Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz cd


Grzechu38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzechu38 napisał:

kwota 1000 zl

ROTEL RCD-06

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Grzechu38 napisał:

witam,jaki odtwarzacz cd polecacie do wzmacniacza Nad 372?slucham ciezkiej muzyki

Poszukaj gdzieś może znajdziesz w okolicach 1000 odtwarzacz Cambridge 640C V2 po mojej modyfikacji.

C542 też modyfikuję ale ten Cambridge to tak 2 klasy wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, StachMuszel napisał:

Kup tego Rotela 06, to takie rockowe granie. Nic nie modyfikuj, szkoda zachodu i pieniędzy. Kłopot z odsprzedażą etc.

Nie słyszałem żeby ktoś miał problem z odsprzedażą, zależy kto robił modyfikacje.

Czy strata czasu i pieniędzy, właśnie na odwrót. Za niewielkie pieniądze można mieć odtwarzacz grający na poziomie dużo droższych.

Co innego jak jest kasa, duża kasa wtedy można wybierać ale i tak tracisz czas i pieniądze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, muda44 napisał:

Nie słyszałem żeby ktoś miał problem z odsprzedażą, zależy kto robił modyfikacje.

Czy strata czasu i pieniędzy, właśnie na odwrót. Za niewielkie pieniądze można mieć odtwarzacz grający na poziomie dużo droższych.

Co innego jak jest kasa, duża kasa wtedy można wybierać ale i tak tracisz czas i pieniądze. 

Sorry za OT, ale muszę to napisać 😉

Ja osobiście nigdy nie kupiłbym "modyfikowanego" urządzenie, choć sam kilkakrotnie upgradowałem CD, na własne potrzeby. Później ze sprzedażą był ogromny problem, dopiero cena poskutkowała. Oczywiście napiszesz, że moja modyfikacja była "beee", dlatego był problem. Moje mody opierały się zawsze na doświadczeniach innych modów, sprawdzonych i wielokrotnie przetestowanych, wykonanych z należytą starannością i udokumentowane. Mimo to, informacja o modyfikacji, odstraszała potencjalnych kupujących.

Zależy też co rozumiesz przez pojęcie "modyfikacji". Bo wybacz, ale jeśli widzę C356 "wykastrowanego" z funkcjonalności, z integry zrobioną końcówkę mocy, wciskając jakąś ideologię, że to "dopiero teraz gra", to to nie jest moja bajka.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie ten Rotel,ale jeszcze gdzies na tym forum przeczytalem ze marantz cd 52 mk2 przebil tego Rotela,mieliscie moze okazje porownac osobiscie?szukalem ale nie idzie znalezc do kupna ten Marantz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz zagra spokojniej, Rotel z pazurem. Zależy od repertuaru i preferencji.

W Rotelu jest chyba KSS-213, laser który kupisz. Zamiennik, ale jest. W Marantzu jest długowieczny CDM-4/19. Zależy jak trafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez StachMuszel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, StachMuszel napisał:

Sorry za OT, ale muszę to napisać 😉

Ja osobiście nigdy nie kupiłbym "modyfikowanego" urządzenie, choć sam kilkakrotnie upgradowałem CD, na własne potrzeby. Później ze sprzedażą był ogromny problem, dopiero cena poskutkowała. Oczywiście napiszesz, że moja modyfikacja była "beee", dlatego był problem. Moje mody opierały się zawsze na doświadczeniach innych modów, sprawdzonych i wielokrotnie przetestowanych, wykonanych z należytą starannością i udokumentowane. Mimo to, informacja o modyfikacji, odstraszała potencjalnych kupujących.

Zależy też co rozumiesz przez pojęcie "modyfikacji". Bo wybacz, ale jeśli widzę C356 "wykastrowanego" z funkcjonalności, z integry zrobioną końcówkę mocy, wciskając jakąś ideologię, że to "dopiero teraz gra", to to nie jest moja bajka.

Pozdrawiam.

