Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Zoller Imagination


zildjian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną nakładkę (ale bez tych promienistych wycieć)) i bardzo mocno wpływała na ilość góry. Niestety oprócz ograniczenia ilośc sybilantów dosyć mocno kastrowała też wrażenia przestrzenne (pogłos, mikrodynamikę), wiec finalnie z niej zrezygnowałem. Może te wycięcia tak mocno TDX-a nie kastrują.

Widziałem kiedyś, że podobne nakładki sprzedawał chyba Sonus Oliwa, nie mam pojęcia czy ciągle je robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chyba będę tu jedyny z Zollerami Impression? Takie małe a tyle dają przyjemności.

Grają w 12 m2 z NADem 3020i i płaskimi kablami Mamba.

Może ktoś da namiary jakie mają wymagania przy ustawieniu? Na razie czekam na standy 75 cm.

Próbowałem się zarejestrować na niemieckim audiovideoforum.de ale chyba nie są zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.