Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  270 członków

Paradigm Klub
IGNORED

Klub zwolenników PARADIGM


zyzio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, widzę że z rozumieniem tekstu pisanego to u ciebie wyjątkowo cieniutko.

W ogóle kadra w polpaku coś słaba ostatnio.

Serwisanci wstawiają głośniki z serii studio do signature.

Specjalista od ogłoszeń tego nie dostrzega. Ponadto wystawia jakieś mutanty jako nowe.

Specjalista od "hurtu" nie rozumie co czyta (przykład powyżej).

Wszyscy udają Greka.

 

Może stąd tak wyjątkowo niska ocena paradigma w audiofilskim światku, o której ktoś niedawno wspominał? Na zasadzie jaki pan taki kram? (I wersja dla kerikawona: jaki dystrybutor takie kolumny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie 'mczaj' proponuje przejmij i moderuj ten wątek, skoro uważasz, że Ja jestem niekompetentny. Pan wiesz lepiej, Paradigm to twoje hobby. Może byś spróbował ??

 

Bo jeśli nie, to nie życzę sobie, abyś sprowadzał ten wątek, do poziomu który jest dla mnie nieakceptowalny. Więc waż swoje słowa, to że Pan pokazuje się tu incognito, nie upoważnia Pana do obrażania ludzi.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kwas z tymi Studio-Signature :( W ogóle strach cokolwiek brać z Polpaku, bo niewiadomo co się kryje w pudełkach z napisem "Paradigm".....wcześniej chwaliłem za dobre ceny...ale jednak nikt nic nikomu za darmo nie daje....a kombinuje jakoś dziwacznie.....

Edytowane przez zyzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie kwas z tymi Studio-Signature :( W ogóle strach cokolwiek brać z Polpaku, bo niewiadomo co się kryje w pudełkach z napisem "Paradigm".....wcześniej chwaliłem za dobre ceny...ale jednak nikt nic nikomu za darmo nie daje....a kombinuje jakoś dziwacznie.....

 

Witam KOLEDZY nie popdajmy w skrajnosci bo to zaczyna byc powoli smieszne, zdarzylo im sie i trzeba wierzyc ze to jednorazowy wyskok ale nie dopatrujmy sie ze teraz wszytsko co paradigm to bedzie mialo glosniki o serie nizej. A jesli tak by sie stalo to potem paradigm za lepsza cene i tak bedzie musialo dac kolumny zgodnie z zamowieniem zeby sobie wstydu nie zrobic. Ale tak jak mowie nie dajmy sie zwariowac w koncu wielu znas lubi te kolumny i lubi ten dzwiek wiec sznujmy i chciejmy ze polpak jak najlepiej wywiazywal sie ze swojej dzialalnosci.

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie 'mczaj' proponuje przejmij i moderuj ten wątek, skoro uważasz, że Ja jestem niekompetentny. Pan wiesz lepiej, Paradigm to twoje hobby. Może byś spróbował ??

 

Kerikawon, nie do końca rozumiem, o czym piszesz, ale trudno.

Co do moderowania to jest moderacja. Natomiast ja mogę ci dać wyłącznie wskazówki co zrobić, żeby klub paradigma przypominał inne kluby.

 

Grzechem pierworodnym tego klubu, a w zasadzie twoim, było to, że założyłeś go nie informując nikogo, że jesteś przedstawicielem dystrybutora.

Przez dłuższy czas prowadziłeś swoją działalność pod przykrywką, aż zaczęła być tak ewidentna (polecanie w kółko towarów polpaku) że zostałeś przez kogoś zdemaskowany. Przyznać trzeba, że cała ta sytuacja, w tym twoja reakcja, były mocno żenujące. Kto chce może poszukać w tym wątku.

Podobnie jak żenujące było twoje niedawne wzbranianie się przed kategorią „branża”, która ostatecznie została na tobie niejako wymuszona.

 

Niestety, pod przykrywką czy bez, klub siłą rzeczy staje się częściowo platformą promowania oferty polpaku. Co gorsza, nie przyjmujesz do wiadomości, że z paradigmem grają też inne sprzęty, niekoniecznie Xindak/AMC i niekoniecznie kable wiadomych producentów. Łatwo przychodzi ci dezawuowanie innych producentów i promowanie „swoich”. Reagujesz nerwowo na inne poglądy, bo wy w Regułach wiecie najlepiej.

 

Tak więc jeśli chcesz porad, to jest jedna i podstawowa – postaraj się oddzielić bycie sprzedażowcem polpaku od bycia klubowiczem. Nie polecaj w kółko tego co macie na stanie. A jako posiadacz ekskluzywnej wiedzy o pewnych sprawach – dziel się nią i nie traktuj klubowiczów jak ciemnego ludu, co to wszystko kupi – tu piję choćby do studio-signature polpak edition. I jeśli ktoś ośmieli się stwierdzić, że paradigm gra dobrze z czymś spoza oferty polpaku – staraj się to zrozumieć i uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mczaj jak już nadmieniałem wcześniej, polecam to co znam i używam/ lub używałem osobiście. Wide mój opis.

