Skocz do zawartości
IGNORED

Sennheiser HD600 za 777 PLN!!!


dinus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chyba sie za duzo reklam naogladali. Ludzie maja wieksze problemy niz wyprzedaz w MM. W koncu "MM nie dla idiotow". Pozdrawiam trzezwo myslacych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>mciej

 

"gutekbull o słuchaniu na tym stojaku do którego są podpięte słuchawki w MM , zapomnij. Nie mówię już o warunkach panujących wokół, ale z jakichś przyczyn wszystkie słuchawki brzmią tak samo , kiedyś było juz o tym na forum"

 

Bez przesady, naprawdę nie słyszysz różnicy? Wiem, że warunki odsłuchu w MM i cała ważna dla nas "otoczka" są do d..., ale ja nie miałbym wątpliwości które słuchawki chcę kupić, mimo że porównywałem w MM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem np. różnicy między HD580 a jakimś syfem Tomphsona za 99 złotych, w każdym razie nie takiej która mogła by pozwolić na ocenę które grają lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie :)

 

Jasne że to wszystko brzmi absurdalnie, ale jak pisałem , kilka osób problem kiedyś potwierdziło - dla świetego spokoju najlepiej przycisnąć panów w seksownych czerwonych strojach żeby przepięli słuchawki do jakiegoś mediamarktowego hi-fi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ja kiedyś słuchałem HD600 na Naimie CD 5 i wzm. słuchawkowym naima - grały słabo. Musze je jeszcze kiedys posłuchac, bo może coś było wtedy nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odsłuchiwałem w MM w Gdańsku Oliwii. Słuchawki były podpięte do takiej fajnej złotej, dwuelementowej wieży midi Denona. Nie miałem zadnych problemów z wychwyceniem różnic w brzmieniu. Najbardziej mi się wtedy podobały Senheiser HD 280 Pro. A były na stanie min. HD 600 i 650.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu podobno łagodnie. Mój kolega rano poszedł kupić notebooka za 1999 zł. Mówi, że wszedł spokojnie, bez przepychanek, wybrał z półki i poszedł do kasy. Fakt, że przy kasie była spora kolejka, ale panował spokój. Być może również dlatego, że dość sporo policjantów i ochroniarzy obstawiło całą imprezę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość pompo

(Konto usunięte)

Szturm przebiega spokojnie. Ludzi pełno od samego rana. Kupują wszystko jak leci, szczególnie wyróżniają się TV Sony 32" (duże pudełka).

A ja owszem, zakupiłem HD600, Moja małżonka, która zablokowała zakup w dwa lata temu za 1200 zł powiedziała do mnie tylko: "Widzisz, nie dla idiotów".

Lekko mnie ubawiła.

Pozdrawiam złotouchych.

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam dostępu do ulotek Media Markt.Czy ktoś z forumowiczów mógłby przesłać mi skan tej nowej z wyprzedażami (strony z audio) lub podać ceny kolumn wolnostojących (za parę)?

 

Z góry dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry że off topic, ale w październiku otwierają się w Warszawie dwie hale Electro Worlda, jestem w 100% pewny, że zabiją promocjami sklepy dla idiotów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutekbull -> ja uzywam 650tek. Przed zakupem porownywalem z 600tkami. 650 maja wiecej basu, troche lepsza gore i graja jakby troche wieksza przestrzenia, o ile t w sluchawkach mozliwe.

 

600 ki to ladna kontrola basu, troche rozjasniony dzwiek, ale sa bardzo malo meczace.

 

Do Rocka i Jazz'owego plumkania 650tki moim zdaniem sa lepsze. W klasyce bywalo roznie. Generalnie 650tki wydawaly mi sie bardziej 'all around'.

 

Jeszcze jedno - 600tki chyba bardziej niz 650tki wymagaja dobrego wzmaka sluchawkowego.

 

Gdybys sie zastanawial to radze posluchac jeszcze paru modeli beyera (nie pod moj gust ale warto i Grado).

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch nowych słuchawek w sklepie jest bez sensu. One muszą pograć 2-3 miesiace. Dopiero po takim czasie pokazują co potrafią. Poleciłem znajomemu 650-ki , kupił je i miał do mnie pretensje. Dopiero po dotarciu słuchawek zaczął piać z zachwytu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Art Audio Argento (paralel SET na lampach 300B XLS ) szuka nowego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsłuch nowych słuchawek w sklepie ma wartośc podstawową przy ocenie i wyborze :) No pomyslmy, tak na spokojnie, bez nerów i uniesień, jesli chcemy wybrać słuchawki za ok 1000 zł, np. oceniając tak jak było to w moim przypadku: Beyerdynamic 990 Pro czy Senki 600, to kupić nalezy, te które się nam w sklepie (salonie audio) spodobały czy też mając na uwadzę teorię forumowcza MPB, te które się nam nie podobają, z uwagi na to, że za klika miesięcy zmieni się im dźwięk na lepsze? :)

 

