce postrzelać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie! Jak wnuka uczyć boksu? Mnie nauczył najpierw kolega: dał w pysk, później garda sama się ułożyła.Potem, w czerwonych beretach sierżant nauczył, że dostać w pysk, to nie najgorsze, co może spotkać w życiu!

Teraz to za brutalne!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piramidon

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie! Jak wnuka uczyć boksu? Mnie nauczył najpierw kolega: dał w pysk, później garda sama się ułożyła.Potem, w czerwonych beretach sierżant nauczył, że dostać w pysk, to nie najgorsze, co może spotkać w życiu!

Teraz to za brutalne!

Zapisz go do klubu i niekoniecznie na boks.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie albo się w sobie ma "to coś" albo się nie ma.

Niezależnie od tego jak długo i ciężko kto będzie trenował, nie każdy zostanie dobrym pięściarzem, piłkarzem, koszykarzem, szermierzem, zapaśnikiem itd.

Moje zdanie jest takie, że nie ma co zmuszać i na siłę "przekonywać" bo jak chłopak nie ma naturalnego talentu w genach, to szkoda bez sensu go męczyć.

 

P.S.

Nauczyć, to się można jakiegoś obcego języka, a bokserem albo się jest, albo się nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie albo się w sobie ma "to coś" albo się nie ma.

Niezależnie od tego jak długo i ciężko kto będzie trenował, nie każdy zostanie dobrym pięściarzem, piłkarzem, koszykarzem, szermierzem, zapaśnikiem itd.

Moje zdanie jest takie, że nie ma co zmuszać i na siłę "przekonywać" bo jak chłopak nie ma naturalnego talentu w genach, to szkoda bez sensu go męczyć.

 

P.S.

Nauczyć, to się można jakiegoś obcego języka, a bokserem albo się jest, albo się nie jest.

Nie masz racji. Nawet 'Iron Mike' musial sie boksu nauczyc choc na ulicy wymiatal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idź i się naucz :)

Tyson w wieku 18 lat zamiatał przeciwnikami jeden po drugim. Przeważnie to byli doświadczeni zawodowcy, a i tak padali w pierwszej rundzie.

Gdyby przepisy dopuszczały taką możliwość, to mógłby toczyć po 10 walk dziennie i nawet by się nie spocił. Kto go tego nauczył?

Po prostu raz na jakiś czas ktoś taki gdzieś na świecie się rodzi i tyle. Tak samo jest z każdym innym sportem.

Jednemu idzie samo z siebie, a drugi choćby latami się katował i srał pod siebie na treningach, to i tak nic z niego nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu idzie samo z siebie, a drugi choćby latami się katował i srał pod siebie na treningach, to i tak nic z niego nie będzie.

Dokładnie tak jest a nazywa się to TALENT!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idź i się naucz :)

Tyson w wieku 18 lat zamiatał przeciwnikami jeden po drugim. Przeważnie to byli doświadczeni zawodowcy, a i tak padali w pierwszej rundzie.

Gdyby przepisy dopuszczały taką możliwość, to mógłby toczyć po 10 walk dziennie i nawet by się nie spocił. Kto go tego nauczył?

Po prostu raz na jakiś czas ktoś taki gdzieś na świecie się rodzi i tyle. Tak samo jest z każdym innym sportem.

Jednemu idzie samo z siebie, a drugi choćby latami się katował i srał pod siebie na treningach, to i tak nic z niego nie będzie.

Spedzilem kilkanascie lat w SW i wlasnie na sobie doswiadczylem to co wyzej powiedzialem. Nie mowie o byciu najlepszym na swiecie ale o nabyciu umiejetnosci co by cie zwykly klient na ulicy nie oklepal. Tego sie spokojnie mozna nauczyc. Jednemu to zajmie rok, dwa drugiemu kilka i wiecej. Co do Tysona to mial petarde jaka sie zdarza raz na kilkadziesiat lat choc te jego nokauty nie wszystkie do konca sa 'czyste'.

 

Dokładnie tak jest a nazywa się to TALENT!

Talenty sa na peczki. Tylko pracowac nie ma komu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • Moderatorzy

Najbliższa walka Adamka i Salety to dla mnie trochę kpina.

 

Adamek przegra na 100% bo jak przegra to przegra , a jak wygra to i tak przegra bo pokona 47 letniego dziadka.........

 

Saleta jako jednonerki nie powinien wdawać się w takie hece jak choćby trud i niebezpieczeństwo walki i intensywność przygotowań bo za 3 lata będziemy zbierać dla niego na dializy (tfu...tfu....)

Poprzednia walka Salety z Gołotą była świetna i powinna się znaleźć w annałach typu "dziadki a potrafią".

 

Adamek 38 lat i jak widać brak pomysłu na sport i karierę , a z racji wieku mógłby jeszcze poboksować choć raczej w niższych kategoriach wagowych ale cóż....

Mam nadzieję , że następna walka Adamka nie będzie z Mickejem Rurke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek podłożył się Szpilce, to teraz Saleta podłoży się Adamkowi. I tyle w temacie.

 

EDIT: Tzn. już mu się podłożył. Żenada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. już mu się podłożył. Żenada.

Nie rozumiem na czym niby ma polegać to podłożenie?Wolniejszy,bez techniki bokserskiej na wystarczającym poziomie by wygrać z gorszym bokserem od Adamka.Żenujący poziom Salety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saleta po prostu dostał oklep, bo dawno wyszedł z gry. Natomiast walkę ze Szpilką Adamek sprzedał. Pewnie na te studia córki. Pal szesc na co. Podłożył się i mu tego kibice nie zapomną...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.