Dla mnie największym grzechem jest wypowiadanie się o czymś, czego się nie widziało na oczy, a co dopiero testowało.

TO największy grzech tego forum powielany także i przez ciebie. Powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon, nie do końca rozumiem, o czym piszesz, ale trudno.

Co do moderowania to jest moderacja. Natomiast ja mogę ci dać wyłącznie wskazówki co zrobić, żeby klub paradigma przypominał inne kluby.

 

Grzechem pierworodnym tego klubu, a w zasadzie twoim, było to, że założyłeś go nie informując nikogo, że jesteś przedstawicielem dystrybutora.

Przez dłuższy czas prowadziłeś swoją działalność pod przykrywką, aż zaczęła być tak ewidentna (polecanie w kółko towarów polpaku) że zostałeś przez kogoś zdemaskowany. Przyznać trzeba, że cała ta sytuacja, w tym twoja reakcja, były mocno żenujące. Kto chce może poszukać w tym wątku.

Podobnie jak żenujące było twoje niedawne wzbranianie się przed kategorią „branża”, która ostatecznie została na tobie niejako wymuszona.

 

Niestety, pod przykrywką czy bez, klub siłą rzeczy staje się częściowo platformą promowania oferty polpaku. Co gorsza, nie przyjmujesz do wiadomości, że z paradigmem grają też inne sprzęty, niekoniecznie Xindak/AMC i niekoniecznie kable wiadomych producentów. Łatwo przychodzi ci dezawuowanie innych producentów i promowanie „swoich”. Reagujesz nerwowo na inne poglądy, bo wy w Regułach wiecie najlepiej.

 

Tak więc jeśli chcesz porad, to jest jedna i podstawowa – postaraj się oddzielić bycie sprzedażowcem polpaku od bycia klubowiczem. Nie polecaj w kółko tego co macie na stanie. A jako posiadacz ekskluzywnej wiedzy o pewnych sprawach – dziel się nią i nie traktuj klubowiczów jak ciemnego ludu, co to wszystko kupi – tu piję choćby do studio-signature polpak edition. I jeśli ktoś ośmieli się stwierdzić, że paradigm gra dobrze z czymś spoza oferty polpaku – staraj się to zrozumieć i uszanować.

 

Wita kolege i mam sprawke mala ( i mysle ze nie tylko ja ) wez zacznij w koncu pisac o kolumnach a nie o kerikawonie, wszyscy wiemy jaki jest ten Kolega i jednym sie podoba innym nie , mowi o tym co sluchal i ja poddchodze do tego z dystansem bo mi sie podoba to co sie podoba a nie to co ktos powie. Na kazdym forum ktos jest co cos zachwala a drgie karci i na tym i na innych forach i w tym i w innych klubach nie chce mi sie przykladow pisac bo szkoda czasu i nie jest to na temat. Poprostu masz swoje zdanie i dobrze i miej je i zacznijmy pisac o kolumnach a nie o kerikawonie bo zaczyna nuda wiac...

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki o tym że czuje się skrzywdzony są zdecydowanie niesprawiedliwe. Więc pogadajmy o Paradigm i Anthem.

 

http://www.paradigm.com/index.php?option=com_mtree&task=listcats&cat_id=111&Itemid=2

 

szczególnie chodzi mi o to, jakoś nie specjalnie podobają mi się takie pomysły ;

 

http://www.paradigm.com/products/paradigm/subwoofer/pdr-series/pdr-w100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my cały czas piszemy o kolumnach - łoo takich to nawet w Kanadzie nie widzieli :-)))

 

Dobra, koniec, bo kerikawon czuje się skrzywdzony :-)

 

Swoją ścieżką - ciekawe jak one grają, kto wie, może jak to czasem bywa przez przypadek powstał hicior :))

Co do tego nowego PDR - jak dla mnie to największym znakiem zapytania jest masa tego niemałego przecież suba wynosząca 13,2 kg. Stosunek masy do kubatury jest chyba obecnie najniższy na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją ścieżką - ciekawe jak one grają, kto wie, może jak to czasem bywa przez przypadek powstał hicior :))

Co do tego nowego PDR - jak dla mnie to największym znakiem zapytania jest masa tego niemałego przecież suba wynosząca 13,2 kg. Stosunek masy do kubatury jest chyba obecnie najniższy na rynku.

O tym mogę dopiero opowiedzieć w marcu, wtedy przewidywana jest dostawa tych subów do Polski. Co do super hiciora lub PSE nikt na razie tych do tych głośników się nie zbliżył. Być może każdy boi się klątwy PSE.

Ja mam pomysł, mczaj może ty zainicjujesz odsłuch i jak Haward Carter rozdziewiczysz te głośniki. Solennie obiecuje że będziemy obserwowali cię z daleka i postaramy nawet pomóc jak coś dziwnego zacznie się z tobą dziać. Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerikawon, próbując zlecić mi rolę Howarda Cartera wchodzisz niejako w buty Lorda Carnarvona (hm, nawet podobnie brzmi), którego słynna klątwa dosięgła jako pierwszego, więc ostrożnie - oglądanie z dystansu nic tu nie pomoże.