Czyli nie masz pojęcia o co chodzi w modyfikacjach więc się nie dziw że były problemy z odsprzedażą bo coś tam grzebałeś i takie coś sprzedawałeś.

Na rynku są setki urządzeń po moich modyfikacjach w tym prawie 600 wzmacniaczy NAD i jak widać zmieniają właścicieli bez problemu. Co do " kastracji " to wzmacniacze NAD mają bardzo dobre końcówki a niskiej jakości pre i te pre aktywne zamieniam na pasywne. Nie ma regulacji barwy ale pokaż mi kto używa czegoś takiego w najlepszych wzmacniaczach?

Każda pasywna regulacja barwy mniej lub bardziej degraduje brzmienie nawet w takich konstrukcjach jak Luxman, Accuphase i podobne. 

Tego trzeba najpierw posłuchać a później wyciągać wnioski.

Modyfikowany 640C V2 nie gra gorzej od Accuphase DP-65 więc...

Można też się upierać i grać na byle czym albo dużo dopłacić do sprzętu który dobrze zagra.

 

22 godziny temu, Grzechu38 napisał:

kupie ten Rotel,ale jeszcze gdzies na tym forum przeczytalem ze marantz cd 52 mk2 przebil tego Rotela,mieliscie moze okazje porownac osobiscie?szukalem ale nie idzie znalezc do kupna ten Marantz

Znam CD52 bo je też od lat modyfikuję a CD52w najlepszej wersji MKIISE używałem przez lata od 1996r. CD52 polecam bardziej pod transporty CD. Po RCA nawet fabryczny 640C V2 zagra o niebo lepiej. Lepiej też od tych tanich Roteli.

Za około 1300zł masz też nowe Pioneery PD-30AE albo bez wyjść cyfrowych, tańszy PD-10AE.

One grają bardziej po neutralnej stronie. Z 640C V2 będzie więcej dociążenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, muda44 napisał:

Czyli nie masz pojęcia o co chodzi w modyfikacjach więc się nie dziw że były problemy z odsprzedażą bo coś tam grzebałeś i takie coś sprzedawałeś.

Na rynku są setki urządzeń po moich modyfikacjach w tym prawie 600 wzmacniaczy NAD i jak widać zmieniają właścicieli bez problemu. Co do " kastracji " to wzmacniacze NAD mają bardzo dobre końcówki a niskiej jakości pre i te pre aktywne zamieniam na pasywne. Nie ma regulacji barwy ale pokaż mi kto używa czegoś takiego w najlepszych wzmacniaczach?

Każda pasywna regulacja barwy mniej lub bardziej degraduje brzmienie nawet w takich konstrukcjach jak Luxman, Accuphase i podobne. 

Tego trzeba najpierw posłuchać a później wyciągać wnioski.

Można też się upierać i grać na byle czym albo dużo dopłacić do sprzętu który dobrze zagra.

 

Muda44, pozostawię tylko uśmieszek i podziwiam za ego 😁

Koniec OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, StachMuszel napisał:

Muda44, pozostawię tylko uśmieszek i podziwiam za ego 😁

Koniec OT.

Odradzasz komuś coś czego nie rozumiesz i nie znasz na podstawie własnych doświadczeń ale nie ze sprzętem po mojej pracy.

Ja też bym nie kupił większości sprzętu przez kogoś modyfikowanego bo to co widzę w większości to nie upgrade a downgrade, często technicznie nawet zagrażające pożarem czy porażeniem.  

Ale są też tacy co wiedzą co robią więc pozostaje pytanie czy chcemy mieć tanio i dobrze czy dokładamy kilka razy więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, muda44 napisał:

Odradzasz komuś coś czego nie rozumiesz i nie znasz na podstawie własnych doświadczeń ale nie ze sprzętem po mojej pracy...

 

Chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak psujesz sobie swój image taki wpisami 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez StachMuszel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, StachMuszel napisał:

Chyba nie zdajesz sobie sprawy, jak psujesz sobie swój image taki wpisami 😉

Prawdą?

