Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jaki wzmacniacz (używany) polecacie do

 

Paradigm REFERENCE STUDIO 60 v.5

 

w cenie tak do 2 tyś PLN.

 

mam na oku te kolumny ale nie mogę znaleźć wzmacniacza, myślałem o Denon PMA1500AE tylko aktualnie nigdzie nie widzę ofert żeby ktoś miał na sprzedaż.

 

Paradigmy PODOBNO lubia bardzo prad i moc wiec ponizej 120 dobrych W na kanal dla studio 60 nie powinienes szukac aby je wykorzystac...

 

A tak serio to sam sie zastanawiam i to bardzo nad zmiana swoja nad'a 355 na 375 albo ewentualnie cos innego. Odnosnie lampy to chyba jeszcze do niej nie doroslem, poza tym musialbym chyba wszystko wymieniac i budowac od nowa, a tego raczej bym nie chcial. Po prostu korci mnie i to bardzo 375, podobno to nie upgrade do 355/356 a raczej prawie M3 za 1/2 ceny, czyli teoretyvcznie powinno byc duzo, duzo lepiej pod kazdym wzgledem niz 355 i wowczas byc moze optymalnie wykorzystalbym swoj zestaw (CD565 + Studio 40 V.4) Ogolnie charakter mojego zestawu bardzo mi sie podoba, ale slysze ze mogloby byc jeszcze lepiej, szczegolnie jesli chodzi o konktrole, przejrzystosc w trudnym repertuarze, sadze, ze to niedostatki jednak wzmaka nieraz o sobie daja znac bo zrodlo i kolumny sa raczej na pewno bardzo ok.

 

Zachwalaja zazwyczaj wszyscy ten 375 w wielu testach, tu tez:

 

Moze ma ktos w Warszawie 375.. do odsluchu u mnie i porownania pozyczyc? :)

Edytowane przez hipgig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerikawon, nie odpowiedziałeś na pytanie w jaki sposób dystrybutor paradigma stworzył i wystawił do sprzedaży oszukany głośnik.

nie zasłaniaj się pls tylko, że występujesz tu jako wielki fan paradigma, nie przedstawiciel dystrybutora, bo jak spojrzysz na swoje posty powyżej, to zobaczysz, że przeważnie występujesz w tej drugiej roli.

Chyba że wolisz, żeby w klubie paradigma pozostał po sprawie smród i spadło zaufanie do oferowanego przez was towaru.

Nie znam jeszcze stanowiska "centrali" to prawda. Jak coś oficjalnie będę miał do powiedzenia, to zapodam. Jest hipoteza robocza. Co do wystawienia to faktycznie jest tak jak powiedziałem. Pan odpowiedzialny za wystawienie aukcji, nie zorientował się ,że jest coś nie tak, sfotografował, przeczytał opis na tabliczce znamionowej i wystawił. Taka jego rola. Nie ma tu żadnego oszustwa, tylko pewna niefrasobliwość, pracownika. I stąd dym i zamieszanie. Nie myli się ten co nie pracuje.

 

mam na oku te kolumny ale nie mogę znaleźć wzmacniacza, myślałem o Denon PMA1500AE tylko aktualnie nigdzie nie widzę ofert żeby ktoś miał na sprzedaż.

Słuchaj ten Denon nie radzi sobie z Paradigmem więc skieruj oczy na coś prądowego, ktoś wspominał mocne Nad-y ktoś Xindaka a ja ci polecę do nich posłuchać AMC-3100a. Stara szkoła, naprawdę wymiata, sam swojego czasu miałem zestaw Studio 20v2 i AMC-3050a. Niby miał tylko 45 W mocy ale dysponował dużym prądem i trzymał głośniki za..... Bardzo sobie chwaliłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jeszcze stanowiska "centrali" to prawda. Jak coś oficjalnie będę miał do powiedzenia, to zapodam. Jest hipoteza robocza. Co do wystawienia to faktycznie jest tak jak powiedziałem. Pan odpowiedzialny za wystawienie aukcji, nie zorientował się ,że jest coś nie tak, sfotografował, przeczytał opis na tabliczce znamionowej i wystawił. Taka jego rola. Nie ma tu żadnego oszustwa, tylko pewna niefrasobliwość, pracownika. I stąd dym i zamieszanie. Nie myli się ten co nie pracuje.