Nie wiem skad ten dziwny mit o wygrzewaniu się wszystkiego w świecie audio :-) Beyery, które kupiłem grają po latach dokładnie tak samo jak w salonie, nic nie zmieniły się ich zalety, które mnie wtedy tak ujeły. A słuchałem słuchawek nowych, pachnacych wręcz 'pudełkiem' z którego zostały wyjęte. Mój znajomy, który wybrał inaczej - kupił hd580 także ma od lat ten sam dźwięk, nic mi w nich nie przybyło ani nie ubyło. Dotarcie słuchawek, kolców, podkładek antywibracyjnych, wtyczek, pudełek od Cd, podobnie jak kolumn, wzmacniaczy, kabli i mój ty boże - sieciówek nawet, to 90% wpływ przyzwyczajenia się ludzkiego układu poznawczego do danego systemu i dźwięku, a w 10% (auto)sugestii... że tak właśnie będzie :-) Nawiasem mówiac, sugestii niezwykle wygodnej dla producentów i sprzedawców. Byłem niedawno świadkiem sytuacji, gdy klientowi, niezadowolonemu z dźwieku systemu jaki wybral parę dni temu, sprzedawca z ironią doradził by się tenże nie denerował i nie unosił, bo się wszystko za pół roku dotrze :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam sklepy Dixonsa z Anglii i nie zaobserwowałem tam żadnych cenowych rewelacji ,a wręcz odwrotnie.

 

Dzięki za wpisy o słuchawkach , zajrzę do M.M jak będą 650 to kupię na Allegro chodzą po 1450zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akira -> co do wygrzewania sluchawek i zestawow glosnikowych to IMO efekt wystepuje. Efekt mechanicznego dotarcia przetwornikow. Poza tym sadze, ze transformatory we wzmakach tez sie moga wygrzewac przez parenascie godzin. Co do reszty to oczywiscie sie zgadzam, szczegolnie wygrzewanie kabli wydaje mi sie jakas bzdura...

 

Sennki w sklepie sluchalem nowe. W domu pograly juz sporo (ponad 200 godzin) i slysze pewne zmiany ale nie jest to na pewno calkowita zmiana charakteru brzmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb_1 => nie wnikam w szczegóły ,co jak i dlaczego w sumie mnie to nie interesuje, ale fakt jest faktem ,

kabelki I.C Sonus O. zmieniały diametralnie dźwięk w miarę używania ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dla Was wiadomość. HD600 nie kosztują ( w chwili obecnej "KOSZTOWAŁY" w MM Gdańsk ) 777 tylko 555 zł, a HD650 ( ostatnia sztuka w Gdańsku ) są po 850 zł. Szkoda, że 600 tak szybko się zmyły, ale przy tej cenie...pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutekbull -> coz, ja nigdy czegos takiego nie doswiadczylem, ale to moze sie zmienic w miare nabywania doswiadczen. Za duzo osob 'slyszy' wygrzewanie, zeby czegos na rzeczy nie bylo. Ja jednak jako empiryk musze sie przekonac nausznie. Jakis czas temu przekonalem sie do wplywu sieciowek, moze nie ogromnego, ale dostetecznie duzego, zeby go uslyszec, wytlumaczenia tez zadnego nie znajduje...prawie ;-)

 

Odnosnie sluchawek - jesli rozwazasz HD-650 i dobry wzmak to grzechem byloby nie poslucanie systemu 3030 albo 4040 Stax'a dla porownania.

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w kraku na wielką wyprzedaż składało się całe 15 sztuk senków :) - oczywiście nie muszę mówić, że jak przyszedłem po pracy to już nic nie było :> (poza tymi z wystawy – strasznie znoszonymi - jak kogoś nie zraża syf na nausznikach to jeszcze może je kupić)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony chciałem zauważyć, iż 600-tki można kupić za 180E a 650-tki już od 220E u sąsiadów (+ koszt wysyłki) i to nie jest promocja lecz ciągła sprzedaż :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przed koncertem J.M.Jarrea w M.M i były tylko 650, ostatnia para ,

nie kupiłem bo były delikatnie mowiąc z ekspozycji i jakieś takie nieświeże, a 850zł to też pieniądze.

 

I co ciekawe posłuchałem kilku modeli - wszystkie brzmiały bardzo podobnie,a najlepiej wypadły Sennheiser 280,

chyba już ktoś o tym pisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Szanowni Koledzy na Zenki HD-555?

Za mało audiofilskie czy może nie do wszystkiego?

Tak z ciekawości, bo przymierzam się do nich

(porównywałem z HD-515, wg mnie brzmią bardziej soczyście,

ale odsłuch w MM na tym ich sh..t).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

W moim zasięgo cenowym są HD-280Pro, HD-515 i HD-555.

Tych pierwszych nie słuchałem, 515 i 555 słuchałem w MM ale:

- hałas otoczenia

-dziwne wrażenie wzmacniacza (pudło pod ladą, ale nie o to chodzi,

za głośno, i w ogóle jakieś dziwne wrażenie dźwiękowe)

- chory materiał odsłuchowy (trzaski, dziwna scena, facet zarzekał się, że nie mp3

ale moje głuche ucho mu n ie wierzy).

Myślę, że przynajmniej kilka osób jest zainteresowanych tematem, więc

proszę o sensowne odpowiedzi.

 

Jaro_747

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.