Skocz do zawartości
IGNORED

Rotel 1592mk2 czy musical fidelity m6si czy nad c298?


Sylwekcz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, tak się zastanawiam nad wymianą wzmacniacza , źródła i dać i chodzą mi po głowie 3 opcje:

1. Musical fidelity m6si + eversolo dmp A6 master edition - tutaj zakładam że mam mocny analogowy wzmacniacz i oddzielny nowoczesny dac że źródłem,

2. Rotel ra 1592 MK2 + ifi stream - tutaj wzmacniacz jest z ponoć naprawdę dobrym dac-iem więc tylko oddałbym sensowne źródło (ale nie wiem jak z aplikacją do ifi?)?

3. Nad c298 + nad c658 czyli w sumie system dzielony z bluos, który znam i lubię...

Można prosić o podpowiedzi? Która opcja najciekawszą? Kolumny b&w 703 S2, teraz mam nad c388 z modułem bluos, 

Szukam czegoś uniwersalnego, ale tak żeby potrafiło ładnie i "niemęczącą" zagrać wieczorem kilka godzin..

Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Słabo z aplikacją. Ale jak przebrniesz przez konfigurację i okaże się że u ciebie działa no to connect śmigają i brzmienie jest bardzo dobre.

Poczytaj w temacie o zen stream. 

1. Musical to dobry patent do bowersa

3.nowsze nady to nie najlepszy pomysł do bowersa 

Z twoich propozycji więc rotel i musical to sensowny wybór. Myślę że warto odsłuchać oba te modele. Nie zrobisz tego w jednym miejscu. 

Do listy dopisał bym Vincenta. Albo polować na lepsze ceny unison także w hybrydy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sylwekcz napisał:

Dzień dobry, tak się zastanawiam nad wymianą wzmacniacza , źródła i dać i chodzą mi po głowie 3 opcje:

1. Musical fidelity m6si + eversolo dmp A6 master edition - tutaj zakładam że mam mocny analogowy wzmacniacz i oddzielny nowoczesny dac że źródłem,

2. Rotel ra 1592 MK2 + ifi stream - tutaj wzmacniacz jest z ponoć naprawdę dobrym dac-iem więc tylko oddałbym sensowne źródło (ale nie wiem jak z aplikacją do ifi?)?

3. Nad c298 + nad c658 czyli w sumie system dzielony z bluos, który znam i lubię...

Można prosić o podpowiedzi? Która opcja najciekawszą? Kolumny b&w 703 S2, teraz mam nad c388 z modułem bluos, 

Szukam czegoś uniwersalnego, ale tak żeby potrafiło ładnie i "niemęczącą" zagrać wieczorem kilka godzin..

Pozdrawiam 

Miałem Rotela ale niższy model a mianowicie ra 1492.  Miał na pokładzie bardzo fajny dac. Piec grał energicznie , lekko, Zwiewnie z trochę ocieplonym dźwiękiem.  W 15 - stce myślę będzie jeszcze lepiej.  

Wzmacniacz łączyłem z bsn2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem wcale nie musi być wzmacniacz, bo największą różnicę robią kolumny,

ale co ja tam wiem ... Trzeba by poszukać i znaleźć źródło tego "męczącego"

dźwięku i nie sądzę, by to psuł NAD. Czasem wystarczą słuchawki i już  coś

się może powoli zacząć wyjaśniać w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z ifi zen to już na poziomie aplikacji widzę problem, bo na swoim telefonie nie mogę niby instalować bo mam " za nowy android", na forach widzę same problemy techniczne i to patrząc po datach trwa i trwa i tylko nadzieje, że producent opanuje aplikację...

Z nad-ami nowymi też mam takie obawy, bo miałem pożyczonego z top hi-fi c399 i był za ostry(już mój obecny c388 jest zdecydowanie bardziej "nad-owski")

Kusi mnie też to eversolo ale może faktycznie jak bs mode potraktować jako źródło to nie ma co kombinować? Ale MF 6si z tego co czytam to raczej słaby dać i raczej trzeba coś zewnętrznego mu dodać.