 

jasne, jasne, to już słyszeliśmy...

Brak odpowiedzi w zasadzie potwierdza moje najgorsze przypuszczenia.

A "stanowisko centrali" to będzie sobie można włożyć gdzieś.

Myślałem, że skoro uchroniliśmy was przed gigantyczną kompromitacją, to stać was będzie na uczciwość i słowo wyjaśnienia.

Przykre to, szczególnie w Klubie.

 

Słuchaj ten Denon nie radzi sobie z Paradigmem więc skieruj oczy na coś prądowego, ktoś wspominał mocne Nad-y ktoś Xindaka a ja ci polecę do nich posłuchać AMC-3100a. Stara szkoła, naprawdę wymiata, sam swojego czasu miałem zestaw Studio 20v2 i AMC-3050a. Niby miał tylko 45 W mocy ale dysponował dużym prądem i trzymał głośniki za..... Bardzo sobie chwaliłem.

 

a polecanie tylko i wyłącznie towaru, którym się handluje wskazuje że niestety "branża" to "branża".

Tak, z pewnością ten chiński AMC będzie wydajniejszy od dual-mono denona 1500ae...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam jeszcze stanowiska "centrali" to prawda. Jak coś oficjalnie będę miał do powiedzenia, to zapodam. Jest hipoteza robocza. Co do wystawienia to faktycznie jest tak jak powiedziałem. Pan odpowiedzialny za wystawienie aukcji, nie zorientował się ,że jest coś nie tak, sfotografował, przeczytał opis na tabliczce znamionowej i wystawił. Taka jego rola. Nie ma tu żadnego oszustwa, tylko pewna niefrasobliwość, pracownika. I stąd dym i zamieszanie. Nie myli się ten co nie pracuje.

No tak, a potworna kolumienka sama się złożyła, czy najpierw pan pomylił głośniczki wsadzając do skrzyneczki Signature ciekawe drivery, a może pan chciał się wykazać inwencją i stworzyć coś zupełnie nowego ? :-)

http://allegro.pl/wyprzedaz-paradigm-signature-c5-klon-i1450631903.html - hmm, ciekawe skąd w magazynach Polpaku nagle pojawił się nowiuteński C5 v.1 ? Od zakończenia produkcji serii v.1 minęło już dobrych parę latek, czyżby pętał się jak sierotka w ciemnym rogu magazynu czy też może salonu i nikt go nie zauważył ? :-) - a może nasz bohater został poskładany przez kolejnego niefrasobliwego pana...., a może to jakiś naprawiony egzemplarzyk zwrócony na gwarancji przez niesfornego klienta, który się awanturował i zażądał wymiany, a nie naprawy ? :-)

Opcji może być wiele, a prawda mroczna....

Branża to zło ! :(

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchaj ten Denon nie radzi sobie z Paradigmem więc skieruj oczy na coś prądowego, ktoś wspominał mocne Nad-y ktoś Xindaka .....

 

Xindak już ktoś mi polecał ale modele znacznie przekraczające mój budżet, widziałem tylko taki które można było kupić w cenie 4 tyś PLN.

Nad - a które modele?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, a potworna kolumienka sama się złożyła, czy najpierw pan pomylił głośniczki wsadzając do skrzyneczki Signature ciekawe drivery, a może pan chciał się wykazać inwencją i stworzyć coś zupełnie nowego ? :-)

http://allegro.pl/wyprzedaz-paradigm-signature-c5-klon-i1450631903.html - hmm, ciekawe skąd w magazynach Polpaku nagle pojawił się nowiuteński C5 v.1 ? Od zakończenia produkcji serii v.1 minęło już dobrych parę latek, czyżby pętał się jak sierotka w ciemnym rogu magazynu czy też może salonu i nikt go nie zauważył ? :-) - a może nasz bohater został poskładany przez kolejnego niefrasobliwego pana...., a może to jakiś naprawiony egzemplarzyk zwrócony na gwarancji przez niesfornego klienta, który się awanturował i zażądał wymiany, a nie naprawy ? :-)

Opcji może być wiele, a prawda mroczna....