Odradzasz komuś sprzęt po modyfikacji bo Ty coś tam robiłeś i miałeś problem z odsprzedażą. Na temat modyfikacji i jej wpływu na NADa C356BEE też masz " wiele " do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, muda44 napisał:

Prawdą?

Odradzasz komuś sprzęt po modyfikacji bo Ty coś tam robiłeś i miałeś problem z odsprzedażą. Na temat modyfikacji i jej wpływu na NADa C356BEE też masz " wiele " do powiedzenia.

Mam, bo słuchałem i widziałem tą robotę. Gdzieś miałem nawet fotki tegoż "pająka".

Ta dyskusja nie ma sensu. Jesteś nadętym bufonem, który uważa że zjadł wszystkie rozumy i jest najlepszy w te klocki, a inni to amatorzy, którzy "nie wiedzą/rozumieją co robią".

Nie akceptujesz zdania innych, bo jak ktoś ma inne, to znaczy, że ma złe...

Skąd ja to znam?

Koniec OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez StachMuszel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, StachMuszel napisał:

Mam, bo słuchałem i widziałem tą robotę.

I oczywiście porównywałeś z wersją fabryczną?

 

39 minut temu, StachMuszel napisał:

Gdzieś miałem nawet fotki tegoż "pająka".

Ciekawe bo tam są 4 przewody które skracają ścieżkę sygnałową i to pająkiem nazywasz?

🙂 

39 minut temu, StachMuszel napisał:

Ta dyskusja nie ma sensu. Jesteś nadętym bufonem, który uważa że zjadł wszystkie rozumy i jest najlepszy w te klocki, a inni to amatorzy, którzy "nie wiedzą/rozumieją co robią".

Nie akceptujesz zdania innych, bo jak ktoś ma inne, to znaczy, że ma złe...

Skąd ja to znam?

Nie, nie ma sensu i to Ty się tak zachowujesz bo coś tam nagrzebałeś, nie mogłeś sprzedać i teraz innym odradzasz. Nie uważam że wszystko wiem i odpowiadam tylko za swoją pracę. Opinie o niej swoje i setek użytkowników.

Ponoć miałeś 356BEE po modyfikacji, 4 splecione ze sobą przewody uważasz za pająka, wiedziałeś na czym polega modyfikacja a piszesz o kastracji wzmacniacza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli modyfikacja ujmuje funkcjonalności, tzn. Integra zamienia się w końcówkę mocy, to czyż nie lepiej kupić końcówkę mocy? To jest dla mnie ta kastracja! Gdybyś poprawił pracę regulacji barwy, to byłaby modyfikacja. C356 to wzmacniacz klasy popularnej, ich właściciele często korzystają z tych pokręteł. Ja bym się źle czuł, z urządzeniem, które ma niedziałające pokrętła. 

Nie twierdzę, że Twoja modyfikacja nie wnosi nic dobrego do dźwięku, bo na pewno wnosi. Tylko nie kosztem tego, co napisałem wyżej, czyli tej kastracji. 

Moich modyfikacji nikt nawet nie słuchał, sama informacja o "upgrade" odstraszała.

Egzemplarz, który ma mój kolega posiada trochę więcej zmian niż tylko wspomniane 4 przewody. Być może próbowałeś coś innego, pozostał pewien nieład, który nazywam pająkiem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Jeśli modyfikacja ujmuje funkcjonalności, tzn. Integra zamienia się w końcówkę mocy, to czyż nie lepiej kupić końcówkę mocy?

Accuphase E-210. Tani i jeden z najlepszych tanich modeli tej firmy grający według mnie lepiej od modelu E408 czy E-260 to też końcówka mocy sterowana pasywnym pre czyli na wejściu jest potencjometr regulacji głośności i balansu. Takich wzmacniaczy na rynku jest wiele. Pasywne pre + końcówka.

Dlaczego nie warto kupić końcówki? Bo do końcówki potrzebujesz pre czyli kolejne urządzenie. Te urządzenia trzeba czymś spiąć więc dochodzi koszt kabla sygnałowego.  Cena rośnie, jakość niekoniecznie.

