Jump to content
IGNORED

Sennheiser HD600 za 777 PLN!!!

dinus

Recommended Posts

Może będzie dobrze. Ja kupiłem HD580 w MM za 549 zł w promocji ogłoszonej w ulotce. Parę lat temu co prawda, ale i tak to była bardzo dobra cena.

PS. Jakieś pół roku później MM w ulotce reklamował HD600 za 95 zł. No ale to chyba była pomyłka, przypuszczam że cena wynosiła 950. Albo nietrafna interwencja redaktora ulotki, który nie uwierzył ze słuchawki, i to po okazyjnej cenie, mogą kosztować prawie 1000 zł.

. podobna są holernie dobre..

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Guest

(Konto usunięte)

W Bielsku -Białej i Katowicach nie mają ( w katowicach na stoiosku RTV to nawet o jutrzejszej promocji nie słyszeli - ciekawe jak ją przygotują:)

Pan powiedział może w Bytomiu , albo Zabrzu - dobrze że są telefony . bo tak można by pół polski zwiedzić szlakiem mediemarkt :)

Słuchalem obu...

Dla mnie:

HD600 i 650 graja podobnie.... HD 600 nieco jasniej z wyexponowana górą... HD650 maja nieco lepszy bas, i wyciemniona górę... Ludzie sadza, ze 600tek nie da sie sluchac dosc dlugo, ale mnie to nie przeszkadzalo i wybralem 600, poniewaz czesc kasy zaoszczedzonej przy roznicy cen, wtedy ok 500, przeznaczylem na zakup Wzmacniacza Sluchawkowego.....

Sluchalem takze Grado, i te sluchawki tez sa znakomite, ale tez wymagaja sporej doplaty...

Ja jestem zadowolony z HD600....

Mam te i te, i Grado też. To, co napisałeś, jest słuszne. 600 wcale nie są męczące - bzdury jakieś. Do 600 lepszy wzmacniacz lampowy, do 650 tranzystorowy. 650 bardziej mięsiste, potrafią porwać brzmieniem, ale trudniej im dobrać partnera. Polecany Graham Slee za ok 2 tys. zł. 600 podobne do elektrostatów, ale bas też mają.

Pozdr.

• Redaktorzy

gutekbull - 600-ki grają podobnie do 580-ek, tylko lepszą przestrzenią i są odrobinę bardziej detaliczne. Poza tym "scena" ( o ile można tak powiedzieć o odsłuchu słuchawkowym) jest głebsza. 650 msz grają bardziej analitycznie, dokonuja na muzyce "sekcji zwłok" - takie prosektoryjne brzmienie, ale też zajebiście dobre.

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.