Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dowodzisz, że podczas gdy cały świat przenosi produkcję do Chin, żeby ciąć koszty robocizny, to Paradigm importuje Chińczyków żeby składali drożej w Kanadzie? Nie czujesz, że to idiotyczne?

Mysle, ze jesli nawet ten Chinczyk musi byc importowany i jesli mu sie zaplaci sensowna cene bo napewno nie za miske ryzu tam pracuje to i tak na chwile obecna jest to tansze dla paradigma niz przenosic fabryke do Chin. Aczkolwiek wczesniej czy pozniej i tak tam przeniosa fabryke bo nie dadza konkurencji rade, taka jest prawda w ciagu 10 lat w tvn CNBC mowili ze bardzo duzo fabryk przeniesie sie wlasnie do Chin wiec i paradigm tez to zrobi. A jesli komus nie pasuje ze jego kolumny skladaja wlasnie ci a nie inni to zawsze mozna kupic focale czy B&W i kilka jeszcze innych.... prosze bardzo zaplacicie tak okolo 50% wiecej za kolumny mniej wiecej w tej samej klasie i po sprawie i bedziecie dumni ze skladali je europejczycy ktorzy tez narzekaja na place czy to we Francji czy w Anglii i kto wie czy nie bardziej w tylku maja te prace jak wlasnie Chinczycy :_) I bez sensu sie rozpisywac o Chinczykach bo temat dotyczy zupelnie czego innego a nie o ludziach i ich fachowosci i zaangazowania w to co robia.

Lolek

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka. Ciekawy jestem, przez co one przeszły i skąd się nagle wzięły...

Btw, byłem parę razy w Regułach i nigdy ich na wystawie nie widziałem.

 

http://allegro.pl/paradigm-signature-s8v-1-drzewo-rozane-i1504886053.html

Witam a to musza byc wszystkie kolumny wystawione ? ja mysle ze wiele jeszcze kolumn nie widziales w Polpaku .... i na litosc niech zacznie sie dziac cos na tym forum bo jak nie o Chinczykach to o podejrzeniach ze co kolumna to teraz bedzie " przez co te kolumny przeszly " Tak jak bylo pisane wczesniej zawsze mozna kupic B&W czy focale czy Dynaudio zaplaci sie polowe wiecej za porownywalne kolumny i tam moze nie bedzie domyslow .... bo naprawde robi sie to meczace i nic nie wnosi do forum. Raz sie zdarzylo moze sie naucza w tylek dostali i miejmy nadzieje ze na drugi raz pan wystawiajacy na allegro popatrzy lepiej ewentualnie ktos inny bedzie czuwal nad tym zeby wszystko bylo ok, ale nie wracajmy caly czas teraz do tego bo naprawde to nuda wieje. A poza tym nikt nikomu nie kaze kupowac tego czy innego towaru, ja nie kupilbym tych kolumn ale nie oznacza ze mam wypisywac ze byly skladane z trzech innych ... Pozdrawiam

lolek

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a to musza byc wszystkie kolumny wystawione ? ja mysle ze wiele jeszcze kolumn nie widziales w Polpaku .... i na litosc niech zacznie sie dziac cos na tym forum bo jak nie o Chinczykach to o podejrzeniach ze co kolumna to teraz bedzie " przez co te kolumny przeszly " Tak jak bylo pisane wczesniej zawsze mozna kupic B&W czy focale czy Dynaudio zaplaci sie polowe wiecej za porownywalne kolumny i tam moze nie bedzie domyslow .... bo naprawde robi sie to meczace i nic nie wnosi do forum. Raz sie zdarzylo moze sie naucza w tylek dostali i miejmy nadzieje ze na drugi raz pan wystawiajacy na allegro popatrzy lepiej ewentualnie ktos inny bedzie czuwal nad tym zeby wszystko bylo ok, ale nie wracajmy caly czas teraz do tego bo naprawde to nuda wieje. A poza tym nikt nikomu nie kaze kupowac tego czy innego towaru, ja nie kupilbym tych kolumn ale nie oznacza ze mam wypisywac ze byly skladane z trzech innych ... Pozdrawiam

lolek

 

Nie wiem za bardzo o czym piszesz. Ja nie nawiązuję do tamtego słynnego składaka ani do produkcji w Chinach. Nie piszę że to składaki. Przestań już histeryzować i lamentować, bo to też staje się już nudne. Jak masz coś do napisania ciekawego to sam napisz, nikt ci nie broni.

