Skocz do zawartości
IGNORED

Boks i inne sporty walk


mikson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest, że ja nie widziałem u Adamka żadnego sensownego pomysłu na tę walkę. Od początku miał olbrzymie problemy żeby chociażby zbliżyć się do Kliczki. Koncepcja osłabienia przeciwnika ciosami na korpus byłaby dobra pod warunkiem, że na ring wyszedłby w hełmie;-). Ciosy były sygnalizowane i jak tylko opuszczał rękę Kliczko walił go w łeb prostym. Od 6 rundy w zasadzie oszczędzał Adamka bo z tego co pamiętam obiecał mu bolesną lekcję i nokaut dopiero w 8 rundzie. Dwie ostatnie rundy Adamek już pływał i dobrze, że sędzia przerwał walkę bo wylądowałby w szpitalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był inny Adamek...zupełnie.Zmienił styl walki pod wpływem trenerów amerykańskich,olał Gmitruka a dużo mu zawdzięcza.Jego walki za czasów Gmitruka były ekscytujące,był technicznie doskonały w każdy aspekcie sztuki bokserskkiej.To co zobaczyłem w walce z Witalijem,było żenujące i prostackie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bracia Kliczko to przynajmniej inteligentne chlopaki.Zawsze sa ladnie ubrani w garniturach i zachowuja sie jak nalezy. Zdecydowanie odrozniaja sie od innych bokserow ktorzy wywodza sie czesto z niskich kregow spolecznych.

 

Kliczko wyraznie mowi ze ani narodowosc, ani religia ani rasa nie maja zadnego znaczenia w walce. W walce maja znaczenie tylko umiejetnosci i sila danego boxera.

 

Nasz Adamek jak widac jest mniej madry od Kliczki, przed walka polecial do biskupa po rozaniec i blogoslawianstwo , calowal po rekach biskupa - no i na nic to sie nie zdalo haha

No coz, Adamek pochodzi z Polski :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na adamka zal dupe sciska.jakby spadł pod nadjezdzajacy czolg.Zaden bog tu by nie dal rady.

 

som sprawy o ktorych stfurca nie ma pojecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Zaden bog tu by nie dal rady. som sprawy o ktorych stfurca nie ma pojecia.

 

ale przeciez Adamek mial blogoslawienstwo od najjasniejszej wielebnej excelencji itd... biskupa !!

Podobno tez w przerwach pil wode swiecona ... no i co nic ??

 

Ja na miejscu Adamka wybralbym sie z reklamacja do tego ksiezula ! ( ja juz nie chce sie domyslac ile Adamek dal na tace w intencji wygrania walki buhaha )

 

no w tej Polsce to macie pod tym wzgledem jeszcze czyste sredniowiecze!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na calej linii wygrał stfurca prawoslawnych.Moze go i nie prosili, ale umie dbac o swoich.

 

szkoda ze nie ma sobola .on by wyjasnił role takiego czerwonego w kiecce i jego siłe.jakos to było jak z tymi armatami ale mi umkło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
na calej linii wygrał stfurca prawoslawnych.Moze go i nie prosili, ale umie dbac o swoich.

 

Ale co ty, znasz Fedora z MMA ?? Gosc z Rosji, czesto w wielu filmach widac ze ciagle u boku ma jakiegos kumpla popa prawoslawnego.Sam Fedor deklaruje sie jako osoba wierzaca (prawoslawny) , nosi ciagle swoj slynny krzyzyk na piersiach. No i ostatnie 3 walki to mu pysk skopali , Fedor po walce z Sylwia wygladal gorzej niz nasz Adamek :)

 

Ogolnie te wszystkie zaklecia "hokus pokus" smingus dyngus woda z kranu itd. na nic sie nie zdaja.

Musisz ciezko pracowac, duzo trenowac , miec szczescie no i jak bracia Kliczko, miec wrodzone bardzo dobre predyspozycje fizyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak wychodzi na to ze jak se nie poscielesz to stfurca tego nie zrobi za ciebie.ale moglby choc wyciagnac adamka do gory.