 

Co do rozdziewiczania, to ja proponuję, żebyście w ramach pokuty zajęli się tym we własnym zakresie, w Regułach w zaciszu magazynu.

Stosowny otwór jest na przedniej ściance. Co prawda to wydech, więc rozdziewiczanie będzie umowne, ale zawsze.

Można powiedzieć, że będzie to rozdziewiczanie od dupy strony – i dosłownie i w przenośni. Ale całościowo jakie kolumny takie rozdziewiczanie :)

 

ps. pamiętajcie tylko, że paradigmy lubią długą grę wstepną (500h wygrzewania) i, uwaga, "podwójne drutowanie" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyszne, w każdym razie rozbawiło mnie to z rana ;) Co prawda według mnie gra wstępna powinna się zamknąć w około 100 godzinach, a conditio sine qua non, nie jest podwójne drutowanie, ale i bez niego Paradigm potrafią zadowolić użytkownika.

Edytowane przez kerikawon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, chińskie małe rączki to tania siła robocza, ale i tak za droga :-)

 

Zawsze jest opcja mozna kupic Focale i doplacac francuzom do wczesnych emerytor, wakacji, it. Mozna tez isc na calosc kupowac np. Wilsony cay inne wynalazki. Tylko to juz nie bedzie za pare 'tysiecy'. Cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focale porównywalne cenowo z Signature są gorsze moim zdaniem....a Wilsony już droższe znacznie. Jak wyjdzie chinolkom to wykonanie serii Signature jest bez zarzutu, no chyba że się Polpak wmiesza ze swoimi konstrukcjami Limited Edition :-)

Paradigmy to nigdy nie byl produkt 'luksusowy'. Nie ma innejopcji ze wzgledu na pozycje Can$. Glownym rynkiem jest US (a wiadomo jak tam teraz jest). Ja nie mam nic przeciwko temu ze beda czesc robic w Chinach. Wszystko zalezy od QC. Minusem jest ze troche ludzi w Kanadzie straci prace niestety. Ot takie czasy. Za to u nas w Kanadzie wiele rzeczy (nawet elektronika) sa tansze niz w US. Nie do pomyslenia kilkanascie lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradigmy to nigdy nie byl produkt 'luksusowy'. Nie ma innejopcji ze wzgledu na pozycje Can$. Glownym rynkiem jest US (a wiadomo jak tam teraz jest). Ja nie mam nic przeciwko temu ze beda czesc robic w Chinach. Wszystko zalezy od QC. Minusem jest ze troche ludzi w Kanadzie straci prace niestety. Ot takie czasy. Za to u nas w Kanadzie wiele rzeczy (nawet elektronika) sa tansze niz w US. Nie do pomyslenia kilkanascie lat temu.

 

Witam a to co pokazuja to pewni jestescie ze to jest w Chinach ? Bo ja nie slyszalem zeby cos paradigm robil w Chinach, przymiarki sa ale to jeszcze nie teraz. A to ze w paradigmie pracuja rozne narodowosci to niech sobie pracuja komu to przeszkadza.... Przy dobrym ukladzie w cale nie oznacza to ze oni sa gorsi jak Kanadyjczycy.... kwestia czlowieka czy sie stara robic dobrze to co robi czy tez nie. A jesli oni pracuja w Kanadzie to w cale nie oznacza ze pracuja za " miske ryzu" kolega co wyzej pisal moglby sie neizle zdziwic jaka to jest miska ryzu :_) Znam kilku osobiscie i koreanczykow i kolegow z Afryki i powiem ci Kolego ze niezle pieniadze zarabiaja , moglbys sie zdziwic .... :-) Pozdrawiam.

Lolek

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a to co pokazuja to pewni jestescie ze to jest w Chinach ? Bo ja nie slyszalem zeby cos paradigm robil w Chinach, przymiarki sa ale to jeszcze nie teraz. A to ze w paradigmie pracuja rozne narodowosci to niech sobie pracuja komu to przeszkadza.... Przy dobrym ukladzie w cale nie oznacza to ze oni sa gorsi jak Kanadyjczycy.... kwestia czlowieka czy sie stara robic dobrze to co robi czy tez nie. A jesli oni pracuja w Kanadzie to w cale nie oznacza ze pracuja za " miske ryzu" kolega co wyzej pisal moglby sie neizle zdziwic jaka to jest miska ryzu :_) Znam kilku osobiscie i koreanczykow i kolegow z Afryki i powiem ci Kolego ze niezle pieniadze zarabiaja , moglbys sie zdziwic .... :-) Pozdrawiam.

Lolek

 

Czyli dowodzisz, że podczas gdy cały świat przenosi produkcję do Chin, żeby ciąć koszty robocizny, to Paradigm importuje Chińczyków żeby składali drożej w Kanadzie? Nie czujesz, że to idiotyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.