Przeczytaj najpierw treść ogłoszenia na allegro, gdzie jest informacja, że były to kolumny wystawione w salonie.

Ja w salonie ich nie widziałem.

To co mnie dziwi, bo jakoś nie występuje u innych dystrybutorów, to wysyp jakichś powypadkowych kolumn z prastarej już serii, te kolumny z linka nie są przecież pierwszymi w ostatnim czasie. Nikt ich nie sprzedawał jeszcze rok temu, przed wprowadzeniem serii v3 a tu nagle wyrastają jak grzyby po deszczu.

Jak te i wcześniejsze kolumny muszą być traktowane, że są całe poobijane i popękane? O co tu chodzi? Nie widziałem wystawianych wysokich serii w takim stanie np. od B&W czy Monitor Audio.

Też pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że to kolumny - ściepy z zagranicy kupione za grosze, albo nawet używane już przez kogoś....biorąc pod uwagę charakter uszkodzeń były ostro uderzone, co może w przyszłości owocować awarią driver'ów....o ile teraz są w ogóle w pełni sprawne...ogromne ryzyko kupującego wliczone w nienajgorszą cenę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściepy z zagranicy kupione za grosze, albo nawet używane już przez kogoś---biorąc pod uwagę charakter uszkodzeń były ostro uderzone--o ile teraz są w ogóle w pełni sprawne

 

Na jakiej podstawie opierasz swoją wypowiedź??? Może jakieś głębsze uzasadnienie ???

Sądzisz że Panowie z Salonu w Regułach dawali by gwarancje na uszkodzone głośniki i to tej klasy??

 

Jakoś te wypowiedzi, nie licują z ideą tego Klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie opierasz swoją wypowiedź??? Może jakieś głębsze uzasadnienie ???

Sądzisz że Panowie z Salonu w Regułach dawali by gwarancje na uszkodzone głośniki i to tej klasy??

 

Jakoś te wypowiedzi, nie licują z ideą tego Klubu.

Ja czekam na wyjaśnienie Polpaku, więc hipotetycznie rzuciłem, a ty znowu udajesz Greka !!! Wystawiliście gniota składaka, co chwilę pojawiają się niewiadmo skąd zmaltretowane kolumny i dalej brniecie w tym szambie przez takie wypowiedzi....jaka jest idea klubu ??? - opiewanie POLPAKU bez względu na to co wyrabiacie ???? Litości....

 

Sądzisz że Panowie z Salonu w Regułach dawali by gwarancje na uszkodzone głośniki i to tej klasy??

Nie muszą już być uszkodzone, mogą paść wkrótce u klienta z powodu wcześniejszych uderzeń....jak najbardziej pomimo wszystko Polpakowi opłaci się wymiana wtedy zepsutego głośnika, gdyby moje przypuszczenia odnośnie ściepów z zagranicy za grosze się sprawdziły....Dlatego już od miesięcy czekamy na rzetelne, jasne wyjaśnienia, a nie udawanie, że nic się nie stało...bo się stało i to niewiarygodnie dużo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś te wypowiedzi, nie licują z ideą tego Klubu.

 

To już szczyt hipokryzji. Przypomnę Ci, że to jest klub Paradigma, nie Polpaku.

I jako zwolennik paradigma, właściciel kolumn z serii signature postawię sprawę jasno - to ostatnie poczynannia polpaku nie licują z renomą tych kolumn.

Inaczej się sprzedaje Tatę, inaczej Audi - dla was w polpaku to chyba jedno i to samo.

