Skocz do zawartości
IGNORED

giganty SANSUI


denon.dcd.2560
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bumpalump napisał:

widocznie w sansui sie pomylili sprzedajac alphy 3x drozej od takiej 901 ?

ale spoko, tez kiedys sobie wmawialem ze wystarczy mi 100 koni w aucie ?

gdybys nie byl ignorantem to bys wiedzial ze np 907MR od np AU-07 Anniversary rozni sie wlasnie tylko kilkoma kondensatorami i rezystorami, schemat ten sam, plytki te same

Podobnie jak 907 Limited. Należy dodać, że także mają ciut inne trany na końcówkach, a przez to także dużo niższą niższą moc (o połowę!) więc kosztowały na wejściu o co najmniej 1/3 więcej niż inne 907. Takie zboczenie firmy .... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do konca nie rozumiem tego marudzenia na temat cen Sansui w Pl. Przeciez kazdy sobie moze kupic co mu sie zywnie podoba "u producenta" czyli w Japonii. Taniej juz sie chyba nie da... no i wtedy bedzie znow tak tanio jak to kiedys bywalo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tego co tu czytam, nie dziwię się, że ludzie w 2008 r., gdy dolar, 100 Yenów, czy frank kosztował ok. 2 zł, niemal wszyscy zamiast kupować wówczas tańsze 2 x = o 100% (niż teraz) wzmaki w Japonii, brali kredyty w walutach, zamieniali je na PLN i kupowali mieszkania po 600 000 PLN, a teraz, po 10-ciu latach spłacania mają do spłacenia po BAŃCE = 1 000 000 PLN. Czy to jest racjonalne? 

Nie mieliby problemu i słuchali muzyki .... 

 

Powtórzę pytanie z innego forum:

Czy wzmacniacze zintegrowane Sansui, np. serii alpha 607, 707 i 907, wzorem innych firm, mają wyjścia z pre i wejścia na koncówki mocy? 

Jeżeli tak, to ewentualnie które i jak są one oznaczone? 

Nigdy mnie to nie nurtowało, gdyż końcówki zawsze miałem z dedykowanymi pre, a jestem poza możliwością oglądu tego w tzw. "naturze". 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdej alphie mozesz wejsc na koncowke mocy ale w torze bedzie jeszcze potencjometr i selektor, wyjscie z preampu tez jest na gniazdach "Send Processor"

 

jak dla mnie te wzmacniacze najlepiej graja w trybie zintegrowanym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bumpalump napisał:

Wgl nie oplaca sie kupowac sprzetu, lepiej sobie jakies auto fajne kupic ?

Samo sedno! Stereo już mam na lata. Tera$ auto, hihi ];->

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Bumpalump napisał:

W kazdej alphie mozesz wejsc na koncowke mocy ale w torze bedzie jeszcze potencjometr i selektor, wyjscie z preampu tez jest na gniazdach "Send Processor"

 

jak dla mnie te wzmacniacze najlepiej graja w trybie zintegrowanym

Dziękuję za szybką odpowiedz. Była gorąca wymiana.  ?

?  Trochę dalej i doszłoby do "ręcznego" tłumaczenia ... 

 "Processor return" to wejście na końcówkę mocy, czy "power amp direct normal"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Audio.Japan napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Proszę te wysokie ceny. Tutaj za ok 8800 zł model 907 limited. Ten sam model bywa za ok 8000 zł w Japonii. A ceny u nas?? Do niedawna  handlarzyny chcieli 20 tysięcy!!!! Obecnie stoi na Allegro za 13800 a i tak cena o wiele przesadzona. Przestań robić z ludzi idiotów 

Co do tego ogłoszenia z ukaudiomart... Jeżeli dobrze widzę, to jest :

- nieaktualne

- z 2017

- skończyło się w kwietniu 2018.

Pan z ogłoszenia -Ewgenij- ( tak, znam go ) co prawda nawet przywiezie ci do Polandu, ale za transport zapłacić trzeba chyba 200$. Lub 200€, nie pamiętam.

I żeby być uczciwym, to wypadałoby zgłosić do cła, bo z poza obszaru UE jest, więc minimum co Ci doliczą to VAT 23%... Dla przypomnienia: poza obszarem UE też jest USA czy JP, więc zasady obowiązują te same.

tak więc masz już 660$ więcej w podanym przez Ciebie przykładzie. Oczywiście cła możesz nie zapłacić,-Twoja sprawa, bo przywiezie ci do domu...tylko że jak kupisz w Jp lub stanach, to  nawet kartonu nie zobaczysz, dopóki nie zapłacisz cła właśnie.

Z JP .... jak sam napisałeś "bywa" i jest to słowo kluczowe tutaj i tego się trzymajmy. 