Może nad c658 + musical fidelity 6si?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Piotr Sonido napisał:

Poczytaj w temacie o zen stream. 

145 stron na forum gdzie spora część to opis frustracji i problemów jakie stwarza ten knot. Nie rozumiem, jakim cudem to jeszcze ludzie kupują

2 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Do listy dopisał bym

Primare I25

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Sylwekcz napisał:

Można prosić o podpowiedzi? Która opcja najciekawszą? Kolumny b&w 703 S2, teraz mam nad c388 z modułem bluos, 

Podpowiedz nam trochę co Ci nie odpowiada w obecnym brzmieniu? Jeśli jest wszystko ok, a chcesz iść wyżej, to NAD 😉

Edytowane przez Top Hi-Fi & Video Design

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, to raczej chęć zrobienia kroku do przodu, z nad c399 nie wyszło, w zasadzie obecny c388 dlanie grał lepiej, mniej wyostrzał, w weekend biorę na test MF 6si... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sylwekcz napisał:

No właśnie nie wiem, to raczej chęć zrobienia kroku do przodu, z nad c399 nie wyszło, w zasadzie obecny c388 dlanie grał lepiej, mniej wyostrzał, w weekend biorę na test MF 6si... 

Kurde ja bym to połączył tak: Nad C658 + Rotel RB-1582 mkII 😉

Będzie bardziej miękko w stosunku do D-klasowych Nadów 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro rotel to nad c298 z tymi nowymi końcówkami to też bardziej ostro niż c388?

Chętnie posłuchał bym u Was w top hi-fi tego nada c658 w połączeniu z rotel rb1582 i dla porównania z nad c298 też ale w Łodzi w Waszym oddziale końcówek mocy w ogóle nie mają..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Sylwekcz napisał:

Czyli skoro rotel to nad c298 z tymi nowymi końcówkami to też bardziej ostro niż c388?

Chętnie posłuchał bym u Was w top hi-fi tego nada c658 w połączeniu z rotel rb1582 i dla porównania z nad c298 też ale w Łodzi w Waszym oddziale końcówek mocy w ogóle nie mają..

 

Zapraszam na wycieczkę do Poznania 😉 

*miałem na myśli to, że Rotele grają łagodniej, głębiej i bardziej miękko od Nada. Są spokojniejsze i bardziej "analogowe"

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 M6si to jak najbardziej opcja do sprawdzenia. Posłuchałbym również Vincenta SV-237, Unison Research Unico Due, Fezz Titania Evo, może Rega Elicit MK5. Jest trochę opcji 😉 Ze streamerów DMP-A6 i CXN100 to bardzo dobre wybory w swojej cenie, można tez rozważać transport jak właśnie iFi Zen Stream lub Silent Angel B1T i do tego dobry DAC 🙂 W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, podziałamy 😉 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie 5 minut temu wychodził ode mnie klient, który kupił dopiero co B&W 703 s3. Ma aktualnie Nad C658 i końcówkę C268, którą chce zmienić na coś lepiej.

Opcje były:

1. dołożyć drugą końcówkę C268,

2. kupić C298

3. Hegel H190

4. końcówka Rotel RB-1582 mkII i do tego zostawić pre C658

Wybrał tą ostatnią 😉

 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Q21 napisał:

Cześć 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to jak najbardziej opcja do sprawdzenia. Posłuchałbym również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , może

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Jest trochę opcji 😉 Ze streamerów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to bardzo dobre wybory w swojej cenie, można tez rozważać transport jak właśnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i do tego dobry DAC 🙂 W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, podziałamy 😉 

A końcówka Quad Artera Stereo? W recenzjach gra bardzo muzykalnie - jak lampa, Musical czy Unison.

