Skocz do zawartości
IGNORED

Kubica w F1 !


lolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walery, 6 Sie 2006, 15:52

 

>oglądacie w TV4?

>Czy tylko mi się wydaje że "profesjonalność" Hołowczycowi nie wychodzi?

 

Z Hołowczyca taki sam rajdowiec jak z Salety bokser a z Dziekanowskiego piłkarz. Na szczęście pod koniec już się zamknął, bo zaczynało mnie powoli nosić jak nasz telewizyjny super gwiazdor robił z siebie kretyna.

A co do samego wyścigu, to przyznam szczerze, że był to w moim ponad trzydziestoletniem życiu pierwszy! wyścig F-1 jaki obejrzałem od początku do końca. W ogóle to może z trzy razy widziałem jakikolwiek i zawsze ziewałem z nudów. Tutaj siedziałem jak na szpilkach do samiutkiego końca ha ha! Mówiąc krótko zajebista sprawa :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karmaj:

To nie był tylko brak doświadczenia - na następnym okrążeniu też mu na tym zakręcie troszkę tyłek wyniosło (a podejrzewam, że już mocno odpuścił po pierwszym bąku) - mi się wydaje, że był też jakiś drobny błąd w ustawieniu samochodu (był po prostu troszkę za bardzo nadsterowny). Ale oczywiście to wie tylko Kubica i jego zespół...

 

parantulla:

Chołowczyc kiedyś był dobry - dopóki nie postanowił odpuścić rajdów i zostać gwiazdorem :)

 

A Robertowi trzeba pogratulować bardzo udanego debiutu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>parantulla:

>Chołowczyc kiedyś był dobry - dopóki nie postanowił odpuścić rajdów i zostać gwiazdorem :)

 

 

Chołowczyc- być może to jakiś gwiazdor- niestety nie znam człowieka.

Natomiast Hołowczyc ostatnio miał pecha na rajdzie Polski w Mikołajkach gdzie wygrał Kuzaj. Gdyby nie pech z pewnością byłby pierwszy :)

 

Kubica wygląda ze ma talent. Sprawia wrażenie solidnego i myslę, że danej mu szansy nie przepaści- przeciez to nie Hołota o sorry miało być Gołota :):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak sie sklada ze od kilku dobrych lat śledzę F1 i do przedostatniego sezonu z uwagą ogladalem i dopingowalem Shumachera. Niestety, w akademiku przez ostatni rok nie mialem TV 4 i opuscilem sie troche jezeli chodzi o F1.

Szczerze mówiąc przez wszystkie te lata nawet nie podejrzewalem ze tak szybko doczekam sie momentu w ktorym bede mogl oglądać polaka za kierownicą bolidu F1.

Kubica mimo wpadek na samym poczatku pojechal bardzo dobrze i myślę że bedzie jezdził dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Kubicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felix, 6 Sie 2006, 16:36

 

>parantulla:

>Chołowczyc kiedyś był dobry - dopóki nie postanowił odpuścić rajdów i zostać gwiazdorem :)

 

To nie on był dobry, tylko autka, które mu sponsorzy kupowali. Kiedy reszta stawki też się przesiadła na samochody rajdowe z prawdziwego zdarzenia, to mit wielkiego super rajdowca z ładną buźką pękł jak stare gacie. Została tylko ładna buźka i dobra minka do złej gierki Mobil`a i innych, którzy podpisali z nim wieloletnie kontrakty reklamowe. Umowy wygasły to i gwiazdka szołmena zgasła. Hołek jest skończony jako rajdowiec i wyblakły jako gwiazdor. Zostało mu już tylko pieprzenie banałów o oponach przez dwie godziny czym mnie akurat doprowadza do kurwicy mózgu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chołowczyc a kto to taki ? ja znam kierowcę o nazwisku Hołowczyc. Zdaje sie,że w ubiegłym roku wygrał 62 Rajd Polski najważniejszą rundę RSMP czyż nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paulinka, 6 Sie 2006, 18:56

 

>parantulla, to zazdrosc, kompleksy czy zwykla kurwica ze Holek ma "ladna buzke" i niezle jezdzi?

>LOL

 

Zazdrość czego na przykład? Sam osobiście widziałem z nim wywiad jakieś 4-5 lat temu. Opowiadał jak szukał nowego pilota. Przywieźli mu jakiegoś gościa z zagranicy, który jeździł w prawdziwych rajdach a nie barbórkowych pokazówkach dla wieśniaków. Przejechali razem jeden OS. Gościu się patrzy na Hołka i mówi, że jeżdzi jak stara baba. No to zawrócili i dawaj w drugą stronę. Hołek zatrzymał auto i pyta faceta "no i jak?" a gościu nie odrwywając oczu od papierów na kolanach wymamrotał pod nosem "no, trochę lepiej, prawie jak moja teściowa". I to nie jest żaden dowcip. On sam to opowiadał chyba w Bezludnej wyspie albo czymś podobnym.

 

P.S.

Kompleksów nie posiadam w przeciwieństwie do niektórych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi_etro - cytat to był z przedmówcy --> "czym mnie akurat doprowadza do kurwicy mózgu" pisał kilka postów wcześniej parantulla :)

 

Parantulla - no jak to o co zazdrość? o buźkę ładną, na którą tak tu pomstujesz.

mocno odchodzimy tu od tematu, ale w dwóch zdaniach - taki poziom polskich rajdów. a w nich jeździ gość dobrze.

 

pozdrawiam panów

P.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla, 6 Sie 2006, 19:06

 

>paulinka, 6 Sie 2006, 18:56

>

>>parantulla, to zazdrosc, kompleksy czy zwykla kurwica ze Holek ma "ladna buzke" i niezle jezdzi?

>>LOL

>

>Zazdrość czego na przykład? Sam osobiście widziałem z nim wywiad jakieś 4-5 lat temu. Opowiadał jak

>szukał nowego pilota. Przywieźli mu jakiegoś gościa z zagranicy, który jeździł w prawdziwych rajdach

>a nie barbórkowych pokazówkach dla wieśniaków. Przejechali razem jeden OS. Gościu się patrzy na

>Hołka i mówi, że jeżdzi jak stara baba. No to zawrócili i dawaj w drugą stronę. Hołek zatrzymał auto

>i pyta faceta "no i jak?" a gościu nie odrwywając oczu od papierów na kolanach wymamrotał pod nosem

>"no, trochę lepiej, prawie jak moja teściowa". I to nie jest żaden dowcip. On sam to opowiadał chyba

>w Bezludnej wyspie albo czymś podobnym.

 

To tak samo jak jedna baba opowiadała drugiej babie.

 

Poważny chłop a plotkami sie zajmuje:):)

 

Hołka widziałem w tym roku na rajdzie Polski. Żaden inny kierowca nie pokonywał trasy z taką szybkością i precyzją. Gdyby nie feralny przypadek który sprawił spłonięcie auta, to konkurencji pozostałby wąchanie spalin:):)

Więc skończyć trzeba te ukośliwe i krzywdzące wpisy. Facet jest sympatyczny, z jajem i wielką kulturą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja techniczna FIA zdyskwalifikowała Roberta Kubicę, który zajął siódme miejsce w wyścigu o Grand Prix Węgier. Pomiar samochodu po wyścigu wykazał, że bolid jest o dwa kilogramy lżejszy niż norma. (źródło onet.pl)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.