Branża to zło ! :(

 

zyzio - to co wytluszczylem to swieta prawda. Chocbysmy powiesili Kolege kerikawona za wrazliwa czesc meskiego ciala na suchej galezi nie dowiemy sie jednoznacznie "co sie stalo sie", gdyz jest to zwyczajnie niemozliwe - nikt nikogo nie zlapal za reke... Wszystko co tu piszemy to mniej lub bardziej trafne domysly.

kerikawon ze swojej strony dolozyl (i mysle ze wciaz doklada) staran zeby sytuacja zostala w miare mozliwosci i wiedzy wyjasniona, a problem rozwiazany.

 

Na koniec, zanim powiesimy Polpak (z jego magazynem i domniemanymi przekretami) na rzeczonej wyzej suchej galezi, tuz obok Irka ;) - Paradigm jeszcze niewiele ponad rok temu mial w Europie, kolo Hamburga centralny magazyn, z ktorego dystrybuowal wyroby na Europe. To stwarza "nowe" mozliwosci rozwiazania tajemnicy... Bylem naocznym swiadkiem jakie "kwiaty" potrafia przyjsc z tego magazynu do dystrybutora, inaczej bym w to nie uwierzyl (szczegoly via PW jesli kogos to interesuje, nie bede robil zle ulubionej marce). Szalejaca recesja byla tylko gwozdziem do trumny tamtego centrum dystrybucji, a co bylo glownym powodem latwo wywnioskowac...

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pwoiedzcie mi czy amplituner onkyo 5008 da rade napedzic kolumny signature S6v3 a tym samym czy pociagnie z tymi kolumnami system 5.1. Pozdrawiam i czekam na odpwowiedz. Koelga mnie prosil zebym zadal to pytanie.

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pwoiedzcie mi czy amplituner onkyo 5008 da rade napedzic kolumny signature S6v3 a tym samym czy pociagnie z tymi kolumnami system 5.1. Pozdrawiam i czekam na odpwowiedz. Koelga mnie prosil zebym zadal to pytanie.

Lolek

Powinien dać radę, ale raczej nie wyciśnie wszystkiego z kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dać radę, ale raczej nie wyciśnie wszystkiego z kolumn.

 

Dzieki za wypowiedz czyli wg ciebie pociagnac pociagnie ale przy obciazeniu 5 cioma glosnikami plus sub to moze byc przy malo mocy jak na te kolumny? Poprostu rasumujac nie wycisnie sie wszystkiego na co stac te kolumny... czyli szkoda kasy zeby kupic te kolumny wg ciebie? I czy konkluzja jest taka ze na ten ampltuner to studio 60v5 a max studio 100 v5 a moze i studio 100v5 to juz za duze kolumny jak na amplituner onkyo 5008? Pozdrawiam i raz jeszce prosze o wypowiedz.

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda moim zdaniem, zawsze można dokupić końcówkę mocy później, a sam ampli też w miarę powinien dawać radę, tak więc wybrałbym S6-tki , a nie Studio jak są fundusze na te kolumny.

Witam i dziekuje za wypowiedz i jeszcze jedno mam pytanko :-) powiedz wg ciebie jaki powinien byc minimalny metraz pokoju zeby S6 v 3 zagraly z tym amplitunerem? czy pwoiedzmy 25 m to wystarczy czy to musi byc metraz powyzej dobrych 30m ? Bo rozumeim ze na pozcatek to amplituner 5008 onkyo da rade co prawda mowisz ze moze wszytskiego nie wyciagnac z kolumn ale powinien dac rade.... Pozdrawiam i raz jeszcze czekam na odpowiedz

Lolek

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję coś bardziej wymyślnego, może się dowiemy ;)

Zyzio, to ja tu jestem specjalista od średniowiecznych metod zadawania bólu....

Yamnick poruszył tu, właśnie wątek Hamburski którego nie chciałem poruszać. I właśnie chodzi o stanowisko w tej sprawie. Co do głośnika C-5v1 to fakt zdarzają się takie rzeczy na stanie które się nie sprzedały . Mamy w magazynie jeszcze starsze rzeczy. Np. Paradigm Studio ADP białe. Chyba produkcja 2000 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchaj ten Denon nie radzi sobie z Paradigmem więc skieruj oczy na coś prądowego, ktoś wspominał mocne Nad-y ktoś Xindaka ....