 

Wystawianie co chwila jakichś staroci, poobijanych szrotów, skladaków - panowie, PSUJECIE brand! To jest produkt eksluzywny, to nie Taga ani Koda. Gdzie szacunek do produktu?

Widziałeś kiedykolwiek wystawione przez dystrybutora w takim opłakanym stanie np. nautiliusy, electry czy inne kolumny za ok 30 000 PLN (za nowe)? Nie wiem, żukiem je wozicie, na pace? Postawić nie umiecie, żeby się zaraz nie przewróciły i nie poobijały? Miałem S8v1 przez ponad 2 lata, nie miały najmniejszej nawet ryski, w takim też idealnym stanie dotarły do kolejnego właściciela. Jak nowe. A nie jak z Polpaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie opierasz swoją wypowiedź??? Może jakieś głębsze uzasadnienie ???

Sądzisz że Panowie z Salonu w Regułach dawali by gwarancje na uszkodzone głośniki i to tej klasy??

 

Jakoś te wypowiedzi, nie licują z ideą tego Klubu.

 

Witam Kerikawon powiedz kolego mi , wydajesz sie byc poukladanym i znajacym sie gosciem na tym co robisz wiec wez wytlumacz mi po co Wam jako Polpakowi wystawiac takie starocie i zeby potem ludzie pisali znowu to samo, ze to skladaki ze to jakas fuszerka, ze to jakies uzywki itp. Ta jedna sprawa nic nie nauczyla ze lepiej darowac sobie sprzedaz "staroci" a tym bardziej poobijanych bo potem nie bedzie zadnego tematu tutaj jak tylko kolejne posty o wytlumaczenie skad wy je macie ? Nie wiem czy ty masz taka moc czy moze ktos wyzej niech albo sie wypowie i odpwoie konkretnie na te zarzuty stawiane przez ludzi albo dasjcie sobie spokoj z tymi strociami bo teraz nic sie tu nie dzieje jak tylko sprawa skladakow itp. Mysle ze ludzie woleliby zupelnie o czym innym czytac niz ciagle zarzuty na temat tego co wystawiacie na allegro. A tym samym powoduje sie ze paradigm traci w oczach poprzez wystawianie do sprzedazy takich wlasnie klockow o ktorych pisalem. Pozdrawiam

Lolek

ps I jeszcze jedna sprawa to co napisal poprzednik tym razem zgadzam sie z kolega mczajem, chlopak ma racje paradigm to nie koda i jak nie zaczniecie miec szacunku do tej firmy to kto jak nie Wy macie pokazywac ze paradigm to nie wlasnie jakas koda tylko zupelnie inna polka. Naprawde ja nigdzie nie widzialem zeby ktos z tej polki cenowej wystawial tak uderzone kolumny i nie wazne ze to subiektywna sprawa dla jednych malo dla innych duzo chodzi o to ze to jest najwyzsza seria, a jak sie daje cos takiego i jeszcze sie pisze ze to ze sklepu to zupelnie to swiadczy na niekorzysc wasza ze jak wy uzytkujecie te kolumny... nie mowiac o tym ze zaraz sie posypie skad wy je macie bo to bardzo odelgla seria. Fajny jestes Gosc wiec postaraj sie naprawic te babole i spowoduj zeby nigdy takie cos nie bylo juz wystawiane na allegro.

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te s8v1 stały przez pare lat w salonie u szefa polpaku i przeszły wiele imprez troszku się po obijały , a teraz przyszedł czas na zmiany

za taką cene prawie 10 tys. nikt by ich nie kupił bez gwarancji ,a tak jest jakaś szansa , ja osobiście nie dałbym za nie nawet 5 tys.