 

o te 20cm.bez prosb i łaski panskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allach pomógł i Muhammad Ali nie miał pretensji ,że po gębie dostał

 

"Bóg dał mi chorobę, by przypomnieć mi, że nie jestem numerem jeden. On jest."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
"Bóg dał mi chorobę, by przypomnieć mi, że nie jestem numerem jeden. On jest."

 

Ciekawe wytlumaczenie. A ja bym powiedzial ze Muhamet Ali nawet nr 2 nie jest :)

 

Tak po chlopsku tlumaczac: jak ktos przez wiele lat dostanie setki razy po pysku , to w koncu mozg mu sie w czasce luzuje i polaczenia nerwowe w glowie nie funkcjonuja jak trzeba no i od tego cale cialo sie trzesie - takie sa skutki walenia sie po gebie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem na całkiem legalnym forum SFD film dokumentalny o braciach Kliczko, na razie nie oglądałem ale jak sprawdzałem czy działa, to trzeba kliknąć nie na pierwsze okienko a na te następne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he właśnie wpisałem do wyszukiwarki ten tytuł filmu i jednak ten film to jest jakaś super nowość, tak że chyba lepiej będzie to wykasować ;). A czy ja mam do cholery obowiązek w dobie linkowania do serwisów podobnych do youtuba zawsze wszystko wcześniej sprawdać ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten film ukazal sie niedawno w kinach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dzieki za link , obejrze popoludniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wode swiecona pil... Rekordowa bzdura.

 

Adamek byl praktycznie bez szans od poczatku, niemniej im blizej bylo terminu walki tym mniej bylo chlodnej kalkulacji a wiecej goracych glow, niektorzy tuz przed wieszczyli niespodzianke i zwyciestwo Adamka... no sorry. Musialo przyjsc otrzezwienie.

 

Niemniej uznanie dla Adamka za wytrwalosc, Goly czujac co sie swieci pewnie czmychnalby z ringu na poczatku walki.

 

Na braci Klitschko nie ma od jakiegos czasu silnych w kat. ciezkiej. Niby wielkimi technikami nie sa, ale na ten ich prosty boks przy ich warunkach fizycznych trudno znalezc recepte. Ciekawe co na wyzwanie Witalija kuglarz Haye, jesli przyjmie wyzwanie moze byc ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JarlBjorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś w USA nie widza tragedii w porażce Adamka, mały cytat:

 

..Twardy Polak zrobił wszystko co mógł. Nikt nie pracuje ciężej od niego na treningach, prowadzi bardzo zdrowe i sportowe życie, co pozwala mu pokonać prawie wszystkich ciężkich na świecie. Prawie. Problemem jest, że nie urośnie już większy, bez czego nie był w stanie pokonać Witalija Kliczkę w sobotnią noc. Mierzący 187 cm i ważący 98 kg Adamek, byłby małym ciężkim nawet w czasach Rocky'ego Marciano czy nawet Muhammada Ali. Pięściarz tak mały, musiałby mieć umiejętności Muhammada Ali albo Larry'ego Holmesa, aby mieć szanse z Ukraińcami. Adamek aż tak dobry nie jest. Polak nie ma się jednak czego wstydzić. Przez cały pojedynek robił co tylko mógł, do czasu gdy sędzia przerwał pojedynek. Teraz najprawdopodobniejszy scenariusz jest taki, że Adamek powróci, i pobije wszystkich pozostałych ciężkich - pisze w podsumowaniu tygodnia Rosenthal...(dziennikarz The Ring)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi prawie wszystkich lekka przesada.Jeżeli zostanie w ciężkiej sprawdzimy.Oczywiście życzę jak najlepiej lecz nie wygrywa się mocną szczęką tylko ciosem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Tutaj wzrost i waga Tysona 181cm i 98kg Nie przeszkadzało mu to być wielkim