 

 

 

a co myślicie o modelu Nad C372 do Paradigm Studio 60v 5 ?? jeśli były ok to ile powinien taki używany NAD kosztować aby nie przepłacić za niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem naocznym swiadkiem jakie "kwiaty" potrafia przyjsc z tego magazynu do dystrybutora, inaczej bym w to nie uwierzyl (szczegoly via PW jesli kogos to interesuje, nie bede robil zle ulubionej marce). Szalejaca recesja byla tylko gwozdziem do trumny tamtego centrum dystrybucji, a co bylo glownym powodem latwo wywnioskowac...

 

Yamnik, Twoja wiedza i "dojścia" są doprawdy imponujące. Możliwość zwiedzania magazyny Polpaku podczas rozładunku dostawy z hamburga, fiu, fiu. Gdzie można zdobyć wiedzę nt tego słynnego hamburskiego magazynu?

Swoją ścieżką to wiadomo - niemiaszki to przecież znani w świecie niechluje i przekręciarze, nie to co polska "branża" - Profesjonalizm, Odpowiedzialność, Lojalność, Prawdomówność, Artyzm, Kreatywność - w skrócie POLPAK :)))

Ciekawe ile tego trefnego hamburskiego towaru poszło do ludzi i ile jeszcze pójdzie, skoro dopiero rok temu hamburg zamknięto. Pewnie 3/4 obecnego stanu magazynu w Polpaku pochodzi od niemiaszków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamnik, Twoja wiedza i "dojścia" są doprawdy imponujące. Możliwość zwiedzania magazyny Polpaku podczas rozładunku dostawy z hamburga, fiu, fiu. Gdzie można zdobyć wiedzę nt tego słynnego hamburskiego magazynu?

Swoją ścieżką to wiadomo - niemiaszki to przecież znani w świecie niechluje i przekręciarze, nie to co polska "branża" - Profesjonalizm, Odpowiedzialność, Lojalność, Prawdomówność, Artyzm, Kreatywność - w skrócie POLPAK :)))

Ciekawe ile tego trefnego hamburskiego towaru poszło do ludzi i ile jeszcze pójdzie, skoro dopiero rok temu hamburg zamknięto. Pewnie 3/4 obecnego stanu magazynu w Polpaku pochodzi od niemiaszków.

 

mczaj - musze Cie zmartwic, z Polpakiem nie mam nic wspolnego, siedziby firmy, ani magazynu nie widzialem na oczy. Od lat siedze na Wyspach, a tak sie sklada, ze tu jest jeden jedyny oficjalny dystrybutor Para. Szczesliwym trafem mieszkamy blisko siebie i mamy wspolne hobby - muzyke, wiec i znajomosc jest troche bardziej niz grzecznosciowa... Ten czlowiek zarazil mnie Parkami, i dzieki niemu widzialem i slyszalem niejedno - wiec daruj sobie uszczypliwosci :)

 

Co do ilosci i "trefnosci" towaru - nie wiem, nie mam dostepu do statystyk ;) Tak jak mowilem, zdarzylo mi sie widziec "kuku", ktore dotarlo tutaj z rzeczonego "magazynu centralnego", historie zaslyszane pomijam...

 

Poza wszystkim - napisalem, ze magazyn zlikwidowano PONAD rok temu, nie mam wiedzy dokladnie kiedy, w kazdym razie moje S2 kupowane bodajze w kwietniu ub. roku przyplynely juz z Kanady - wiec z szacowaniem ilosci "hamburskiego" zatowarowania w Polpaku bylbym ostrozny, biorac pod uwage, ze Polpak to firma, gdzie zamowienia sa raczej niejednostkowe.

 

Zyzio, to ja tu jestem specjalista od średniowiecznych metod zadawania bólu....

Yamnick poruszył tu, właśnie wątek Hamburski którego nie chciałem poruszać. I właśnie chodzi o stanowisko w tej sprawie. Co do głośnika C-5v1 to fakt zdarzają się takie rzeczy na stanie które się nie sprzedały . Mamy w magazynie jeszcze starsze rzeczy. Np. Paradigm Studio ADP białe. Chyba produkcja 2000 ???