A Irka się nie czepiajcie bo jak by napisał prawde o tych wszystkich ostatnich babolach to by wyleciał z roboty

więc nie ma co drążyć tematu bi i tak nic sie nie dowiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kerikawon

 

Od kiedy to watek milosnikow Paradigm powinien byc moderowany i to jeszcze przez osoby zamieszane w sprzedaz tych produktow? Jak zachowac wobec tego tzw. obiektywizm opinii zamieszczanych tutaj? Skad mam wiedziec czy negatywne wpisy nie sa usuwane? Rodzi sie wiele obaw...chocby czy ten watek nie jest kryptoreklama...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te s8v1 stały przez pare lat w salonie u szefa polpaku i przeszły wiele imprez troszku się po obijały , a teraz przyszedł czas na zmiany

 

Ale nowe S8v3 chyba mu się nie spodobały, bo odesłał z powrotem, oczywiście tradycyjnie już nastąpiło tzw "uszkodzenie w transporcie" :)

 

http://allegro.pl/paradigm-signature-s8v-3-czarny-lakier-uszkodzenie-i1504234460.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie niedawno dotarły PARADIGM REFERENCE STUDIO uszkodzone ale było widać wyraźnie, że to wina kuriera - obie czymś przywalone ale jestem zadowolony bo bez problemu natychmiast mi je wymieniono.

 

ogólnie jak widzę jak kurierzy traktują przesyłki to mnie nie dziwi, że pojawia się tyle uszkodzonych zestawów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już szczyt hipokryzji. Przypomnę Ci, że to jest klub Paradigma, nie Polpaku.

Krótko, nie widzę powodu, dlaczego obarczasz mnie cały czas Polpakiem ??? Jak zmienię pracę to coś zmieni, czy cały czas będę agentem Polpaku??? Ja założyłem Klub Paradigm właśnie prywatnie, a Ty robisz z tego wątku własnie platformę Dystrybutora od czego cały czas usiłuje uciec. Resztę pozostawiam do przemyślenia.

I jako zwolennik paradigma, właściciel kolumn z serii signature postawię sprawę jasno - to ostatnie poczynannia polpaku nie licują z renomą tych kolumn.

Inaczej się sprzedaje Tatę, inaczej Audi - dla was w polpaku to chyba jedno i to samo.

Wystawianie co chwila jakichś staroci, poobijanych szrotów, skladaków - panowie, PSUJECIE brand! To jest produkt eksluzywny, to nie Taga ani Koda. Gdzie szacunek do produktu?

Widziałeś kiedykolwiek wystawione przez dystrybutora w takim opłakanym stanie np. nautiliusy, electry czy inne kolumny za ok 30 000 PLN (za nowe)? Nie wiem, żukiem je wozicie, na pace? Postawić nie umiecie, żeby się zaraz nie przewróciły i nie poobijały? Miałem S8v1 przez ponad 2 lata, nie miały najmniejszej nawet ryski, w takim też idealnym stanie dotarły do kolejnego właściciela. Jak nowe. A nie jak z Polpaku.

Owszem widziałem, wiele takich wystawionych i sprzedawanych przez, sklepy nie kojarzone z dystrybutorem. Tylko że zwolennicy i fani innych firm, nie robią z tego zadymy, bo nie kala się własnego gniazda.

Nie tak dalej jak wczoraj był u mnie klient z najwyższym modelem high-endowej firmy kupionym w taki właśnie sposób. Poza tym specjalnie pofatygowałem się, aby obejrzeć wymienione przez ciebie głośniki do salonu. Gdyby nie opis z Allegro oglądając je wnikliwie, nie dopatrzyłbym się tych wad głośników.

Wszystkie są ponad miarę wyolbrzymione, co zresztą też jest opisane w aukcji. I słusznie nawet największy malkontent i upierdliwiec będzie mile zaskoczony, szukając tych ogromnych zniszczeń.