numerem 1 w wadze ciężkiej.Nie można powiedzieć,że to tylko waga i wzrost były przeszkodą w pokonaniu Kliczki.Bo to nie był powód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi się nie podoba u Adamka to że dosyć twardo stoi na nogach tzn nie tańczy nie doskakuje malo ma takich zrywów ciekawych uników , nie ma tego czegoś co powoduje że jego boks jest ciekawy czasem jest po prostu nudny ale technicznie dobry, on idzie przed siebie , czasem za mało wyprowadza kombinacji i sporo przyjmuje i nie zaskakuje często też przeciwnika , sporo jego walk to jednak punktowe wygrane , moim zdaniem powinien zmienić technikę wykorzystując w sumie swoją szybkość i więcej atakować nowymi kombinacjami

też macie podobne zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek jest "ofiarą" szkoły amerykańskiej która jak wiadomo stawia na siłę kosztem techniki, przynajmniej daje się to zauważyć w ostatnich latach, no bo niech mi ktoś powie jaka technikę ma Grant czy inny Arreola

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamek na razie odpoczywa, ale już ostrzy sobie zęby na Władymira:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No ale przecież Władymir ma ponoć znacznie mocniejsze ciosy od Witalija. Poniżej są fotki z walki (ta pierwsza najczęściej pojawiała się w gazetach) i tak sobie myślę jak by ta sama fotka wyglądała teraz przy tych znacznie mocniejszych ciosach Władymira.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak tych 230 cisów coś z głową zrobiło

 

Ja mam warunki mocno zbliżone do Kliczki;-) Nawet wiek prawie ten sam;-) Pamiętam ze zwykłego podwórkowego życia że 187cm to była jednak spora różnica in minus.

 

 

przynajmniej wizualnie lepiej by wyglądało,tylko nie wiem co z ripostą na ciosy Kliczki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

przynajmniej wizualnie lepiej by wyglądało,tylko nie wiem co z ripostą na ciosy Kliczki

 

 

Otóż to;-) A Kliczków bardzo szanuję. Polecam film z linka powyżej. Aż się wierzyć nie chce że bokser może mieć taki poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam warunki mocno zbliżone do Kliczki;-)

 

A motorykę też ? ;). No a jaki masz zasięg ramion ?

 

Tomasz Adamek

zasięg ramion: 191 cm

 

Witalij Klitschko

zasięg ramion: 203 cm

 

No a poza tym jak można się porównywać z najlepszymi na świecie biorąc pod uwagę tylko wymierne zewnętrzne cechy fizyczne ? To jest normalnie przesada i megalomaństwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krak_oN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

A motorykę też ? ;). No a jaki masz zasięg ramion ?

 

Tomasz Adamek

zasięg ramion: 191 cm

 

Witalij Klitschko

zasięg ramion: 203 cm

 

No a poza tym jak można się porównywać z najlepszymi na świecie biorąc pod uwagę tylko wymierne zewnętrzne cechy fizyczne ? To jest normalnie megalomaństwo.

 

 

A czy ja się z nimi porównuje?;-) No coś Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat walki z Wladymirem to jest raczej pobożne życzenie, bo Władymir powiedział już że z Adamkiem walczyć nie będzie. Jakby nie było, boks w wadze ciężkiej to są pieniądze, a po sobotniej ciężkiej porażce raczej niewielu byłoby chętnych na oglądanie kolejnego pojedynku Kliczko-Adamek.

 

Kariera Adamka rzeczywiście znalazła się na rozdrożu bo ewentualny powrót do niższej kategorii to jednak walka o znacznie mniejsze pieniądze, a ciężar przygotowań jest przecież ten sam. Z kolei w kategorii ciężkiej jego akcje znacznie spadły bo z Witalijem nie nawiązał równorzędnej walki i pojedynek był niestety jednostronny, jak napisała któraś z gazet - egzekucja na raty.

 

Oczywiście wielkie uznanie dla Adamka za odwagę i wytrwałość, bo pamiętamy przecież niesławną rejteradę z ringu jednego z jego poprzedników. Po prostu zderzył się z górą, od której jak na razie odbijają się kolejni pretendenci.

 

Ciekawe czy tak mocny w gębie Haye podejmie wyzwanie Witalija.

 

Co do Tysona - oglądając część jego walk odnosiłem wielokrotnie wrażenie, że był jakby "nabuzowany". Ciekaw jestem jak wyglądają kontrole farmakologiczne przed walkami w USA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.