Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy test kolejna edycja


trembler

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo, jak tu czysto ;)

 

jacch:

 

>O jejku mam już obsesje :)

 

Połóż się może, pyszczku złocisty, odpocznij, zrelaksować spróbuj? Skoro tak źle reagujesz na konsekwentne punktowanie twoich rozkosznych błędów, to może... po prostu postaraj się pomyśleć, zanim coś napiszesz? Serio-serio, to nie boli ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ooo teo co zamiast głowy dupe nosi :)

Nie ciężko ci się uśmiechać ?

No tak to jest jak ktoś z sensem nie potrafi paru zdań do kupy skleić , to własnie punktuje jak ty.

A co do tego czy się ośmieszam , czy nie , to jak taki imbecyl jak ty może to stwierdzić hę?

Już niejednokrotnie udowodniłeś ,że zamiast po rozum to stałeś w kolejce za papierem toaletowym -teraz potrzebne są podwójne ilości co ?????:) i rozumku dla pipi kłamczuszka zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie w domu komplet Trembler10, pierwsze wrażenia pozytywne, ewidentne zmiany w dźwięku pod CD, coś więcej niebawem.

Pozdrowienia dla Tremblera i Arka67, dzięki któremu uwierzyłem w efekt gumowego wudu...albo voodoo...pzdr :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacch:

 

Misiaczku słodki, tylko na tyle cię stać - na próby obrażania oponenta? Zmartwię cię - przezwiska nie zastąpią argumentów. Świadczą jedynie o tym, że mentalnie niedaleko odszedłeś od piaskownicy - i nie zmienią niestety faktu, iż mimo szczycenia się "wykrztałceniem" technicznym nie potrafisz opisać różnicy między spawaniem a zgrzewaniem. Może przynajmniej spróbujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i czytam i jakoś nie mog e się doczekać opublikowania wyników testu tego cuda, które przeprowadził jeden z forumowiczów. Taka okazja, można włożyc tomaszowy palec w rany i nic ???Dlaczego producent nie przedstawił wyników ? Chyba ten akt zaniechania ma swoją wymowę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazik, 31 Sty 2006, 11:29

>Może ściąga offica z excelem, to trochę potrwa :)

 

Hahaha - on się po prostu zastanwia czy ta guma jest lepsza od tej z durexa i jak to zmierzyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mogę wypożyczyć do testów laboratoryjne podstawy pod kolumny. Wysokość jest regulowana, więc można postawić na nich dowolne głośniki. Nawet trójdrożne podłogowce. Wykonane ze specjalnego materiału (niestety tajemnica handlowa) pochłaniającego wibracje obudowy oraz podłoża. Kontsrukcja modułowa. Jeden moduł kosztuje 350 dolarów australijskich, więc nie są to wygurowane koszta biorąc pod uwagę spektakularne efekty jakie można uzyskać dzięki tym podstawom. Do testów mogę wypożyczyć dowolną ilość modułów po uzyskaniu odpowiedniego zabezpieczenia finansowego. Średnio pod jedną kolumnę "wchodzi" około 40-50 sztuk, także można sobie łatwo przeliczyć wysokość sumy zabezpieczenia. Relacja z przeprowadzonych u mnie odsłuchów oraz profesjonalnych pomiarów już wkrótce. Tym czasem wracam do testowania tych niesamowitych podstaw. Posiadam około tysiąca płyt w swojej kolekcji i odkrywam każdą z nich na nowo. Oczywiście dzięki tym cudownym i niepowtarzalnym podstawom pod kolumny. Chętnych do wypożyczenia proszę o wcześniejszy kontakt celem ustalenia terminu. Wstępnie mam już umówionych kilka instytucji badawczych z europy oraz poważnych dystrybutorów w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-6358-100007076 1170284455_thumb.JPG

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Parantulla

Czy prezentowane standy zawierają też jajka, czy je uprzednio usunąłeś? Bo jeśli tak, to zachęcam do eskperymentów. Odradzam tylko stosowanie jajek z kurzych ferm - zdecydowanie lepsze brzmienie daje się uzyskać z jajkami z małych hodowli ekologicznych (inna struktura skorupek).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jajka uprzednio usunąłem. W odpowiednio wyliczonej (specjalnym programem komputerowym) temperaturze, doprowadzając do ścięcia się masy jajecznej (w specjalnym piecu oczywiście) uzyskałem wymaganą gęstość na centymetr kwadratowy. Po ostudzeniu do temperatury pokojowej i odpowiednio długim leżakowaniu masy, szczelnie wypełniłem nią całą powierzchnię pod panelami podłogowymi. Pozostałymi skorupkami zamierzam wykleić sufit oraz ściany, ale czekam na super specjalny klej. Poza tym mój komputer oblicza właśnie gdzie wkleić daną skorupkę, żeby uzyskać optymalne charakterystyki dla mojego pomieszczenia. To trochę potrwa, ale obiecuję zamieścić w najbliższym czasie pełną relację z odsłuchów oraz pomiarów. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Zamieszczam wykres, który może Ci pomóc w badaniach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kapelli, 5 Lut 2006, 12:54

 

Kolumny to JmLab PS 5-1. Całkiem fajne, ale dość wymagające od reszty toru. Są tak przezroczyste, że w przerwach między utworami można usłyszeć numer seryjny wzmacniacza albo odgłosy huty z której pochodzi miedź w kablach. Stąd moja determinacja w celu eliminacji standów jako elementu toru akustycznego. Cholera, tego wykresu szukałem od piątku w Bibliotece Narodowej, ale gdzieś im zaginął. Wielkie dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.