 

Irek, macie tam jeszcze cos zachomikowane :D ? Jakies stare suby np. ? Biale ADP kojarza mi sie ponizej roku 2000, choc to moze byc jeszcze sam koniec tej produkcji ;)

Edytowane przez Yamnick

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza wszystkim - napisalem, ze magazyn zlikwidowano PONAD rok temu, nie mam wiedzy dokladnie kiedy, w kazdym razie moje S2 kupowane bodajze w kwietniu ub. roku przyplynely juz z Kanady - wiec z szacowaniem ilosci "hamburskiego" zatowarowania w Polpaku bylbym ostrozny, biorac pod uwage, ze Polpak to firma, gdzie zamowienia sa raczej niejednostkowe.

 

Ja byłem pewien, że polpak bierze prosto z kanady, ale kerikawon potwierdził niejako, że pośredniczył hamburg, przecież chłopaki wciąż intensywnie badają trop hamburski odnośnie składaka studio-signature. Skoro cały czas sprzedają towar sprzed paru lat, to raczej na pewno mają mnóstwo sprzętu z tego trefnego hamburga. Strach się bać (znaczy się: brać)...

 

btw - Yamnick - jak czytam wyspiarską prasę audio, to paradigm jest tam praktycznie nieobecny, "perfect strangers" niemalże. Faktycznie tak jest, czy to tylko kwestia lokalno-patriotycznego skrzywienia tamtejszego rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw - Yamnick - jak czytam wyspiarską prasę audio, to paradigm jest tam praktycznie nieobecny, "perfect strangers" niemalże. Faktycznie tak jest, czy to tylko kwestia lokalno-patriotycznego skrzywienia tamtejszego rynku?

 

Czynnikow powodujacych taki a nie inny stan rzeczy jest kilka, zeby wymienic tylko:

- rzeczony przez Ciebie "lokalny patriotyzm"

- dosc mocno osadzony wzorzec, ktory mowi: Paradigm/Anthem = Home Cinema (w UK ciezko w ogole trafic serie Signature, Studio jest bardzo rzadkie...)

- w przedziale cenowym Signature (~3k Euro - ~8k Euro) konkurencji jest pelno, do wyboru do koloru, i ta konkurencja ma pelnoprawna dystrybucje, a nie pojedyncze paczki sciagane przez sprzedawce na wlasna reke zza oceanu lub od jedynego dystrybutora...

 

Summa summarum - trudnosc w odsluchach, czas realizacji zamowien, ew. gwarancji, rzeczony patriotyzm i duza dostepnosc innych kolumn w kazdym z proponowanych przez Paradigm przedzialow cenowych powoduja taki a nie inny stan rzeczy. Na Para trafiaja ludzie zupelnym przypadkiem szukajac kolumn, albo ze swiadomego wyboru, bo slyszeli je u kogos/gdzies wczesniej.

Edytowane przez Yamnick

Primodium. Medium. Finis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pewien, że polpak bierze prosto z kanady

Cholera, też byłem pewien....

 

Witam i dziekuje za wypowiedz i jeszcze jedno mam pytanko :-) powiedz wg ciebie jaki powinien byc minimalny metraz pokoju zeby S6 v 3 zagraly z tym amplitunerem? czy pwoiedzmy 25 m to wystarczy czy to musi byc metraz powyzej dobrych 30m ? Bo rozumeim ze na pozcatek to amplituner 5008 onkyo da rade co prawda mowisz ze moze wszytskiego nie wyciagnac z kolumn ale powinien dac rade.... Pozdrawiam i raz jeszcze czekam na odpowiedz

Lolek

25 m wystarczy do S6, kolega mczaj miał S8 w 27 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, też byłem pewien....

 

 

25 m wystarczy do S6, kolega mczaj miał S8 w 27 m.