Co do mojej osoby, to wole pomagać ludziom, lub wynajdywać nowe ciekawostki dotyczące marki Paradigm, niż brać udział, w takich dywagacjach, i szkalowaniu czegokolwiek, lub kogokolwiek, więc wybaczcie, ale po wyjaśnienia zwracajcie się oficjalnie do Polpak, a nie przez założony prze zemnie wątek. Paradigm to jedno z moich Hobby, ale na Boga, nie zamierzam oddawać za nie zdrowia i życia. To tyle z mojej strony.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon, kluczysz, odwracasz kota ogonem i do tego uporczywie urągasz inteligencji klubowiczów. Przypomnę ci może co pisałeś zakładając wątek, będąc dyrektorem handlowym w Polpaku działającym pod przykrywką:

 

 

15.11.2004 Napisano 02.05.2007 - 12:22

 

Witam !

Pozwalam sobie założyć post w którym bedziemy wymieniać się doświadczeniami związanymi z produktami sygnowanymi jako Paradigm .

Zapraszam do dyskusji oraz przedstawiania własnych , wrażeń oraz doświadczeń z zakupem oraz użytkowaniem tych głośników.

Fajnie by było opisać jak postrzegane są sklepy i sprzedawcy związani z tą marką.(...)

 

 

Zgodnie z prośbą właśnie opisuję jak są postrzegani - przeze mnie coraz gorzej niestety.

Edytowane przez mczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon, kluczysz, odwracasz kota ogonem i do tego uporczywie urągasz inteligencji klubowiczów. Przypomnę ci może co pisałeś zakładając wątek, będąc dyrektorem handlowym w Polpaku działającym pod przykrywką:

Zgodnie z prośbą właśnie opisuję jak są postrzegani - przeze mnie coraz gorzej niestety.

Nie, Panie mczaj zakładałem watek osobisty, a nie Dyrektorski.

Co do postrzegania. Co innego zwrócić uwagę,

na to ze coś jest nie halo, a co innego napastliwie robić z mojego wątku miejsce, w którym czepiasz się Pan na siłę, doszukując złych intencji, w dodatku robiąc z tego jakieś niesamowite afery. I teraz piszę wprost i niegrzecznie.

Jak Pan nie chcesz pogadać o Paradigm, tylko o Polpak, to załóż Pan sobie osobny swój wątek. Można uderzyć też na inne forum. Można też założyć swojego bloga i tam ziać nienawiścią i opluwać wszytko i wszystkich.

Tam się można będzie zrealizować.

Żegnam Pana ozięble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Panie mczaj zakładałem watek osobisty, a nie Dyrektorski.

Co do postrzegania. Co innego zwrócić uwagę,

na to ze coś jest nie halo, a co innego napastliwie robić z mojego wątku miejsce, w którym czepiasz się Pan na siłę, doszukując złych intencji, w dodatku robiąc z tego jakieś niesamowite afery. I teraz piszę wprost i niegrzecznie.

Jak Pan nie chcesz pogadać o Paradigm, tylko o Polpak, to załóż Pan sobie osobny swój wątek. Można uderzyć też na inne forum. Można też założyć swojego bloga i tam ziać nienawiścią i opluwać wszytko i wszystkich.

Tam się można będzie zrealizować.

Żegnam Pana ozięble.

A co to q...jest jak nie afera ???? - ten składak którego wystawiliście to normalka ???? Paradigm powinien was za to pozbawić dystrybucji na Polskę....jakieś cholera jasna obrażalstwo jeszcze, zamiast choćby krótkiego przepraszamy, faktycznie to nie powinno się zdarzyć absolutnie i już się nie zdarzy - zawinił pan w serwisie czy coś w tym stylu....i dalej w tym tonie...sprzedajemy uszkodzone kolumny w transporcie - faktem jest, że docierają one do nas z różnych salonów, nie są wystawiane wyłącznie w Regułach i stąd to zamieszanie, że nie ma, a nagle się pojawiają -krótko, konkretnie, to miałoby sens i jakieś znamiona wiarygodności.... a nie robienie z nas i siebie idiotów...a zbanuj se pan mczaja i mnie przy okazji, a potem piej chwalebnie w samotności nad babolami Polapaku....chcesz pan wprost i dosadnie to pan masz.

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Panie mczaj zakładałem watek osobisty, a nie Dyrektorski.