Ja kilka razy próbowałem łączyć nawet droższe końcówki jak Xindak A600P czy Pass X250 pre Jadisa, Audioneta i drogimi pasywkami. I cena za całość wychodziła gorzej niż integra w tej samej cenie.

A modyfikowany NAD to i tez inne zmiany w tym w stopniach wejściowych.

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

To jest dla mnie ta kastracja!

To jest świadome działanie. Wysoka jakość brzmienia z niewielkie pieniądze kosztem funkcjonalności tylko że ta funkcjonalność nawet w drogich wzmacniaczach więcej psuje a właściwie zamieniamy jakość na ilość.

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Gdybyś poprawił pracę regulacji barwy, to byłaby modyfikacja.

Nie ma takiej możliwości. Jedynie regulacja barwy ma sens według mnie w urządzeniach w pełni cyfrowych jak np Lyngdorf 1120. Tam to jest zrobione kosztem niewielkiej degradacji brzmienia. 

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

C356 to wzmacniacz klasy popularnej, ich właściciele często korzystają z tych pokręteł.

Modyfikowany C356BEE jest robiony z myślą o systemach lepszej klasy a tam dobiera się całość tak żeby regulacji barwy nie używać.

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Ja bym się źle czuł, z urządzeniem, które ma niedziałające pokrętła.

OK, i masz takie prawo 🙂 

Coś za coś.

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Nie twierdzę, że Twoja modyfikacja nie wnosi nic dobrego do dźwięku, bo na pewno wnosi. Tylko nie kosztem tego, co napisałem wyżej, czyli tej kastracji. 

Możesz mieć odłączaną regulacje i ten sam poziom brzmienia ale trzeba dać kilka razy więcej niż 356BEE +, mod.

I tu rodzi się problem. Kasa i wybory z nią związane. 

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Moich modyfikacji nikt nawet nie słuchał, sama informacja o "upgrade" odstraszała.

Niestety jesteś nieznany i ludzie się boją. Ja to robię od lat a droga pantoflowa swoje zrobiła.

24 minuty temu, StachMuszel napisał:

Egzemplarz, który ma mój kolega posiada trochę więcej zmian niż tylko wspomniane 4 przewody.

Nie wiem co tam kolega zrobił, ja próbowałem różne opcje i ta wychodzi najlepiej. Najbardziej uniwersalnie i najlepszy stosunek jakość brzmienia / koszty.

Nikt nie dopłaci do np drogich gniazd WBT.

25 minut temu, StachMuszel napisał:

Być może próbowałeś coś innego, pozostał pewien nieład, który nazywam pająkiem.

Przewody które tam wpinam muszą być z tej strony i tak spięte. To jest celowe i świadome działanie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jeszcze jedno pytanko do kolegow bo nie chce nowego tematu zakladac,jaki odtwarzacz kaset polecacie?wiem ze to przezytek ale to bardziej o klimat chodzi ,a ze kaset mam sporo ze starych czasow to akurat byloby jak znalazl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Grzechu38 napisał:

a to jeszcze jedno pytanko do kolegow bo nie chce nowego tematu zakladac,jaki odtwarzacz kaset polecacie?wiem ze to przezytek ale to bardziej o klimat chodzi ,a ze kaset mam sporo ze starych czasow to akurat byloby jak znalazl

Pioneer CT-W900R np.

edit: (ja przynajmniej użytkowałem ten model z powodzeniem) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez quatross
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzechu38 napisał:

a to jeszcze jedno pytanko do kolegow bo nie chce nowego tematu zakladac,jaki odtwarzacz kaset polecacie?wiem ze to przezytek ale to bardziej o klimat chodzi ,a ze kaset mam sporo ze starych czasow to akurat byloby jak znalazl

 Nakamichi Dragon, a z tanich Nakamichi BX300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Andrzej100 napisał:

 Nakamichi Dragon, a z tanich Nakamichi BX300

Nakamichi tani? hahaha! ;PP

Dragon'a polecasz laikowi? Dobre (...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Andrzej100 napisał:

Nakamichi Dragon,

Nie polecaj, bo w razie awarii nie ma już nikogo kto by to naprawił. Osatni człowiek mający o tym pojęcie i serwisówki zrezygnował z tej roboty. Chociaż w takiej sytuacji za 3 stówki sam bym kupił, no ze względu na legendę to bym dał 500. Z Nakamichi trzeba się liczyć własnie z legendą, zawyżoną ceną i troszkę zamulonym brzmieniem.

