Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy test kolejna edycja


trembler

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tak sie składa, że jestem z Białego. Darka osobiście nie poznałem aczkolwiek szkoda. Znam niestety poszkodowanych. Czekali po kilka la t na swe upragnione klocki. Okradał swych pracodawców. Robił wszystko, by stracic zaufanie. Naduł wielu. Jedynie kolega Zydelek odważył się ku swej zgubie otworzyć usta :):)

Popatrzcie w wątek- niewinny byu zaprzeczył- Dareczek nie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darone, 29 Sty 2006, 01:02

>darkul, dlaczego jacch mówi do "spadaj oszuście" ?

 

Wydaje mi się że to problem Jacch'a. O ile Darkul go nie oszukał ani nie został skazany prawomocnym wyrokiem za własciwe przestępstwa to oszustem nie jest.

Widocznie Jacch poczuł się tu jakimś misjonarzem wojującym o... Właśnie... Cholera go wie o co wojującym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>TEo skup sie rachunek prawdopodobieństwa nie ma nic wspólnego ze zgrzewaniem wtyków przez AQ !!!

 

Jacch, złotko, alternatywny rachunek prawdopodobieństwa to tylko jedna z twoich fascynujących teorii - czekamy na więcej ;)

 

>......Spawanie w otoczeniu atmosferycznym, w osłonach różnych gazów, w otoczeniu wodnym....

>......Spawanie w dowolnym otoczeniu..... to sa twoje słowa - wycofujesz się

 

Ależ skąd, z niczego się nie wycofuję.

 

>..... Dla scisłości,

>>żebyś się nie rozpraszał - spróbuj opisać różnice między spawaniem elektrycznym a zgrzewaniem....

 

Rozumiem, że na powyższe pytanie wciąż nie jesteś w stanie odpowiedzieć? Pochwal się jeszcze ukończeniem jakiejś politechniki, będzie jeszcze śmieszniej ;)

 

>Teo ......odpowiedz co to jest spawanie w dowolnym otoczeniu ?????

 

Jest to po prostu spawanie, niezależnie od otoczenia, w którym jest realizowane (w atmosferycznym, sztucznym, wodnym - wszystko jedno). Masz podać różnice między spawaniem a zgrzewaniem - czego, wiedzy krynico, nie rozumiesz?

 

>Ja jako inż .mechanik o czymś takim nie słyszałem!!!!!!!

 

Nie rozśmieszaj mnie już, proszę, tym "inżynierem" ;) Misiaczku, kręcisz się w kółko - tak trudno przyznać ci, że nie potrafisz odpowiedzieć na najprostsze pytanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

.....Widocznie Jacch poczuł się tu jakimś misjonarzem wojującym o... Właśnie... Cholera go wie o co wojującym.....

 

sprawa jest prostsza niż przypuszczasz!

Nie toleruje osób o takiej moralności ja D i Z .

Jeśli tobie nie przeszkadza to co oni zrobili/mówili to oznacza , że jesteś taki jak on , co by mnie specjalnie nie zdziwiło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A ztobą teo -ębodupie już skończyłem , nie będe piepszył o jednym i tym samym wkółko.

O czym tu gadać z facetem , który twierdzi , że jestem złym inż. bo napisałem słowo kształcenie przez "rz".

Dziwnie pojmujesz świat , możesz o tym napisać książke przebijesz "świat według Garpa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 29 Sty 2006, 10:19

>sprawa jest prostsza niż przypuszczasz! Nie toleruje osób o takiej moralności ja D i Z<

 

To idź sobie nietolerować gdzie indziej, bo tutaj zaśmiecasz wątek swoim trolowaniem

 

Mnie np. gówno obchodzi kogo personalnie tolerujesz a kogo nie. To jest twoja sprawa, nie musisz się z nią obnosić. Równie dobrze możesz zrobić stripa i zamieszczać zdjęcia w załozeniu że będziemy podziwiać - to jest równie megalomańskie.

 

Skoro wiesz już wszystko o morlaności Darkula to po prostu od niego niczego kupuj.

 

A do nietolerowania na forum służy przycisk "ignoruj". Zastosuj go - dasz sobie i innym spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu poslac podkladki? od paru dni mam nowy wzmak wreszcie i sobie posluchalem z podkladkami pod cd i bez. moge je juz odeslac prosze wskazac na jaki adres

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

>A ztobą teo -ębodupie już skończyłem

 

Misiaczku, na początku tej fascynującej dyskusji stwierdziłem, że poproszony o wykazanie się wiedzą uciekniesz z piskiem. Nie myliłem się.

 

>O czym tu gadać z facetem , który twierdzi , że jestem złym inż. bo napisałem słowo kształcenie

>przez "rz".

 

Mylisz się, złotko. Twierdzę, że żaden z ciebie inzynier, bo nie potrafisz podać czym różni się spawanie od zgrzewania. A to, że "wykształcenie" piszesz przez "rz", świadczy jedynie o tym, żeś kretynek. Cóż, przynajmniej słodki kretynek ;)

 

Trzymaj się ciepło - nie wątpię, że nie raz jeszcze dostarczysz forumowiczom powodów do radości ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Teo

Taki z niego iznynier... raczej obserwator..

Juz samo nazewnictwo mowi wiele..spawanie i zgrzewanie, a to jeszcze nie wszystkie technologie laczenia materialow....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma to pojęcie względne. Czy ktoś przybliży rodzaj tego materiału?

Czy to typowa guma o strukturze X czy tworzywo np. PU, TR, wibram, durogum, styrogum i ich pochodne.

A efekty dziłania- napisz Pitdog na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch, 29 Sty 2006, 13:59

>>......Czy Konstruktor da sie w końcu namówić na opublikowanie wyników pomiarów, jakie przeprowadził Gsmok....No właśnie dalej czekamy !!!<

 

Konstruktor pewnie teraz siedzi nad tabelami i wykresami tych pomiarów zastanawiając się co to jest, o co chodzi i who is who :)

Zastanawiając się czy pomiary są dla niego korzystne czy wręcz przeciwnie, z czym można je porównać i co, k**wa, mają znaczyć te cyferki ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok juz pisze: wyrazne poglebienie sceny, rozseparowanie dzwiekow, wieksza sugestywnosc wybrzmien kontrabasu, wysokie staly sie bardziej detaliczny i aksamitne, czasem wrecz polyskliwe, bas siegnal nowych glebin... itd itp.

a tak serio to nie stwierdzilem obiektywnych powtarzalnych roznic, a subietywnie no zalezy na ile ktos jest subiektywny i co chce uslyszec :) wrazenie na granicy autosugestii nie sa dla mnie istotne, bo autosugerowac mozna sie roznie, lub tez wcale.

dodam, ze moj stolik styka sie z podlaga w 3punktach, na podkladkach, cd ma wlasne nozki po ktore tez cos podkleilem, blaty do gesty mdf, takze tak czy siak caly sprzet jest dosyc dobrze izolowany od drgan podloza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Encyklopedii Techniki znalazłem taki oto opis:

 

Guma niezwykła - materiał opracowany w USA, w laboratoriach NASA na zlecenie producentów obuwia sportowego typu "kowbojki" dla głównego bohatera ostatniej serii przygód Strażnika Teksasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.