Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Zoller Imagination


zildjian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak się tylko zastanawiem i kombinuję,

nie chcę ingerować wewnątrz urządzeń, bo się na tym najzwyczajnioej w świecie nie znam,

 

może spróbuję prostrzej metody - mianowicie bi wire'ingu,

nie wiem jednak czy przeszkody nie będzie stanowił fakt, że dysponuję kablami o różnych długościach (XLO Ultra 6 2 x 2,1 m chciałem wrzucić jako niskotonowe, a QED'y Bronze 2 x 2,5m na 'górę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Większy" dźwięk i wiecej dołu ale nie tak wyrafinowany w całym paśmie, trochę mniej przejrzyste, mniej czyste barwy. Troche wolniejsze na dole. Do wiekszych pomieszczeń minimum 18 m2. Charakter podobny i tez bardzo czułe na zmiany w ustawieniu. W sumie jednak bardziej uniwersalne w większych pomieszczeniach. Może troche mniej czułe na towarzyszacą elektronikę (ze wzgledu na mniejszą przejrzystość). To tyle moich spostrzeżen :).

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ano 3maja sie mnie szkopo-zabojady.kupilem wlasnie lfd mistral stara wersje z sentymentu dla posiadanej kiedys power.niejako jako,he,he,collector's item.wielki maly piecyk.ale zoller potrzebuje wiecej poweru.moze nowa wersja lfd zero,na ktora w uk i usa sa zapisy i placone zaliczki,az panowie profesory z uniwerku essex zloza? Niejaki tellig niedawno napisal w ciut zblamowanym stereophile 'najlepsza integra tranzystorow.ever!' moze wizzairem na odsluch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O SF nigdy nie miałem dobrego zdania, a Pathosa Classica słuchałem niegdyś i grał lepiej (muzykalniej, przejrzyściej i bardziej kontrolował bas niż MF-y vs JmLab PS). Dlatego myślę, że z ZI moze być ciekawie. Myślę o Logosie.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich maniaków Zollera i dzwieku max dynamicznego jeśli ktoś ma pytania w stylu cyt" >Pytanie handlowe : Ostatnio na allegro Zoller Temptation zostały sprzedane za 3,5 tys. zł. Czy w

>tej sytuacji Imagination są na tyle lepsze, żeby zapłacić za nie 5,5 tys. zł" możecie do mnie wbijać sam zajmuję się zollerami od 10 lat :) i miałem, bądź słyszałem prawdopodobnie wszystkie konstrukcje zollera :) [a tak na boku to temptation są lepsze od imagination nawet w 18 metrach jeśli pomieszczenie jest przygotowane do odsłuchu :) tylko trzeba jeszcze wiedzieć jaki model temptation został sprzedany za 3500 ]załaczam kilka fotek z mojej jaskini zollera

post-193-100004859 1208436560_thumb.jpg

post-193-100004860 1208436560_thumb.jpg

post-193-100004861 1208436560_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga na chodzące obecnie gdzieś w PL do sprzedania Zollery Solution na nieoryginalnych przetworniakch.

Na jednym ze średniotonowców mają jakąś aluminiową nakładkę przeciwpyłową, drugi natomiast wyraźnie rózni się kolorem od pozostałych i ma nieoryginalne zawieszenie ( w Solution wszystkie głośniki są na gumowym).

Przy okazji konserwujecie czymś gumę w zawieszeniach głośników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy temu...

Witam zwolennikow mam kilka pytan odnosnie kolumn Temtetion 2 podstawkowych. Gdzie moglbym kupic moze ktos sie orientuje w niemczech te kolumny. Na niemieckich stronach znalazlem tylko informacje o mozliwosci zakupu kolumn do samodzielnej budowy cena 250 euro za komplet + 25 skrzynki. Nie mniej jednak sam nie podolam wiec wolalbym kupic gotowe.

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakie kolumny ci chodzi?

 

Nie słyszałem o Temptetion 2 - Temptetion były to spore wolnostojace kolumbryny.

 

Może chodzi ci o Imagination 2 model 2007 (monitory)

 

http://www.metropolis.hifi.pl/imagination2007.html

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.