Skocz do zawartości
IGNORED

Lubuskie - odsłuchy.


lucmaster

Rekomendowane odpowiedzi

>Berberys

Oczywiście o odsłuchach u Ciebie nie zapomnamy :) Ja nawet wspomniałem, że była wzmianka o odsłuchach w pierwszej kolejności u Ciebie. Ale jak mówię... to jest kwestia do dogadania... jednak jeśli miałbym wyrazić swoje zdanie, to chętnie zobaczyłbym jak takie spotkania organizują profesjonaliści abym miał skąd czerpać wzorce ;)

 

Jeśli już jednak jestem przy głosie to wspomnę, że w dość wygodnych warunkach zmieści się do 5 osób + gospodarz nie dbjący o wygody ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha.... mimo ciekawej oferty koncertu w Winiarni data 5 października jest dla mnie mocno niewygodna. Jak już wspomniałem w tym dniu jadę na ogólnopolski zlot klubowidzów aut marki Rover. Niestety te spotkanie zaplanowałem już dużo wcześniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> foxbat

tez mi cos takiego po głowie juz chodziło, ale przyznam, że tak od ręki nic mi sie nasuwa... szkoła jakaś np.?

trochę byłby kłopot z jakąkolwiek akustyką.

niewątpliwie byłoby fajnie jakby tak z 10 osób mogło w miarę komfortowych warunkach sobie posłuchać.

 

pomyslę nad tym również.

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jakas knajpa? moglibysmy sprzety poustawiac, posluchac... popic piwka a.... pozniej niczym The Who porozwalac wszystko i odpoczac od audio.... LOL....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin 13 października pasuje mi jak najbardziej. Zatem jeśli nie będziemy szli w kierunku jakiegoś lokalu (knajpki) to myślę, że jesteśmy umówieni w pierwszej kolejności u mnie :)

 

Ps. Oczywiście mogę również rozejżeć się u siebie za jakimś kameralnym lokalem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

proponuję - skoro Kolega Viniu dalej podtrzymuje gotowośc przyjęcia nas u siebie - może ustalić kto chętny na termin 13 września br. i co może przytachać ze sobą.

 

po rozmowie z Kolegą zukzukzukiem - mogę jego i siebie wpisać na listę.

ze swej strony mogę przyciągnąć Omaka (pre i końcówkę). ciekawym zestawienia z Heybrookami.

 

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Lucmaster, oczywiście bardzo chętnie :) W końcu będę miał okazję posłuchać muzyki z prawdziwego sprzętu. Mam tylko jedną jedyną obawę: jeśli za bardzo mi się spodoba, to będę miał ciśnienie na zmiany w systemie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie!

myslę, że zróbmy listę wzorem innych tematów.

po prostu każdy chętny proszony jest o zapisywanie (poprzez powtórzenie listy z dodanym swoim nickiem).

 

pozwolę sobie zacząć :)

 

1. Viniu (jako gospodarz),

2. zuzkzukzuk,

3. berberys,

4. lucmaster.

 

ps. Viniu przypomnij ilu tam przyjmiesz? z tego co pamietam 3-4 osoby, zostałoby zatem jeszcze jedno wolne miejsce.

 

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgodnie z ustaleniami serdecznie zapraszam do siebie 13 października. Co do ilości osób... myślę, że jeszcze dwie osoby (sześć włącznie ze mną) zmieszczą się nie marudząc na ciasnotę ;)

 

Myślę, że możemy zrobić właśnie taką listę jką zaproponował luc. A kiedy grono zostanie ustalone przekażę namiary adresowe i telefoniczne na priv.

 

Mam jeszcze pytanie o pozostały sprzęt: jak rozumiem źródło i wzmacniacz będzie od Łukasza oraz moje Heybrooki. Czy ktoś byłby chętny na przyjazd ze swoim sprzętem??

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

wydaje mi się, że więcej sprzętu jakoś szczególnie nie jest potrzebne.

 

może by tak:

 

1) układ pierwszy: słuchamy tego co Viniu zebrał,

2) zmieniamy źródło (zobaczymy i posłuchamy jak tam dvd zagra vs cd-player),

3) zmieniamy wzmacniacz (lampa kontra tranzystor).