Co do postrzegania. Co innego zwrócić uwagę,

na to ze coś jest nie halo, a co innego napastliwie robić z mojego wątku miejsce, w którym czepiasz się Pan na siłę, doszukując złych intencji, w dodatku robiąc z tego jakieś niesamowite afery. I teraz piszę wprost i niegrzecznie.

Jak Pan nie chcesz pogadać o Paradigm, tylko o Polpak, to załóż Pan sobie osobny swój wątek. Można uderzyć też na inne forum. Można też założyć swojego bloga i tam ziać nienawiścią i opluwać wszytko i wszystkich.

Tam się można będzie zrealizować.

Żegnam Pana ozięble.

 

"Wątek ososbisty" - weź mnie nie rozśmieszaj. Cała twoja działalność na forum to prawie wyłącznie linki do polpaka, naganianie klientów na kodę, tagę, xindaka, mistrala itd. Jak gdzieś już się udzielisz, to wyłącznie żeby coś z polpaka zarekomendować. Albo zdeprecjonować konkurencję. Pewnie z tysiąc tych linków żeś "osobiście" wyprodukował, warto skorzystać z wyszukiwarki. Na forum Hi-Fi i muzyka podobnie, same linki do polpaka.

Wstydu nie masz i tyle.

 

A ten wpis poniżej - też osobisty, co nie?

Napisano 30.01.2008 - 22:36

Szkoda że rozmowa ze sprzedawcą nie była nagrywana ,okazałoby sie może kto ma racje .A takich sprzedawców profesjonalnych jak ma Polpak to ze świeca szukać w końcu wybierałem najlepszych z całej Warszawy.

 

A w ogóle to nie chce mi się już z tobą gadać. I pisać w twoim zaściankowym wątku. Jaki dystrybutor taki dyrektor handlowy, niestety. Tak, obraź się i dalej handlujcie szrotami i 2nd handem.

Ja z tego klubu się wypisuję. Zwolennikiem marki Paradigm pozostaję.

Mam tylko nadzieję, że znajdzie może dystrybutora na jakiego zasługuje. Jakby widzieli co wy tu wyprawiacie, już dawno by wam podziękowali.

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na wstępie zapisuję się do klubu zwolenników Paradigm ze swoimi Signature S2v3.

 

Ale nie od razu stałem się ich właścicielem.

To mnie przytrafiła się przygoda z tymi jesionowymi Signature.

 

Ze swojej strony mogę napisać, że dystrybutor zachował się tak, jak wyobrażam sobie firmę, która dba o klienta.

Co prawda już po dostarczeniu paczek z 'parasignature' ciśnienie z lekka mi skoczyło, ale już następnego dnia otrzymałem telefon z Polpaku (uprzedzający z kolei mój telefon, gdyż zamontowane głośniki wzbudziły moje wątpliwości) o zaistniałej pomyłce(?), wątpliwościach(?).

 

Poinformowano mnie, że w zaistniałej sytuacji otrzymam zamiast S2v2 - nowe S2v3.

Co prawda S2v3 wcześniej nie słuchałem (S2v2 tak), ale w zaistniałej sytuacji nie wypadało mi się nie zgodzić.

Oczywiście warunki zakupu pozostały bez zmian.

 

W mojej ocenie firma Polpak zachowała się z klasą.

I nie mam tu na myśli finalnego efektu, ale o drogę i sposób, w jaki sprawa została rozwiązana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyzio-biorąc pod uwagę, to że podważasz każdą moją odpowiedź w tej sprawie, stąd i nie zabieram głosu. Ja mogę powiedzieć tylko że mi przykro, że zdarzyło się coś, co Was zniesmaczyło. Winni niech się tłumaczą.

Pozostaje z szacunkiem.

 

P.S.

Panie, mczaj ten kto szukał prawdy, już dawno przejrzał te tysiąc moich postów. Nie musisz nic ludziom na siłę wmawiać i udowadniać. Ludzie wbrew twoim imaginacjom i pomówieniom, potrafią sami wyciągać właściwe wnioski.