 

Witam dziekuje za odpowiedz koledze przkaze a i sam troche sie zastanawiam tylko teraz jak ten Hamburg wszedl na tapete to sluchajcie to moze te promocje na S6v3 razem z S2 v3 za 1 zl i studio 60v5 z studio 10v5 za 1 zl to tez towar z Hamburga :-) KERIKAWON moze bys sie wypowiedzial oficjalnie czy teraz macie juz te nowe serie z Canady czy z Hamburga. Bo np signature ADP 1v2 ( stara seria to pewnie Hamburg? ) Pozdrawiam i czekamy na odpowiedz.

LOlek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna czytam to i nie wierzę. Historia była taka. Paradigm wpadł na pomysł że szybciej będzie, jak będzie miał magazyny w Europie. Planowali na ten kontynent wielki skok. Nas nie brali nawet po uwagę choć jesteśmy, chyba największym odbiorcą na tym kontynencie(nie liczę Rosji)Patent był specjalnie wymyślony pod małych lokalnych dystrybutorów Europejskich. Ponieważ cykl zamówienia Paradigm w kanadzie to 45 dniowa karencja, plus przygotowanie dostawy i podróż, do Europy (w sumie ponad 14 tygodni nie licząc czekania na coś co schodzi dopiero z linii produkcyjnej), więc przy jednostkowych zamówieniach czasami, jeśli towar był w magazynie korzystano z tego magazynu. My zamawiamy i zamawialiśmy z Kanady. Zdarzyło się jednak parę razy że towaru nie było aktualnie u Kanadyjczyków a poza tym czas grał rolę i wtedy szukało się towaru w Europie. Z tym ze było to na konkretne zamówienia. Wtedy czasami ze względu na koszta, warto coś dobrać żeby rozbić koszta transportu na więcej części. I taka to historia.

I te Signature to być może takie coś co było dokoptowane do dostawy. Powtarzam być może.

Paradigm sprzedawany prze POLPAK to Kanada pachnąca żywicą. I złośliwości co poniektórych, absolutnie nic tu nie zmienią. A jak ktoś ma inne zdanie to niech to udowodni, w sposób merytoryczny, lub tak jak to robiono w średniowieczu ;)

 

To by szybko załatwiło sprawę złośliwości.

post-4769-067102000 1297545058_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna czytam to i nie wierzę. Historia była taka. Paradigm wpadł na pomysł że szybciej będzie, jak będzie miał magazyny w Europie. Planowali na ten kontynent wielki skok. Nas nie brali nawet po uwagę choć jesteśmy, chyba największym odbiorcą na tym kontynencie(nie liczę Rosji)Patent był specjalnie wymyślony pod małych lokalnych dystrybutorów Europejskich. Ponieważ cykl zamówienia Paradigm w kanadzie to 45 dniowa karencja, plus przygotowanie dostawy i podróż, do Europy (w sumie ponad 14 tygodni nie licząc czekania na coś co schodzi dopiero z linii produkcyjnej), więc przy jednostkowych zamówieniach czasami, jeśli towar był w magazynie korzystano z tego magazynu. My zamawiamy i zamawialiśmy z Kanady. Zdarzyło się jednak parę razy że towaru nie było aktualnie u Kanadyjczyków a poza tym czas grał rolę i wtedy szukało się towaru w Europie. Z tym ze było to na konkretne zamówienia. Wtedy czasami ze względu na koszta, warto coś dobrać żeby rozbić koszta transportu na więcej części. I taka to historia.

I te Signature to być może takie coś co było dokoptowane do dostawy. Powtarzam być może.

Paradigm sprzedawany prze POLPAK to Kanada pachnąca żywicą. I złośliwości co poniektórych, absolutnie nic tu nie zmienią. A jak ktoś ma inne zdanie to niech to udowodni, w sposób merytoryczny, lub tak jak to robiono w średniowieczu ;)

 

To by szybko załatwiło sprawę złośliwości.

 

To teraz jesli zapewniles ze kolumny sa sprowadzane z canady to uspokoiles ludzi :-) kerikawon a powiedz czy signure S6v3 bas reflex i z przodu i z tylu jest czy tylko z przodu ? Pozdrawiam

lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu tylko i jeden otwór ...

Dzieki , w starej serii S6 v2 podobno jeden z tylu jeden z przodu byl wiec myslalem ze tutaj jest tak samo, ale jak piszesz ze jest jeden to lepiej bo blizej sciany mozna ustawic taka kolumne.i pozdrawiam

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.