Co do całej reszty to podobnie, wysyłka koszt w zależności od wagi + cło.... I zapomnij o cenie która widzisz w ogłoszeniu.  Wydałeś 400$ na transport i od całości 23% VAT na cle....

A Panowie z UC nie opierdzielają się ostatnio: dzisiaj odebrałem z cła właśnie kss 151a i było do zapłaty VAT 23% i cło 3.25%, jeżeli dobrze pamiętam....

Ale po co to pisze, przecież najlepiej wiedzą co ile kosztuje ci, którzy nigdy nic nie kupili oraz co jak gra ci, którzy nie słyszeli....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zeta-j napisał:

Masz się z czego cieszyć w chwili premiery nowe alphy kosztowały ok od 3-8 tys w 96r ceny w japonii używane alpha 607 mr 1500zł  alpha 907 mr 3000-4000zł wszystko się zgadza u nas ceny są wyższe niż w chwili gdy to było jeszcze w kartonie na ladzie w sklepie do tego trzeba wydać na burczące tarfo redukujące napięcie z 230 na 100V ze 2000zł nic tylko kupować...

Sansui 907 mr kosztowało nowe raptem 295 tys yen. Żaden hi end a ten lata po wątkach i poleca te sansuje nawet w dziale hi end. Myśli że przepłacił za nizszy model i dostał hi enda hahaha kiedyś polecał sony do 10 tys teraz pcha sansui w hi end. A niekumaty przeczyta i pomysli że kupi tanio hiend. Bump to wstydu nie miał kiedyś i teraz nie ma.

607 mr to totalna budżetowa. Nowy kosztował 99 tys yen a przyglupy chcieli za to 4 tysiące haha Jak ktoś się na to złapał to pokój jego duszy. 

6 godzin temu, luckyguliver napisał:

Ja do konca nie rozumiem tego marudzenia na temat cen Sansui w Pl.

To nie jest marudzenie. To niezgoda na robienie wałków przez paru handlarzy

7 godzin temu, zeta-j napisał:

Mogłem mieć Accu E 305 za 6tys wiesz ile kosztował 30 lat temu? 6500DM i nie potrzeba żadnego trafa za kablem, wybrałem z drugiej ręki  E350 bo jest nowszy i nie brzmi tak ciepło jak E305 bardziej pasuje charakterem do moich kolumn, oba te wzmacniacze po ok 50% ceny sklepowej nie od handlarza tylko od pasjonata, skończyłem już dobranoc.

Z accuphase się rozprawili w klubiku. Przecież pole musi być oczyszczone by naganiac nawet na budżetowe sansui

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio.Japan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Audio.Japan napisał:

To nie jest marudzenie. To niezgoda na robienie wałków przez paru handlarzy

Dzwoniles juz do nautilusa? 2.5x drozej sprzedaja w polsce, skandal co nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bumpalump napisał:

Dzwoniles juz do nautilusa? 2.5x drozej sprzedaja w polsce, skandal co nie?

Telewizory, pralki, lodówki też sprzedają drożej to trzeba się w stare prlowskie zaopatrzyć. Lodówki też kiedyś jak robili to do dzisiaj chodzą. Ale nie, tu kupujecie nowe z gwarancją. Skandal. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, morawka napisał:

Bumpalump

lepiej napisz czy słuchałeś już BA/CA i jak wrażenia 

Nie sluchalem, wszystkie byly martwe, przywrócilem je do stanu w ktorym dzialaja a teraz musza czekac w kolejce na renowacje, pewnie za rok beda dopiero gotowe. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS moim zdaniem jak ktoś ma 15- 20 tys na sprzęt i kupi np takiego moona to tylko pozazdrościć. Jak tyle samo wyda na stare sansui lub inne to mówiąc najdelikatniej jak to możliwe przepłacił. A na pewno już nie są na tej samej klasie sprzętu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, margaryna85 napisał:

Telewizory, pralki, lodówki też sprzedają drożej to trzeba się w stare prlowskie zaopatrzyć. Lodówki też kiedyś jak robili to do dzisiaj chodzą. Ale nie, tu kupujecie nowe z gwarancją. Skandal. 

To nie sa trafne porownania, w przypadku wzmacniaczy na przestrzeni powiedzmy 30 lat nastapil minimalny rozwoj, wielokrotnie juz pisalem, wszystko co najlepsze powstalo w latach 80, 90.

Ludzie mysla ze klasa D czy impulsowe zasilacze to nowosc, szkoda ze malo kto zdaje sobie sprawe ze takie rzeczy to sony wprowadzalo w latach 70.