Także, pozostaje z szacunkiem.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.strach o coś zapytać ;-p... mam dylemat czy S2V2 dadzą radę zagrać w pomieszczeniu 12/m (3x4) na krótszej ścianie (xindak 6200/arcam 23t)muzyka raczej po spokojniejszej stronie rocka.czy raczej szukać mniejszych monitorów.rozumiem ze każda odp. jest w pewnej mierze nakreślona subiektywizmem.pozdrawiam i dziękuje za sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.strach o coś zapytać ;-p... mam dylemat czy S2V2 dadzą radę zagrać w pomieszczeniu 12/m (3x4) na krótszej ścianie (xindak 6200/arcam 23t)muzyka raczej po spokojniejszej stronie rocka.czy raczej szukać mniejszych monitorów.rozumiem ze każda odp. jest w pewnej mierze nakreślona subiektywizmem.pozdrawiam i dziękuje za sugestie.

Myślę, że można zaryzykować.

 

zyzio-biorąc pod uwagę, to że podważasz każdą moją odpowiedź w tej sprawie, stąd i nie zabieram głosu. Ja mogę powiedzieć tylko że mi przykro, że zdarzyło się coś, co Was zniesmaczyło. Winni niech się tłumaczą.

Pozostaje z szacunkiem.

Właśnie niczego nie podważam, bo też niczego się nie dowiedzieliśmy :D Rozumiem, ze jest gorzej niż myślimy i już nie drążymy, wracamy do Paradigma :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aramon spokojnie zagrają, nie masz się czym martwić. Sprawdzone z głośnikami odsuniętymi od tylnej ściany o 40 cm.

Odległość między głośnikami 220 cm.

 

Zyzio o co chodzi??? Co znaczy że jest gorzej niż myślimy???

Konkretniej; napisz do Panów z salonu w Regułach.

Adres powszechnie dostępny.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wypowiedzi użytkowników, którzy jak można przeczytać na forum „Klub zwolenników PARADIGM” zdają się być świetnymi znawcami firmy Polpak, chcielibyśmy ustosunkować się pokrótce do kilku kwestii:

 

- W postach pojawiają się zarzuty, że Polpak sprzedaje buble, szroty, kolumny „Polpak Limited Edition” etc. Polpak, między innymi, oferuje do sprzedaży w swoim salonie jak również przez portal Allegro.pl kolumny powystawowe jak również uszkodzone (np. w transporcie, na wystawie etc.) po znacznie obniżonych cenach w stosunku do ceny nowych egzemplarzy. Tutaj nadmieniamy, że wszystkie takie produkty są w pełni sprawne pod względem dźwiękowym i są objęte pełną gwarancją Polpak. Dzięki temu osoby, które nie są w danym momencie w stanie przeznaczyć środków na zakup kompletnie nowych kolumn, mają możliwość nabycia kolumn głośnikowych i cieszenia się świetnym dźwiękiem w swoich domach. Pragniemy również zauważyć, że opisy uszkodzeń są bardzo precyzyjne i wręcz, co potwierdzają opinie nabywców Allegro, przesadzone, i kupujący są zwykle mile zaskoczeni, że często uszkodzenia są mniejsze niż mogłoby się wydawać z opisu czy fotografii. Wynik 99,6% pozytywnych komentarzy użytkowników Allegro (a chyba nikt z nas nie neguje, że jest to wiarygodny system oceny) mówi sam za siebie, że użytkownicy są zadowoleni z nabytych przedmiotów. Również z informacji od naszych Klientów, wiemy, że cenią oni sobie możliwość „tańszego” nabycia kolumn.