 

boję się i tak, że na to wszystko braknie nocy :)

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc... yyy przyznam szczerze, że nie odważę się chyba porównać mojego "systemu" z tym co przywieziecie :) Oczywiście moje kolumny chętnie przetestuję z resztą Waszych klocków, ale porównywanie rmojej eszty, to byłaby mała kompromitacja ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxmany i winyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja tez jestem z zachodniego pogranicza, ale troche bardziej z polnocy (gorzow). Gdyby znalezli sie chetni na odsluch swojego sprzetu, to zapraszam do siebie. Pokoj ma 25 m2 i troche skosow, na podlodze wykladzina. Jakis trunek tez sie znajdzie ;) Sluze glosnikami podstawkowymi Aliante One.

 

Pozdrawiam poludnie wojewodztwa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> adher, 27 Wrz 2007, 21:55

 

pozdrawiamy "tradycyjnie" zaprzyjaźnioną północ naszego województwa.

jak się tu rozszalejemy to tylko patrzeć jak do Ciebie zawitamy, zwłaszcza po tym zagajeniu o trunku :)

 

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adher!

Luc' mnie wyprzedził!

A ja też chciałem pozdrowić naszych gorzowskich braci!

I tak miłość do muzyki i wspólne zainteresowania łączą obie części naszego województwa*

 

* dla niewtajemniczonych - mówi się o powszechnym i sporym antagoniźmie pomiędzy mieszkańcami Gorzowa Wielkopolskiego, a Zielonej Góry.

Na łamach forum dementujemy te nieprawdziwe wieści rozpowszechniane przez złośliwych...

 

Luc' a Ty, zamiast słuchać muzyki sączących się z Thieli, spędzasz czas przed ekranem komputera? No, chyba, że w trakcie pisania słuchasz...

 

PS. Ważny komunikat - od jutra mój mistrz malarski pacykuje domek (a miało być, że od wtorku). Myślę, że nie potrwa to zbyt długo, a ja zdąże doprowadzić mój dom do jako takiego ładu w przeciągu kilku dni.

Zatem pytanie - czy szykujemy się do spotkania u mnie 6 lub 7 października, czy też najpierw odwiedzamy Żary, a następnie spotykamy się u mnie?

Pozdrawiam - zakurzony pyłem gipsowym i lekko zdołowany przedłużającym się remontem - Berberys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doskoku cos tam dopisuję :)

właśnie doszła dziś do mnie zamówiona swego czasu Patricia i jej "Companion". cud, miód i maliny !!!

 

niestety mi pierwszy weekend nie pasuje. coś mi odbiło na starość i się na podyplomowe studia zapisałem...

 

zupełnie off-topic:

zerknij Bartku na stronkę www.nasza-klasa.pl

kapitalne!. jak zobaczyłem zdjęcie znanego ci również Piotrka Marczeni to padłem, on pewnie miał to samo jak zobaczył moje :)

 

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc'

Nie, to nie może być prawda... Buhahaha! Tarzam się po gipsowej podłodze... Muszę oglądać dalej!

Co do studiów, rozumiem doskonale! Przez rok z wielką przyjemnością jeździłem do Wa-wy do SGH (ze mną Justyna P. , Tomek J. z ZG, etc)! Wesoło było i miło! Czyżby kolejna edycja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehh - będę przez najbliższy rok, raz w miesiącu tłukł się do grodu Kraka na Jagiellonkę i Instytu Sehna i po drodze wypatrywał pewnie osławionego discomaniaka :)

 

może przy okazji jakiś ciekawy koncert, albo Koledzy na jakiś odsłuch zaproszą?

pozdr.

Łukasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luc'

Równie doskonała i zacna uczelnia! Gratuluję, iż jeszcze Ci się chciało! Mniemam, iż większą ekipą do tegoż cudnego miasta się wybierać będziecie?

Co do nowosolskiego spotkania - w takim razie propozycja ma to 20 lub 21 października br.

Co prawda to weekend wyborczy, ale, jak sądzę, nam chyba to nie przeszkodzi w radosnych odsłuchach?

Panie i Panowie!

Czy termin ten będzie wszystkim pasować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy panowie prawnicy sobie juz pogadali? :) a co do Marczeni, to chyba zawsze byl niekonewncjonalny ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moze nie zszokowany ale zdziwiony tyloma odzywami z lubuskiego. Nie mam znajomych ktory interesuja sie audiofilskim sprzetem, w Zielonej Gorze sklepy ze sprzetem wyginely wiec myslalem ze tez jestem ginacym gatunkiem w tym miescie. No to mam nadzieje ze uda mi sie kiedys poznac ktoregos z szanownych kolegow osobiscie. Poki co zycze dobrej zabawy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.