Skocz do zawartości
IGNORED

Szybkie zamówienie u Petera


cyku

Rekomendowane odpowiedzi

Głos wołajacego na pustyni,

 

nie popadajmy w panike z tym pospiechem.

Zapłać w sposób najbezpieczniejszy, najlepszy finansowo i najwygodniejszy dla Ciebie. Nie sadzę aby komus robiły róznice trzy, cztery, pięc czy sześć a nawet siedem czy osiem dni.

 

pozdrawiam, nic sie nie dzieje, siedzimy sobie, luzik ... Moshe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karmaj, adik

 

i co, moze do mnie pretensje? Pewnie dostalem kase i was k**wa okradlem, a teraz nie odbieram telefonow ? Trzeba bylo czekac na sam koniec z wpłatą ? Wiecie po co chcialem zeby osoby ktorych pieniedzy wczoraj nie mialem do mnie dzwonily ? Po to zeby sie dogadac i w razie czego za Was wyłozyc. Badz tu czlowieku dobry, moglem to olac - kto wplacil - ma, kto nie wplacil - niech sp***dala. Moze wtedy byscie nie musieli sluchac mojej sekretarki.

 

moshe, reszta

 

Pieniąchy wplynęly w 100%. Kasa poszla przelewem bankowym, powinna w piatek byc u Petera. Kursy walut to XE i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Wyliczenia mi sie nie zgadzaja, jestem w plecy cale 4,80 USD ;-). Jak ktos z was wpadnie na blad przy swoim wyliczeniu i da znac to bede wdzieczny, jak nie to trudno, nie umre.

 

P.S. Lukar jak chcesz to wycinaj ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyku

Po co te nerwy, wszyscy jesteśmy wdzięczni ze podjąłeś się pociągnięcia tej sprawy i będziemy mieć dzięki tobie kupę fajnych części. To, że właczała się poczta to tylko stwierdzenie faktu a nie żaden atak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam do ciebie absolutnie żadnych pretensji, a za to że moja wpłata była opóźniona trzeba winić pocztę. A to że chciałeś się dogadać świadczy o tobie jak najlepiej. Polecam zimne piwko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cyku, cyku.

Po co zaraz mięsem rzucać.

To była tylko informacja dla ciebie, że dzwoniłem i odezwała się automatyczna sekretarka (albo raczej sekretarz).

Nie rozumiem skąd to wzburzenie.

Podjąłeś się niełatwego zadania i widocznie to ci trochę ciąży.

Ale wyluzuj trochę, przy następnym zamówieniu będzie ci już łatwiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady są twarde a cyku bardzo konsekwentny - to m. zd. dobrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasze pieniadze zostaly wyksiegowane z mojego konta

 

A tak w ramach dowcipu.

Na tytyule zapłaty napisalem "Group cyku" specjalnie pominąlem "buy", to w razie jakby UC zacząl myszkowac. Nim wrociłem do domu z banku zadzwonila do mnie pani z oddzialu ktora poprosila mnie o zmiane tytulu bo tego wymaga NBP wg nowych rozporzadzen. Po pierwsze musi byc po polsku, po drugie music byc jednoznaczne czy to zaplata za towar czy usluge . Oczywiscie lekko mi sie cisnienie podnioslo bo co bankowi do tego za co ja place. Zaproponowalem temat "Zapłata za wirtualny seks". Pani przez telefon pokrecila noskiem ze to tak troche glupio, no wiec zmienilem na "prezent urodzinowy". Wiec oficjalnie oswiadczam ze jestesmy tacy mili i zrobilismy Peterowi prezent na urodziny.

 

Wszystkiego najlepszego PETER !!!! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Ja oczywiscie nie mam pojecia dlaczego kurs jest dla nas niekorzystny, w dodatku pierwszy raz od pół roku,

Zdaj sie, ze mamy pecha. Ale reguła jest taka, ze jak cos jest korzystne jakis czas to potem jest niekorzystne i już, nie ma co płakać.

 

A co do pecha powiem wam kawał.

 

Jest rekrutacja w przedsiebiorstwie.

sekretarka prznosi dyrektorowi plik CV-ew i kładzie na biurku - oczywiście te CV kładzie.

Dyrektor bierze jakięś pół tej sterty i wrzuca do kosza bez czytania.

- Co pan robi? To nasi przyszli pracownicy - wzrusza sie sekretarka.

- pechowców nie potrzebujemy - odpowiada dyrektor.

 

Pozdrawiam, nic sie nie dzieje, siedzimy sobie, luzik, Sarah Brightman w radio .... Moshe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurs dolara ma taką ciekawą tendencję, że zwykle zwyżkuje w stosunku do złotego w okresie wakacyjno/letnim. Na jesień znów będzie korzystny, ale co zrobić. Zawsze bardziej martwi mnie czas i jego brak niż kilka złotych różnicy, ale nie zawsze tak jest. Jak jest robota, to brak czasu, jak nie ma, to brak kasy i czas nie ma wtedy nic do rzeczy.

Taki sobie relatywizm czasu w nie Einstainowskim ujęciu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekin ->

 

ale tu nawet nie chodzi o wysoki kurs USD w Polsce (zalamanie polityki UE, problemy wewnetrzne Polski moga to jakos tlumaczyc , ale o relacje kursów wewnatrz NAFTA wzgledem Euro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter ! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! Wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym a także weny twórczej w realizacji nowych projektów. ;-) Pozdrowienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek ->

 

nie mam zielonego pojecia, ale mozna sobie w miare policzyc

1. Kasa poszla we wtorek, co wg Pani z banku dawalo szanse na "dojscie" przelewu w piatek - Peter twierdzi ze 5 dni roboczych. Jest to o tyle niewazne bo w piatek bylo Canada Day - wszystko pozamykane, dzisiaj jest Independent Day - pcX zamkniete.

2. Peter najwczesniej jutro odbierze kase z banku i pojedzie do pcX, zalozmy ze skompletowanie takiego zamówienia zajmie pcX 1 dzien wiec w srode Peter odbiera drobnice.

3.Peter dal mi info ze nie czekajac na nasze pieniadze kompletuje wszystko co ma pod reka - zakladamy ze do srody wszelkie kity sa skompletowane.

4. W czwartek Peter ma calosc, paczkuje sprawdza pakuje.

5. W piatek przesylka wychodzi do nas.

6. W nastepny piatek jest w Polsce na cle, cło wysyła do mnie zawiadomienie, dostaje je w poniedzialek, od razu jestem u nich.

 

Oczywiscie to sa tylko przypuszczenia, Peter bedzie mnie informowal jakie sa postepy, bede je przekazywal na forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko oczywiście w przypadku pełnego zaangażowania Petera w naszą sprawę, a nie wiem, czy wolno nam tego wymagać. Cyku i Peter mogą mieć jeszcze trochę innych spraw na głowie, więc proponuję cierpliwie czekać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przedzwonilem do banku i pieniadze sa juz na koncie (dokladnie taka suma o jakiej rozmawialismy).

 

PCX swietuje Independence Day, biorac pod uwage ze rozliczaja sie w USD nie mozna miec im tego za zle ;-)

 

Zloze zamowienie jutro i jesli wszystko bedzie gotowe to takze odbiore to jutro, paczka wiec powinna pojsc w czwartek, lub piatek najpozniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie jeszcze u Petera ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2233-100005531 1170271401_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.