I podobnie z wieloma innymi rozwiazaniami

8 minut temu, margaryna85 napisał:

PS moim zdaniem jak ktoś ma 15- 20 tys na sprzęt i kupi np takiego moona to tylko pozazdrościć. Jak tyle samo wyda na stare sansui lub inne to mówiąc najdelikatniej jak to możliwe przepłacił. A na pewno już nie są na tej samej klasie sprzętu. 

Jeden za 100tys kupi nowego fiata tipo na full wypasie, a drugi 25 letnie M5, czy ten drugi jest idiota?

Nie ma jednej słusznej opcji, kazdy znajdzie cos dla siebie, tak samo jest ze sprzętem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Audio.Japan napisał:

 

Z accuphase się rozprawili w klubiku. Przecież pole musi być oczyszczone by naganiac nawet na budżetowe sansui

Jakoś nie kojarzę, żeby na stronach poświęconych historii innym markom ktoś kto ma Sansui wypisywał jakie to badziewie i przepłacone ta firma.... Nie rozumiem co z wami jest? W czym problem?

Krecimy klikalności wątku, który był niemalże martwy jakiś czas czy jak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Samcro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gramofon za 3 mln, albo wzmacniacz za 1.2 mln nie jest oszustwem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kris_54701 napisał:

A czy gramofon za 3 mln, albo wzmacniacz za 1.2 mln nie jest oszustwem?

Dobre. Taka filozofia to jak marksizm podczas rządów KLD. 

Czyli auto np. kabriolet, w tej cenie, także jest oszustwem?

Jeżeli nie możliwe płacić tyle za dżwięk, to tym bardziej za jazdę tylko latem na wakacje. ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bumpalump napisał:

To nie sa trafne porownania, w przypadku wzmacniaczy na przestrzeni powiedzmy 30 lat nastapil minimalny rozwoj, wielokrotnie juz

Pralki, lodówki też na przestrzeni lat się nie zmieniły. A te porównania do aut są śmieszne. Sprzet audio to elektronika użytkowa, domowa jak lodówka, pralka czy tv i z tym prędzej porównujemy. 

Generalnie mam gdzieś kto gdzie wydaje swoje pieniądze  ale dla mnie sansui czy esy i inne stare klocki nigdy nie będą hiend. Nie wafluja nowych klocków do x forsy. Bo niestety mój Music hall w porównaniu z twoim sansui mógł by sporo tobie namieszać. Kupowanie starej elektroniki z sentymentu jeszcze mogę zrozumieć ale polecanie jej w takich cenach to brak przyzwoitości i kręgosłupa moralnego. Można kogoś wpedzić w koszty i nie potrzebne nerwy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, margaryna85 napisał:

Pralki, lodówki też na przestrzeni lat się nie zmieniły. A te porównania do aut są śmieszne. Sprzet audio to elektronika użytkowa, domowa jak lodówka, pralka czy tv i z tym prędzej porównujemy. 

Jesteś w błędzie. Stare auta nie miały w ogóle lub aż tyle elektroniki, co obecne. 

Teraz jak wysiądzie akumulator lub komp nawet nie wsiądziesz do auta, a co dopiero odpalić i jechać? Nic nie poradzisz bez kompa i testera, tylko laweta. 

Tak samo z nowymi sprzętami różnorakiej maści. Dawniej sterowanie było na zasadzie mechanicznej, nawet w pralkach. Jak tylko działał silniczek i styki w programatorze - wszystko musiało hulać. A łożyska były ze stali, a nie aluminium czy plastiku ....  Wzmaki miały odpowiednie wytłumienie, separatory metalowe konstrukcje itd. itp. "Gniotsa nie łamiotsa". 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez LJ3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, margaryna85 napisał:

Pralki, lodówki też na przestrzeni lat się nie zmieniły. A te porównania do aut są śmieszne. Sprzet audio to elektronika użytkowa, domowa jak lodówka, pralka czy tv i z tym prędzej porównujemy. 

Generalnie mam gdzieś kto gdzie wydaje swoje pieniądze  ale dla mnie sansui czy esy i inne stare klocki nigdy nie będą hiend. Nie wafluja nowych klocków do x forsy. Bo niestety mój Music hall w porównaniu z twoim sansui mógł by sporo tobie namieszać. Kupowanie starej elektroniki z sentymentu jeszcze mogę zrozumieć ale polecanie jej w takich cenach to brak przyzwoitości i kręgosłupa moralnego. Można kogoś wpedzić w koszty i nie potrzebne nerwy. 

Oczywiście ze sie zmienily, systemy no frost, ss duzo cichsze, sterowane ze smartfona, pralki podobnie kiedys polar mial 3 programy i 500 obr na minute, tera masz 50 programow, suszenie, 1300 obrotów, bezglosna prace

 

Pralko nikt nie kupuje z pasji, sprzet audio i auta owszem. 

 

Skoro kiedya byly hi-end to myslisz ze teraz nie sa?

