Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLIFON promocja!


amplifon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się składa, że mam od chyba 5 lat WL36 Amplifona. Napewno nie żałuję zakupu również dlatego, że jest to produkt polski. Przez te lata miałem tylko jedną awarię. Naprawa odbyła się on-line przez telefon. Nawet nie musiałem wzmacniacza wysyłać. Nie jest to obecnie produkt najnowszy, ale brzmieniowo całkowicie mnie zadowala. Wróciłem do niego po pół roku fascynacji gainclonem. Jednak większą przyjemność słuchania mam z lampy. Sprawa obsługi serwisowej w kraju jest niezwykle ważna. Pracuję akurat w serwisie polskiej firmy produkującej urządzenia dla przmysłu w branży w której klient jest traktowany znacznie poważniej niż np w audio. Mam kilka telefonów tygodniowo od klientów, którzy kupili urządzenia zagraniczne, a następnie mają ogromny problem z naprawami czy nawet powtórną certyfikacją. Nie wspominam o chińszczyźnie bo to po awarii podlega tylko utylizacji.

Pozdrawiam Kandrek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> Kandrek

 

Pamiętam ten wzmacniacz na pentodach. Podobał mi się zarówno brzmieniowo jak i stylistycznie, choć wolałem triodowy WT-30. (Jeśli chodzi o stylistykę, to do "nowej" linii ze złotą płytką na froncie i gałkami musiałem się przez jakiś czas przyzwyczajać, mimo iż frontowa płytka była bardzo dopracowana, cięta laserowo a gałki solidne, toczone z pełnego materiału. Jakoś podobał mi się "goły" front z hebelkowymi przełącznikami. Teraz już zdecydowanie wolę obecną stylistykę, ale tamtą miło wspominam.)

 

Ale właściwie odpisuję głównie po to, żeby po raz kolejny powiedzieć, że dla mnie obsługa serwisowa (gwarancyjna i pogwarancyjna), zwłaszcza zaufana, też jest niezwykle ważna. W przypadku Amplifona śpię spokojnie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie na forum po dłuuugaśnej przerwie, a tu niespodzianka - wątki sponsorowane. Lukar - gratuluję udanej decyzji. Amplifon - również gratuluję decyzji i popieram Twoją opinie o kupowaniu chińszczyzny i to właśnie najmniej z powodów dźwiękowych. Dla mnie wystarczającym powodem jest cała reszta powpodów, choć oczywiście sporo jest i takich sprzętow z Chin, ktore jednak grają cienko:)))

I tak jak ktoś tam wcześniej napisał - konkurencji powinna kwaśnieć mina na widok napisu na lampiaku: "Made in Poland" w te klocki według mnie jesteśmy he he nieźli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o kontakcie mailowym z Amplifonem...

Dla mnie był bez zarzutu. Bardzo miła odpowiedź, rzeczowa. Zamówiłem lampki (fajniusie "ruskie" 6L6), w dodatku w cenie... No po prostu było śmiesznie tanio, ale za to profesjonalnie.

Wielkie dzięki za współpracę!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.myspace.com/loszmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

tematy sponsorowane nie zachowuja sie jak normalne tematy - po kliknieciu ma byc widoczna oferta Klienta a nie ostatnie wpisy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Lukar

To może sie da tak zrobić, żeby na każdej stronie na górze pojawiała sie reklama producenta, a dalej wszystko było normalnie?

Troche to upierdliwe doczłapywanie się do końca, aby śledzić aktualności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wzmacniacz dużej mocy to planuję budowę monobloków na triodach GM70 i mocy około160W ale dopiero na wiosnę będzie w sprzedaży do niego ma być również przedwzmacniacz z pilotem. Co z tych planów wyjdzie zobaczymy za parę miesięcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Mam nr 11. Ostatnio zmieniłem lampy po podłączeniu nos-daca od Petera. Lampki EL34 Sovteka brzmiały już zbyt miękko. Bardziej mi się podobają 6P3C-E. Całość jest lepiej zrównoważona.

Kandrek.

 

PS. A ty który masz nr?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numer 014. Zmodyfikowany na 6P3C-E :-).

Musialem zrobic kilka istotnych zmian w zasilaniu. Czy masz rezystor szeregowo z uzwojeniem wtornym napiecia anodowego ? Moim zdaniem wzmacniacz w wersji orginalnej wymaga kilku poprawek...Nie twierdze, ze sa to bledy w projekcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

A czy ten wzmacniacz na KT88 jest w ofercie? Pytam, bo na AS Amplifona nie było, widziałem go w jakichś zapowiedziach prasowych, ale pewności nie ma, a nikt o nim nie mówi. A chętnie bym posłuchał z moimi Beethonami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.