 

Chcielibyśmy również podkreślić, że Polpak nigdy nie importował ani nie skupował żadnych używanych kolumn głośnikowych, a wszystkie sprzedawane są to egzemplarze powystawowe (z wystawy z naszego salonu lub z wystawy naszych dealerów, którym urządzenia mogą być wypożyczane w celach prezentacyjnych) lub uszkodzone w transporcie (np. do dealera). Tutaj również dla tych, którzy nie orientują się w temacie, musimy z ubolewaniem napisać, że firmy przewozowe (kurierskie) bardzo często traktują sprzęt jak cegły i nawet pomimo świetnego zabezpieczenia kartonów Paradigm na czas transportu, zawartość potrafi zostać uszkodzona. A w związku, z tym, że realizujemy dużo wysyłek to pojawiają się i uszkodzenia – to normalne. Wówczas wszczynamy procedurę odszkodowawczą (obniżenie wartości) i stąd też mamy możliwość oferowanie zainteresowanym Klientom kolumn głośnikowych w obniżonych cenach.

 

Również nigdy Polpak nie zajmował się składaniem, montażem lub produkcją kolumn głośnikowych Paradigm, ani nawet nie mamy takich aspiracji.

 

W nawiązaniu do Signature S2 v2 , które zostały wystawione na wyprzedaży Allegro z zamontowanymi przetwornikami serii Studio, do dnia dzisiejszego, nie udało nam się ustalić skąd zaszła taka pomyłka. Trzymając standardy najlepszej obsługi naszych Klientów natychmiast po zauważeniu fatalnej pomyłki (jeszcze zanim nasz Klient zdążył zareagować) skontaktowaliśmy się z Klientem i wymieniliśmy mu feralne kolumny na totalnie nowy egzemplarz S2 v3 – chyba to nie wymaga dalszego komentarza. A błędy się zdarzają, bo tylko ten ich nie robi, kto nic nie robi. Za wszystkie oczywiście serdecznie i szczerze przepraszamy.

 

W którymś z postów pojawiły się linki do jednostkowej oferty sprzedaży obudów kolumn, jakiś głośników etc. do Paradigm na terenie USA. Oczywiście post został okraszony uszczypliwym komentarzem pod adresem Polpak. Nie rozwijając tutaj tego tematu bardziej, nawet nie znając języka angielskiego, wystarczy skopiować i wkleić opis tych ofert do Google Translate, aby zobaczyć, że jakiś Klient sprzedaje je z powodu uszkodzeń w transporcie i, że otrzymał nowe na wymianę.

 

- W postach pojawia się również kwestia miejsca produkcji kolumn Paradigm. Kluczowe serie czy kolumny głośnikowe (np. Monitor, Studio, Signature) są produkowane w fabryce w Kanadzie. Niektóre serie np. Cinema, Stylus są produkowane w Chinach (zresztą tak jak praktycznie większość produktów innych marek elektroniki konsumpcyjnej). Nie ma tutaj żadnej tajemnicy, wszystkie kolumny głośnikowe posiadają stosowne oznaczenie „Made in…. „. Niezależnie od miejsca produkcji odpowiedni nadzór i rygorystyczna kontrola jakości pozwala zapewnić zawsze maksymalnie dobrą jakość produktów Paradigm.

 

Co do kwestii pracy „samych żółtków” w kanadyjskiej fabryce Paradigm, to tak jakby powiedzieć, że na Heathrow w Londynie pracują sami Hindusi, bo od obsługi w turbanach aż się tam roi. Takie czasy, świat jest mały i tak jak polskiego hydraulika można spotkać u brytyjskiej arystokracji, tak i pewnie Chińczyka w Kanadzie…

 

Podsumowując Polpak jest dystrybutorem kolumn Paradigm od 1998 roku – jest może zaledwie kilku dystrybutorów, którzy mogą pochwalić się takim stażem oferowania jednej marki. Przez te lata udało nam zdobyć rzesze zadowolonych nabywców i miłośników dobrego brzmienia. Zawsze staramy się rzetelnie realizować naszą misję i cele, a nasz rozwój oraz zadowolenie producenta pokazują, że jesteśmy na dobrej drodze. Za popełnione ewentualne błędy przepraszamy, a z uwag wyciągamy wnioski i staramy się zawsze poprawiać słabe elementy naszej oferty.

 

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich użytkowników forum

-POLPAK POLAND TEAM-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.