6 godzin temu, Andrzej100 napisał:

a z tanich Nakamichi BX300

Patrzaeś na propnowane przez sprzedawców ceny? Samego mnie przed chwilą zaskoczyły. Pierwsza z brzegu 3200 zł.🤣Za stary szrot. Są też ceny w okolicach 2000 co nadal jest kwotą kuriozalną.

9 godzin temu, Grzechu38 napisał:

a to jeszcze jedno pytanko do kolegow bo nie chce nowego tematu zakladac,jaki odtwarzacz kaset polecacie?wiem ze to przezytek ale to bardziej o klimat chodzi ,a ze kaset mam sporo ze starych czasow to akurat byloby jak znalazl

Jak najnowszy. Chocby Yamaha KX-393. Można znaleźć 20-letnie egzemplarze, a w bonusie Play Trim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Misio38

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Grzechu38 napisał:

a to jeszcze jedno pytanko do kolegow bo nie chce nowego tematu zakladac,jaki odtwarzacz kaset polecacie?wiem ze to przezytek ale to bardziej o klimat chodzi ,a ze kaset mam sporo ze starych czasow to akurat byloby jak znalazl

To jest ciekawy temat...

SKĄD TE CENY 🙂

Mam sentyment do kaseciaków, jeszcze kilka lat temu kupowałem te wyższe modele Sony, Pioneera itp. Fajna zabawa jak takiego CT939,959 można było kupić za jakieś 400zł. Do tego paski z 50zł, czasem rolki za kosmiczne 400zł... Teraz byle badziew od kilku tysięcy w górę. Widzę nawet ceny powyżej 10k. Dla mnie to jest chore jak za ułamek tej ceny można kupić o lata świetlne lepiej grający odtwarzacz CD i stertę płyt albo odtwarzacz strumieniowy i abonament na lata...

No i kolejna ciekawostka, kasety. Te topowe metalki nawet do 1500zł wołają...

Wracając do pytania, poszukaj jakiegoś Sony z serii 6 a raczej 7. Mi bardzo się podobały serie 770ES, 790ES z tymi dłuuugimi wskaźnikami wysterowania ale teraz też jakieś chore pieniądze za to wołają. Zostają nowsze serie 6 i 7 które da się kupić za kilka stów. Do starych kaset nic lepszego nie potrzeba a to proste, trwałe decki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrzylem to te modele stoja po 2500 masakra,taniej za wzmacniacz dalem,no ale co zrobic,zostaje byc cierpliwym i szukac dalej bo te nowe to nie ciesza wogole

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle sony es obecnie ceny są z sufitu. I dotyczy to wzmacniaczy, CD i tak dalej. W 90% przypadków nie warte tych pieniędzy co wołają za to. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rafal735r napisał:

W ogóle sony es obecnie ceny są z sufitu. I dotyczy to wzmacniaczy, CD i tak dalej. W 90% przypadków nie warte tych pieniędzy co wołają za to. 

Ceny transakcyjne są takie, jakie ludzie sa skłonni zapłacić.

Mozna tez wycenić swój towar "z kosmosu" i nic nie sprzedawać, ale za to oglosić się producentem albo sprzedawcą ekskluzywnym. 🙂

14 godzin temu, muda44 napisał:

To jest ciekawy temat...

SKĄD TE CENY 🙂

Pewnie stąd, skąd sie biorą ceny  na grające super kable,  cudowne listwy, kondycjonery, wtyki czy też modyfikowane chałupniczo sprzęty  itd. 🙂

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.