I czy faktycznie jest tak slaba jak opinia na ceneo ze z Antalami EZ się wyłącząla po paru minutach grania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylwekcz napisał:

No właśnie z ifi zen to już na poziomie aplikacji widzę problem, bo na swoim telefonie nie mogę niby instalować bo mam " za nowy android", na forach widzę same problemy techniczne i to patrząc po datach trwa i trwa i tylko nadzieje, że producent opanuje aplikację...

Z nad-ami nowymi też mam takie obawy, bo miałem pożyczonego z top hi-fi c399 i był za ostry(już mój obecny c388 jest zdecydowanie bardziej "nad-owski")

Kusi mnie też to eversolo ale może faktycznie jak bs mode potraktować jako źródło to nie ma co kombinować? Ale MF 6si z tego co czytam to raczej słaby dać i raczej trzeba coś zewnętrznego mu dodać.

Może nad c658 + musical fidelity 6si?

 

Nie ma znaczenia. Zainstalowana aplikacja na starych też nie działa 🙂

nowe nady grają bardziej sterylnie niż poprzednie. Nie pod bowersy 

 

możesz też polować na arcama sa30. Są jeszcze gdzie nie gdzie dostępne. I masz wszystko fajnie w jednym. Z diraciem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mnie forumowicze naprowadzili na jeszcze jeden trop: nad c658 + musical fidelity m6s prx? Może to fajnie zagrać? ( Gdzieś chociaż kawałek nad-a muszę upchnąć... sentyment...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem będzie koncowka mocy z pre lampowym.

Kolega ma te Bowersy właśnie w takim zestawieniu i gra to poprostu zjawiskowo.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze zabawa z lampami i kreowanie dźwięku pod siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, AndrzejPiaseczno napisał:

A końcówka Quad Artera Stereo? W recenzjach gra bardzo muzykalnie - jak lampa, Musical czy Unison.

I czy faktycznie jest tak slaba jak opinia na ceneo ze z Antalami EZ się wyłącząla po paru minutach grania?

Też fajna opcja 🙂 Osobiście nie spotkałem się z problemem wyłączania, ale Antale schodzą dość nisko z impedancją. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Q21 napisał:

można tez rozważać transport jak właśnie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co powiesz na temat problemów z obsługą tego dziadostwa? Jest na tym forum temat poświęcony temu urządzeniu gdzie ze 145 stron spora część to narzekanie i opisywanie ciągłych problemów szczęśliwych nabywców. Wybacz ale jeśli ktoś poleca takie gówno, ma w moich oczach zerową wiarygodność. O wiele lepiej kupić mini pc i zoptymalizować go pod audio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piotrek7 napisał:

A co powiesz na temat problemów z obsługą tego dziadostwa? Jest na tym forum temat poświęcony temu urządzeniu gdzie ze 145 stron spora część to narzekanie i opisywanie ciągłych problemów szczęśliwych nabywców. Wybacz ale jeśli ktoś poleca takie gówno, ma w moich oczach zerową wiarygodność. O wiele lepiej kupić mini pc i zoptymalizować go pod audio. 

Już przestałem brać pod uwagę, prawdę mówiąc już 2 lata temu zwróciłem uwagę na to ifi i myślałem, że jednak coś się zmieniło, ale jak widzę panowie z UK się zestarzeją i nadal błędy będą tłumaczyć chorobą wieku dziecięcego, chociaż to już demencja starcza.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sylwekcz napisał:

chorobą wieku dziecięcego,

Tu już nawet lekarz geriatra nie pomoże. Potrzebny grabarz z łopatą. I chyba odpuszczono sobie próby reanimacji tego trupa po nawet dystrybutor niegdyś bardzo aktywny w wątku dyplomatycznie zamilkł. Jedynie niezawodni sprzedawcy nadal szukają jeleni, którym usiłują wcisnąć stany magazynowe. 