 

Taki accuphase p800 np, topowa koncowka kiedys, i dzis w dalszym ciagu stoi na podium

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie wtórny rynek jest w stanie zweryfikować wartość produktu. Cóż z tego, że producent krzyczy za coś miliony, jak być może nikt nigdy takich pieniędzy nie zapłaci, a być może jedynie dla samego wydawania pieniędzy ktoś to kupi.

Cóż warta jest Dama z Łasiczką czy gronostajem? Toż to zwykły kawałek malowidła. Dzisiaj telefon robi lepsze zdjęcia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki" — Friedrich Nietzsche 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kris_54701 napisał:

To właśnie wtórny rynek jest w stanie zweryfikować wartość produktu. Cóż z tego, że producent krzyczy za coś miliony, jak być może nikt nigdy takich pieniędzy nie zapłaci, a być może jedynie dla samego wydawania pieniędzy ktoś to kupi.

Cóż warta jest Dama z Łasiczką czy gronostajem? Toż to zwykły kawałek malowidła. Dzisiaj telefon robi lepsze zdjęcia. 

A jak pokazuje rynek ceny vintage ida caly czas w gore, jest popyt jest podaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, margaryna85 napisał:

Bo niestety mój Music hall w porównaniu z twoim sansui mógł by sporo tobie namieszać. Kupowanie starej elektroniki z sentymentu jeszcze mogę zrozumieć ale polecanie jej w takich cenach to brak przyzwoitości i kręgosłupa moralnego. Można kogoś wpedzić w koszty i nie potrzebne nerwy. 

To jest sedno sprawy. Nikt nikomu nie zabrania kupować czegokolwiek. Niech kupują i za 100 tys. Jednak gdy do tego dochodzi bajkopisarstwo i spekulacje cenami to czyste dranstwo. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bumpalump napisał:

Oczywiście ze sie zmienily, systemy no frost, ss duzo cichsze, sterowane ze smartfona, pralki podobnie kiedys polar mial 3 programy i 500 obr na minute, tera masz 50 programow, suszenie, 1300 obrotów, bezglosna prace

Ale dalej jest bęben silnik i łożyska czyż nie ?

Nowe wzmacniacze też chyba mają dac , blutache i inne bajery czego nie miały kiedyś .

13 minut temu, LJ3 napisał:

Jesteś w błędzie. Stare auta nie miały w ogóle lub aż tyle elektroniki, co obecne. 

Tak samo uważam dlatego piszę że porównywanie do audio jest nie na miejscu.

Ps po w pitoleniu w auto ponad 7 tysi sprzedałem za tysiaka i do końca nikt nie mógł znaleźć przyczyny awarii elektronicznej więc na pewno wiem o co chodzi bo sam się finansowo o tym przekonałem niestety .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez podobnie jest z autami, gdyby nowe auta byly takie super to by nikt nie chcial starych klamotow i podobnie jest z audio, w wiekszosci oferuja nam kaszane, dobrych firm mozna policzyc na palcach jednej reki

2 minuty temu, Audio.Japan napisał:

To jest sedno sprawy. Nikt nikomu nie zabrania kupować czegokolwiek. Niech kupują i za 100 tys. Jednak gdy do tego dochodzi bajkopisarstwo i spekulacje cenami to czyste dranstwo. 

 

Nie mozesz tego wiedziec bo sam nic z sansui nie slyszales

A spakulacje o cenach sam uskuteczniasz bez żadnej wiedzy praktycznej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bumpalump napisał:

A jak pokazuje rynek ceny vintage ida caly czas w gore, jest popyt jest podaz

Jak pokazuje rynek ceny idą w dół , przynajmniej ceny sansui. Wystarczy zobaczyć olx i Allegro. Ludzie polapali się jakie są rzeczywiste ceny i nie chcą dawać 4 tys za budżetowke jak jeszcze niedawno. Więc nie wypisuj glupstw

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audio.Japan napisał:

Jak pokazuje rynek ceny idą w dół , przynajmniej ceny sansui. Wystarczy zobaczyć olx i Allegro. Ludzie polapali się jakie są rzeczywiste ceny i nie chcą dawać 4 tys za budżetowke jak jeszcze niedawno. Więc nie wypisuj glupstw

To moze w koncu bedzie cie stac na sansui ?

Mnie nie stac na przykład na nowy sprzet porównywalny do sansui, tzn kasa jest ale zamiast wydać 40tys na wzmacniacz wolalem kupic sansui i reszte dolozyc do obecnego auta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bumpalump napisał:

A spakulacje o cenach sam uskuteczniasz bez żadnej wiedzy praktycznej

Nie potrzebuję wiedzy praktycznej być wiedzieć jakie są ceny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.