Sam mam M1T i bardzo sobie go chwalę. Natomiast planując na chwilę obecną kupno streamera i dysponując niezłym przetwornikiem, jako źródło dźwięku wybrałbym komputer i wpięty pomiędzy nie konwerter (choćby Denafrips Hermes lub Gaia). Po to aby się uniezależnić od fochów producentów streamerów, ich niemocy lub niechęci rozwiązania problemów. Oczywiście, więcej klocków ale przynajmniej zyskuje się niezawodność, brak problemów i dostęp do wszystkich serwisów streamingowych. Od Tidala po Apple Music

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

2. Słabo z aplikacją. Ale jak przebrniesz przez konfigurację i okaże się że u ciebie działa no to connect śmigają i brzmienie jest bardzo dobre.

Poczytaj w temacie o zen stream. 

1. Musical to dobry patent do bowersa

3.nowsze nady to nie najlepszy pomysł do bowersa 

Z twoich propozycji więc rotel i musical to sensowny wybór. Myślę że warto odsłuchać oba te modele. Nie zrobisz tego w jednym miejscu. 

Do listy dopisał bym Vincenta. Albo polować na lepsze ceny unison także w hybrydy. 

Zgadzam się z Piotrem co do MF M6si i w klubie MF ludzie są bardzo happy z połączenia z Bowersami. 
Będzie cieplej nie meczaco i z pełnym prądowym wysterowaniem. W M6si masz bardzo dobry przedwzmacniacz w klasie A. Do tego zaproponuje coś co znasz "w pewnym sensie" to jest  Bluesound Node z zasilaniem liniowym. A jak kiedyś zapragniesz to zewnętrzny DAC ale zapewniam że  BSN z liniowym będzie bardzo fajnie grał. Aplikacje znasz. Najlepsza na rynku aplikacja 

Eversolo - poczytaj bo chyba przerost wyglądu nad jakością dźwięku. Wygląd super 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone że to będzie nawet lepsza opcja. Ten streamer jest naprawdę bardzo fajnym urządzeniem nawet sam się kiedyś nad nim zastanawiałem. Dodatek w postaci bardzo dobrej kalibracji jest także nie do ominięcia.

A stosując tą końcówkę zachowujesz jednak cieplejsze bardziej stonowane w górnych rejestrach brzmienie które pasuje do tych kolumn. Wyjdzie po prostu drożej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Niewykluczone że to będzie nawet lepsza opcja. Ten streamer jest naprawdę bardzo fajnym urządzeniem nawet sam się kiedyś nad nim zastanawiałem. Dodatek w postaci bardzo dobrej kalibracji jest także nie do ominięcia.
A stosując tą końcówkę zachowujesz jednak cieplejsze bardziej stonowane w górnych rejestrach brzmienie które pasuje do tych kolumn. Wyjdzie po prostu drożej.

Popieram. Jak kasa pozwoli to bardzo dobre rozwiązanie. Końcówka wysteruje elegancko B&W a ten NAD to sądzę że lepsze rozwiązanie od eversolo jeśli walczymy o jakość dźwięku . Sterowanie to obaj znamy i nie ma wg mnie lepszego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zdecydowanie. Pre out w eversolo nie jest niczym specjalnym. Będzie ograniczeniem. Ten w NAD jest znacznie lepszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super daj znać jak wrażenia. 

Udało ci się uzyskać na ten zestaw jakąś lepszą cenę? 

Bo chyba niestety musiałeś wybrać oba elementy z różnych źródeł prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem roczne sprzęty prywatnie NADa w Polsce a po MF jadę do Berlina w środę. Wychodzi jakieś 55-60% cen sklepowych. WG mnie warto poszukać i się przejechać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sylwekcz napisał:
Znalazłem roczne sprzęty prywatnie NADa w Polsce a po MF jadę do Berlina w środę. Wychodzi jakieś 55-60% cen sklepowych. WG mnie warto poszukać i się przejechać.


Zdecydowanie. Choć zawsze czas i benzyna .
Czekamy na wieści jak zagrało i oczywiście zapraszam do klubu MF żebyś podzielił się wrażeniami.

Niewiele osób ma ta końcówkę mocy więc chętnie poczytają. Większość ma integre M6si


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin Wielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.